PDA

View Full Version : δολοφόνοι νο2


droggitiszak
26-04-2010, 11:20
το παρακάτω δημοσιεύτηκε στο blog: troktiko.blogspot.com

έλεος δηλαδή!
μακάρι να βρούν άκρη τα παλικάρια κ η εξαίρετη οδηγός να βρει ότι της αξίζει ...

"Την Κυριακη του Πασχα(04/04/10), ο αδερφος μου κατεβαινε την οδο Αγιου Ιεροθεου στο Περιστερι μαζι με εναν φιλο μου στις 17:30 περιπου, με μηχανη τυπου YAMAHA R1, οταν πεταχτηκε απο STOP και τους εκλεισε και το δρομο, μια γυναικα οδηγος με ενα peugeot 207 ασημι, με αποτελεσμα να τους ριξει κατω και να τραυματιστουνε και οι δυο...
Ο αδερφος μου εχει αυτη τη στιγμη μοσχευμα(σωληνα) στο ποδι ...
του και βιδες και βελονα στο χερι του,ενω το αλλο παιδι εχει σπασει τη λεκανη του το γονατο,(στο οποιο του εχουν βαλει μοσχευμα)και τρυπα στον πνευμονα....
Η δολοφονος αυτη οδηγος σηκωθηκε και εφυγε και τους παρατησε εκει μεσα στα αιματα στην ασφαλτο,χωρις να την νοιαζει αν ζουνε η αν πεθανανε....
Παρακαλω οποιος ξερει, η ειδε κατι το οποιο θα μπορεσει να μας βοηθησει να την βρουμε, παρακαλω να μου κανει ενα τηλεφωνο στο 6932732793.(Κωστας)
Ευχαριστω πολυ......"


http://koufos-kostas.blogspot.com (http://koufos-kostas.blogspot.com/)

Albatros
26-04-2010, 17:17
Κρίμα, ελπίζω τα παλικάρια να γίνουν εντελώς καλά, και η "κυρία" να βρεί τη τιμωρία που της αξίζει(να την κάνει πίτα νταλίκα)...
:hmmm:Νεύρα

gandreas
26-04-2010, 20:01
Μακάρι να βγάλετε άκρη και περαστικά στα παιδιά. Αν την βρείτε μην την καταδώσετε, αλλά να δημοσιεύσετε φωτογραφία και διεύθυνση στο ιντερνετ και θα βρει την τιμωρία που της αρμόζει…. κάτι τέτοιο πρέπει να κάνουν και με τους βιαστές, είναι το ίδιο απαράδεκτοι και οι δύο. ΝεύραΝεύραΝεύρα

Wolf77
26-04-2010, 21:29
ελπιζω τα παιδια να ειναι καλυτερα......ξεφτιλισμα απο τα ΜΜΕ και ειδικα στο ιντερνετ θελει η καρ@#$%λα.....

Ακιs
26-04-2010, 23:12
χιλια περαστικα στα παλληκαρια και μακαρι η κυρια να παθει ακριβως το ιδιο....να την παρατησουν τραυματισμενη σοβαρα στην ασφαλτο....ετσι θα δει ποσα απιδια πιανει ο σακκος........:mad::mad:

kostasx
27-04-2010, 12:58
Περαστικά τους.Πάνω απ' όλα να γίνουν καλά..
Όσο για την σακαφιόρα..θα το βρεί μπροστά της..ΝεύραΝεύρα

mrdaellis
27-04-2010, 13:58
ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!!!! ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!ΝεύραΝεύραΝεύρα

MARK
27-04-2010, 19:43
Περαστικά στα παιδιά....Η κυρία που λέει ο λόγος κυρία,θα το βρεί από τον Θεούλη που βλέπει ακούει και το άδικο δεν το ανέχεται πάντα και αυτό είοναι αδικο...........:mad:

PACO
27-04-2010, 20:20
H KA Ri OLAΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

mario
28-04-2010, 01:01
μα καλά ολοκληρο ΜΠΑΜ με μοτοσυκλέτες εκανε η βλαμμένη και αφησε τα παλικάρια κάτω
μακάρι να το πληρώσει όσο πονέσαν και τα παιδια :mad: