PDA

View Full Version : Να γιατί GS Forum !!!


gandreas
14-06-2010, 02:12
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδυνατώ να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσω μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω.
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 

katsanakis
14-06-2010, 06:53
Πόσο δίκιο έχεις ...
Θα με βρείς σύμφωνω για το ότι πρέπει να αρχίσουμε να αναφέρουμε τα καλά που μας συμβαίνουν ( στον καθένα μας είναι και κάτι διαφορετικό ), το χρειαζόμαστε για να αναπτερωθεί και το ηθικό μας ρε γαμώτο ( συγνώμη για την λέξη ) στη μιζέρια που μας έχουν εισάγει.

Μπράβο φίλε gandreas ! ! !:sm5::sm5:

syan
14-06-2010, 07:21
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 
Σάν πρώτη απάντηση στα καλά σου λόγια Ανδρέα θέλω να σε ευχαριστήσω εκ μέρους του GSforum, κι αυτό γιατί το νόημα που εκφράζεις φαίνεται οτι είναι αληθινό...Πράγματι γίνονται πολλές θυσίες για να διατηρηθεί το επίπεδο σε φιλικά όρια και όχι μόνον. Η προσπάθεια για καλές σχέσεις, εξυπηρέτηση, βοήθεια και πνεύμα μοτοσυκλετισμού είναι συνεχής παρ' όλα τα μικροεμπόδια που προκύπτουν στίς εκάστοτε των περιπτώσεων. Υπάρχει θέληση, κόπος και κόστος αλλά και συμβιβασμοί που διατηρούν αυτές τις σχέσεις σε ισορροπία και πιστεύω οτι η πλειονότητα των μελών το αντιλαμβάνεται και συνδράμει με τον τρόπο της για αυτό το αποτέλεσμα...! Νάσαι καλά !!

GEO_K
14-06-2010, 08:47
:sm8::sm8:

pirate
14-06-2010, 09:01
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 

πολύ σωστά τα λες φίλε Ανδρέα το GS forum είναι μια μεγάλη οικογένεια ....!!!

tonis17
14-06-2010, 09:35
οχι μονο συμφωνω αλλα πιστευω οτι οποιος :sm2:Γέλιοδεν ανηκει σε μια τετοια παρεα ειναι ο μεγαλος χαμενος.....

ntinopoulos
14-06-2010, 11:14
υποπτα μου φαινονται ολα αυτα:rolleyes:...κρατα μια πισινη!;)

Arkas
14-06-2010, 11:20
υποπτα μου φαινονται ολα αυτα:rolleyes:...κρατα μια πισινη!;)
Δεν έχεις κι άδικο!:sm7:

ntinopoulos
14-06-2010, 11:24
Δεν έχεις κι άδικο!:sm7:
κρυβε λογια,θα σε μπαναρει ο βασιλης...:sm7:

Arkas
14-06-2010, 11:32
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 
Λέει μια ιστορία:

"Μια μύγα, επισκέφθηκε έναν ανθόκηπο. Σε κάποιο σημείο του ανθοκήπου, υπήρχε μια κουτσουλιά από ένα πουλί. Όπως ήταν φυσικό, η μύγα κατευθύνθηκε αμέσως εκεί. Όταν γύρισε στις υπόλοιπες μύγες την ρώτησαν τί βρήκε στον ανθόκηπο. Και εκείνη απήντησε: "Σκατά!"

Αντίθετα, μια μέλισσα επισκέφθηκε έναν οχετό. Σε κάποιο σημείο του οχετού, είχε φυτρώσει ένα λουλούδι. Όπως ήταν φυσικό, η μέλισσα κατευθύνθηκε αμέσως στο λουλούδι για να πάρει την γύρη. Στην επιστροφή, όταν οι υπόλοιπες μέλισσες την ρώτησαν τί βρήκε στον οχετό, απήντησε: "λουλούδια με γύρη!"

Ηθικό δίδαγμα: Όταν στο μυαλό μας έχουμε #####, παντού βλέπουμε #####, μιζέρια και γκρίνια!

Όταν το μυαλό μας και η ψυχή μας έχει καλοσύνη, παντού βλέπουμε το καλό και το ξεχωρίζουμε!

Να είσαι καλά Αντρίκο!
Τέτοια posts μας ενθαρρύνουν και μας δίνουν κουράγιο να συνεχίζουμε...;)

vasorfa
14-06-2010, 12:01
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 


Γεια σου ρε Αντρέα!!!!!


Στους χαλεπους καιρους μας πρεπει να λέγονται και αυτα διοτι σαν το...παραδειγμα του Αρκα--περιτρυγιριζομαστε απο σκ@τ@........

Παντως Αντρέα ,

πρεπει να γινεις ΧΟΡΗΓΟΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ!!!!!:D:D:D:p:sm7:

υ.γ.

Νομιζω οτι ολα αυτα τα κανεις γιατι κατα βάθος γουσταρεις που σε κραξαμε ολοι στις φωτο της Αναβύσσου που δεν φοραγες κρανος....παλιόπαιδο!!!!(ετσι για να μαθαινουν και οι νεοι τι κουμασι εισαι...:p:p:p:cool::cool::cool:)Παλιόπαιδο!!!!

giclas
14-06-2010, 18:38
υποπτα μου φαινονται ολα αυτα:rolleyes:...κρατα μια πισινη!;)

kratao amina !!!!!!!!!!
εγο αφτο που δεν καταλαβα γιατι τοσα πολλα forum φυσικα εγω δεν ξερω τι συμβενη αλλα απο οτι αντιλαβανομαι υπαρχει μια κοντρα η μεν να καπακοσου τους δεν
παρομια κοντρα υπηρχε πιο παλια θυμαμε με την ΜΟΤΟΕ κε την γυρο απο αυτη λεσχες οπος Λεμοτ Μοθ Μογ κλπ εναντιο της ΕΛΠΑ
τεληκα εδω τη γηνεται
δεν ξερω αν καλα εκανα κε το αναφερω αλλα εγω προσοπηκα δεν εχω να χασο κε κατι απεναντιας πιστεβο οτι θα κερδισο αν δεν με διοξουν

saitman
14-06-2010, 19:17
λες και το εγραψα εγω!πραγματικα περιπου ενα χρονο ειμαι στο foroum και νοιωθω οτι τους ξερω ολους και αισθανομαι σαν το σπιτι μου.να στε καλα ολοι βρε παιδια!!

ntinopoulos
14-06-2010, 19:30
kratao amina !!!!!!!!!!
εγο αφτο που δεν καταλαβα γιατι τοσα πολλα forum φυσικα εγω δεν ξερω τι συμβενη αλλα απο οτι αντιλαβανομαι υπαρχει μια κοντρα η μεν να καπακοσου τους δεν
παρομια κοντρα υπηρχε πιο παλια θυμαμε με την ΜΟΤΟΕ κε την γυρο απο αυτη λεσχες οπος Λεμοτ Μοθ Μογ κλπ εναντιο της ΕΛΠΑ
τεληκα εδω τη γηνεται
δεν ξερω αν καλα εκανα κε το αναφερω αλλα εγω προσοπηκα δεν εχω να χασο κε κατι απεναντιας πιστεβο οτι θα κερδισο αν δεν με διοξουν

φιλε μου απο τη στιγμη που ζουμε σε μια ελευθερη κοινωνια και το internet εχει μπει για τα καλα στη ζωη μας ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν πολλα forum τα οποια μπορει να απαρτιζονται απο ενα ατομο το λιγοτερο το καθενα.οποτε δε μπορω να ασχολουμαι με τις τακτικες και τον τροπο λειτουργιας του καθενος εξ αυτων και ουτε μ ενδιαφερει!γι αυτο για το οποιο μπορω να σου απαντησω ειναι για το gsforum το οποιο σεβεται τα μελη του,τα μελη σεβονται το forum και ο ενας τον αλλο!επισης η επιτυχια και η αξιοπρεπεια αυτου του forum αποδεικνειεται απο το σεβασμο που αυτο εχει κερδισει στο χωρο της μοτοσυκλετας και του μοτοσυκλετισμου(εμποροι μοτο,ανταλακτικων,αλλα forum και λεσχες κτλπ),οπως κι απο την ανταποκριση που υπαρχει σε καθε συναντηση,εκδρομη η εκδηλωση!
τελος να συμπληρωσω οτι δεν ειναι στις τακτικες αυτου του forum o διωγμος μελων...οποτε μη φοβασαι:)

xenos
14-06-2010, 21:38
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 



ετσι ειναι!!:sm5:

GeorgeKoy
14-06-2010, 23:00
:sm8: Εγώ ακόμη φίλε μου δεν έχω ποιεί καφεδάκι ακόμη με τα παιδιά ! Αλλά χαμογελώ γιατί καταλαβαίνω αυτά που λες και όταν βλέπω μια GS αναρωτιέμαι «λες να είναι και αυτός μέλος ? »

GS familia . . .

gsmaniac
14-06-2010, 23:49
kratao amina !!!!!!!!!!
εγο αφτο που δεν καταλαβα γιατι τοσα πολλα forum φυσικα εγω δεν ξερω τι συμβενη αλλα απο οτι αντιλαβανομαι υπαρχει μια κοντρα η μεν να καπακοσου τους δεν
παρομια κοντρα υπηρχε πιο παλια θυμαμε με την ΜΟΤΟΕ κε την γυρο απο αυτη λεσχες οπος Λεμοτ Μοθ Μογ κλπ εναντιο της ΕΛΠΑ
τεληκα εδω τη γηνεται
δεν ξερω αν καλα εκανα κε το αναφερω αλλα εγω προσοπηκα δεν εχω να χασο κε κατι απεναντιας πιστεβο οτι θα κερδισο αν δεν με διοξουν
η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση......
πες ελευθερα τη γνωμη σου και δεν νομιζω να σε διωξει καποιος....

siraxanz
15-06-2010, 00:00
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδύνατο να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσο μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω,
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 

+1000 Κάπως έτσι το βλέπω κ εγώ το φόρουμ!

Epsime
15-06-2010, 10:09
:sm8::sm5::sm2:

gandreas
15-06-2010, 20:05
:sm8: Εγώ ακόμη φίλε μου δεν έχω ποιεί καφεδάκι ακόμη με τα παιδιά ! Αλλά χαμογελώ γιατί καταλαβαίνω αυτά που λες και όταν βλέπω μια GS αναρωτιέμαι «λες να είναι και αυτός μέλος ? »

GS familia . . .

Έχεις δίκιο. Ελπίζω κάποια στιγμή να βάλουμε κάποιο διακριτικό πάνω στο μωρό μας για να γνωριζόμαστε.
Καφεδάκι οργανώνουν και στα μέρη σου αν δεν κάνω λάθος, βουυυυυυυρ.
Το familia κάτι από μαφία μου φέρνει:p

Arkas
15-06-2010, 22:29
Έχεις δίκιο. Ελπίζω κάποια στιγμή να βάλουμε κάποιο διακριτικό πάνω στο μωρό μας για να γνωριζόμαστε.
Καφεδάκι οργανώνουν και στα μέρη σου αν δεν κάνω λάθος, βουυυυυυυρ.
Το familia κάτι από μαφία μου φέρνει:p

Ετοιμάζεται...;)

MARK
15-06-2010, 22:41
Συμφωνώ και επαυξάνω.............:sm8:

Fuji
17-06-2010, 15:26
Έτσι είναι. Δε χρειάστηκε πολύ προσπάθεια, για να νιώσω ότι μπήκα σε οικείο χώρο απ' τη πρώτη στιγμή. Και είναι απ' τα φόρουμ, που μεγάλο ποσοστό από τους μοτοσυκλετιστές που εγγράφονται, συνεχίζει να συμμετέχει στις συζητήσεις. Κάτι σε τραβάει εδώ μέσα, μια καλή διάθεση, μια οικειότητα.

Μπράβο στους υπεύθυνους, που παρά το χρόνο και τα έξοδα, μας προσφέρουν αυτό το χώρο, όπου ο Βορεοελλαδίτης μιλά με τον Κρητικό και ο Επτανησιώτης με τον Κυκλαδίτη, σαν να είναιστη διπλανή γειτονιά. Και μπράβο στα μέλη, που αφ'ενός σέβονται το χώρο, κρατώντας τον "καθαρό" απ' ότιδήποτε θα μπορούσε να χαλάσει το υπέροχο κλίμα, αφ'ετέρου προσφέρουν τις γνώσεις τους γύρω από τη μοτοσυκλέτα.

EOD-K9
18-06-2010, 23:48
:Χαμόγελο::Χαμόγελο:

όλη η Ελλάδα μια παρέα !!

Mariosg
23-06-2010, 18:36
:cool:Όλοι κάπως έτσι το έχουμε δει νομίζω και αυτή είναι η γοητεία να ανήκεις κάπου που να σε εκφράζει

skippybi
23-06-2010, 19:34
|
|
|
|
|
|
|
|
|
v

pkar
24-06-2010, 10:33
:sm8: Εγώ ακόμη φίλε μου δεν έχω ποιεί καφεδάκι ακόμη με τα παιδιά ! Αλλά χαμογελώ γιατί καταλαβαίνω αυτά που λες και όταν βλέπω μια GS αναρωτιέμαι «λες να είναι και αυτός μέλος ? »

GS familia . . .

Και εγώ φίλε μου το ίδιο πράγμα μου συμβαίνει...
Κάθε φορά που βλέπω GS λέω μπάς και είναι ?!?!?!?!?

Αλλά μου έτυχε και να δώ και τον Αρκά με scooter στο δρόμο πηγαίνοντας στη δουλειά και χάρηκα που τον είδα !

Αυτό είναι απο τις βασικές ανάγκες του ανθρώπου ... Να νιώθει οτι ανήκει κάπου...
Και εμείς απο οτι φαίνεται έχουμε το GSforum να καλυπτει μέρος της ανάγκης μας αυτής !!!
:):):)

pkar
24-06-2010, 10:35
Έχεις δίκιο. Ελπίζω κάποια στιγμή να βάλουμε κάποιο διακριτικό πάνω στο μωρό μας για να γνωριζόμαστε.
Καφεδάκι οργανώνουν και στα μέρη σου αν δεν κάνω λάθος, βουυυυυυυρ.
Το familia κάτι από μαφία μου φέρνει:p


Η επόμενη προσθήκη στο όνομα του forum θα είναι μάλλον

GS MAFIA !!!

:sm7::sm7::sm7:

ace_gln
24-06-2010, 11:20
μαλλον ολοι το ιδιο νιωθουμε ...
εκτος απο το πρωτο βραδυ , ολες τις υπολοιπες μερες που βρισκομαι μεσα στο forum , νιωθω λες και τους γνωριζω ολους χρονια , γιατι απλα ετσι με εκαναν να νιωσω .

απο τις λιγες ωρες και ταξιδια που εχουμε κανει μαζι αισθανομαι ομορφα και ζεστα .. οικογενειακα . ολα ειναι αψογα σε αυτη την παρεα που ενα παθος την ενωνει .

bravo για τα καλα σου λογια ...

ARGI
24-06-2010, 11:44
ΤΗΕ BIG
****GS-FAMILY****
:sm4::sm4::sm4:

GS-FORUM, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΥΞΗΣΕΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ,
ΤΩΡΑ ΑΠΟΚΤΗΣΑ "ΑΔΕΛΦΙΑ", ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ, ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΚΑΙ GS-ΑΔΕΛΦΟ...

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ...
MERSI...MERSI...MERSI...
ARGI
:cool::cool::cool:

GeorgeKoy
24-06-2010, 21:25
ΤΗΕ BIG
****GS-FAMILY****
:sm4::sm4::sm4:

GS-FORUM, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΥΞΗΣΕΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ,
ΤΩΡΑ ΑΠΟΚΤΗΣΑ "ΑΔΕΛΦΙΑ", ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ, ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΚΑΙ GS-ΑΔΕΛΦΟ...

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ...
MERSI...MERSI...MERSI...
ARGI
:cool::cool::cool:

:sm8:

CPretenteriS
05-07-2010, 16:18
ΤΗΕ BIG
****GS-FAMILY****
:sm4::sm4::sm4:

GS-FORUM, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΥΞΗΣΕΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ,
ΤΩΡΑ ΑΠΟΚΤΗΣΑ "ΑΔΕΛΦΙΑ", ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ, ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΚΑΙ GS-ΑΔΕΛΦΟ...

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ...
MERSI...MERSI...MERSI...
ARGI
:cool::cool::cool:

Συμφωνώ και επαυξάνω...!!!!!

sansiro.sugata
12-07-2010, 17:05
Επισης και απο εδω.
Χαιρετισματα απο το Ξυλοκαστρο.

panos1100gs
16-07-2010, 19:27
XAΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ...ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ
YouTube - GSforum 11-01-2009 Βυτίνα 2
ΜΠΡΑΒΟ

panos1100gs
16-07-2010, 19:28
XAΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ...ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ
YouTube - GSforum 11-01-2009 Βυτίνα 2
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ..

Arkas
17-07-2010, 02:02
XAΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ...ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ
YouTube - GSforum 11-01-2009 Βυτίνα 2 (http://www.youtube.com/watch?v=Upocd_BrTDA&feature=related)
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ..
Τί μας θύμισες βρε Πάνο...

Από τις πρώτες και πολύ επιτυχημένες εκδηλώσεις της παρέας μας!

Να είστε καλά φιλαράκια!!!

skippybi
18-07-2010, 14:14
Τί μας θύμισες βρε Πάνο...

Από τις πρώτες και πολύ επιτυχημένες εκδηλώσεις της παρέας μας!

Να είστε καλά φιλαράκια!!!
Μιλάμε για εποχή προ Blackshadow στα βιντεάκια...:sm7::sm7:

panos1100gs
19-07-2010, 14:26
ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΙΑ..

loulou1100gs
19-07-2010, 19:12
Διότι οι δημιουργοί του είναι σοβαροί και αξιοπρεπείς.Γιατί μας δίνουν βήμα λόγου ελεύθερο και αλογόκριτο.Γιατί δεν το παίζουν "παράγοντες".Γιατί μπορούμε να συμφωνούμε με ειλικρινές γέλιο και να διαφωνούμε χωρίς να φωνάζουμε.Γιατί βρίσκουν... καταπληκτικό τσίπουρο (από που αλήθεια;).Γιατί μπορούμε να βρισκόμαστε παλιοί και νέοι,γνωστοί και άγνωστοι, "πειραχτήρια", "αιρετικοί", "φωνακλάδες" και λοιποί.

GEO_K
19-07-2010, 20:29
Ενωμενοι και δυνατοι!!! Ολη η Ελλαδα μια παρεα!!!!

gandreas
19-07-2010, 21:47
Διότι οι δημιουργοί του είναι σοβαροί και αξιοπρεπείς.Γιατί μας δίνουν βήμα λόγου ελεύθερο και αλογόκριτο.Γιατί δεν το παίζουν "παράγοντες".Γιατί μπορούμε να συμφωνούμε με ειλικρινές γέλιο και να διαφωνούμε χωρίς να φωνάζουμε.Γιατί βρίσκουν... καταπληκτικό τσίπουρο (από που αλήθεια;).Γιατί μπορούμε να βρισκόμαστε παλιοί και νέοι,γνωστοί και άγνωστοι, "πειραχτήρια", "αιρετικοί", "φωνακλάδες" και λοιποί.

:sm5:
Αυτά ήθελα να πώ αλλά δεν μπορούσα να τα εκφράσω τόσο καλά!!! :sm4:

apple2
23-07-2010, 21:51
Δεν φανταζόμουνα ποτέ οτι μπορεί σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ να υπάρχει τέτοιο επίπεδο και να μαθαίνουμε τέτοιες πληροφορίες.
ΣΥΝ ΧΑ ΡΗ ΤΗ ΡΙ Α !!!!
Το θέμα για τα ΙΜΙΑ (http://www.gsforum.gr/%CE%9C%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%B7-%CE%B4%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%80%CE%BF%CF%85-52/%CE%92%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%AF%CE%BF-%CE%99%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%93-%CE%93%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BA%CE%AF%CE%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CE%BD-%CF%84%CE%B1-%CE%8A%CE%BC%CE%B9%CE%B1-12847/index2.html#post188511)

:sm5::sm4::sm4:

Arkas
31-07-2010, 00:08
Ενωμενοι και δυνατοι!!! Ολη η Ελλαδα μια παρεα!!!!
:sm8:

CPretenteriS
31-07-2010, 15:22
:sm8:

MARK
31-07-2010, 15:48
Δεν φανταζόμουνα ποτέ οτι μπορεί σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ να υπάρχει τέτοιο επίπεδο και να μαθαίνουμε τέτοιες πληροφορίες.
ΣΥΝ ΧΑ ΡΗ ΤΗ ΡΙ Α !!!!
Το θέμα για τα ΙΜΙΑ (http://www.gsforum.gr/%CE%9C%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%B7-%CE%B4%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%80%CE%BF%CF%85-52/%CE%92%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%AF%CE%BF-%CE%99%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%93-%CE%93%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BA%CE%AF%CE%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CE%BD-%CF%84%CE%B1-%CE%8A%CE%BC%CE%B9%CE%B1-12847/index2.html#post188511)

:sm5::sm4::sm4:

Ευχαριστώ........:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-08-2010, 22:18
Άξιος ο 366 ...... εδώ (http://www.gsforum.gr/%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B5%CF%85%CE%B1%CE%B9%CF%83%CE%B8%CE%B7%CF%83%CE%AF%CE%B1-7/b%CE%BF%CE%AE%CE%B8%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CE%AC%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%AF-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%94%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B5%CF%8D%CE%BF%CF%85%CE%BD-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%98%CE%AD%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF-13028/) !!!

basilis76
15-11-2010, 10:50
http://a7.idata.over-blog.com/0/28/02/71/novalee02rep/BravoSmiley.gif

johntsip
15-11-2010, 11:15
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδυνατώ να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσω μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω.
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 

:sm5::sm5::sm5::sm5:

gandreas
22-11-2010, 22:24
Παράδειγμα αλληλεγγύης
εδώ (http://www.gsforum.gr/%CE%9F%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%91%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-94/%CE%95%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CE%AD%CE%BA%CF%80%CF%84%CF%89%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B7%CF%82-motion-n-style-ae-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-gs-forum-11966/index30.html#post256372):sm4:

Μπράβο στον Vasofra και φυσικά στον Νίκο μας;)

Slane
22-11-2010, 23:35
Παιδιά γεια σας & από εμένα,

Είμαι σχετικά νεό μέλος της πανελλήνιας αυτής μοτοσικλετιστικής συντροφιάς. Στην αρχή ομολογώ πως ένοιωθα κάπως άβολα όντας μικρότερος απο τους συνφορουμίτες εδώ αλλά σύντομα εντάχθηκα & εγώ στην παρέα τους. Δε θα ξεχάσω την προθυμία διάφορων παιδιών όταν πρωτοαπέκτησα την BMW μου & με άφησε από αντλία βενζίνης (εδώ θα μου επιτρέψετε να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τον Κώστα Πρετεντέρη).
Δεν μπορούσα να φανταστώ πως μέσα σε ένα forum μοτοσικλέτας υπάρχουν τόσοι ξεχωριστοί άνθρωποι. Να είστε όλοι καλά, εύχομαι σε όλους υγεία, καλά ταξίδια & ότι καλύτερο. Γιατί οι τέσσερις τροχοί ταξιδεύουν το κορμί, οι δύο τροχοί ταξιδεύουν την ψυχή.

gandreas
15-02-2011, 23:03
Για άλλη μια φορά αξίζει να επαινέσουμε τους αδερφούς Νίκο και Δημήτρη για την άψογη (http://www.gsforum.gr/%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%95%CE%BA%CE%B4%CE%B7%CE%BB%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-14/%CE%A0%CF%8E%CF%82-%C2%AB%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BD%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9%C2%BB-%CE%BC%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%84%CF%85%CF%87%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B7-%CE%9A%CE%BF%CF%80%CE%AE-%CE%A0%CE%AF%CF%84%CF%84%CE%B1%CF%82-17612/)οργάνωση της πίτας 2011 (http://www.gsforum.gr/%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%95%CE%BA%CE%B4%CE%B7%CE%BB%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-14/gs-forum-%CE%BA%CF%8C%CE%B2%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CF%80%CE%AF%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%BF-%CE%A3%CE%B1%CE%B2%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%BA%CF%8D%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF-12-13-%CE%A6%CE%B5%CE%B2%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85-2011-a-16993/).
Κάτι που μου έκανε εντύπωση είναι ότι ήταν οι μόνοι που δεν πήραν ούτε ένα από τα εκατοντάδες δώρα που κληρώθηκαν, για λόγους δεοντολογίας όπως είπαν.
Αυτό μας δείχνει την ακεραιότητα του χαρακτήρα τους και την διαφάνεια που υπάρχει και διατηρούν στο φόρουμ.;)

evan400f
15-02-2011, 23:10
:sm5::sm8::sm5:

tomgs
15-02-2011, 23:13
:sm5::sm5::sm5:

Jefe
15-02-2011, 23:14
Όταν το μυαλό μας και η ψυχή μας έχει καλοσύνη, παντού βλέπουμε το καλό και το ξεχωρίζουμε!





http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FC.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6A81F2AC-1C2B-11E0-A21D-0016E66A7C4E})



Jefe

ortho
15-02-2011, 23:15
ΠΩΠΩ! Γλύψιμο!!!!!!!

μοιράζουν τίποτα;;;;;


:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

Jefe
15-02-2011, 23:17
ΠΩΠΩ! Γλύψιμο!!!!!!!

μοιράζουν τίποτα;;;;;


:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:



:hmmm::hmmm::hmmm:




Jefe

ortho
15-02-2011, 23:20
:hmmm::hmmm::hmmm:




Jefe


Ελα αρχηγέ μου! πλάκα κάνω!!!!!!

Θες να επισυνάψω εδώ τι έγραψα για την κοπή της πίττας;

Jefe
15-02-2011, 23:23
Ελα αρχηγέ μου! πλάκα κάνω!!!!!!


Δεν καταλαβαίνω γιατί μερικές φορές δεν μπορούμε να χαρούμε ξένοιαστοι, χωρίς να υπάρχει ένα συννεφάκι? Αυτό βρήκες από όλα να πείς βρέ Γιάννη? Κάτι καλύτερο???




Jefe

ortho
15-02-2011, 23:28
Δεν καταλαβαίνω γιατί μερικές φορές δεν μπορούμε να χαρούμε ξένοιαστοι, χωρίς να υπάρχει ένα συννεφάκι? Αυτό βρήκες από όλα να πείς βρέ Γιάννη? Κάτι καλύτερο???




Jefe


Ποιό συννεφάκι Θανάση;!

Δεν είναι βέβαια δυνατόν όλοι να αντιλαμβανόμαστε το χιούμορ όλων, αλλά έγραψα ότι έκανα πλάκα! Είμαστε σε διαφορετικό μήκος κύματος, αλλά δεν τρέχει τίποτα.

Συμφωνούμε ότι το φόρουμ είναι μιά μεγάλη, όμορφη παρέα! Που σημαίνει ότι είμαστε φίλοι, ακόμη κι αν δεν καταλαβαίνει ο ένας τον άλλον!

vpentza
15-02-2011, 23:31
Δεν καταλαβαίνω γιατί μερικές φορές δεν μπορούμε να χαρούμε ξένοιαστοι, χωρίς να υπάρχει ένα συννεφάκι? Αυτό βρήκες από όλα να πείς βρέ Γιάννη? Κάτι καλύτερο???




Jefe


οι λίγοι πιο προσεκτικοί έχουν πραγματάκια να πουν (σαφώς και όχι για τη καλή διάθεση και προαίρεση των οργανωτών) , αλλά επειδή έχουμε πολύ πιο σοβαρά πράγματα να αντιμετωπίσουμε στη καθημερινότητά μας, παραμένουμε στο ότι :

Π Ε Ρ Α Σ Α Μ Ε
Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α

Thnx GSForum

Jefe
15-02-2011, 23:33
Ποιό συννεφάκι Θανάση;!

Δεν είναι βέβαια δυνατόν όλοι να αντιλαμβανόμαστε το χιούμορ όλων, αλλά έγραψα ότι έκανα πλάκα! Είμαστε σε διαφορετικό μήκος κύματος, αλλά δεν τρέχει τίποτα.

Συμφωνούμε ότι το φόρουμ είναι μιά μεγάλη, όμορφη παρέα! Που σημαίνει ότι είμαστε φίλοι, ακόμη κι αν δεν καταλαβαίνει ο ένας τον άλλον!


Γιάννη έχω άποψη του χιούμορ κ θεωρώ ότι ο άνθρωπος που έχει χιούμορ είναι κ έξυπνος. Το θέμα είναι πώς χειριζόμαστε το χιούμορ. Νομίζω ότι το συγκεκριμένο σχόλιο, απλώς δεν ταίριαζε στο θέμα. :)



Jefe

ortho
15-02-2011, 23:39
Γιάννη έχω άποψη του χιούμορ κ θεωρώ ότι ο άνθρωπος που έχει χιούμορ είναι κ έξυπνος. Το θέμα είναι πώς χειριζόμαστε το χιούμορ. Νομίζω ότι το συγκεκριμένο σχόλιο, απλώς δεν ταίριαζε στο θέμα. :)



Jefe


Εντάξει Θανάση, λόγω του θέματος, δε σχολιάζω άλλο. :)

Jefe
15-02-2011, 23:42
Εντάξει Θανάση, λόγω του θέματος, δε σχολιάζω άλλο. :)


Έχεις την αγάπη μου! :)



Jefe

ortho
15-02-2011, 23:44
Έχεις την αγάπη μου! :)



Jefe

Ετσι είναι η αγάπη! Πονάει!:sm7::sm7::sm7:

mario
15-02-2011, 23:46
οι λίγοι πιο προσεκτικοί έχουν πραγματάκια να πουν (σαφώς και όχι για τη καλή διάθεση και προαίρεση των οργανωτών) , αλλά επειδή έχουμε πολύ πιο σοβαρά πράγματα να αντιμετωπίσουμε στη καθημερινότητά μας, παραμένουμε στο ότι :

Π Ε Ρ Α Σ Α Μ Ε
Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α

Thnx GSForum

:sm8:

Jefe
15-02-2011, 23:55
Ετσι είναι η αγάπη! Πονάει!:sm7::sm7::sm7:




:sm7::sm7::sm7:




Jefe

adventure
16-02-2011, 00:10
:sm8:

pkar
16-02-2011, 11:04
οι λίγοι πιο προσεκτικοί έχουν πραγματάκια να πουν (σαφώς και όχι για τη καλή διάθεση και προαίρεση των οργανωτών) , αλλά επειδή έχουμε πολύ πιο σοβαρά πράγματα να αντιμετωπίσουμε στη καθημερινότητά μας, παραμένουμε στο ότι :

Π Ε Ρ Α Σ Α Μ Ε
Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α

Thnx GSForum

Συμφωνώ με τον φίλο μου Βασίλη ...
:sm8:

pkar
16-02-2011, 13:14
Σε μία τέτοια εκδήλωση με τόσα άτομα (600!!!) θα υπάρχουν πολλές απόψεις - γκρίνιες...
όπως άλλωστε και σε κοινωνικές εκδηλώσεις (Γάμους - Βαφτίσεις... Η νύφη στραβοπόδα !, Ο γαμπρός την άφησε !, ο Παπάς μπερδεύτηκε, Το φαί ήταν κρύο ...)...
Το κεντρικό και κοινό σημείο όλων μας πάντως είναι το οτι όλοι μας περάσαμε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ !!!

evanslam
22-02-2011, 21:07
Αισθάνομαι την ανάγκη σήμερα να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τους διαχειριστές του πολυαγαπημένου και πολυπληθούς πλέον forum μας για την προσπάθεια και επιμονή τους να καταφέρουν να βελτιώσουν την εμφάνιση και την καθημερινή χρήση του απο τους περισσότερους χρήστες!

1ον για την δυνατότητα συμβατότητας με tapatalk (για τα smartphones) και 2ον για την σωστή κατα την γνώμη μου χρήση των εισαγωγικών κυλιώμενων φωτο! ( Εμφάνιση μόνο στην κεντρική σελίδα)

Ευγε & μπράβο πάλι!



Να γιατι GS Forum



:sm5::sm8::sm5:

Arkas
14-03-2011, 13:51
Να πω κι εγώ την ιστορία μου...

Την Κυριακή που μας πέρασε,
επισκέφθηκα την κλαδική μας έκθεση στο Expo Athens.
Μετά από ένα ολόκληρο πρωινό και την κούραση που συνεπάγεται,
ανταποκρίθηκα με μεγάλη ευχαρίστηση στην πρόσκληση για τσιπουράκι στο Λαύριο (http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B1-58/%CE%9E%CE%B1%CF%86%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CF%84%CF%83%CE%AF%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BF-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%9B%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%B9%CE%BF-18404/),
από τα φιλαράκια.

