PDA

View Full Version : "Κατασκοπία" μέσω κινητού τηλεφώνου !


ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
16-02-2009, 22:04
Νέα υπηρεσία για το καλό των παιδιών μας
ή μια "νομιμοφανής" κατασκοπία ;;;;;;:hmmm:

Μόλις ενεργοποιήσει το παιδί σας το κινητό του
τηλέφωνο, μπορείτε να συνδεθείτε στο διαδικτυακό σας
χώρο και να δείτε όλες τις επαφές του παιδιού σας.
Στη συνέχεια, μπορείτε να μιλήσετε με το παιδί σας και να
εντοπίσετε που είναι.:hmmm:


http://i429.photobucket.com/albums/qq16/gsforum/Foto/Adia/Clip_21.jpg


Από το κινητό σας φύλακα, θα μπορείτε να δείτε όλες τις ύποπτες δραστηριότητες του παιδιού,
μαζί με το πλήρες περιεχόμενο (συμπεριλαμβανομένων των εικόνων).
Μπορείτε επίσης να εκτυπώσετε
εκθέσεις που πρέπει να παραδοθούν στις αρχές.

Ας ελπίσουμε να χρησημοποιηθεί για ....... "καλό" ..

Λεπτομέρειες ΕΔΩ (http://www.mymobilewatchdog.com/default.shtml)


.

Arkas
16-02-2009, 22:11
Νέα υπηρεσία για το καλό των παιδιών μας
ή μια "νομιμοφανής" κατασκοπία ;;;;;;:hmmm:
.
Όλα τα τεχνολογικά επιτεύγματα έχουν δύο όψεις.

Στο χέρι μας είναι η επιλογή........

skippybi
17-02-2009, 18:24
για το καλό μου... για το καλό μου... ως που δεν άντεξε στο τέλος το μυαλό μου...:hmmm::hmmm::hmmm:

kostas_366
17-02-2009, 20:04
Όλα τα τεχνολογικά επιτεύγματα έχουν δύο όψεις.

Στο χέρι μας είναι η επιλογή........
Πολύ σωστά.

Elina
17-02-2009, 20:18
για το καλό μου... για το καλό μου... ως που δεν άντεξε στο τέλος το μυαλό μου...:hmmm::hmmm::hmmm:

Συμφωνώ !!!!!!!!!!!

leonidas
17-02-2009, 22:40
Σαφώς και κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις, αν όμως είσαι γονιός δεν σου ακούγεται άσχημα.
Αν όμως την υπηρεσία αυτή χωρίς να το ξέρεις τη χρησιμοποιήσει η γυναίκα σου, τότε....:D:D

Copier
17-02-2009, 23:00
Ο σκοπός είναι να έχω αναθρέψει το παιδί μου σωστά ώστε να μην χρειάζεται "σκύλο-φύλακα" . Να καταλαβαίνει μόνο του τις κακοτοπιές.Αν είναι να πρέπει να το ελέγχω για το κάθε βήμα του τότε "κλάψτα Χαράλαμπε". Απέτυχα ως γονιός. Περισσότερο χρήσιμο θα ήταν να βγάλουν ένα σύστημα εντοπισμού σε κανένα δακτυλιδάκι ή σκουλαρίκι που να μπορεί το ίδιο το παιδί να το ενεργοποιήσει σε περίπτωση που αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
18-02-2009, 00:19
Ο σκοπός είναι να έχω αναθρέψει το παιδί μου σωστά ώστε να μην χρειάζεται "σκύλο-φύλακα" . Να καταλαβαίνει μόνο του τις κακοτοπιές.Αν είναι να πρέπει να το ελέγχω για το κάθε βήμα του τότε "κλάψτα Χαράλαμπε". Απέτυχα ως γονιός. Περισσότερο χρήσιμο θα ήταν να βγάλουν ένα σύστημα εντοπισμού σε κανένα δακτυλιδάκι ή σκουλαρίκι που να μπορεί το ίδιο το παιδί να το ενεργοποιήσει σε περίπτωση που αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα.


...κι αυτό, σημαντικό ακούγεται !!!!