PDA

View Full Version : Αυστηρή ανακοίνωση Χρυσοχοΐδη για τα συνθήματα


nek21
26-03-2010, 18:45
www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=118179&cid=6

nek21
26-03-2010, 18:47
Zougla online - Πειθαρχική ποινή για τον επικεφαλής του αγήματος (http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=118199&cid=6)

gandreas
27-03-2010, 11:41
Αν και δεν θα ήθελα να είμαι Αλβανός και να ακούω τέτοια έχει ωραίο ρυθμό:D. Αντικειμενικά δεν είναι όλοι οι αλλοδαποί κλέφτες δολοφόνοι κ.τ.λ. οπότε είναι άδικο να φωνάζουμε δημόσια αυτά που συζητάμε μεταξύ μας, φανατίζοντας και τους καλούς εναντίων μας
:hmmm:

Arkas
27-03-2010, 12:05
Απαράδεκτο, όπως και να το δει κανείς!

Παρατήρηση 1η: Το περιστατικό, έλαβε χώρα μετά την επίσημη παρέλαση, στο τέλος της, στην οδό Πανεπιστημίου, μπροστά από το Τιτάνια.

Παρατήρηση 2η: Τα χειροκροτήματα και οι επευφημίες του κόσμου.

kicl
27-03-2010, 12:21
Αν και δεν θα ήθελα να είμαι Αλβανός και να ακούω τέτοια έχει ωραίο ρυθμό:D. Αντικειμενικά δεν είναι όλοι οι αλλοδαποί κλέφτες δολοφόνοι κ.τ.λ. οπότε είναι άδικο να φωνάζουμε δημόσια αυτά που συζητάμε μεταξύ μας, φανατίζοντας και τους καλούς εναντίων μας
:hmmm:

Συμφωνώ!!!!!!!!

linex
28-03-2010, 09:17
Αυστηρες ανακοινώσεις και μ.....ς!!!!
Έπρεπε να τους πετάξουν όλους έξω από το σώμα την επομένη.
Δε μπορούν οι αλ....δες να ντροπιάζουν τους Έλληνες και την ιστορία τους.

El Buitre
28-03-2010, 11:24
Αυστηρες ανακοινώσεις και μ.....ς!!!!
Έπρεπε να τους πετάξουν όλους έξω από το σώμα την επομένη.
Δε μπορούν οι αλ....δες να ντροπιάζουν τους Έλληνες και την ιστορία τους.


Φιλε Κωστα με ολο το σεβασμο νομιζω πως δεν εχεις ιδεα του τι συμβαινει και του τι προκειται να συμβει στο μελλον αν δεν αλλαξουν καποια πραγματα... αλλα οποιος ειναι εξω απο το χορο....

linex
28-03-2010, 12:06
Φιλε Κωστα με ολο το σεβασμο νομιζω πως δεν εχεις ιδεα του τι συμβαινει και του τι προκειται να συμβει στο μελλον αν δεν αλλαξουν καποια πραγματα... αλλα οποιος ειναι εξω απο το χορο....
Ίσως να έχεις κάποιο δίκιο φίλε μου και 'γω να είμαι έξω από το χορό....
Αλλά είμαι βέβαιος και νομίζω ότι οι περισσότεροι θα συμφωνήσουν, ότι τα πράγματα δε θα αλλάξουν προς το καλύτερο με το μίσο, το ρατσισμό και τη ξενόφοβία. Αυτά τα πράγματα μόνο προς το χειρότερο οδήγησαν , οδηγούν και θα οδηγούν το κόσμο και τις κοινωνίες των ανθρώπων.

DERTILAS
28-03-2010, 12:34
Ίσως να έχεις κάποιο δίκιο φίλε μου και 'γω να είμαι έξω από το χορό....
Αλλά είμαι βέβαιος και νομίζω ότι οι περισσότεροι θα συμφωνήσουν, ότι τα πράγματα δε θα αλλάξουν προς το καλύτερο με το μίσο, το ρατσισμό και τη ξενόφοβία. Αυτά τα πράγματα μόνο προς το χειρότερο οδήγησαν , οδηγούν και θα οδηγούν το κόσμο και τις κοινωνίες των ανθρώπων.
Ναι οντως θα πρεπει οι οι ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ στην χωρα μας να ΜΑΘΟΥΝ να αγαπουν τον χωρο που βρισκονται και αυτους που κατοικουσαν εκει πριν απο αυτους!!!!

AntonisKitoudis
28-03-2010, 14:25
Ναι οντως θα πρεπει οι οι ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ στην χωρα μας να ΜΑΘΟΥΝ να αγαπουν τον χωρο που βρισκονται και αυτους που κατοικουσαν εκει πριν απο αυτους!!!!

:sm8:

DERTILAS
28-03-2010, 17:08
YouTube - το καψιμο της ελληνικης σημαιας στην αλβανια ..#
Χωρις λογια!!!!

ntinopoulos
28-03-2010, 17:16
καλα ρε,με τους αλβανους ασχολειστε?:rolleyes:

loulou1100gs
28-03-2010, 19:26
καλα ρε,με τους αλβανους ασχολειστε?:rolleyes:
Επίσημα:
1.πάνω από 800.000 στην Ελλάδα
2.Ελέγχουν δουλειές όντας πλέον εργολάβοι-εργοδότες
3.Στηρίζουν το Ι.Κ.Α.
4.Μεγάλες καταθέσεις στις ελληνικές τράπεζες
5.Συστηματική αλυτρωτική προπαγάνδα τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό (η "μειονότητά μας" στην Ελλάδα...η σκλαβωμένη Τσαμουριά κλπ)
6.Φιλοξενούν σε μόνιμη βάση στο αλβανικό έδαφος κλιμάκιο των Τουρκικών ειδικών δυνάμεων
7.Ελέγχουν την "νύχτα" με αποκλειστικότητα στην πρέζα και το εμπόριο λευκής σαρκός.
Τα συμπεράσματα δικά σας.
Προσωπικώς ΔΕΝ συμφωνώ με τα συνθήματα ούτε σε ό,τι αφορά στο περιεχόμενό τους ούτε και για τον τόπο/χρόνο που ειπώθηκαν και φυσικά για τα πρόσωπα που τα εκφώνησαν. Αστοχη ενέργεια, ρίχνει νερό στον μύλο του αλβανικού αλυτρωτισμού.

MARK
30-03-2010, 14:29
:hmmm::hmmm::hmmm:

El Buitre
30-03-2010, 16:29
Παιδες οπως ξαναειπα πληρωνουμε τα λαθη του παρελθοντος....τους αφησαμε να ερθουν και τωρα τους λουζομαστε...και μετα μας ενοχλουν τα συνθηματα των βατραχανθρωπων στην παρελαση!Επειδη ετυχε να παρακολουθησω παρελαση των τουρκων εκει να δειτε τι μας ''κατεβαζουν'' οι ''γειτονες''....
Και στην τελικη και εγω Ελληνας που ζω στο εξωτερικο ειμαι και υπακουω στους νομους της χωρας που με φιλοξενει,ουτε κλεβω ουτε σπαω ουτε βιαζω!
Α ρε Ελλαδαρα αθανατη....