PDA

View Full Version : ΑΛΥΚΕΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ 15/5


gandreas
13-05-2010, 17:44
Το Σαββάτο μεσημέρι (ώρα συζητήσιμη) λέω να πάω στις αλυκές Αναβύσσου, όποιος θέλει θα χαρώ να πάμε μαζί. πάω για να τραβήξω φωτογραφίες, και να παίξω στο χώμα, όχι για αγώνες!!! ;)
Υπάρχει μια καφετέρια δίπλα στην θάλασσα όπου μπορούμε να κάνουμε ένα διάλλειμα και να γνωριστούμε καλύτερα. Πρέπει απαραίτητα να έχουμε νερό διάθεση και κράνος γιατί δεύτερη καζούρα δεν την αντέχω:Χαμόγελο:
Για όποιον δεν ξέρει είναι 50 χιλιόμετρα έξω από την Αθήνα στην Λ. Σουνίου. οι δραστηριότητες που κάνουν εκεί μέσα είναι ανεμόπτερα, αερομοντελισμός (οπότε κράνος), καθαρόαιμα, 4*4, μαθήματα οδήγησης και ότι άλλο θες να κάνεις μακριά από τον νόμο

vasorfa
13-05-2010, 22:20
το κρανος ειναι προαιρετικο????σορρυ αλλα δεν κρατιωμουνα...με τιποτα!!!!:sm7:

αν τα καταφερω θα περασω---με κρανος---εννοειτε:p:p

gandreas
13-05-2010, 23:58
Έλα βρε Βασίλη γιατί βλέπω να πηγαίνω μόνος. Κρανάκι ποδηλάτου μετράει?:)

evanb
14-05-2010, 13:02
Μεσημέρι ?????????
θα τρελαθείτε από την ζέστη, άσε που μαζεύονται τα πριόνια και γίνετε χαμός !!!!!
Πάντως καλή διασκέδαση σας εύχομαι

ntinopoulos
14-05-2010, 13:28
Μεσημέρι ?????????
θα τρελαθείτε από την ζέστη, άσε που μαζεύονται τα πριόνια και γίνετε χαμός !!!!!
Πάντως καλή διασκέδαση σας εύχομαι
αφου κι εσυ ...αγριος οδηγος εισαι!:sm7:

evanb
14-05-2010, 13:55
αφου κι εσυ ...αγριος οδηγος εισαι!:sm7:

μπροστά σε σένα με το νέο εργαλείο δεν 'λέω' τίποτα, μέχρι και ο Σπανός θορυβήθηκε!!!!:D:D

gandreas
14-05-2010, 16:10
Εχθές γύρισα το μικρό δάχτυλο του χεριού στην μπάλα και με δυσκολεύει στην οδήγηση:yz, αν όμως πάει έστω και ένας θα έρθω, άντε άντε να σας βλέπω ζεστούς και δεν θέλω δικαιολογίες για την ώρα, γιατί είπα ότι είναι συζητήσιμη:o

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-05-2010, 16:18
Εχθές γύρισα το μικρό δάχτυλο του χεριού στην μπάλα και με δυσκολεύει στην οδήγηση:yz, αν όμως πάει έστω και ένας θα έρθω, άντε άντε να σας βλέπω ζεστούς και δεν θέλω δικαιολογίες για την ώρα, γιατί είπα ότι είναι συζητήσιμη:o


Σε ενημερώνω ότι, "κάποιος κάρφωσε" τα περί κράνους στην γυναίκα σου .... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA69.gif

gandreas
14-05-2010, 16:29
Σε ενημερώνω ότι, "κάποιος κάρφωσε" τα περί κράνους στην γυναίκα σου .... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA69.gif


Το ξέρω τα άκουσα και από εκεί ..… της πήρα ένα άρωμα για να την καλμάρω κα το ξέχασε αμέσως, χιχιχι είμαι μεγάλη μάρκα

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-05-2010, 16:37
Το ξέρω τα άκουσα και από εκεί ..… της πήρα ένα άρωμα για να την καλμάρω κα το ξέχασε αμέσως, χιχιχι είμαι μεγάλη μάρκα




http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/ththDownloadedFile-3.gif

vasorfa
14-05-2010, 22:50
Βρε μπαγασα, δεν αφηνεις τις αλυκες και ν ακατεβεις καμια παραλιακη να παμε απευθειας στον καφε???:)

η μπουμπου εκανε μπανακι και τελικα χωμα θα ξαναφαει μετα την Τουρκια,,,,
συνεπως,,,αν σε τρωει ο κολαρινος σου για βολτα---:p:p---ελα προς τα φαληρα μερια---αντε τυχερε--αν ερθεις βαζω τα νερακια:sm7:!!!!(τηλεφωνο μου στο προφιλ)


είδες κακο παιδακι τι κανουν οι φωτο οι ακρανωτες???:hmmm:

τωρα κανενα αλλο παιδακι δεν σε κανει παρεα!!!:p:p

gandreas
15-05-2010, 08:46
Ok αν δεν πάω θα σε πάρω τηλ. Λες να σε πάρουν για προδότη αν κάνουμε παρέα?:p

vasorfa
15-05-2010, 13:10
Ok αν δεν πάω θα σε πάρω τηλ. Λες να σε πάρουν για προδότη αν κάνουμε παρέα?:p


αν δεν φοβασαι τις ψυχαλες που κατα περιοδους ριχνει---ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!:p:p:p

Οσον αφορα το προδοτης----<<καθρεφτακη>>!!!!!που λεγαμε και στο σχολειο!!!:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

gandreas
15-05-2010, 16:38
Δεν σε πήρα γιατι είχα γυαλίσει το φτερό και δεν ήθελα να το λερώσω:p:p:p