PDA

View Full Version : Ζητούνται παλαιοί Η/Υ για δωρεά σε σχολεία !


ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
11-05-2010, 23:52
Με αφορμή την αγγελία εδώ (http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CF%8E%CE%BB%CE%B7%CF%83%CE%B7/11242-%CE%A7%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B6%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-scanner-pc-monitor.html)

και μετά την πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση του μέλλους μας Αργύρη (ARGI),

ζητούνται παλαιοί υπολογιστές – που να βρίσκονται σε λειτουργία,

προκειμένου, μετά την αφιλοκερδή προσφορά/φροντίδα του Αργύρη,

να προσφέρουν λίγη γνώση και εμπειρία γύρω απ’ τους Η/Υ κ το διαδίκτυο,

σε παιδιά που φοιτούν σε σχολεία εκτός των μεγάλων αστικών κέντρων,

στην περιφέρεια κ που οι «μπαμπάδες» τους,

δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να τους προμηθεύσουν

από ένα ολοκαίνουριο υπολογιστή, τελευταίας τεχνολογίας …

Συνεπώς, όποιος έχει κάποιον Η/Υ Desktop ή φορητό που δεν τον χρησιμοποιεί

και είναι σε λειτουργία, να τον προσφέρει κ να είναι σίγουρος ότι η προσφορά του «θα πιάσει τόπο» !!!


.

skippybi
12-05-2010, 00:01
ένα μεγάλο μπράβο ΚΑΙ για αυτή την κίνηση!!!:sm5:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
12-05-2010, 00:08
ένα μεγάλο μπράβο ΚΑΙ για αυτή την κίνηση!!!:sm5:


..... στον ARGI, που "έριξε" την ιδέα ..... ;)

pirate
12-05-2010, 02:04
& ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ +1.000.000 ΜΠΡΑΒΟ

Albatros
12-05-2010, 09:09
Μπράβο παιδιά,είχα 2 και τους έδωσα στο Λύκειο του γιού μου,αλλά όλο και κάτι θα βρεθεί...
:)

Neo
12-05-2010, 09:21
Μπράβο παιδιά, ωραία κίνηση!

Έχω μια οθόνη CRT 19'' που δεν χρησιμοποιώ και φυσικά διατίθεται!

Cogar
12-05-2010, 12:18
Πριν ένα μήνα το Πάσχα πέταξα (χάρισα χωρίς ούτε ένα ευχαριστώ) το προηγούμενο μηχάνημα Ρ4 στα 2,5.(πήρα ένα τετραπύρινο με 4 γίγα μνήμη;))Που να τόξερα οτι θα γίνει τέτοια κίνηση από το φόρουμ και να το δίναμε στα παιδάκια:(:(:(

konstantinos2310
12-05-2010, 12:42
πάντα τέτοια!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!

ARGI
12-05-2010, 13:43
Σας ευχαριστω και εγώ προσωπικά για την προσφορά σας, σε μηχανήματα.
Μπορεί να είναι παλιάς τεχνολογίας, όπως ειπώθηκε, αλλα καλύτερα να δίνεις σε έναν διψασμένο, μισό ποτήρι νερό, παρά να μην δίνεις τίποτα, και να ψοφάει...

Ούτως αλλώστε τα παιδάκια, στην Πρωτοβάθμια εκπαίδευση έχουν μικρές απαιτήσεις, δεν πρόκειτα να "στήσουν" κανένα SERVER 2008 R2 ή καμιά Β2Β εφαρμογή.!!!! Ιντερνετ, word και καμιά ζωγραφιά θελουν... Αντε και τίποτα παιχνιδάκια τύπου Mame...

Παιδιά, το μόνο θέμα είναι, ότι, θα πρέπει να συντονιστούμε ταχύτερα, γιατι ας μην ξεχνάμε ότι θα κλείσουν τα σχολεία, περιπου στις 12/6 .
Και χρειάζομαι και εγώ λίγο χρόνο, να τα σενιάρω και τα ξαναστήσω....

