PDA

View Full Version : Επείγον! Ζητείται αποθήκη και μέσο μεταφοράς!


Arkas
09-04-2010, 01:09
Προκειμένου να συγκεντρωθούν και να μεταφερθούν
όλες οι προσφορές των μελών και φίλων του Gs Forum
για την Ημέρα Αγάπης (http://www.gsforum.gr/%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B5%CF%85%CE%B1%CE%B9%CF%83%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%AF%CE%B1/9770-%CE%A4%CE%BF-gs-forum-%CE%BF%CF%81%CE%B3%CE%B1%CE%BD%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%97%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B1-%CE%91%CE%B3%CE%AC%CF%80%CE%B7%CF%82.html)της 18 Απριλίου 2010,

ζητείται προσωρινός αποθηκευτικός χώρος
για την περισυλλογή των προσφορών,

καθώς και μεταφορικό μέσον
(φορτηγάκι),
για την μεταφορά τους
στον παιδικό σταθμό,
την Κυριακή 18 Απριλίου.

Ευελπιστούμε για ακόμη μία φορά
στην αρωγή και συμπαράστασή σας!


.

italos
09-04-2010, 08:29
Δημήτρη καλημέρα άμα θέλετε μπορούμε να βάλουμε τα πράγματα στο κλειστο γκεράζ στο σπίτι μου....είναι μέσα στο σπίτι ιδιοκτητο και θα έχω το αυτοκίνητο έξω μέχρι να πάμε τα πράγματα στο παιδικό σταθμό!!!

Σε κανένα 2ωράκι θα ρωτήσω και φίλο που έχει μαγαζί με έπιπλα αν μπορεί να μας βοηθήσει με το φορτηγάκι του για τη μεταφόρα τους!

italos
09-04-2010, 08:30
Θα μιλήσω και με τον διευθυντή εδώ στην ΕΡΤ μπας και μπορέσει να μας διαθέσει ένα μεταφορικό μέσο για τη μεταφορά των πραγμάτων!!

Arkas
09-04-2010, 08:36
Δημήτρη καλημέρα άμα θέλετε μπορούμε να βάλουμε τα πράγματα στο κλειστο γκεράζ στο σπίτι μου....είναι μέσα στο σπίτι ιδιοκτητο και θα έχω το αυτοκίνητο έξω μέχρι να πάμε τα πράγματα στο παιδικό σταθμό!!!

Σε κανένα 2ωράκι θα ρωτήσω και φίλο που έχει μαγαζί με έπιπλα αν μπορεί να μας βοηθήσει με το φορτηγάκι του για τη μεταφόρα τους!

Θα μιλήσω και με τον διευθυντή εδώ στην ΕΡΤ μπας και μπορέσει να μας διαθέσει ένα μεταφορικό μέσο για τη μεταφορά των πραγμάτων!!
Ωραίος!

vasorfa
09-04-2010, 09:19
Μπράβο ρε Ιταλε!!!!:sm8::sm8::sm8::sm8:

italos
09-04-2010, 09:47
Το μόνο πράγμα που με απασχολεί συνάδελφοι είναι ότι μένω στο Γέρακα και κατα πόσο είστε διατεθειμένοι να φέρετε τα πράγματα εκεί!!! Αν δεν βρεθεί κάτι πιο κεντρικά μας ενημερώνει ο Arkas και προχωράμε!!

italos
09-04-2010, 10:05
Μίλησα με το φίλο μου που έχει το φορτηγάκι και μου είπε τα εξής!!

Ότο ότι μεταφέρεται πάνω σε ένα φορτηγό πρέπει να έχει δελτίο αποστολής για ότι υπάρχει πάνω καθώς και τιμολόγιο!! Και ότι υπάρχει κίνδυνος να πέσουμε σε κανέναν καλοθελητή που ακόμα και να του πούμε το σκοπό μας να μας κάνει μεγάλη ζημιά!!!

Είναι όμως διατεθημένος να το κάνει εφόσον ξέρει τον όγκο των πραγμάτων...δηλ. είναι διαφορετικά να κάνει μια φορά τη διαδρομή μεταξουργείο και απο το χώρο που θα έχουμε τα πράγματα και διαφορετικά να την κάνει 3 φορές!!!

Οπότε είναι καλό να ξέρουμε τον όγκο των πραγμάτων για να δούμε πως μπορεί να μας βοηθήσει!!!

Μου υποσχέθηκε όμως ότι ακόμα και αν είναι πολλά τα πράγματα θα αναλάβει αυτός μέσω ενός συνεργάτη του να μεταφέρει τα πράγαμτα και το όποιο κόστος προκύψει θα το καλύψει ο ίδιος καθότι του άρεσε πολύ ο σκοπός μας!!!

Περιμένω λοιπό να μου πείτε πως θα κινηθούμε!

emix
09-04-2010, 10:13
Παιδια εγω ρυμουλκουμενη μπαγκαζιερα που ισως να κανει.
Βεβαια δεν ξερω τον ογκο των πραγματων, αλλα αν το μαθουμε μεχρι τοτε μπορει κατι να γινει, χωρις το προβλημα του δελτιου αποστολης που θελουν τα φορτηγα.

Ομως το αμαξι μου δεν εχει κοτσαδορο ακομα. Ειναι του πατερα μου η μπαγκαζιερα, αλλα μπορουμε να την παρουμε οποτε θελουμε. Αν εχει λοιπον καποιος αμαξι με κοτσαδορο και τα πραγματα χωρανε, μπορειτε να την παρετε.

Arkas
09-04-2010, 10:23
Μόνον από την Κρήτη, έρχεται μια παλέτα γεμάτη!

aeriko
09-04-2010, 11:39
Διαθέτω αυτοκίνητο με ρυμουλκούμενη μπαγκαζιέρα

ace_gln
09-04-2010, 13:31
Θα προσπαθησω και εγω να μαθω αν ενα δικο μου μικρο φορτηγο 3 τονων , ειναι Αθηνα την Κυριακη και δεν δουλευει , που χωραει παλεττες σιγουρα .
το ιδιο ισχυει και για τα δικα μου φορτηγα , πρεπει να γνωριζουμε τη διαδρομη , γιατι θα κοπει δελτιο αποστολης . τωρα πως θα κοπει , θα φροντισω να σας απαντησω μεχρι το μεσημερι .
Τα υπολοιπα φορτηγα μας ειναι πολυ μεγαλα (επικαθημενα ) , δεν θα μας βολεψουν .

vasorfa
09-04-2010, 15:08
Θα προσπαθησω και εγω να μαθω αν ενα δικο μου μικρο φορτηγο 3 τονων , ειναι Αθηνα την Κυριακη και δεν δουλευει , που χωραει παλεττες σιγουρα .
το ιδιο ισχυει και για τα δικα μου φορτηγα , πρεπει να γνωριζουμε τη διαδρομη , γιατι θα κοπει δελτιο αποστολης . τωρα πως θα κοπει , θα φροντισω να σας απαντησω μεχρι το μεσημερι .
Τα υπολοιπα φορτηγα μας ειναι πολυ μεγαλα (επικαθημενα ) , δεν θα μας βολεψουν .



:sm8::sm8::sm8::sm8::sm8::sm8:Μπράβο ρε Πανούλη!!!

Arkas
13-04-2010, 14:14
Σας ευχαριστούμε όλους για το έμπρακτο ενδιαφέρον που δείξατε για την εξεύρεση χώρου αποθηκεύσεως και μεταφορικού μέσου για τις προσφορές για την

Ημέρα Αγάπης (http://www.gsforum.gr/%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B5%CF%85%CE%B1%CE%B9%CF%83%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%AF%CE%B1/9770-%CE%A4%CE%BF-gs-forum-%CE%BF%CF%81%CE%B3%CE%B1%CE%BD%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%97%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B1-%CE%91%CE%B3%CE%AC%CF%80%CE%B7%CF%82.html)της 18 Απριλίου 2010.

Ο χώρος που τελικά επελέγη, (όπως και το φορτηγάκι) προσφέρεται από τον Αποστόλη (xchallenge) και βρίσκεται επί της

Λεωφόρου Αθηνών (Καβάλας) 86

στην Αθήνα, απέναντι από τον Σαρακάκη.

Παρακαλούνται όλα τα μέλη να μεταφέρουν τις προσφορές τους στον συγκεκριμένο χώρο, προκειμένου να πακεταριστούν και να μεταφερθούν όλα μαζί την Κυριακή.

Ώρες παραλαβής των προσφορών: 08:30 έως 16:00,

καθημερινώς (εκτός Σαββάτου) και λέτε στα παιδιά στην αποθήκη ότι έρχεστε από τον Αποστόλη Μπακουρτζή.

Το τηλέφωνο του Αποστόλη είναι 6947 949935

Παρακαλούμε θερμά, να έχετε πάει τις προσφορές σας

έως την Παρασκευή 16/4, το αργότερο!