PDA

View Full Version : ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ


vaskoukou
09-06-2010, 21:56
Συνεργαζετε το forum με κανενα μαγαζι για κρανη?Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα shoei multitec,ευχαριστω!!!

kotskofi
10-06-2010, 08:22
Δεν γνωρίζω για κατάστημα που συνεργάζεται με το φόρουμ, υπάρχει όμως αποθήκη στην Ηλιούπολη με πολύ καλές τιμές..

vaskoukou
10-06-2010, 10:43
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

nivam
10-06-2010, 12:08
Δεν γνωρίζω για κατάστημα που συνεργάζεται με το φόρουμ, υπάρχει όμως αποθήκη στην Ηλιούπολη με πολύ καλές τιμές..
υπάρχει κανένα σχετικο site ή τηλέφωνο μήπως?

Orfeus
10-06-2010, 12:38
πολυ καλο και υπευθυνο μαγαζι ειναι και αυτο
Moto-Accessories, Κράνη, Ένδυση, Μπότες, Αξεσουάρ Αναβάτη, Ενδοεποκοινωνιες, GPS, Αντικλεπτικά, Εξοπλισμός Ταξιδίου, Custom Chrome, Sport Street Touring, Συντήρηση, Λίπανση, Mix on Off, off road, Βελτιώσεις, Ανταλλακτικά, scooter (http://www.moto-accessories.gr/Greek/products.asp) εχει εξυπηρετησει πολλους απο εμας...

nibo
10-06-2010, 21:52
Φιλε τωρα ειδικα με την κριση σε οποιο μαγαζι και αν πας θα σου κανουν καλυτερη τιμη αν το ζητησεις. Απεφυγε ομως τους εισαγωγεις-αντιπρωσωπους (τον τζωρτζοπουλο στην συγκεκριμενη περιπτωση αφου θες για SHOEI) γιατι δεν κανουν καλυτερες τιμες για να μην χτυπησουν τους πελατες τους, της χοντρικης.
Αρα πας σε καταστημα απλο, και οχι σε εισαγωγεα. Και επειδη θελεις καλυτερη τιμη, μην το παρεις απο το πρωτο καταστημα που θα μπεις μεσα. Παρε τιμες και απο αλλα καταστηματα για να συγκρινεις. Εγω πρωσοπικα που εχω και το ιδιο κρανος ειχα βρει μεγαλες διαφορες στην τιμη. Γιατι ειναι ακριβο κρανος και οσο ακριβοτερο τοσο μεγαλυτερη εκπτωση εχεις σε ευρω.

gang_sta
10-06-2010, 23:45
Φίλε μου δεν μπορώ να σε βοηθήσω τί κράνος να αγοράσεις, πιστεύω αυτό είναι προσωπική επιλογή του καθενός ανάλογα τα κριτήρια που θέτει....
Ωστόσο σου παραθέτω ένα link (http://sharp.direct.gov.uk/) για να πάρεις μια πρώτη γεύση με το τί παίζει με όλα τα κράνη της αγοράς.
Δεν ξέρω κατα πόσο αντικειμενικό είναι αλλά τουλάχιστον θα πάρεις μια ιδέα και θα δείς οτί το ακριβότερο δεν είναι και απαραίτητα το καλύτερο....