PDA

View Full Version : εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου


souljacker
15-02-2009, 22:17
η σκέψη είναι εκδρομούλα 2ήμερη σε πήλιο πορταριά 21 - 22 φεβρουαρίου
το μονο οργανωμένο θα είναι η ώρα αναχώρησης...
σάββατο 21 k ώρα 8 το πρωί στα διόδια... πληρώνουμε k περιμένουμε
σκοπός είναι όταν φτάσουμε να βρούμε εκεί που θα μείνουμε χωρίς να έχουμε κανονίσει κάτι από εδώ...οποιος έχει ιδέες k προτάσεις τις παίρνει μαζί του k στη πρώτη στάση,περίπου 150 χλμ από την αθηνα τις ρίχνει στο τραπέζι με το καφέ (με προσοχή όμως μη σπάσει το τραπέζι)

http://www.visitportaria.com/logo.jpg

laertis
15-02-2009, 22:28
ελα ρε φιλα να κανουμε καμια κοπανα για μπουχτισαμε

laertis
15-02-2009, 22:29
α γιατι ξεχασα μεσα

souljacker
15-02-2009, 22:33
1.souljacker...........διπλός
2.laertis.................μονος

Black_Shadow
15-02-2009, 22:34
ελα ρε φιλα να κανουμε καμια κοπανα για μπουχτισαμε


καλά πότε πρόλαβες και μπούχτισες? τώρα δε γύρησες απο mini κοπάνα ? :):):)

mariz
15-02-2009, 22:55
Παιδια, εγω επειδη εχω φιλους κι απο δω κι απο κει, οφειλω να σας ενημερωσω οτι την Κυριακη 22/02/2009 θα μαζευτουμε στην παραλια του Βολου πανω απο 50μηχανακια για καφε μετα απο δικη μου πρωτοβουλια.
Το ολο θεμα ξεκινησε πριν μαθω για την υπαρξη αυτου του "χωρου" εδω.

Θα ηθελα φυσικα να ειστε ολοι εκει για να γνωριστουμε, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι εφικτο υπο τις παρουσες συνθηκες. Πολλα απο τα παιδια που γραφουν κι εδω παντως, θα δωσουν το παρων...

Τωρα τι αλλο να πω, κριμα που τα πραγματα ηρθαν ετσι και δεν ειμαστε ολοι μαζι ενωμενοι. Αλλα ολοι ειναι ενηλικες κι ο καθενας εχει κριση και μπορει να αποφασισει για την πορεια του και τις επιλογες του...

Εγω απλα γουσταρω την ψηφιακη παρεα σας και θα ηθελα καποια στιγμη αυτη η παρεα να παρει σαρκα και οστα μεσα απο καποια συναντηση...

Ιδωμεν...:)

souljacker
15-02-2009, 23:51
Παιδια, εγω επειδη εχω φιλους κι απο δω κι απο κει, οφειλω να σας ενημερωσω οτι την Κυριακη 22/02/2009 θα μαζευτουμε στην παραλια του Βολου πανω απο 50μηχανακια για καφε μετα απο δικη μου πρωτοβουλια.
Το ολο θεμα ξεκινησε πριν μαθω για την υπαρξη αυτου του "χωρου" εδω.

Θα ηθελα φυσικα να ειστε ολοι εκει για να γνωριστουμε, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι εφικτο υπο τις παρουσες συνθηκες. Πολλα απο τα παιδια που γραφουν κι εδω παντως, θα δωσουν το παρων...

Τωρα τι αλλο να πω, κριμα που τα πραγματα ηρθαν ετσι και δεν ειμαστε ολοι μαζι ενωμενοι. Αλλα ολοι ειναι ενηλικες κι ο καθενας εχει κριση και μπορει να αποφασισει για την πορεια του και τις επιλογες του...

Εγω απλα γουσταρω την ψηφιακη παρεα σας και θα ηθελα καποια στιγμη αυτη η παρεα να παρει σαρκα και οστα μεσα απο καποια συναντηση...

Ιδωμεν...:)
φιλε mariz...είμαι σίγουρος ότι η συνάντηση σας θα είναι απόλυτα πετυχημένη k αυτό επειδή έχω δει ότι έχεις δουλέψει πολύ πάνω σε αυτή...
εμείς λέμε αν καταφέρουμε να μαζευτούμε 6-7 μηχανές, να κάνουμε ένα 2ήμερο... αν κάποιοι από εμάς θέλουν (k δεν υπάρχει πρόβλημα) θα έρθουν k στο καφέ που θα κάνετε...δεν θέλουμε να δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα...δεν έχουμε τίποτα που να μας χωρίζει...αντίθετος έχουμε πολλά που μας ενώνουν k αυτά μονο πρέπει να βλέπουμε...προσωπικά θα χαρώ πολύ αν κυριακή χτυπήσει το τηλ μου η το τηλ κάποιου από τα παιδιά που θα έρθουν για 2ήμερο k μας καλέσετε στο καφέ σας...δεν χρειάζεται να μιλήσουμε από κοντά ούτε για forum ούτε για διαφορες που πιθανόν υπάρχουν(προσωπικά δεν έχω)....ένας καφές,μια μπύρα k η χαρά της γνωριμίας με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρελα αξίζει περισσότερο από οτιδήποτε...αν δεν καταφέρουμε να τα πούμε από κοντά,εύχομαι να περάσετε υπέροχα (την επιτυχία της συνάντησης σας τη θεωρώ δεδομένη) ... k όσο υπάρχουν δρόμοι k προορισμοί,τόσο πιθανό είναι να συναντηθούμε κάπου.

mariz
16-02-2009, 00:09
φιλε mariz...είμαι σίγουρος ότι η συνάντηση σας θα είναι απόλυτα πετυχημένη k αυτό επειδή έχω δει ότι έχεις δουλέψει πολύ πάνω σε αυτή...
εμείς λέμε αν καταφέρουμε να μαζευτούμε 6-7 μηχανές, να κάνουμε ένα 2ήμερο... αν κάποιοι από εμάς θέλουν (k δεν υπάρχει πρόβλημα) θα έρθουν k στο καφέ που θα κάνετε...δεν θέλουμε να δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα...δεν έχουμε τίποτα που να μας χωρίζει...αντίθετος έχουμε πολλά που μας ενώνουν k αυτά μονο πρέπει να βλέπουμε...προσωπικά θα χαρώ πολύ αν κυριακή χτυπήσει το τηλ μου η το τηλ κάποιου από τα παιδιά που θα έρθουν για 2ήμερο k μας καλέσετε στο καφέ σας...δεν χρειάζεται να μιλήσουμε από κοντά ούτε για forum ούτε για διαφορες που πιθανόν υπάρχουν(προσωπικά δεν έχω)....ένας καφές,μια μπύρα k η χαρά της γνωριμίας με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρελα αξίζει περισσότερο από οτιδήποτε...αν δεν καταφέρουμε να τα πούμε από κοντά,εύχομαι να περάσετε υπέροχα (την επιτυχία της συνάντησης σας τη θεωρώ δεδομένη) ... k όσο υπάρχουν δρόμοι k προορισμοί,τόσο πιθανό είναι να συναντηθούμε κάπου.

Το συζητας οτι ειστε καλεσμενοι??? δεν υπαρχει καν σαν θεμα! εννοειται θα χαρουμε ολοι θελω να πιστευω πολυ να ερθει οποιος μπορει, χωρις τηλεφωνημα. Ανοιχτη προσκληση!
Και επικροτω οσα ειπες παραπανω!!!

george_h
16-02-2009, 10:29
εμείς τα είπαμε κ εχθές...
μέσα κ διπλός...αντε να δούμε πόσο κρυο θα φάμε..χαχα

souljacker
16-02-2009, 11:01
εμείς τα είπαμε κ εχθές...
μέσα κ διπλός...αντε να δούμε πόσο κρυο θα φάμε..χαχα
γιώργο έχουμε φάει τόσο νερό που ούτε το καλοκαίρι δεν θα στεγνώσουμε...αλλα σύμφωνα με τελευταίες παρατηρήσεις όλα εξαρτούνται από το αν θα έρθει ο kolokas μαζί...σοβαρή επιστημονική ερευνα λέει ότι αν τον αφήσεις ένα χρόνο στη σαχάρα αυτή θα μετατραπεί σε λίμνη


1.souljacker...........διπλός
2.laertis.................μονος
3.george h.............διπλος

Kolokas
16-02-2009, 11:36
γιώργο έχουμε φάει τόσο νερό που ούτε το καλοκαίρι δεν θα στεγνώσουμε...αλλα σύμφωνα με τελευταίες παρατηρήσεις όλα εξαρτούνται από το αν θα έρθει ο kolokas μαζί...σοβαρή επιστημονική ερευνα λέει ότι αν τον αφήσεις ένα χρόνο στη σαχάρα αυτή θα μετατραπεί σε λίμνη


1.souljacker...........διπλός
2.laertis.................μονος
3.george h.............διπλος

:sm3::sm3::sm3:

Kolokas
16-02-2009, 11:46
γιώργο έχουμε φάει τόσο νερό που ούτε το καλοκαίρι δεν θα στεγνώσουμε...αλλα σύμφωνα με τελευταίες παρατηρήσεις όλα εξαρτούνται από το αν θα έρθει ο kolokas μαζί...σοβαρή επιστημονική ερευνα λέει ότι αν τον αφήσεις ένα χρόνο στη σαχάρα αυτή θα μετατραπεί σε λίμνη


1.souljacker...........διπλός
2.laertis.................μονος
3.george h.............διπλος

Αφου ξερεις ρε φιλαρακι παλι μουσκεμα θα γινεις!!!!!!!!!! αφτο ειναι δεδομενο.Αλλα δεν ειμαι εγω ο γκαντεμης!!!!!!!!!!!!:sm1:

souljacker
16-02-2009, 12:00
Αφου ξερεις ρε φιλαρακι παλι μουσκεμα θα γινεις!!!!!!!!!!
να λάβω αυτό ως δήλωση της συμμετοχής σου στην εκδρομή?:sm7:

Kolokas
16-02-2009, 12:18
να λάβω αυτό ως δήλωση της συμμετοχής σου στην εκδρομή?:sm7:
:sm7::sm7:Αφου με ξερεις!!!!!!!!!!! με τα ματια μιλαμε εμεις και δεν ξερει τι λεμε κανεις:):)

souljacker
16-02-2009, 12:43
1.souljacker...........διπλός
2.laertis.................μονος
3.george h.............διπλος
4.kolokas...............http://www.meteo.gr/db_graphics/storm.gif

Kolokas
16-02-2009, 13:12
1.souljacker...........διπλός
2.laertis.................μονος
3.george h.............διπλος
4.kolokas...............http://www.meteo.gr/db_graphics/storm.gif

:yz:yz:yz

george_h
16-02-2009, 13:55
εντάξει μην τα ρίχνουμε ολα στον κολοκα...έχουμε μια μικρή ελπίδα απο την στιγμή οπου λείπει ο αδερφός μου...
φαντάζεσαι ο συνδιασμός κ των 2 τι θα μπορουσε να φέρει τέτοια εποχή???
ουτε με hammer δεν θα φταναμε στο πηλιο...

souljacker
16-02-2009, 14:12
εντάξει μην τα ρίχνουμε ολα στον κολοκα...έχουμε μια μικρή ελπίδα απο την στιγμή οπου λείπει ο αδερφός μου...
φαντάζεσαι ο συνδιασμός κ των 2 τι θα μπορουσε να φέρει τέτοια εποχή???
ουτε με hammer δεν θα φταναμε στο πηλιο...
έχεις δίκιο φιλε, θυμάμαι τα μετέωρα... η bmw πρέπει να φτιάξει ΚΑΝΟ ΚΑΓΙΑΚ με ρόδες γί'αυτούς ...δεν ξέρω ακόμα ποιος είναι μετενσάρκωση του Νώε.

ntinopoulos
16-02-2009, 14:14
εντάξει μην τα ρίχνουμε ολα στον κολοκα...έχουμε μια μικρή ελπίδα απο την στιγμή οπου λείπει ο αδερφός μου...
φαντάζεσαι ο συνδιασμός κ των 2 τι θα μπορουσε να φέρει τέτοια εποχή???
ουτε με hammer δεν θα φταναμε στο πηλιο...
εχει βγαλει η touratech ερπιστριες για gs!:D

george_h
16-02-2009, 15:01
Και να λοιπόν το τι θα παώ να πάρω με τα 70ευρώ που κέρδισα απο την touratech...
μήπως γνωρίζει κανεις εαν έχει κ ειδικά μπαλλονάκια να μπαινουν περιφεριακά γύρο γύρο απο το gs για τις πλυμήρες??ποτε δεν ξερεις πως αλλιός μπορεί να σε πολεμίσει...

Kolokas
16-02-2009, 16:03
Ρε μπας και εχουν δικιο? λες ρε???:sm7::sm7::sm7:!!! Καλα ρε παιδια να μην ερθω τοτε!!!!!!!!!ΝεύραΝεύραΝεύρα:yz:yz

souljacker
16-02-2009, 17:39
Ρε μπας και εχουν δικιο? λες ρε???:sm7::sm7::sm7:!!! Καλα ρε παιδια να μην ερθω τοτε!!!!!!!!!ΝεύραΝεύραΝεύρα:yz:yz
δεν μπορείς να μην έρθεις τώρα...κανονίστηκε πείραμα... θα καλοδιοθεις k ταυτόχρονα ένας δορυφόρος θα μας παρακολουθεί...τα στοιχεια θα πηγαίνουν απευθείας στη nasa...k να μην θέλεις να έρθεις για εμάς θα το κανεις για τη φουκαριάρα τι nasa.

laertis
16-02-2009, 18:28
http://www.gsforum.gr/image.php?u=90&dateline=1233526411 (http://www.gsforum.gr/member.php?u=90) Black_Shadow (http://www.gsforum.gr/member.php?u=90) http://www.gsforum.gr/images/statusicon/user_online.gif
Senior Member
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Μηνύματα: 113


http://www.gsforum.gr/images/icons/icon1.gif Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από laertis http://www.gsforum.gr/images/buttons/viewpost.gif (http://www.gsforum.gr/showthread.php?p=11856#post11856)
ελα ρε φιλα να κανουμε καμια κοπανα για μπουχτισαμε


καλά πότε πρόλαβες και μπούχτισες? τώρα δε γύρησες απο mini κοπάνα ? :):):)

αφου το λες και μονοσου οτι ειναι μινι κοπανα :sm3::sm3:

Kolokas
16-02-2009, 19:58
δεν μπορείς να μην έρθεις τώρα...κανονίστηκε πείραμα... θα καλοδιοθεις k ταυτόχρονα ένας δορυφόρος θα μας παρακολουθεί...τα στοιχεια θα πηγαίνουν απευθείας στη nasa...k να μην θέλεις να έρθεις για εμάς θα το κανεις για τη φουκαριάρα τι nasa.
:sm3::sm5::sm3::sm3::sm3:

sotos
17-02-2009, 16:02
με το καιρό τι γίνεται ρε παιδιά;;;; Η τηλεόραση και το ραδιόφωνο από το πρωί δίνουν πολύ χαμηλές θερμοκρασίες:yz

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
17-02-2009, 16:39
Απ' ότι φαίνεται,

θα έχει χαμηλές θερμοκρασίες (ίσως κ ακραίες) ....:hmmm:

Το πρωί αισθητή -10 και 8 Μποφόρ Βοριάδες

κ το μεσημέρι αισθητή -2 και 6 Μποφόρ Βοριάδες ......:eek::eek::eek:






http://i429.photobucket.com/albums/qq16/gsforum/Foto/Adia/METEO.jpg



.

george_h
17-02-2009, 16:45
test test

george_h
17-02-2009, 16:46
μα γιατι δεν εμφανιζεται η φωτο που εβαλα??

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
17-02-2009, 17:04
μα γιατι δεν εμφανιζεται η φωτο που εβαλα??


:sm7: μήπως γιατί ήταν άσεμνες ;;;;;:D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
17-02-2009, 17:06
test test

μα γιατι δεν εμφανιζεται η φωτο που εβαλα??

:sm7: μήπως γιατί ήταν άσεμνες ;;;;;:D





....καλά-καλά,

δεν ήταν .....:D

Πες μας το πρόβλημα ....;)



.

souljacker
17-02-2009, 17:38
ύστερα από συζήτηση αποφασίσαμε λόγο καιρού να αναβάλουμε την εκδρομούλα...2-3 άτομα που πιθανόν να ανεβούν άσχετος καιρού καλο θα είναι να κανονίσουνε τηλεφωνικός πως θα κινηθούνε.
ως την επομενη εκδρομή υπάρχει η συνάντηση του gsforum το σάββατο για κοψίδια (υπάρχουν πληροφορίες στο ανάλογο θέμα) k φυσικά η συνάντηση του καφέ κάθε τεταρτη.
αν κάποιοι τελικά ξεκινήσουν για πήλιο να έχουν καλο δρόμο k καλή επιστροφή.

skippybi
17-02-2009, 17:45
...ωραία τότε μέσα και εγώ(για Πήλιο):sm7::sm7::sm7:

Arkas
17-02-2009, 21:25
ύστερα από συζήτηση αποφασίσαμε λόγο καιρού να αναβάλουμε την εκδρομούλα...2-3 άτομα που πιθανόν να ανεβούν άσχετος καιρού καλο θα είναι να κανονίσουνε τηλεφωνικός πως θα κινηθούνε.
ως την επομενη εκδρομή υπάρχει η συνάντηση του gsforum το σάββατο για κοψίδια (υπάρχουν πληροφορίες στο ανάλογο θέμα) k φυσικά η συνάντηση του καφέ κάθε τεταρτη.
αν κάποιοι τελικά ξεκινήσουν για πήλιο να έχουν καλο δρόμο k καλή επιστροφή.
:sm8:

leonidas
17-02-2009, 22:01
Φοβάμαι ότι ο καιρός θα είναι αρνητικός παράγοντας στην εκδρομή.
Δεν πειράζει όμως, ο Μάρτιος είναι κοντά (και όπως λέει η παροιμία ...από Μάρτη καλοκαίρι):):):)
Ας πάμε λοιπόν για κάνα κοψίδι...:D:D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
17-02-2009, 22:15
ύστερα από συζήτηση αποφασίσαμε λόγο καιρού να αναβάλουμε την εκδρομούλα...2-3 άτομα που πιθανόν να ανεβούν άσχετος καιρού καλο θα είναι να κανονίσουνε τηλεφωνικός πως θα κινηθούνε.
ως την επομενη εκδρομή υπάρχει η συνάντηση του gsforum το σάββατο για κοψίδια (υπάρχουν πληροφορίες στο ανάλογο θέμα) k φυσικά η συνάντηση του καφέ κάθε τεταρτη.
αν κάποιοι τελικά ξεκινήσουν για πήλιο να έχουν καλο δρόμο k καλή επιστροφή.



Μπράβο Γιώργο,

με την απόφασή σου, διευκόλυνες πολλά παιδιά που ήθελαν να συμμετάσχουν,

αλλά - όπως μου είπαν στο τηλέφωνο - δυσκολευόντουσαν,

λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών !!!

Άλλωστε, τις εκδρομές τις διοργανώνουμε, για την ευχαρίστησή μας

κ ΟΧΙ για να διακινδυνεύσουμε την υγεία κ την σωματική μας ακεραιότητα !!!;)

alexgs
17-02-2009, 22:18
ρε παιδια, λιγό νωρίς δεν είναι να βγάλετε συμπεράσματα για τον καιρό...??!!
Εμείς περιμέναμε να ανταμώσουμε στον καφέ (ξέρετε...η ανοιχτή πρόσκληση των άλλων) στην παραλία του Βόλου τη Κυριακή...
Μήπως να το ξανασκεφτείτε...?
Οι δικές μου πληροφορίες πάντως για τον καιρό λένε πιο ήπια πράγματα. Εξάλλου μπορείτε να διανυκτερεύσετε σε χαμηλότερα υψόμετρα...

Πάντως ότι και να αποφασίσετε, να περάσετε όμορφα!!

xvitos
18-02-2009, 00:17
ρε παιδια, λιγό νωρίς δεν είναι να βγάλετε συμπεράσματα για τον καιρό...??!!
Εμείς περιμέναμε να ανταμώσουμε στον καφέ (ξέρετε...η ανοιχτή πρόσκληση των άλλων) στην παραλία του Βόλου τη Κυριακή...
Μήπως να το ξανασκεφτείτε...?
Οι δικές μου πληροφορίες πάντως για τον καιρό λένε πιο ήπια πράγματα. Εξάλλου μπορείτε να διανυκτερεύσετε σε χαμηλότερα υψόμετρα...

Πάντως ότι και να αποφασίσετε, να περάσετε όμορφα!!

Εμείς αδερφέ κανονίζαμε για Σ,Κ. Και ο καιρός θα είναι χάλια. Τώρα για την ανοιχτή πρόσκληση...άστα να πάνε....;)Πάντως χωρίς να δεσμεύω κανένα άλλο μέλος, άμα ανεβέναμε και ΑΜΑ συναντιόμαστε, μπορεί "κάποιοι" (δηλ. ένας)από την άλλη παρέα να έβλεπε κάποιους από μας και να ξίνιζε:mad: και εγώ τα ξινά δεν τα μπορώ.Μου φέρνουν αναγούλα στο στομάχι.
Καλά χιλιόμετρα να έχετε και ακόμα καλύτερα να περάσετε.

Arkas
18-02-2009, 02:52
Εμείς αδερφέ κανονίζαμε για Σ,Κ. Και ο καιρός θα είναι χάλια. Τώρα για την ανοιχτή πρόσκληση...άστα να πάνε....;)Πάντως χωρίς να δεσμεύω κανένα άλλο μέλος, άμα ανεβέναμε και ΑΜΑ συναντιόμαστε, μπορεί "κάποιοι" (δηλ. ένας)από την άλλη παρέα να έβλεπε κάποιους από μας και να ξίνιζε:mad: και εγώ τα ξινά δεν τα μπορώ.Μου φέρνουν αναγούλα στο στομάχι.
Καλά χιλιόμετρα να έχετε και ακόμα καλύτερα να περάσετε.
Φίλε Χρήστο,
προσωπικά, σε καμμιά περίπτωση δεν αμφισβητώ τα κίνητρα και τις προθέσεις του φίλου μας Μάνου.
Προφανώς ο Μάνος εξέφρασε τον προβληματισμό του σχετικά με την αντιμετώπιση των μελών μας από κάποιο ή κάποια άτομα του άλλου forum.

Όπως και να' χει πιστεύω πως πρέπει να κοιτάζουμε μπροστά, να προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε συνεχώς και να μην αφήνουμε τη μιζέρια και την κακομοιριά του χθες να μας φθείρουν και να μας κρατούν στάσιμους.

Σε κάθε περίπτωση εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθεια του Μάνου και στέκομαι στα λόγια του: " Εγω απλα γουσταρω την ψηφιακη παρεα σας και θα ηθελα καποια στιγμη αυτη η παρεα να παρει σαρκα και οστα μεσα απο καποια συναντηση...".

Φίλε Μάνο,
μαζί σου.

mariz
18-02-2009, 18:31
Φίλε Χρήστο,
προσωπικά, σε καμμιά περίπτωση δεν αμφισβητώ τα κίνητρα και τις προθέσεις του φίλου μας Μάνου.
Προφανώς ο Μάνος εξέφρασε τον προβληματισμό του σχετικά με την αντιμετώπιση των μελών μας από κάποιο ή κάποια άτομα του άλλου forum.

Όπως και να' χει πιστεύω πως πρέπει να κοιτάζουμε μπροστά, να προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε συνεχώς και να μην αφήνουμε τη μιζέρια και την κακομοιριά του χθες να μας φθείρουν και να μας κρατούν στάσιμους.


Σε κάθε περίπτωση εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθεια του Μάνου και στέκομαι στα λόγια του: " Εγω απλα γουσταρω την ψηφιακη παρεα σας και θα ηθελα καποια στιγμη αυτη η παρεα να παρει σαρκα και οστα μεσα απο καποια συναντηση...".

Φίλε Μάνο,
μαζί σου.

Σ'ευχαριστω, κι εγω στο ιδιο πνευμα μιλαω...
Οσο για τη συναντηση εχουμε φτασει σχεδον 60 συμμετοχες αν και νομιζω οτι θα ξεπερασουμε τις 70!

οσο για τα ξινισματα... απο την ξινιλα υποφερει περισσοτερο αυτος που την εχει στο στομα του.... και για να μην παρεξηγηθω, εννοω οτι δεν συμφωνω με κανενα ειδους καυγα η στραβωμα σάυτο το επιπεδο της παρεας που κανουμε, και το εχω εκφρασει και τηλεφωνικως κι απο δω κι απο κει...

απο κει και περα, ο δρομος ειναι ανοιχτος....!!!

yannis
18-02-2009, 21:36
Σ'ευχαριστω, κι εγω στο ιδιο πνευμα μιλαω...
Οσο για τη συναντηση εχουμε φτασει σχεδον 60 συμμετοχες αν και νομιζω οτι θα ξεπερασουμε τις 70!

οσο για τα ξινισματα... απο την ξινιλα υποφερει περισσοτερο αυτος που την εχει στο στομα του.... και για να μην παρεξηγηθω, εννοω οτι δεν συμφωνω με κανενα ειδους καυγα η στραβωμα σάυτο το επιπεδο της παρεας που κανουμε, και το εχω εκφρασει και τηλεφωνικως κι απο δω κι απο κει...

απο κει και περα, ο δρομος ειναι ανοιχτος....!!!


:sm8::sm8::sm8: