PDA

View Full Version : Ποια ειναι τα μεγαλυτερα προβληματα της συμβιωσης σου με την μοτοσυκλετα σου;


riko46
20-02-2009, 20:47
Ποια ειναι τα μεγαλυτερα προβληματα της συμβιωσης σου με την μοτοσυκλετα σου;...Απο τη δικη σου "σκοπια" εννοειται και οχι τι βλεπεις και ακους στους αλλους...Και οταν μιλαμε για προβληματα δεν εννοω στεγνα τις βλαβες μονον,αλλά και τις κυκλοφοριακες συνθηκες πιθανον,την συμπεριφορα των αλλων οδηγων απεναντι σου,την ελλειψη στηριξης απο την αντιπροσωπεια,την ελλειψη συνεργειων, τα πιθανον ακριβα ανταλλακτικα,το ενα,το αλλο κλπ κλπ κλπ...Προβληματα συμβιωσης ειναι δηλαδη γενικως αυτα που ΕΣΕΝΑ προβληματιζουν στην πραξη...δεν μιλαμε γενικα αλλά καθενας για παρτη του.Και μεσα απο τα προβληματα του καθενος θα γινουμε και οι αλλοι πιο "σοφοι" και ενημερωμενοι...Και ισως καποιοις μπορει να σε βοηθησει στο να ξεπερασεις κατι που εσυ θεωρεις "προβλημα".......:cool:

gsmix
20-02-2009, 21:24
χμ.......Ελαχιστος ελευθερος χρονος ........

kostas_366
20-02-2009, 21:29
Κάποιες φορές με προβληματίζει το κόστος κάποιων ανταλλακτικών.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-02-2009, 21:49
...Και ισως καποιοις μπορει να σε βοηθησει στο να ξεπερασεις κατι που εσυ θεωρεις "προβλημα".......:cool:

Να ενημερώσουμε ότι το GS forum,

έχει συνεχή συνεργασία με διπλωματούχο

ψυχολόγο - ψυχαναλυτή,

κ βοηθάει όλους τους προβληματισμένους

κ πικραμένους από τις μοτοσικλέτες τους .......:D

Arkas
20-02-2009, 21:50
χμ.......Ελαχιστος ελευθερος χρονος ........
+ 1000!!!! :yz

kostas_366
20-02-2009, 21:54
Να ενημερώσουμε ότι το GS forum,

έχει συνεχή συνεργασία με διπλωματούχο

ψυχολόγο - ψυχαναλυτή,

:sm7::sm7:
Σωστός, γιατί εμείς θέλουμε 24ωρη ``κάλυψη`` γιατρού..

skippybi
20-02-2009, 21:59
...οτι δεν μπορώ να την χαρώ 100% και συνέχεια συμβιβάζομαι σε ποσοστά πολύ χαμηλότερα...:hmmm:


Οι βασικότερες αιτίες είναι 2, οι εξής ένας!!!

Οικονομικός λόγος που δεν μου επιτρέπει να την φορτώσω όσο θέλω από καλούδια για να την καμαρώνω πιό πολύ, και να φορτωθώ και εγώ με καλούδια για να μας καμαρώνουν πιό πολύ...:)

Πολυτέλεια χρόνου λόγω ύπαρξης του παραπάνω λόγου(οικονομικού), που μου στερεί την πραγματοποίηση ενός τουλάχιστον ταξιδιού κάθε χρόνο εκτός συνόρων, για να μην πω συνεχόμενο ταξίδι χρόνων...


Εννοείτε με sidecar και το έτερον ήμιση της ζωής μου!!!;)

xvitos
28-02-2009, 20:04
Σε όσα είπαν οι παραπάνω, συμφωνώ απόλυτα. Θα συμπληρώσω και το παρκάρισμα. Είναι για μένα πρόβλημα και άγχος !!!:cool:

chrisGSA
16-03-2009, 00:00
Ο κίνδυνος να μου την κλεψουν και το κοστος ανταλλακτικων και αξεσουαρ.:yz

italos
17-03-2009, 00:27
1)Ότι είναι παχουλούλα με πολλά πιασιματάκια και με δυσκολέυει στη διάρκεια του......
2)Χάρη στα πιασιματάκια της "τρώει" κάτι τις παραπάνω απο μένα!
3)Της αρέσει να μένει βρώμικη γτ είναι κολλημένη στη δεκαετία των χίπις!
4)Δεν μου εκμυστιρεύεται πράγματα και κάθε φόρα ανακαλύπτω και κάτι παραπάνω για εκείνη!!!!


:sm7::sm7::sm7:
:sm7::sm7:
:sm7:

ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ...ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

Fast&Furious
17-03-2009, 00:40
XMMMMMM..Εγω θα ηθελα το ΣΚ να ειναι 7 μερες την εβδομαδα με ηλιολουστο καιρο και με τα φιλαρακια να βολταρουμε....ζηταω πολλα????..:yz:yz:yz

italos
17-03-2009, 00:44
'Οχι Βασίλη μου τπτ δεν ζητάς!!!!

12-3-49-6-21 τυχερός αριθμός το 5...πιάσε το τζόκερ και έγινε!!!!!!:D:D:D:D:D

nek21
19-03-2009, 12:19
Ο κίνδυνος να μου την κλεψουν και το κοστος ανταλλακτικων και αξεσουαρ.:yz
:sm8::sm8::sm8::sm8: