PDA

View Full Version : Πωλειται F 650 GS ABS--ευκαιρια!!!


Μπιτικατο
31-05-2010, 11:11
Πουλαω ενα F 650 GS με ABS μοντελο του 2002 με 68000 χλμ στην τιμη των 1200 ευρω ελαφρα συζητισιμα... Ειναι ατρακαριστο, φυλαγμενο σε γκαραζ σε πολυ καλη κατασταση. Χρειαζεται ορισμενα πραγματακια, οχι αμεσα, καθως ειναι πληρως λειτουργικο, οπως λαδια,τακακια,αλυσιδογραναζο,λαστιχα πιθανων γραναζι δευτερας. Αυτα βεβαια συμφωνα με δικια μου εκτιμιση καθως ειμαι ψειρας :rolleyes:..
Καποιος αλλος το καβαλαει φευγει και δεν αλλαζει τιποτα για αρκετο καιρο...

Μενω περιοχη Αλεξανδρας-Εξαρχειων παρακαλω επικοινωνια μονο μεσω τηλ
6972225703

Ονομαζομαι Πάνος

MARK
31-05-2010, 11:26
Καλοπούλητο...............:)

emix
31-05-2010, 12:12
Αγαπητε καλοπουλητο, αλλα γιατι το δινεις τοσο φθηνα;
1200ευρω;
Λιγα δεν ειναι;
Εχει κατι αλλο που χρειαζεται να το πεις ή μηπως ειναι τιποτα τυπογραφικο λαθος;

xvitos
31-05-2010, 12:23
Αγαπητε καλοπουλητο, αλλα γιατι το δινεις τοσο φθηνα;
1200ευρω;
Λιγα δεν ειναι;
Εχει κατι αλλο που χρειαζεται να το πεις ή μηπως ειναι τιποτα τυπογραφικο λαθος;



Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Η μηχανή πιάνει 2-3 φορές παραπάνω.Ίσως ο φίλος πρέπει να ξαναδεί την τιμή.:cool:

emix
31-05-2010, 12:36
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Η μηχανή πιάνει 2-3 φορές παραπάνω.Ίσως ο φίλος πρέπει να ξαναδεί την τιμή.:cool:

Ε,παντως, ο καθενας το δινει οσο θελει. Στην τσεπη του καθενος δεν κανουμε κουμαντο.

BUSA MAKIS
31-05-2010, 13:04
Αγαπητε καλοπουλητο, αλλα γιατι το δινεις τοσο φθηνα;
1200ευρω;
Λιγα δεν ειναι;
Εχει κατι αλλο που χρειαζεται να το πεις ή μηπως ειναι τιποτα τυπογραφικο λαθος;

Χρειαζεται ορισμενα πραγματακια, οχι αμεσα, καθως ειναι πληρως λειτουργικο, οπως λαδια,τακακια,αλυσιδογραναζο,λαστιχα πιθανων γραναζι δευτερας.


:hmmm::hmmm:

Μπιτικατο
01-06-2010, 11:00
Η μηχανη πουληθηκε παιδια ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.

Και για να δικαιολογηθω για την χαμηλη τιμη...Με την μηχανη αυτη εχω κανη γυρω στα 40.000 χλμ την χαρηκα και σκεφτηκα να αλλαξω προσανατολισμο. Επειδη λοιπον εφτασε σε μια φαση που για να την φτασω σε κατασταση οπως την αγορασα ηθελα : λαστιχα, τακακια, αλυσιδογραναζο, μεγαλο service κλπ και φτιαξιμο και το γραναζι το κοστος θα ηταν τοσο που δεν ηθελα να το ριξω σε ενα μηχανακι που εχω βαρεθει...
Επομενως την εδωσα να την παρει καποιος που θα την ευχαριστηθει και θα ριχνει σιγα σιγα οσα λεφτα χρειαζετε πανω και οταν τα εχει καθως το μηχανακι ειναι σε πολυ καλη κατασταση..:):)