PDA

View Full Version : XANIA ΚΑΦΕΣ - Δευτέρα 22/03/2010 στο seaU


EOD-K9
19-03-2010, 12:25
XANIA ΚΑΦΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/03/2010 21:00 στο seaU


Κατόπιν σκέψεως (με ζαλίσατε στα τηλεφωνά και τα μηνύματα)
Ο καφές της εβδομάδας θα γίνει
ΔΕΥΤΕΡΑ


Λόγο παραμονής 25 Μαρτίου

ποδόσφαιρο

διήμερο

κτλ

Άντε μην ξεχαστούμε ..

Θέμα συζήτησης :

Η επανάσταση 1821 και οι κοινωνικές προεκτάσεις της

Εισηγητής : Alfa7

vasorfa
19-03-2010, 18:41
Πιείτε και για μένα!!!!

Καλά να περάσετε!!!

Alfa7
19-03-2010, 20:36
Μια χαρά μερα και η Δευτέρα... το ζητούμενο εξάλλου είναι η γεωπολιτική ανάλυση των ημερών μας μέσα από το πρισμα της παρέας που δένει η κοινή αγάπη για τη μοτοσυκλετα και ενίοτε για καμιά τσικουδιά με σχετικά μεζεδάκια..
Μέσα λοιπόν για καφεδάκι τη Δευτέρα...
Επίσης να προσθέσω ότι τη Κυριακή (μεθαύριο) με κανα δυό φίλους θα πάμε μια βολτουλα, όποιος πιστός... στις 11:00 στο ΒΙΟΠΑ.

giorgos_gs
19-03-2010, 20:48
παλι βολτα την κυριακη
παλι καφε τη δευτερα
τι θα γινει με σας θα κατσετε καθολου σπιτι?????

pirate
19-03-2010, 20:52
ας μου και εμενα κάποιος πως θα΄ρθω στο seaU
;);););)

manousos
19-03-2010, 21:22
Πρωτα ρωτα αν δεν ξερεις που ειναι το κουμ καπι και μετα θα το βρεις πολυ ευκολα το seau ειναι γνωστη καφετερια και την ξερουν ολοι. Στελιο εγω γουσταρω πολυ τη βολτουλα αλλα δυστυχως το γυναικακι μου σημερα ειναι αρωστο και αν ειναι εως την Κυριακη δεν μου παει να φυγω για βολτα,εαν ειναι καλυτερα ειμαι μεσα με τα ΧΙΛΙΑ.θα σε παρω εαν μπορω.

EOD-K9
19-03-2010, 21:44
Μια χαρά μερα και η Δευτέρα... το ζητούμενο εξάλλου είναι η γεωπολιτική ανάλυση των ημερών μας μέσα από το πρισμα της παρέας που δένει η κοινή αγάπη για τη μοτοσυκλετα και ενίοτε για καμιά τσικουδιά με σχετικά μεζεδάκια..
Μέσα λοιπόν για καφεδάκι τη Δευτέρα...
Επίσης να προσθέσω ότι τη Κυριακή (μεθαύριο) με κανα δυό φίλους θα πάμε μια βολτουλα, όποιος πιστός... στις 11:00 στο ΒΙΟΠΑ.

Που που ??

EOD-K9
19-03-2010, 21:49
ας μου και εμενα κάποιος πως θα΄ρθω στο seaU
;);););)

Εχεις gps ??



ξέρεις από Χανιά ??

Αν δεν έχεις τίποτα από αυτά πάρε τηλέφωνο να έρθουμε να σε αναμαζοξουμε


:):)

pirate
19-03-2010, 23:37
θα μενω στο ξενοδοχειο ΙΡΙΔΑ οποτε ειναι κοντα με το κουμ καπι
θα σας δω εκει .....!!!!!
:):):):)

Gazi
19-03-2010, 23:39
Μέσαααααααααααααααα!!!!!Μονός!!!!

MANDRAX-7
20-03-2010, 12:06
Λογικά είμαι μέσα για καφέ. Στείλτε μου όμως κάνα μήνυμα να μου το υπενθυμίσετε. ;)

leandros
20-03-2010, 20:31
see you on sea you this Monday night.
Take it or leave it baby.. :)

MANDRAX-7
20-03-2010, 22:11
Τώρα που το ξανασκέφτομαι θα πρότεινα να αλλάξουμε σημείο συνάντησης.

Αντί για το SeaU να βρεθούμε εκεί που είχαμε κάνει την 1η μας συνάντηση δηλαδή στο ΝΤΕΜΕΚ. Οι λόγοι που προτείνω την αλλαγή είναι οι εξής :

1. Είναι του κουνιάδου μου, ο οποίος έχει και αυτός τρέλα με τις μηχανές αν και οδηγάει Varadero & δεν μου καλοπηγαίνει να κατεβαίνω στο Κουμ-Καπί & να πηγαίνω σε άλλη καφετέρια.

2. Την προηγούμενη φορά μαζευτήκαμε πολλοί & δεν χωράγαμε, με αποτέλεσμα να σπάσει η παρέα. Εκεί θα έχουμε περισσότερη άπλα.

Για όσους δεν γνωρίζουν ποια καφετέρια είναι, είναι το διώροφο στον πεζόδρομο ανάμεσα στην αριστερή παραλία & τον Μαχαλά, πίσω από το περίπτερο (μετά το ΘΕΜΑ).

Χώρος για Parking : Στο υπόστεγο δίπλα στο περίπτερο ή στο αδιέξοδο δίπλα στο ΝΤΕΜΕΚ, κάτω από τον πεζόδρομο.

Σκεφθείτε το και ότι αποφασίσουμε

EOD-K9
21-03-2010, 09:22
Επίσης να προσθέσω ότι τη Κυριακή (μεθαύριο) με κανα δυό φίλους θα πάμε μια βολτουλα, όποιος πιστός... στις 11:00 στο ΒΙΟΠΑ.

Λοιπόν 11:00 αναχώρηση

EOD-K9
21-03-2010, 09:35
Τώρα που το ξανασκέφτομαι θα πρότεινα να αλλάξουμε σημείο συνάντησης.

Αντί για το SeaU να βρεθούμε εκεί που είχαμε κάνει την 1η μας συνάντηση δηλαδή στο ΝΤΕΜΕΚ. Οι λόγοι που προτείνω την αλλαγή είναι οι εξής :

1. Είναι του κουνιάδου μου, ο οποίος έχει και αυτός τρέλα με τις μηχανές αν και οδηγάει Varadero & δεν μου καλοπηγαίνει να κατεβαίνω στο Κουμ-Καπί & να πηγαίνω σε άλλη καφετέρια.

2. Την προηγούμενη φορά μαζευτήκαμε πολλοί & δεν χωράγαμε, με αποτέλεσμα να σπάσει η παρέα. Εκεί θα έχουμε περισσότερη άπλα.

Για όσους δεν γνωρίζουν ποια καφετέρια είναι, είναι το διώροφο στον πεζόδρομο ανάμεσα στην αριστερή παραλία & τον Μαχαλά, πίσω από το περίπτερο (μετά το ΘΕΜΑ).

Χώρος για Parking : Στο υπόστεγο δίπλα στο περίπτερο ή στο αδιέξοδο δίπλα στο ΝΤΕΜΕΚ, κάτω από τον πεζόδρομο.

Σκεφθείτε το και ότι αποφασίσουμε


Θα το δούμε και αυτό Μιχάλη
Στο κάτω κάτω δεν έχουμε σύμβαση με κανένα

να το κουβεντιάσουμε την Δευτέρα ,δεν νομίζω να προλάβουν να το δουν όλοι :(
αν το αλλάξουμε τώρα

Γράψε αναλυτικά τους δρόμους πρόσβασης με μηχανή

Gazi
21-03-2010, 10:16
Τώρα που το ξανασκέφτομαι θα πρότεινα να αλλάξουμε σημείο συνάντησης.

Αντί για το SeaU να βρεθούμε εκεί που είχαμε κάνει την 1η μας συνάντηση δηλαδή στο ΝΤΕΜΕΚ. Οι λόγοι που προτείνω την αλλαγή είναι οι εξής :

1. Είναι του κουνιάδου μου, ο οποίος έχει και αυτός τρέλα με τις μηχανές αν και οδηγάει Varadero & δεν μου καλοπηγαίνει να κατεβαίνω στο Κουμ-Καπί & να πηγαίνω σε άλλη καφετέρια.

2. Την προηγούμενη φορά μαζευτήκαμε πολλοί & δεν χωράγαμε, με αποτέλεσμα να σπάσει η παρέα. Εκεί θα έχουμε περισσότερη άπλα.

Για όσους δεν γνωρίζουν ποια καφετέρια είναι, είναι το διώροφο στον πεζόδρομο ανάμεσα στην αριστερή παραλία & τον Μαχαλά, πίσω από το περίπτερο (μετά το ΘΕΜΑ).

Χώρος για Parking : Στο υπόστεγο δίπλα στο περίπτερο ή στο αδιέξοδο δίπλα στο ΝΤΕΜΕΚ, κάτω από τον πεζόδρομο.

Σκεφθείτε το και ότι αποφασίσουμε


Δεν υπάρχει πρόβλημα νομίζω....Αλλά θα ενημερωθούν όλοι??Να το αφήσουμε για την επόμενη φορά??

ΥΓ.Εχω ξαναπάει στο συγκεκριμένο μαγαζί και είναι πολύ ωραίο!!

MANDRAX-7
21-03-2010, 11:24
Θα το δούμε και αυτό Μιχάλη
Στο κάτω κάτω δεν έχουμε σύμβαση με κανένα

να το κουβεντιάσουμε την Δευτέρα ,δεν νομίζω να προλάβουν να το δουν όλοι :(
αν το αλλάξουμε τώρα

Γράψε αναλυτικά τους δρόμους πρόσβασης με μηχανή

ΟΚ το συζητάμε από κοντά τη Δευτέρα.

Πρόσβαση :

1. Από τον παραλιακό βγαίνεις μπροστά από το περίπτερό

2. Από τον δρόμο που περνάει πίσω από το SEAU, όλο ευθεία και βγαίνεις στο αδιέξοδο.

3. Από τον δρόμο πίσω από το Time-Out, 1 στενό πριν την ανηφόρα για να ξαναβγείς στην Βενιζέλου, στρίβεις στο στενό δεξιά (αδιέξοδο), έχει ταμπέλα απαγορεύεται αλλά ισχύει για 20 μέτρα, μέχρι να συναντήσεις το στενό που έρχεται από το SEA-U μετά το στενό είναι διπλής κατεύθυνσης.

Gazi
21-03-2010, 21:15
ΟΠΟΤΕ....

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/03/2010 Πάμε στο SeaU.......

Στις 21.00

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
22-03-2010, 04:52
ΟΠΟΤΕ....

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/03/2010 Πάμε στο SeaU.......

Στις 21.00


Καλά να περάσετε παίδες ....

Περιμένουμε φωτορεπορτάζ ..... ;)

Gazi
22-03-2010, 08:22
Καλά να περάσετε παίδες ....

Περιμένουμε φωτορεπορτάζ ..... ;)

http://www.insofta.com/stock-icons/aero-icons/preview/ok.png

EOD-K9
22-03-2010, 10:00
ok τα λεμε το βραδυ

GEO_K
22-03-2010, 10:20
παιδες ειμαι εκτος και δε θα μπορεσω να ερθω!!!
καλα να περασετε!!

jmar
22-03-2010, 10:24
Αυτη τη φορα θα ερθω :D και αυτο ειναι δεσμευση...:p

MANDRAX-7
22-03-2010, 18:54
παιδες ειμαι εκτος και δε θα μπορεσω να ερθω!!!
καλα να περασετε!!

Τι έγινε σου πέσε βαριά η Σαμπάνια από το χθεσινό γλέντι (ΝΤΕΡΜΠΥ) ?

και στο 'χα πεί την προηγούμενη φορά να μην ανοίγεστε !!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
22-03-2010, 18:57
Αυτη τη φορα θα ερθω :D και αυτο ειναι δεσμευση...:p



Εμένα σαν απειλή μου ακούγεται .... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa06.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa06.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa06.gif

Gazi
22-03-2010, 19:07
Εμένα σαν απειλή μου ακούγεται .... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa06.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa06.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa06.gif
:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

GEO_K
22-03-2010, 19:50
Τι έγινε σου πέσε βαριά η Σαμπάνια από το χθεσινό γλέντι (ΝΤΕΡΜΠΥ) ?

και στο 'χα πεί την προηγούμενη φορά να μην ανοίγεστε !!!


μπα μπα!! μπαινουμε και στα forum τωρα και στα facebook??
βγηκατε απο τις φωλιες σας πουλακια μου?
δεν πειραζει ρε φιλε...
ακομα πρωτος ειμαι...