Φιλικά,
Αργύρης
:cool::cool::cool:

Arkas
12-05-2010, 13:53
Σας ευχαριστω και εγώ προσωοικά για την προσφορά σας, σε μηχανήματα.
Μπορεί να είναι παλιάς τεχνολογίας, όπως ειπώθηκε, αλλα καλύτερα να δίνεις σε έναν διψασμένο, μισό ποτήρι νερό, παρά να μην δίνεις τίποτα, και να ψοφάει...

Ούτως αλλώστε τα παιδάκια, στην Πρωτοβάθμια εκπαίδευση έχουν μικρές απαιτήσεις, δεν πρόκειτα να "στήσουν" κανένα SERVER 2008 R2 ή καμιά Β2Β εφαρμογή.!!!! Ιντερνετ, word και καμιά ζωγραφιά θελουν... Αντε και τίποτα παιχνιδάκια τύπου Mame...

Παιδιά, το μόνο θέμα είναι, ότι, θα πρέπει να συντονιστούμε ταχύτερα, γιατι ας μην ξεχνάμε ότι θα κλείσουν τα σχολεία, περιπου στις 12/6 .
Και χρειάζομαι και εγώ λίγο χρόνο, να τα σενιάρω και τα ξαναστήσω....

Φιλικά,
Αργύρης
:cool::cool::cool:
Αργύρη μου,
μην "σκας"!
Υπάρχει και η νέα σχολική χρονιά!;):D

saitman
12-05-2010, 22:43
μπραβο σας!ωραια ιδεα!

georged
13-05-2010, 12:03
Καλημέρα και από εμένα, ωραία κίνηση! Έχω 2 οθόνες 17'' CRT σε άριστη κατάσταση. Παρακαλώ ενημερώστε με για το μέρος και θα τις φέρω.
(εννοείται ότι θα ήταν καλύτερα οι οθόνες να ήταν TFT αλλά αυτές έχω)

ARGI
13-05-2010, 12:29
Καλημέρα και από εμένα, ωραία κίνηση! Έχω 2 οθόνες 17'' CRT σε άριστη κατάσταση. Παρακαλώ ενημερώστε με για το μέρος και θα τις φέρω.
(εννοείται ότι θα ήταν καλύτερα οι οθόνες να ήταν TFT αλλά αυτές έχω)

Καλημέρα φίλε,
Λίγες ημέρες υπομονή να δούμε τι θα μαζευτεί, και θα βγάλουμε κάποια ανακοίνωση πως θα γίνει η αποστολή.
Εαν μπορείς προς το παρών, να τις βάλεις σε κανένα κουτι, την καθεμιά, θα ήτο ευχής έργου...
Μερσί...
Αργύρης
Καρδίτσα
:cool::cool::cool:

kostasx
13-05-2010, 16:21
Εκτός από οθόνες και pc μπορούμε να στείλουμε και άλλα περιφεριάκα..όπως printer-scanner..?

:):)

skippybi
13-05-2010, 16:34
Εκτός από οθόνες και pc μπορούμε να στείλουμε και άλλα περιφεριάκα..όπως printer-scanner..?

:):)
και βέβαια!!!:sm8:

kostasx
14-05-2010, 08:36
και βέβαια!!!:sm8:
Thank u...θα ψάξω τα μπαούλα και ότι άλλο μπορώ να "τσιμπίσω" και θα το βάλω στην άκρη..ελπίζω να μαζέψουμε υλικό..;);)

Epsime
14-05-2010, 13:41
Εχω καποια Hardware κομματια καρτες γραφικων κατι μνημουλες επεξεργαστες και 2 μητρικες και κατι αλλα ψηλα αν βολευουν οκ. Επισης αν μπορω να βοηθησω στο στησιμο λογω ιδιοτητας πολυ ευχατιστως... :sm5:

ARGI
14-05-2010, 14:07
Εχω καποια Hardware κομματια καρτες γραφικων κατι μνημουλες επεξεργαστες και 2 μητρικες και κατι αλλα ψηλα αν βολευουν οκ. Επισης αν μπορω να βοηθησω στο στησιμο λογω ιδιοτητας πολυ ευχατιστως... :sm5:
Συνάδελφε & συμφουρίτη, κάνε και εσύ ότι έχεις ένα αμπαλάζ, έχω και εγώ κάποια παλιά κουτιά, συν parts, ώστε να φτιάξουμε κανένα ακόμη pc (desktop).
Eχει προσφέρει και ο georged 2 monitor, άρα μπορούνε να παραδώσουμε κανένα ακόμη σύστημα κομπλε... Για αποστολή δεματών, θα δούμε πως θα γίνει..
Για στησίματα θα τα αναλάβω εγώ όλα, Δεν υπάρχει θέμα..
Ευχαριστώ για την προθυμία σου και την προσφορά σου. ;)

Αργύρης
:cool::cool:

Aciman68
21-05-2010, 18:21
Έχω έναν εκτυπωτή που του λείπουν οι οδηγοί και τα μελάνια. Γίνεται δεκτός;

XCHALLENGE
21-05-2010, 19:44
ΜΠΡΑΒΟ παιδια!!! Εκτυπωτης, pc, οθονη( με ..πωπο !) με λιγο ...χαδι ειναι αστερια!!!

Τα λεμε...

XCHALLENGE
05-06-2010, 11:31
Τι γινεται μ'αυτη την προσπαθεια? Ισχυει?
Τα λεμε...

Arkas
05-06-2010, 11:52
Τι γινεται μ'αυτη την προσπαθεια? Ισχυει?
Τα λεμε...
Συνεχίζεται κανονικά Αποστόλη!

ARGI
05-06-2010, 13:00
Καλησπέρα παιδιά,
Οτι έχουμε καλό είναι, δηλ. παλιές CRT οθόνες, παλιούς Η/Υ, (κατα προτιμηση απο ΡΙΙΙ,Ρ4 ή CEL και επάνω), ή και part's, ώστε και με αυτά που έχω και εγώ, να φτιάξω κάποια άλλα pc, με την ελπίδα, να δώσουμε και σε κανένα άλλο σχολείο ακόμη... Δόξα το θεό, έχουμε μπολικά, ορεινά ή ημι-ορεινά σχολεία, τα οποία όχι computer δεν έχουν αλλά ούτε λεφτά για πετρέλαιο θερμανσης δεν έχουν...:mad:
Μαζεύτε παιδιά τι έχετε, βαλτε τα σε κάποιο κουτί, και για την αποστολή τους θα δούμε πως θα γίνει..

ΑΡΓΥΡΗΣ

ARGI
02-09-2010, 14:16
Παλικάρια καλησπέρα,
Σε συνέχεια του θέματος, όσοι θέλουν να συμβάλουν, σχετικά με την δωρεά PC (μονάδες, οθόνες παλιές), σε διαφόρα, ορεινά ή ημι-ορεινά σχολεία του νομού μου, και διαθέτουν υλικό, άς μου στείλετε ένα pm, και εγώ θα σας δώσω τα στοιχεία μου, και την μεταφορική, που μπορείτε να στείλετε τα πράγματα...
Ηδη, έχω έτοιμα δύο ολοκληρωμένα PC, προς ΔΩΡΕΑ, όταν ανοίξουν τα σχολεία επίσημα.

Ευχαριστώ πολύ
Αργύρης
:cool::cool::cool:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
02-09-2010, 20:16
Σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιώργο (Gemat),

μου είπε πως θα στείλει στον Αργύρη,

ένα πληρες σετ - υπολογιστή, μόνιτορ κ.λ.π ....... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

Ευχαριστούμε Γιώργη για τον κόπο σου κ την προσφορά σου .... ;)

ARGI
03-09-2010, 12:53
Σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιώργο (Gemat),

μου είπε πως θα στείλει στον Αργύρη,

ένα πληρες σετ - υπολογιστή, μόνιτορ κ.λ.π ....... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

