PDA

View Full Version : Πωλούνται κάγκελα Hepco & Becker για gs 1200


KRASOPATERAS
04-05-2010, 19:07
Είναι στο κουτί τους αχρησιμοποίητα, προσπάθησα να τα βάλω αλλά δεν γίνετε μιας και έχω βάλει προστατευτικές χούφτες γνήσιες και η κάτω μπάρα βρίσκει.

Όποιος δεν έχει χούφτες στους κυλίνδρους του κάνουν μια χαρά.
Η τιμή τους 150 ευρώ.

Το τηλέφωνο μου είναι 6944 717271 και είμαι κοντά στην Αθήνα.

gandreas
04-05-2010, 21:12
Αν δεν κάνω λάθος ρώταγες για κάποια λύση προτού πάρεις την απόφαση να τα πουλήσεις !!! Για όλα υπάρχει λύση, ψάξε λίγο κυρίως σε αποστάτες. Είναι σαν πολλές ενωμένες ροδέλες μαζί και τα βρίσκεις στα είδη επιγραφών όπου και χρησιμοποιούνται κυρίως στα πλέξη γκλας για να έχουν κάποια απόσταση από τον τοίχο. Αν θές βοήθεια στείλε μου μήνυμα
Και αν το φτιάξουμε βάζεις το κρασί...;)

KRASOPATERAS
04-05-2010, 22:52
Αν δεν κάνω λάθος ρώταγες για κάποια λύση προτού πάρεις την απόφαση να τα πουλήσεις !!! Για όλα υπάρχει λύση, ψάξε λίγο κυρίως σε αποστάτες. Είναι σαν πολλές ενωμένες ροδέλες μαζί και τα βρίσκεις στα είδη επιγραφών όπου και χρησιμοποιούνται κυρίως στα πλέξη γκλας για να έχουν κάποια απόσταση από τον τοίχο. Αν θές βοήθεια στείλε μου μήνυμα
Και αν το φτιάξουμε βάζεις το κρασί...;)


Και το κρασί βάζω και ότι θέλεις, αλλά δοκίμασα και αποστάτες και ροδέλες μιας και έχω μίνι συνεργείο επαγγελματικών προδιαγραφών!

Το πρόβλημα είναι ότι ο πάνω οριζόντιος σωλήνας όταν βάζω αποστάτες η ροδέλες δεν εφαρμόζει καλά με τα πλαϊνά, ούτε καν οι αλενόβιδες δεν μπορούν να σφίξουν τους σωλήνες.
Τώρα αν θέλεις να βάλω το κρασί και να τα πούμε και από κοντά welcome !;)

jimsusuk
30-07-2010, 15:33
ενδιαφερομαι για τα καγκελα αμεσα.. αθηνα που ακριβως?τα καγκελα ειναι μαυρα η ασημενια?

MARK
30-07-2010, 15:39
Καλοπούλητα.......

Captain_Andreas
30-07-2010, 16:46
Πάντως κι εγώ τα ίδια έβαλα και κάτω (κυλίνδρους) έχω τα μαμίσια κάγκελα και μια χαρά μπήκανε... ας είναι καλά ο boxerakias57 που μερίμνησε :sm7: