PDA

View Full Version : leatherup.com


giorgos.1979
28-04-2010, 21:02
http://www.leatherup.com/

Το site ειναι απο αμερικη, εχει παμφηνα μπουφαν και αλλα. Το βρηκα ψαχνοντας μπουφαν για την κυρα αλλα δεν το τολμησα. Με τελωνειο απο αμερικη τι παιζει; Αν εχει καποιος καμια εμπειρια..

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
29-04-2010, 03:09
Ενδιαφέρον site ... ;)

sakmant
17-05-2010, 01:53
Εξαρτάται από την μέθοδο που σου αποστέλουν το δέμα. Αν με τα ταχυδρομεία τους τότε θα έρθει στο τελωνείο των Ελληνικών Ταχυδρομείων και θα μπει ένα τυπικό κόστος γύρω στα 5€. Καλό είναι να υπάρχει μια συνενόηση ώστε το δέμα να γράφει δώρο. Αν σταλεί με courier θα νομίζεις ότι αγόρασες γούνα και όχι μπουφάν. Συγκροτείτε επιτροπή από 2 τελώνες οι οποίοι πληρώνονται γύρω στα 30€ ο καθένας και μετά έρχεται το τελωνείο του μπουφάν. Καλύ επιτυχεία.
Την έφαγα και εγώ μια φορά και έμαθα.

vasorfa
17-05-2010, 18:56
Ωραιο φιλε μου αλλα οπως ειπαν και οι υπολοιποι,αν σου κατσει τελωνειο--την εκατσες....και εχει μονο δερματινα,,,,,:yz:yz

giorgos.1979
17-05-2010, 19:53
[ Αν σταλεί με courier θα νομίζεις ότι αγόρασες γούνα και όχι μπουφάν. Συγκροτείτε επιτροπή από 2 τελώνες οι οποίοι πληρώνονται γύρω στα 30€ ο καθένας και μετά έρχεται το τελωνείο του μπουφάν. Καλύ επιτυχεία.
Την έφαγα και εγώ μια φορά και έμαθα.[/QUOTE]


Αυτο το εχω ακουσει κι εγω ... μακρια απο κουριερ και ας αργησει λιγο.;)

batman
21-10-2010, 23:33
[QUOTE=giorgos.1979;154299]Motorcycle & Leather Clothing Store - Motorcycle Jackets, Helmets, Biker Boots, Leather Pants & Chaps (http://www.leatherup.com/)

Το site ειναι απο αμερικη, εχει παμφηνα μπουφαν και αλλα. Το βρηκα ψαχνοντας μπουφαν για την κυρα αλλα δεν το τολμησα. Με τελωνειο απο αμερικη τι παιζει; Αν εχει καποιος καμια εμπειρια..[/
ωραίο site,το είχα κοιτάξει ήδη για κάτι φοβερά γάντια,με 30$.Αλλά,με έξοδα αποστλής,γύρω στα 70$ δολλάρια επιπλέον,(γιατί αν προσέξετε καλά,για αποστολή στο εξωτερικό,χρησιμοποιούν συγκεκριμένο τρόπο),χωρίσ να υπολογίσω τυχόν τςελωνείο,υπερδιπλασιαζόταν το ποσό και έτσι το παράτησα..καλό ψάξιμο.;);)

MARK
22-10-2010, 10:54
Μπουφάν έχει σε πολύ καλές τιμές,ρισκάρεις όμως με τελώνηδες και φαρισαίους:Απορία:

vpentza
22-10-2010, 10:59
είστε σίγουροι ότι στέλνει Ευρώπη ??? ;););)

Albatros
22-10-2010, 11:23
είστε σίγουροι ότι στέλνει Ευρώπη ??? ;););)

Κάτω αριστερά το γράφει..."we accept international orders"
ταχυδρομικά μόνο με USPS τουλάχιστον θα πληρώσεις μόνο φόρο και όχι κερατιάτικα.
:)