PDA

View Full Version : 1, 2, 3 κουβέντες, για τον από ..πάνω μας


kostas_366
10-06-2010, 18:31
Σκέφτηκα (ε καμιά φορά σκέφτομαι κιόλας :p) ότι πολλοί εδώ γνωριζόμαστε. Άλλοι πάλι όχι.
Θα μπορούσαμε να πούμε 1, 2, 3, 5, 10 κουβέντες (καλές κ <<κακές>>) για τον από πάνω μας. Εμφανισιακά, οδηγικά, ή τι μας έρχετε στο μυαλό αν δεν τον ξέρουμε... τον από πάνω μας.
Κάτι μου λέει, ότι θα τα <<ακούσω>> πρώτος :).
Για πάμε λοιπόν.

Υστ. Το θέμα το έχω στο μυαλό μου, χωρίς παράθεση. Αν κάποιος θέλει, σχολιάζει πάλι, αλλά θα <<ξανασχολιαστεί>>.
Με την σειρά, σιγούλια σιγούλια.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
10-06-2010, 18:50
Καλά .... ήθελα να σου γράψω .... ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΥΜΕΡΟ (που λέει ο φίλος μου ο gsmaniac) .... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA68.gif

Αλλά αφου θα σχολιαστεί .....

Γειά σου φίλε μου Κωστάκηηηηηηηηηηηηηηη ....... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA69.gif



.

Arkas
10-06-2010, 18:53
Σκέφτηκα (ε καμιά φορά σκέφτομαι κιόλας :p) ότι πολλοί εδώ γνωριζόμαστε. Άλλοι πάλι όχι.
Θα μπορούσαμε να πούμε 1, 2, 3, 5, 10 κουβέντες (καλές κ <<κακές>>) για τον από πάνω μας. Εμφανισιακά, οδηγικά, ή τι μας έρχετε στο μυαλό αν δεν τον ξέρουμε... τον από πάνω μας.
Κάτι μου λέει, ότι θα τα <<ακούσω>> πρώτος :).
Για πάμε λοιπόν.

Υστ. Το θέμα το έχω στο μυαλό μου, χωρίς παράθεση. Αν κάποιος θέλει, σχολιάζει πάλι, αλλά θα <<ξανασχολιαστεί>>.
Με την σειρά, σιγούλια σιγούλια.


http://img228.imageshack.us/img228/8255/photo60j.jpg (http://img228.imageshack.us/i/photo60j.jpg/)

Kostas_366, ο Κωστάκης μας!

(Στην φωτό, κάτω δεξιά)

Γαιοκτήμων Επιδαύριας γης,:p
ασχολούμενος με την γεωργία
και μόνιμος - έκτακτος :D αρχαιοφύλαξ.

Πρόσφατα νυμφευθής,
κάτοχος πλέον ενός R 1150 GS.

Το "μοντέλο" του GS Forum,
πάντα σε οδηγική κόντρα αλλά και βαθιά φιλία
με Wet & dirty, Lempoi και V- Theo.

Άνθρωπος με αστείρευτο χιούμορ
αλλά και με απίστευτη όρεξη για spam!

Nα σαι καλά Κωστάρα!

Υ.Γ. Ωραίο το θέμα που άνοιξες...

aeriko
10-06-2010, 19:52
Σκέφτηκα (ε καμιά φορά σκέφτομαι κιόλας :p) ότι πολλοί εδώ γνωριζόμαστε. Άλλοι πάλι όχι.
Θα μπορούσαμε να πούμε 1, 2, 3, 5, 10 κουβέντες (καλές κ <<κακές>>) για τον από πάνω μας. Εμφανισιακά, οδηγικά, ή τι μας έρχετε στο μυαλό αν δεν τον ξέρουμε... τον από πάνω μας.
Κάτι μου λέει, ότι θα τα <<ακούσω>> πρώτος :).
Για πάμε λοιπόν.

Υστ. Το θέμα το έχω στο μυαλό μου, χωρίς παράθεση. Αν κάποιος θέλει, σχολιάζει πάλι, αλλά θα <<ξανασχολιαστεί>>.
Με την σειρά, σιγούλια σιγούλια.
''σπάστα και ξαναρίχτα '' για να καταλάβω το θέμα; Θέλεις δηλαδή να ανοίξουμε τον στόμα μας και να μην σταματάμε; Καλά δεν περάσαμε στον Ταύγετο, τι ψάχνεσαι , άσε που έρχεται και καλοκαίρι με εκδρομούλες. Τι θέλεις να τριγυρνάμε μόνοι μας;:sm7:

yannis
10-06-2010, 20:32
Γειά σου ρε Κώστα με τα ωραία σου!!!!!!!!!!!!!:sm6:
Μεσημεριανάδικο θα το κάνουμε, αλλά στο κάτω-κάτω έχουμε και μεις δικαίωμα στην "κοινωνική κριτική".:cool:
Αφού συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες για την μούρη σου, θα προσθέσω πως φτιάχνεις και ωραίο κρασί. Το μόνο που μένει είναι να βρούμε καιρό να το πιούμε.:)

ΥΓ. Σιγούλια-σιγούλια και τα στραβά (για όλους μας):D

vasorfa
10-06-2010, 20:49
:sm3::sm3::sm3::sm3:
Εμενα ειδοποιηστε με μολις γραψει ο Κωστακης!!!(ντινοπουλος):sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

εχω ραμματα για την Γουνα του!!!:p:p:p:p:p:p:sm7::sm7::sm7::sm7:

vasorfa
10-06-2010, 20:50
Και μην διανοηθει και γραψει κανεις τιποτα μετα απο μενα!!!!:p:p:D:D:D

εχω κατι φιλους στην Ασφαλεια!!!!:sm7::sm7::sm7::cool::cool::cool::cool::p:p:p:p

kostas_366
10-06-2010, 21:40
Βρε ρεμάλια, γιατί δεν συνεχίζετε...
Αφήστε εμένα :sm7::sm7: μου τα είπε ο Αρκάς..
Για συνεχίστε, από τον Αρκα και κάτω..
Και αν δεν το κάνετε, θα σας <<πιάσω>> έναν έναν και θα σας στολίσω :p:p
Παναγιώτη, λες κάποια πράγματα για αυτόν που έχει γράψει πάνω από εσένα..

EOD-K9
11-06-2010, 03:09
ρε Κωστή δεν τους ξέρεις τους λιγόψυχους μόλις δουν καλό παιδί να το κράξουν οι λουμπινες ..................

..............αλλά τι περιμένεις καλό λόγο από την ψηλή ξερακιανή τρελή με το AND, που από το Ρέθυμνο καβάλα στα γαϊδούρια βρέθηκε σε GS/AND


Ή από την άλλη την λαίμαργη που με 5 δάνεια πήρε RT και νομίζει οτι έγινε κολονακιοτισσα

aeriko
11-06-2010, 14:12
Βρε ρεμάλια, γιατί δεν συνεχίζετε...
Αφήστε εμένα :sm7::sm7: μου τα είπε ο Αρκάς..
Για συνεχίστε, από τον Αρκα και κάτω..
Και αν δεν το κάνετε, θα σας <<πιάσω>> έναν έναν και θα σας στολίσω :p:p
Παναγιώτη, λες κάποια πράγματα για αυτόν που έχει γράψει πάνω από εσένα..
Πάνω από μένα έχει γράψει ο Arkas, λοιπόν αν δεν ήταν μέλος του forum, που του τρώει από τον πολύτιμο χρόνο του, και αδελφός του boss, θα μπορούσε κάλλιστα να κάνει καριέρα στο διπλωματικό σώμα;)

Arkas
11-06-2010, 14:15
Πάνω από μένα έχει γράψει ο Arkas, λοιπόν αν δεν ήταν μέλος του forum, που του τρώει από τον πολύτιμο χρόνο του, και αδελφός του boss, θα μπορούσε κάλλιστα να κάνει καριέρα στο διπλωματικό σώμα;)
Αυτό δηλαδή για καλό το λες;:D

kostas_366
26-06-2010, 13:01
Ωραίο θεματάκι αλλά το παρατήσαμε :).
2 κουβέντες για τον πάνω μου ο οποίος είναι ο Αρκάς.
Κάνω πάλι εκκίνηση:
Δημήτρης
Ταξιδεύει με ένα RT. Παίζει στο cd το τραγούδι ``λιωμένο παγωτό`` και ....ξαναμεγαλώνει μαζί της. Μου θυμίζει Μητροπάνο, όταν σηκώνει τα μανίκια στο πουκάμισό του :D.
Αρκάς στην καταγωγή και πρώιν μοντέλο. Ο γιος του μου είπε ότι, του ...έκρυψε το πλέι - στείσιον :D.

kostas_366
11-10-2010, 16:51
Αχ, το καλύτερο θέμα αφήσαμε έτσι :sm7: