PDA

View Full Version : TIBO 4050 KAI MIDLAND BT2


lostre7
06-04-2010, 18:17
Θελω να ερθω σε επικοινωνια με καποιον ο οποιος ειναι κατοχος των 2 για να μου δωσει καποιες συμβουλες γιατι ενδιαφερομαι για την αγορα τους. Οποιος λοιπον θελει ας μου στειλει με p.m. το κιν του για να επικοινωνησω εγω. ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

lostre7
07-04-2010, 14:13
Σοβαρα τωρα δεν εχει κανεις εδω μεσα tibo kai midland bt2? :yz:yz

pirate
07-04-2010, 14:23
μαλλον τα εδωσαν τα TIBO για να πάρουν Zumo !!!!!!
:sm7::sm7::sm7:

syan
07-04-2010, 14:41
Σοβαρα τωρα δεν εχει κανεις εδω μεσα tibo kai midland bt2? :yz:yz
Κώστα τι ακριβώς θέλεις να μάθεις;

lostre7
07-04-2010, 15:20
Βασικα θελω να ερθω σε επαφη με καποιον ο οποιος τα δουλευει για να μου λυθουν καποιοες αποριες οσον αφορα την λειτουργικοτητα μεταξυ τους!:hmmm:

miltosb
07-04-2010, 16:26
Θελω να ερθω σε επικοινωνια με καποιον ο οποιος ειναι κατοχος των 2 για να μου δωσει καποιες συμβουλες γιατι ενδιαφερομαι για την αγορα τους. Οποιος λοιπον θελει ας μου στειλει με p.m. το κιν του για να επικοινωνησω εγω. ευχαριστω εκ των προτερων!!!!


Καλησπέρα και χρόνια πολλά, έχω το ΤiBo και θα σου πώ το εξή πολύ καλό μηχανάκι αλλά η βάση τροφοδοσίας του είναι για τα μπάζα, λόγω των κραδασμών η συσκευή δεν τροφοδοτείται με ρεύμα και κλεινει συνεχώς.
Οπότε ψάξε αλλού.

pirate
07-04-2010, 16:49
Καλησπέρα και χρόνια πολλά, έχω το ΤiBo και θα σου πώ το εξή πολύ καλό μηχανάκι αλλά η βάση τροφοδοσίας του είναι για τα μπάζα, λόγω των κραδασμών η συσκευή δεν τροφοδοτείται με ρεύμα και κλεινει συνεχώς.
Οπότε ψάξε αλλού.

Λοιπόν το Tibo το έχω από τον Μάιο του 09 και έχω κάνει αρκετά ταξίδια, στο πρώτο μου ταξίδι στο Ναύπλιο τον περασμένο Ιούνιο είχα αυτό το πρόβλημα στην επιστροφή, το είπα στο κατάστημα που το αγόρασα και μου άλλαξαν την βάση από τότε κανένα πρόβλημα (περίπου 6.000 km σε ταξίδια) άρα μάλλον θα πρέπει να ζητήσεις αλλαγή στην βάση του gps αν είσαι ακόμα στην εγγύηση (2 έτη)

syan
07-04-2010, 17:57
Καλησπέρα και χρόνια πολλά, έχω το ΤiBo και θα σου πώ το εξή πολύ καλό μηχανάκι αλλά η βάση τροφοδοσίας του είναι για τα μπάζα, λόγω των κραδασμών η συσκευή δεν τροφοδοτείται με ρεύμα και κλεινει συνεχώς.
Οπότε ψάξε αλλού.

είχα αυτό το πρόβλημα στην επιστροφή, το είπα στο κατάστημα που το αγόρασα και μου άλλαξαν την βάση από τότε κανένα πρόβλημα (περίπου 6.000 km σε ταξίδια) άρα μάλλον θα πρέπει να ζητήσεις αλλαγή στην βάση του gps αν είσαι ακόμα στην εγγύηση (2 έτη)
Για να πούμε του στραβού το δίκαιο, όταν το είχα ποτέ δεν το τροφοδότησα με ρεύμα...Το είχα πάνω για κανα πεντάωρο συνεχούς χρήσης και το φόρτιζα όταν σταμάταγα σε ξενοδοχείο ή και ταβέρνα...!

vpentza
07-04-2010, 20:49
Για να πούμε του στραβού το δίκαιο, όταν το είχα ποτέ δεν το τροφοδότησα με ρεύμα...Το είχα πάνω για κανα πεντάωρο συνεχούς χρήσης και το φόρτιζα όταν σταμάταγα σε ξενοδοχείο ή και ταβέρνα...!

αυτή είναι η σωστή πληροφορία που πρέπει να δώσεις σημασία ;)