PDA

View Full Version : ΔΥΟ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΠΑΝΑ...


ARGI
01-06-2010, 12:09
Παλικάρια καλησπέρα,

Κατεβάζω δύο προτάσεις για φαΐ & καφέ αυτή την Κυριακή (6/6/2010)

1ο Φαγητό κόντα στο φράγμα Λ. Πλαστήρα και μετά καφέ Καλύβια-Πεζούλας (εάν γουστάρετε, μπορεί να πάμε και σε ένα μοναστήρι στα 1350μ. ύψος. Εκπληκτική θέα και εξαίσιο μοναστήρι (Παναγιά η Πελεκητή, μέσα σε βράχο φτιαγμένη))

2ο Φαγητό στα παλιά Τρίκαλα, και μετά καφέ στο φρούριο ή στην Ασκληπειου (γνωστό στέκι στα Τρίκαλα). Αναλακτικά φαγητό Καλαμπάκα (Διάβα) και καφέ στο κέντρο μετά.

Οτι πει η πλεοψηφία!!!...
ARGI
:cool::cool::cool:

Arkas
01-06-2010, 12:35
Παλικάρια καλησπέρα,

Κατεβάζω δύο προτάσεις για φαΐ & καφέ αυτή την Κυριακή (6/6/2010)

1ο Φαγητό κόντα στο φράγμα Λ. Πλαστήρα και μετά καφέ Καλύβια-Πεζούλας (εάν γουστάρετε, μπορεί να πάμε και σε ένα μοναστήρι στα 1350μ. ύψος. Εκπληκτική θέα και εξαίσιο μοναστήρι (Παναγιά η Πελεκητή, μέσα σε βράχο φτιαγμένη))

2ο Φαγητό στα παλιά Τρίκαλα, και μετά καφέ στο φρούριο ή στην Ασκληπειου (γνωστό στέκι στα Τρίκαλα). Αναλακτικά φαγητό Καλαμπάκα (Διάβα) και καφέ στο κέντρο μετά.

Οτι πει η πλεοψηφία!!!...
ARGI
:cool::cool::cool:
Γιατί να μην μπορώ αυτό το Σ/Κ;:yz

Καλά να περάσετε φιλαράκια, ό,τι κι αν επιλέξετε!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
02-06-2010, 07:15
Ωραίες οι προτάσεις σου Αργύρη .... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/smiley20.gif

vasorfa
02-06-2010, 09:41
Ωραιες προτασεις!!!!

μακαρι να μπορουσα!!!:yz

vasos
02-06-2010, 10:10
Αργυρη και οι δυο προτασεις ειναι τελειες!!!
εγω ειμαι μεσα για κυριακη, να δουμε τι θα πουνε και τα παιδια..
μονο να μη βρεχει παλι!!![

Fuji
02-06-2010, 10:53
Μμμμμ Αργύρη, επαναφέρεις στο προσκήνιο τα πράγματα. Πολύ καλές προτάσεις. Αδύνατον όμως να πάρω τη συμβία (που θα τό ΄θελα) γιατί δεν μπορώ να αφήσω κάποιον για μπέιμπι σίτινγκ. Κι επειδή είναι και οι άλλοι γνωστοί μαγκωμένοι, μήπως μπορεί να παίξει για 13/06;;; Λέω εγώ τώρα ...:o

nivam
02-06-2010, 10:59
Για την άλλη Κυριακή παίζει πολύ σοβαρά η Λίμνη, μένει να το σταντάρουμε μόνο.

Fuji
02-06-2010, 11:27
Για την άλλη Κυριακή παίζει πολύ σοβαρά η Λίμνη, μένει να το σταντάρουμε μόνο.

Eννοείς 6 ή 13 Νικόλα; Μήπως 13 μπορεί να έρθει και κάποιος άλλος συμφορουμίτης (Arkas, vasorfa, ... ?):hmmm::hmmm::hmmm:

ARGI
03-06-2010, 13:53
Κύριοι και κυρίες(!!!), κατώπιν των πιέσεων που εδέχθει,(:p:p), η πρόταση "ΚΟΠΑΝΑ ΓΙΑ ΠΛΑΣΤΗΡΑ",γι' αυτό το Σ.Κ, πήρε αναβολή (!!!), για την επόμενη εβδομάδα (:yz,,:yz)....

Παρακαλώ μείνετε συντονισμένοι για νεώτερες ανακοινώσεις...:rolleyes:

ARGI
:cool::cool::cool:

nivam
03-06-2010, 15:26
Για τις 13 εννοώ, το είχαμε συζητήσει και στον καφέ της περασμένης Τετάρτης :)

Fuji
03-06-2010, 17:09
Ωραία, έχω κλείσει baby-siting για το ερχόμενο Σάββατο 12/06. Κι επειδή κάποιοι εξ υμών εργάζονται, προτείνω η αναχώρηση από Βόλο να γίνει κατά τις 13.00 μμ. Έτσι θα έχει τελειώσει κι ο Αργύρης μέχρι να φτάσουμε Καρδίτσα. Μένει μόνο να συντονιστούμε οι Μαγνησιακοί, για να συμφωνήσουμε ακριβώς μέρα - ώρα. Μια προσέγγιση δυο - τριών, δείχνει τάση προς Σάββατο, λόγω Κυριακάτικων υποχρεώσεων. Και είναι ανοιχτό το εδεχόμενο για τις κυρίες, έτσι; Όποια σύζυγος - φίλη επιθυμεί να ακολουθήσει το έτερον ήμισύ της, ελεύθερα.

Για να δούμε τι λένε κι οι υπόλοιποι φίλοι. ;)

nivam
03-06-2010, 18:58
Σάββατο 12/6 εγώ δεν μπορώ, έχω βραδυνή εργασία. Κυριακή 13/6 είμαι μέσα από το πρωί έστω και ξενυχτισμένος:):)

ARGI
03-06-2010, 20:29
Παλικάρια, εγώ δεν έχω πρόβλημα ημέρας, αλλά εάν γίνει Σάββατο έχουμε μισή ημέρα στην διάθεση μας, εάν γίνει Κυριακή πάλι έχουμε ολόκληρη ημέρα στην διάθεση μας, με αποτέλεσμα να "δούμε και να ζήσουμε" περισσότερες καταστάσεις...
Πάντως ότι πείτε μέσα, ήτε Σάββατο ήτε Κυριακή και μάλλον διπλός...
Αν γίνει Σάββατο θα βγάλω άλλο πρόγμαμμα και άλλο για την Κυριακή...

:cool::cool::cool:

Fuji
03-06-2010, 23:31
Σάββατο 12/6 εγώ δεν μπορώ, έχω βραδυνή εργασία. Κυριακή 13/6 είμαι μέσα από το πρωί έστω και ξενυχτισμένος:):)

Η προοπτική Νικόλα, είναι κατά τις 6.30 άντε 7.00 να 'μαστε πίσω. Πόσο να αντέξει κι η γιαγια τα δυο κομμάντα;
Οπότε μήπως σε βολεύει τελικά, για να πας δουλειά μετά;

Fuji
03-06-2010, 23:35
Παλικάρια, εγώ δεν έχω πρόβλημα ημέρας, αλλά εάν γίνει Σάββατο έχουμε μισή ημέρα στην διάθεση μας, εάν γίνει Κυριακή πάλι έχουμε ολόκληρη ημέρα στην διάθεση μας, με αποτέλεσμα να "δούμε και να ζήσουμε" περισσότερες καταστάσεις...
Πάντως ότι πείτε μέσα, ήτε Σάββατο ήτε Κυριακή και μάλλον διπλός...
Αν γίνει Σάββατο θα βγάλω άλλο πρόγμαμμα και άλλο για την Κυριακή...

:cool::cool::cool:

Αργύρη, όπως είπα και στον Νικόλα πιο πάνω, τα δικά μας περιθώρια τουλάχιστον είναι περιορισμένα. Δε μπορούμε να λείψουμε όλη τη μέρα. Οι άλλοι μετά (Νίκος - Βασίλης) ξέρω ότι Κυριακή πρωί έχουν μια βάφτιση με συνέχεια μετά, οπότε :hmmm:
Μ' αρέσει που έχεις και σχέδιο Β, για εκδρομή μισής μέρας!!! Άψογος !!! ;)