Ευχαριστούμε Γιώργη για τον κόπο σου κ την προσφορά σου .... ;)


http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201F6.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})...... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201F9.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})








http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1 (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

ARGI
09-09-2010, 19:46
Καλησπέρα και πάλι παιδιά,

Καταρχήν, να ευχαριστήσω δημοσίως και τον XCHALLENGE (Αποστολή), για την προσφορά του, δύο Η/Υ+ΜΟΝΙΤΟΡ+περιφερειακά.
Επείσης, απλός θα ήθελα να παρακαλέσω, όσους από τα μέλη, επιθυμούν, να στείλουν Η/Υ, εαν μπορούν να είναι πάνω από PIII/256RAM, ώστε να μπορούν να στηθούν τα WINDOWS XP (τουλάχιστον) σε αυτά...
Ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων, για όλα, και ιδιαίτερα, τα παιδιά που έχουν προσφέρει μέχρι στιγμής μηχανήματα, για τα σχολεία (ορεινά, ημι-ορεινά και πεδινά).
Ηδη έχω κάποια έτοιμα προς παράδοση, τα οποία σύντομα θα τα στήσω στις αίθουσες των σχολείων. Θα προσπαθήσω (ανάλογα τα PC), να κάνω διασπορά μηχανημάτων, και όχι πολλά σε ένα σχολείο, ώστε να καλύψουμε (πάντα σαν σύλλογος), όσο γίνεται περισσότερα σχολεία...

Με εκτίμηση
Αργυρής

gsmaniac
09-09-2010, 21:25
Καλησπέρα και πάλι παιδιά,

Καταρχήν, να ευχαριστήσω δημοσίως και τον XCHALLENGE (Αποστολή), για την προσφορά του, δύο Η/Υ+ΜΟΝΙΤΟΡ+περιφερειακά.
Επείσης, απλός θα ήθελα να παρακαλέσω, όσους από τα μέλη, επιθυμούν, να στείλουν Η/Υ, εαν μπορούν να είναι πάνω από PIII/256RAM, ώστε να μπορούν να στηθούν τα WINDOWS XP (τουλάχιστον) σε αυτά...
Ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων, για όλα, και ιδιαίτερα, τα παιδιά που έχουν προσφέρει μέχρι στιγμής μηχανήματα, για τα σχολεία (ορεινά, ημι-ορεινά και πεδινά).
Ηδη έχω κάποια έτοιμα προς παράδοση, τα οποία σύντομα θα τα στήσω στις αίθουσες των σχολείων. Θα προσπαθήσω (ανάλογα τα PC), να κάνω διασπορά μηχανημάτων, και όχι πολλά σε ένα σχολείο, ώστε να καλύψουμε (πάντα σαν σύλλογος), όσο γίνεται περισσότερα σχολεία...

Με εκτίμηση
Αργυρής
μπραβο για ολη την προσπαθεια,σε ολους...:)
αργυρη...;):)

Albatros
09-09-2010, 21:36
'Εχω ένα παλιό IMAC κάνει????
:Απορία:

ARGI
10-09-2010, 09:34
'Εχω ένα παλιό IMAC κάνει????
:Απορία:

Καλησπέρα φίλε,

Sorry, αλλά δεν κάνει...
Ασε που άμα παθει κάτι, δεν υπάρχει εδώ στην Καρδίτσα υποστήριξη για MAC...

Ευχαριστώ πολύ πάντως για την προσφορά σου..

Αργύρης.
:cool::cool::cool:

arman
15-09-2010, 07:31
Καλησπέρα και πάλι παιδιά,

Καταρχήν, να ευχαριστήσω δημοσίως και τον XCHALLENGE (Αποστολή), για την προσφορά του, δύο Η/Υ+ΜΟΝΙΤΟΡ+περιφερειακά.
Επείσης, απλός θα ήθελα να παρακαλέσω, όσους από τα μέλη, επιθυμούν, να στείλουν Η/Υ, εαν μπορούν να είναι πάνω από PIII/256RAM, ώστε να μπορούν να στηθούν τα WINDOWS XP (τουλάχιστον) σε αυτά...
Ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων, για όλα, και ιδιαίτερα, τα παιδιά που έχουν προσφέρει μέχρι στιγμής μηχανήματα, για τα σχολεία (ορεινά, ημι-ορεινά και πεδινά).
Ηδη έχω κάποια έτοιμα προς παράδοση, τα οποία σύντομα θα τα στήσω στις αίθουσες των σχολείων. Θα προσπαθήσω (ανάλογα τα PC), να κάνω διασπορά μηχανημάτων, και όχι πολλά σε ένα σχολείο, ώστε να καλύψουμε (πάντα σαν σύλλογος), όσο γίνεται περισσότερα σχολεία...

Με εκτίμηση
Αργυρής


Μου είχε πει ένας φίλος μου οτι είχε ένα διαθέσιμο.Τον ρωτάω και σε ενημερώνω;)

ARGI
15-09-2010, 11:29
Μου είχε πει ένας φίλος μου οτι είχε ένα διαθέσιμο.Τον ρωτάω και σε ενημερώνω;)

Οκ, my friend...
Aναμένουμε απάντηση....
;););)

ARGI
17-09-2010, 11:34
Σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιώργο (Gemat),

μου είπε πως θα στείλει στον Αργύρη,

ένα πληρες σετ - υπολογιστή, μόνιτορ κ.λ.π ....... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

Ευχαριστούμε Γιώργη για τον κόπο σου κ την προσφορά σου .... ;)

Γιώργο, ευχαριστώ πολύ, για την προσφορά σου, (τα έχω ήδη παραλάβει (2Η/Υ+15'' TFT)), και για, που τα έχεις σε σένια κατάσταση, έτοιμα στημένα με λειτουργικό και προγράμματα.
Να είσαι πάντα καλά και καλά χλμ, να έχεις....;);)

Αργύρης
Καρδίτσα

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-09-2010, 03:36
Γιώργο, (Gemat) ευχαριστώ πολύ, για την προσφορά σου, (τα έχω ήδη παραλάβει (2Η/Υ+15'' TFT)), και για,
που τα έχεις σε σένια κατάσταση, έτοιμα στημένα με λειτουργικό και προγράμματα.
Να είσαι πάντα καλά και καλά χλμ, να έχεις....;);)

Αργύρης
Καρδίτσα



:sm8:

ARGI
04-10-2010, 19:09
Καλησπέρα παιδιά,

Σήμερα σαν Αργύρης, αλλά και σαν μέλος του GS-FORUM, κάναμε μερικά παιδάκια, σε ένα μικρό χωριό της Καρδίτσας (Μαγούλα), να χαμογελάσουν..!! Τους παρέδωσα τα πρώτα PC, που είχα έτοιμα από το καλοκαίρι. Το συναίσθημα, που αισθήθηκα, ήταν μοναδικό... Χαμόγελα, γελάκια, απορίες κ.α, σύνθεσαν μια εικόνα, ευτυχίας, αλλά ταυτόχρονα, λύπης, γιατί εντοπίζεις, ότι το ΚΡΑΤΟΣ, που μας διοικεί, ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΠΩΝ. Αν και το σχολείο, καινούργιο, ωραιότατο μάλιστα, οι ελλείψεις τραγικές!!!!:mad::mad:
Τέλος πάντων, εμένα μου έμεινε καρφωμένα τα μυαλό, τα ΧΑΜΟΓΕΛΑ των παιδιών...!!! ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑΣ & ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ!!!!;);)

ARGI
08-12-2010, 21:42
Σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιώργο (Gemat),

μου είπε πως θα στείλει στον Αργύρη,

ένα πληρες σετ - υπολογιστή, μόνιτορ κ.λ.π ....... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

Ευχαριστούμε Γιώργη για τον κόπο σου κ την προσφορά σου .... ;)

Γιώργο, ευχαριστώ πολύ, για την προσφορά σου, (τα έχω ήδη παραλάβει (2Η/Υ+15'' TFT)), και για, που τα έχεις σε σένια κατάσταση, έτοιμα στημένα με λειτουργικό και προγράμματα.
Να είσαι πάντα καλά και καλά χλμ, να έχεις....;);)

Αργύρης
Καρδίτσα


Μετά από πολύ καιρό το ένα το σχολείο που παραδώσα τα δύο συστήματα του Γιώργου (Gemat), μου στείλανε με email, το παρακάτω ευχαρηστήριο.
*****************************************************

Αγ. Ακάκιος 6-12-2010



Θέμα


- Ευχαριστήριο Δωρεάς Η/Υ -


Κ. Νικηταρά,

Σε συνέχεια του θέματος, της παράδοση σας, εις στην σχολική μονάδας μας, Αγ. Ακάκιου Καρδίτσας, δύο πλήρες σετ Ηλεκτρονικών Υπολογιστών, ΔΩΡΕΑΝ, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά, και ιδιαίτερα την Σ. ΤΑΣΙΑ – Α. ΝΙΚΗΤΑΡΑ Ο.Ε και το GS-FORUM (www.gsforum (http://www.gsforum/)), όπου με την κίνησης αυτή, εξοπλίστηκε καταλλήλως το εργαστήριο μας.

Με εκτίμηση

Ο Διευθυντής Σχ. Μονάδας
Αγ. Ακάκιου

Λυρίτσης Σεραφείμ

********************************************************
Γιώργο και πάλι ευχαριστώ πολύ για την κίνηση σου.
********************************************************
Εκρεμμεί ακόμη το ευχαριστήριο, από το άλλο σχολείο, που παρέδωσα Η/Υ.
Θα έρθει και αυτό σύντομα... (Ελπίζω)

Ευχαριστώ πολύ παιδιά...

Αργύρης

:cool::cool::cool:

Gemat
09-12-2010, 01:47
Μετά από πολύ καιρό το ένα το σχολείο που παραδώσα τα δύο συστήματα του Γιώργου (Gemat), μου στείλανε με email, το παρακάτω ευχαρηστήριο.
*****************************************************

Αγ. Ακάκιος 6-12-2010



Θέμα


- Ευχαριστήριο Δωρεάς Η/Υ -


Κ. Νικηταρά,

Σε συνέχεια του θέματος, της παράδοση σας, εις στην σχολική μονάδας μας, Αγ. Ακάκιου Καρδίτσας, δύο πλήρες σετ Ηλεκτρονικών Υπολογιστών, ΔΩΡΕΑΝ, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά, και ιδιαίτερα την Σ. ΤΑΣΙΑ – Α. ΝΙΚΗΤΑΡΑ Ο.Ε και το GS-FORUM (www.gsforum (http://www.gsforum/)), όπου με την κίνησης αυτή, εξοπλίστηκε καταλλήλως το εργαστήριο μας.

Με εκτίμηση

Ο Διευθυντής Σχ. Μονάδας
Αγ. Ακάκιου

Λυρίτσης Σεραφείμ

********************************************************
Γιώργο και πάλι ευχαριστώ πολύ για την κίνηση σου.
********************************************************
Εκρεμμεί ακόμη το ευχαριστήριο, από το άλλο σχολείο, που παρέδωσα Η/Υ.
Θα έρθει και αυτό σύντομα... (Ελπίζω)

Ευχαριστώ πολύ παιδιά...

Αργύρης

:cool::cool::cool:

:);):)

Jefe
09-12-2010, 03:01
Μετά από πολύ καιρό το ένα το σχολείο που παραδώσα τα δύο συστήματα του Γιώργου (Gemat), μου στείλανε με email, το παρακάτω ευχαρηστήριο.
*****************************************************

Αγ. Ακάκιος 6-12-2010



Θέμα


- Ευχαριστήριο Δωρεάς Η/Υ -


Κ. Νικηταρά,

Σε συνέχεια του θέματος, της παράδοση σας, εις στην σχολική μονάδας μας, Αγ. Ακάκιου Καρδίτσας, δύο πλήρες σετ Ηλεκτρονικών Υπολογιστών, ΔΩΡΕΑΝ, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά, και ιδιαίτερα την Σ. ΤΑΣΙΑ – Α. ΝΙΚΗΤΑΡΑ Ο.Ε και το GS-FORUM (www.gsforum (http://www.gsforum/)), όπου με την κίνησης αυτή, εξοπλίστηκε καταλλήλως το εργαστήριο μας.

Με εκτίμηση

Ο Διευθυντής Σχ. Μονάδας
Αγ. Ακάκιου

Λυρίτσης Σεραφείμ

********************************************************
Γιώργο και πάλι ευχαριστώ πολύ για την κίνηση σου.
********************************************************
Εκρεμμεί ακόμη το ευχαριστήριο, από το άλλο σχολείο, που παρέδωσα Η/Υ.
Θα έρθει και αυτό σύντομα... (Ελπίζω)

Ευχαριστώ πολύ παιδιά...

Αργύρης

:cool::cool::cool:


Μπράβο παιδιά! Να 'στε καλά κ να μοιράζετε πάντα χαμόγελα!


Jefe

ARGI
09-12-2010, 20:13
Μπράβο παιδιά! Να 'στε καλά κ να μοιράζετε πάντα χαμόγελα!


Jefe

Να είσαι καλά Jefe μου....!!!!!;););)
Ηταν μία ωραία εμπειρία με τα πιστιρικάκια!!!!
Σπρωξίματα, γελάκια κ.α...
Σαν τον Αγ. Βασίλη ένοιωσα εκείνη την ώρα.....
;););)

ckk
10-12-2010, 17:42
Αργύρη ότι βρούμε, πώς τα παραλαμβάνεις?

ARGI
10-12-2010, 19:45
Αργύρη ότι βρούμε, πώς τα παραλαμβάνεις?

Χρήστο καλησπέρα,

Μπορείς να στείλεις το pc ή monitor, με μεταφορική, αφού φυσικά γίνει το σωστό αμπαλάζ.
Οχι τώρα όμως, μετά τον Απρίλιο, γιατί μέχρι τότε έχω φόρτου εργασίας, και δεν μπορώ να ασχοληθώ με αυτά, αυτον τον καιρό.
Μαζεύεις ότι εχεις (και parts, βάζω εγώ μετά ότι λείπει), και μιλάμε επί αυτού αρχές Απριλίου, ώστε πριν κλείσουν τα σχολεία για καλοκαίρι, να τα έχω ήδη παραδώση και εγκαταστήσει...

Να είσαι καλά, και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.

Αργύρης
:cool::cool::cool:

ckk
10-12-2010, 20:17
Χρήστο καλησπέρα,

Μπορείς να στείλεις το pc ή monitor, με μεταφορική, αφού φυσικά γίνει το σωστό αμπαλάζ.
Οχι τώρα όμως, μετά τον Απρίλιο, γιατί μέχρι τότε έχω φόρτου εργασίας, και δεν μπορώ να ασχοληθώ με αυτά, αυτον τον καιρό.
Μαζεύεις ότι εχεις (και parts, βάζω εγώ μετά ότι λείπει), και μιλάμε επί αυτού αρχές Απριλίου, ώστε πριν κλείσουν τα σχολεία για καλοκαίρι, να τα έχω ήδη παραδώση και εγκαταστήσει...

Να είσαι καλά, και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.

Αργύρης
:cool::cool::cool:

Περιμένουμε ειδοποίησή σου τότε.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
11-12-2010, 05:53
Αργύρη ότι βρούμε, πώς τα παραλαμβάνεις?


Όποιος έχει κάτι διαθέσιμο,

τα παραλαμβάνω εγώ κ μόλις ευκαιρήσει ο Αργύρης,

του τα προωθώ ..... ;)

..... μην τρέχουμε τελευταία στιγμή .... :)