PDA

View Full Version : Θερμή παράκληση!!!


skippybi
26-03-2010, 00:56
Αγαπητά μας μέλη,
η συντονιστική ομάδα του GSforum θα ήθελε να σας ζητήσει να μην χρησιμοποιείτε εκφράσεις προσβλητικές και υβριστικές στα μηνύματά σας γιατί αυτά θα διαγράφονται.


Επειδή μαζί με την αύξηση των μελών έχει αυξηθεί και ο όγκος των μηνυμάτων θεαματικά και δεν προλαβαίνουμε να τα παρακολουθούμε - διορθώνουμε άμεσα, ελπίζουμε στην κατανόηση και στη βοήθειά σας.

Ευχαριστούμε πολύ!!!;)

syan
26-03-2010, 07:31
Αγαπητά μας μέλη,
η συντονιστική ομάδα του GSforum θα ήθελε να σας ζητήσει να μην χρησιμοποιείτε εκφράσεις προσβλητικές και υβριστικές στα μηνύματά σας γιατί αυτά θα διαγράφονται.

Επειδή μαζί με την αύξηση των μελών έχει αυξηθεί και ο όγκος των μηνυμάτων θεαματικά και δεν προλαβαίνουμε να τα παρακολουθούμε - διορθώνουμε άμεσα, ελπίζουμε στην κατανόηση και στη βοήθειά σας.

Ευχαριστούμε πολύ!!!;)

Παράκληση και απο μένα να διατηρηθεί το επίπεδο...Ας μην ξεχνάμε οτι το φόρουμ διαβάζεται κι απο μέλη άρρενα ή θήλεα που δεν αρέσκονται σε εκφραστικά αστεία τέτοιου είδους!

emix
26-03-2010, 11:14
Δηλαδη αντι να λεμε της π.....ας το καγκελο, μπορουμε να λεμε "της εκδιδομενης γυνης το κυκλιδωμα";

:sm7:

syan
26-03-2010, 11:35
Δηλαδη αντι να λεμε της π.....ας το καγκελο, μπορουμε να λεμε "της εκδιδομενης γυνης το κυκλιδωμα";

:sm7:
Δηλαδη εννοείς οτι μόνον με της π.....ας το καγκελο", μπορείς να περγράψεις κάποιο αντίστοιχο γεγονός;

boxerakias57
26-03-2010, 12:34
καλυτερα να γκαζωνετε:sm7:

ntinopoulos
26-03-2010, 16:47
συμφωνω και επαυξανω!δεν ειναι πραγματα αυτα...!για ονομα...!
σεβασμος στα σοβαρα αρρενα και θηλεα που διαβαζουν!
εγω δε σας κρυβω οτι καποιες φορες σοκαρομαι με τα αισχη που διαβαζω στον χωρο ετουτο!

mjtir
26-03-2010, 16:55
Με την τεραστία απήχηση και την ζεστή φιλοξενία που προσφέρει το forum ήταν θέμα χρόνου να εμφανιστούν καταχωρήσεις καλοπροαίρετες η και κακοπροαίρετες με μεγαλύτερη δόση πάθους από την πρέπουσα για να το πω ευγενικά .

Τέτοιο κλίμα δεν αρμόζει στο χώρο μας και ελπίζω να μην αλλάξει στο ελάχιστο το επίπεδο των καταχωρήσεων .
Μακριά από εμάς .

Τέτοιες καταστάσεις έχουν απαξιώσει άλλους δικτυακούς χώρους ανεπιστρεπτί.

ntinopoulos
26-03-2010, 16:56
Δηλαδη αντι να λεμε της π.....ας το καγκελο, μπορουμε να λεμε "της εκδιδομενης γυνης το κυκλιδωμα";

:sm7:
φιλε ηλια το ελληνικο λεξιλογιο ειναι πολυ πλουσιο και μπορεις να περιγραψεις γεγονοτα και καταστασεις με κοσμιο τροπο πανευκολα!
στο παραδειγμα που ανεφερες θα μπορουσες να πεις "χαμος","πανικος","της μουρλης"κτλπ,κτλπ
ασε που πρεπει να ειμαστε και προσεκτικοι στα γραφομενα μας σχετικα με επαγγελματα και κοινωνικες ομαδες!σκεψου να ειναι στο forum μελος μια εκδιδομενη γυναικα!πως θα αισθανοταν να κανεις πλακα με το επαγγελμα της?:o

teo71
26-03-2010, 19:17
Τα μέλη του forum έχουν επίπεδο και φαίνεται αυτό και από τα γραφόμενα τους και από τις συναντήσεις μας.
Συμφωνώ απολύτως να κάνουμε μία προσπάθεια να κρατήσουμε το περιεχόμενο του λόγου μας σε ένα κόσμιο επίπεδο.
Ωστόσο, δεν θα ήθελα να πέσουμε στην παγίδα του αποστειρωμένου λόγου.
Μερικά πράγματα πρέπει να λέγονται με το όνομα τους.
Η μαλ...ια είναι μαλ.....ια, πως αλλιώς μπορείς να την πεις?

ntinopoulos
26-03-2010, 19:28
Ωστόσο, δεν θα ήθελα να πέσουμε στην παγίδα του αποστειρωμένου λόγου.
Μερικά πράγματα πρέπει να λέγονται με το όνομα τους.

:sm8::sm8::sm8:
Η μαλ...ια είναι μαλ.....ια, πως αλλιώς μπορείς να την πεις?
πεομαλαξη ισως?:sm7:

Albatros
26-03-2010, 19:34
Ψυχραιμία όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν...
;)

ARGI
26-03-2010, 20:23
ΤΑΧΕΙΑ ΔΑΚΤΥΛΟΠΕΞΕΙ, ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ... =ΜΑ....ΙΑ (ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ):sm7:

teo71
26-03-2010, 20:35
ΤΑΧΕΙΑ ΔΑΚΤΥΛΟΠΕΞΕΙ, ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ... =ΜΑ....ΙΑ (ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ):sm7:

:sm7::sm7::sm7:

Arkas
26-03-2010, 22:42
Ψυχραιμία όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν...
;)
:sm8:

pirate
26-03-2010, 23:29
:sm7::sm7::sm7:

ΤΑΧΕΙΑ ΔΑΚΤΥΛΟΠΕΞΕΙ, ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ... =ΜΑ....ΙΑ (ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ):sm7:






.................:sm7::sm7::sm7::sm7:

emix
26-03-2010, 23:44
πεομαλαξη ισως?:sm7:

Υπαρχει και η μαθηματικη ερμηνεια της μ....ιας:

"Το αποτελεσμα της συνουσιας οταν το μ...ι τεινει στο μηδεν"


:sm7::sm7:

pirate
26-03-2010, 23:49
Υπαρχει και η μαθηματικη ερμηνεια της μ....ιας:

"Το αποτελεσμα της συνουσιας οταν το μ...ι τεινει στο μηδεν"


:sm7::sm7:

:sm2::sm2::sm2:

syan
27-03-2010, 00:44
Υπαρχει και η μαθηματικη ερμηνεια της μ....ιας:

"Το αποτελεσμα της συνουσιας οταν το μ...ι τεινει στο μηδεν"


:sm7::sm7:
Τί να σου πώ τώρα...εσύ άρχισες να αστειεύεσαι μια σοβαρή ανακοίνωση ενός moderator (skippybi (http://www.gsforum.gr/members/skippybi.html)) κι εσύ συνεχίζεις να την περιγελάς..αν σου σβήναμε τα ποστ θα είμασταν κακοί;

emix
27-03-2010, 08:49
Τί να σου πώ τώρα...εσύ άρχισες να αστειεύεσαι μια σοβαρή ανακοίνωση ενός moderator (skippybi (http://www.gsforum.gr/members/skippybi.html)) κι εσύ συνεχίζεις να την περιγελάς..αν σου σβήναμε τα ποστ θα είμασταν κακοί;

Χμ.... δεν θα ελεγα οτι εχεις και αδικο.
Λιγο ξεφυγε το πραγμα.
Οκ, το σταματαω. Δεν ειχα κακη διαθεση παντως.
:(

ARGI
27-03-2010, 14:10
SORRY KAI ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ...
ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ.
ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ FORUM, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM... ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ "ΡΕΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΦΩΚ. ΝΕΓΡΗΣ", ΑΛΛΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ (ΝΟΜΙΖΩ!!!). ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!...

emix
27-03-2010, 14:22
SORRY KAI ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ...
ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ.
ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ FORUM, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM... ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ "ΡΕΜΑΛΙΑ ΤΗΣ ΦΩΚ. ΝΕΓΡΗΣ", ΑΛΛΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ (ΝΟΜΙΖΩ!!!). ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!...


Δηλαδη οταν ειμαστε μαζι επιτρεπεται να βριζομαστε, ενω εδω μεσα οχι;
Συγνωμη αλλα αυτο δεν το καταλαβα.
Και νομιζω οτι αλλη οικειοτητα εχω σ εναν κολλητο μου να του πω "ελα ρε μ..." και αλλη οικειοτητα εχω σε καποιον που δεν ξερω.


ΥΓ.
Προς τους διαχειριστας: Ανεκδοτα με βρισιες, επιτρεπεται να βαζουμε; Και δεν κανω πλακα φυσικα. Σοβαρα μιλαω.

GRAN
27-03-2010, 14:45
Αγαπητά μας μέλη,
η συντονιστική ομάδα του GSforum θα ήθελε να σας ζητήσει να μην χρησιμοποιείτε εκφράσεις προσβλητικές και υβριστικές στα μηνύματά σας γιατί αυτά θα διαγράφονται.


Επειδή μαζί με την αύξηση των μελών έχει αυξηθεί και ο όγκος των μηνυμάτων θεαματικά και δεν προλαβαίνουμε να τα παρακολουθούμε - διορθώνουμε άμεσα, ελπίζουμε στην κατανόηση και στη βοήθειά σας.

Ευχαριστούμε πολύ!!!;)





ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ ΣΕ ΟΛΑ.....

bogart
29-03-2010, 12:38
Δεν θα ήτανε πιο εύκολο να απαγορέψουμε την είσοδο στις γυναίκες ??? :sm7:

ARGI
29-03-2010, 14:10
ΜΠΑ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ (ΑΡΣΕΝΙΚΑ & ΘΥΛΗΚΑ), ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ...!!!!:cool::cool::cool:

Fuji
29-03-2010, 17:14
Δηλαδη οταν ειμαστε μαζι επιτρεπεται να βριζομαστε, ενω εδω μεσα οχι;
Συγνωμη αλλα αυτο δεν το καταλαβα.
Και νομιζω οτι αλλη οικειοτητα εχω σ εναν κολλητο μου να του πω "ελα ρε μ..." και αλλη οικειοτητα εχω σε καποιον που δεν ξερω.


ΥΓ.
Προς τους διαχειριστας: Ανεκδοτα με βρισιες, επιτρεπεται να βαζουμε; Και δεν κανω πλακα φυσικα. Σοβαρα μιλαω.

Η θέση του ARGI νομίζω δεν είναι να βριζόμαστε μεταξύ μας έξω απ' το φόρουμ. Σε κανέναν και σε καμμιά περίπτωση, δεν αρέσει να τον αποκαλεί κάποιος μ....α, αν δεν υπάρχει μεταξύ τους η ανάλογη οικειότητα.
Όμως την έκφραση που έφερες για παράδειγμα "της π.....ας το κάγκελο" στο έξω - μεταξύ μας θα την χρησιμοποιήσεις κι εσύ, κι εγώ, γιατί δεν καταφέρεσαι σε κάποιον προσωπικά.

Fuji
29-03-2010, 17:15
Είναι καλό πάντως να κρατιέται το επίπεδο στο φόρουμ (ασχέτως γυναικών, που αρκετές απ' αυτές βρίζουν χειρότερα ...) απ' τη στιγμή που ο γραπτός και προφορικός μας λόγος είναι τόσο περιεκτικός. ;)
Μαγκιά δεν είναι να αισχρολογήσει κάποιος για να τονίσει τα γραφόμενά του. Ίσα ίσα, μια κόσμια χρήση του λόγου, θα τον δικαιώσει περισσότερο νομίζω.

gandreas
29-03-2010, 19:17
Τα μέλη του forum έχουν επίπεδο και φαίνεται αυτό και από τα γραφόμενα τους και από τις συναντήσεις μας.

:sm8:
Δεν ξέρω για επίπεδο αλλά GS έχω:sm7:
Πάντως είναι από τα λίγα ελληνικά φόρουμ που γράφουνε ελληνικά:hmmm:

ntinopoulos
30-03-2010, 01:30
:sm8:
Δεν ξέρω για επίπεδο αλλά GS έχω:sm7:
Πάντως είναι από τα λίγα ελληνικά φόρουμ που γράφουνε ελληνικά:hmmm:
what?:rolleyes:

katsab
30-03-2010, 10:16
Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΤΡΕΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΟΥΣΙΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΑΞΙΟΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ.ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.

gsmaniac
30-03-2010, 12:04
μια χαρα παιδια ειμαστε.....;););)


o βασιλης(skippybi)....ειναι ο παραξενος:p:p:p





































πλακα κανω.....βασιλακη:D:D:D:D

ntinopoulos
30-03-2010, 12:07
μπα...εκεινος ο ...υπευθυνος εκδρομικου ειναι ο παραξενος!:sm7:

gsmaniac
30-03-2010, 12:11
μπα...εκεινος ο ...υπευθυνος εκδρομικου ειναι ο παραξενος!:sm7:
αυτος ειναι και ευαισθητος και δεν θελω να τον πληγωσω:sm7:

ntinopoulos
30-03-2010, 12:17
αυτος ειναι και ευαισθητος και δεν θελω να τον πληγωσω:sm7:
ναι το αγορι μου!:hmmm:

MARK
30-03-2010, 13:03
Ο.Κ.............:sm8:

ARGI
30-03-2010, 14:11
ΑΡΕ FUJI, ME ΤΙΣ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!....
ΑΡΑ, ΣΥΝΟΨΙΖΟΥΜΕ ΟΧΙ ΒΡΙΣΙΕΣ, ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!... ΟΚΚΚ
;);););)

skippybi
30-03-2010, 14:34
ΑΡΕ FUJI, ME ΤΙΣ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!....
ΑΡΑ, ΣΥΝΟΨΙΖΟΥΜΕ ΟΧΙ ΒΡΙΣΙΕΣ, ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!... ΟΚΚΚ
;);););)
:sm8:και όχι κεφαλαία παρακαλώ...

ntinopoulos
30-03-2010, 18:36
:sm8:και όχι κεφαλαία παρακαλώ...
OK MY FRIEND!;)

ARGI
30-03-2010, 20:45
Εντάξει!!!!.... (εεεε, είμαι καλός μαθητής ο μπαγάσας!!!!):sm7::sm7::sm7:

gsmaniac
22-05-2010, 14:22
:Απορία:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ;;;;
αντωνη....βρισκεσαι σε λαθος θεμα:)
ψαξε λιγο καλυτερα και περνα και απο τα καινουργια μελη,για καλοσωρισμα....;)