Φθάνοντας στο Λαύριο (45 χλμ. από το Expo Athens),
διαπιστώνω ότι "μου λείπει" το δύο μηνών, I Phone μου!!! :mad:

Σπάω το μυαλό μου να θυμηθώ πού το άφησα ο ξεμυαλισμένος :D
και θυμάμαι ότι τελευταία χρήση του ήταν στο περίπτερο ενός συνεργάτη...

Και τί κάνουμε τώρα; :Απορία:

Ξαναγυρνάω 45 χλμ. πίσω και ξανά Λαύριο;
Όλα τα τηλέφωνα που μπορούσα να καλέσω,
ήταν αποθηκευμένα στις επαφές του τηλεφώνου,
στο Expo Athens!!! :(

Λέει ο maniac: Δεν καλείς τον Χαρλεά που βρίσκεται στην έκθεση στο περίπτερο της κόρης του; :confused:

Αμέσως καλώ το Νικόλα,
ο οποίος το αναζητά και το βρίσκει άμεσα,
μου το "φυλάει"
και μου το παραδίδει το βραδάκι,
στην επιστροφή μας από την τσιπουροκατάνυξη... :):):)

Να είσαι καλά Νικόλα,
Θεολόγε και Κώστα σας ευχαριστώ για τις κλήσεις που έκανα από τα τηλέφωνά σας (τα 090, δεν είναι δικά μου!!! :o:D )
και να γιατί λοιπόν GS Forum!

Παντού θα βρεθεί ένας συνάδελφος να σε βγάλει από την δύσκοη θέση!

.

GEO_K
14-03-2011, 14:02
:sm8:ΕΤΣΙ!!!!

gemara
14-03-2011, 14:17
Ααα, να πω και γω πόσες φορές άφηνα κινητά και τσαντάκια στην Αίγλη και μου τα μάζευε ο Δημήτρης (Αρκάς);;;:D:D:D

renovatio
17-03-2011, 13:34
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι είσαι πάάάάρα πολύ τυχερός. Μπράβο.

Liagi
18-03-2011, 12:30
Ααα, να πω και γω πόσες φορές άφηνα κινητά και τσαντάκια στην Αίγλη και μου τα μάζευε ο Δημήτρης (Αρκάς);;;:D:D:D

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι είσαι πάάάάρα πολύ τυχερός. Μπράβο.


:D:D:D

ARGI
24-03-2011, 14:26
Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια του FRITS (Σταύρο), ο οποίος με τις χρήσιμες συμβουλές του, με βοήθησε για ένα θέμα που είχα με την φωτογραφική μου μηχανή...

Σταύρο μου, σε ευχαριστώ,
Να είσαι πάντα καλά,
και επιφυλάσομε για τσίπουρα στην έδρα μου...!!!!
;););)

frits
24-03-2011, 16:00
Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια του FRITS (Σταύρο), ο οποίος με τις χρήσιμες συμβουλές του, με βοήθησε για ένα θέμα που είχα με την φωτογραφική μου μηχανή...

Σταύρο μου, σε ευχαριστώ,
Να είσαι πάντα καλά,
και επιφυλάσομε για τσίπουρα στην έδρα μου...!!!!
;););)



Ευχαριστώ αλλά τρεις γραμμούλες έγραψα ....:o
Όσο για τα τσίπουρα κάποια στιγμή θα πεταχτούμε από τον Καραβόμυλο..:rolleyes:

ARGI
24-03-2011, 19:53
Ευχαριστώ αλλά τρεις γραμμούλες έγραψα ....:o
Όσο για τα τσίπουρα κάποια στιγμή θα πεταχτούμε από τον Καραβόμυλο..:rolleyes:

Τρεις γραμμούλες, αλλά εγώ θα άλλαζα φωτ. μηχανή εάν δεν μου τις έγραφες...!!!!
:):)

nikos-x
05-04-2013, 23:05
GSForum
Μπορούμε να το πούμε κοινωνικό λειτούργημα(μέσα από τα έργα του), πραγματικό ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους, παιδιά με αγνές καρδιές, γνώστες τον μηχανών μας, ανθρώπινο φόρουμ και όλα αυτά αποδεδειγμένα μέσα από πράξεις. Είμαι σίγουρος πως θα έχετε πολύ ποιο πλούσιο λεξιλόγιο από μένα για να εκφράσετε αυτό που προσπαθώ αλλά αδυνατώ να διατυπώσω.
Μετά από λίγους μήνες εγγραφής μου στο φόρουμ ΜΑΣ, που οι υπεύθυνοι αυτού με έκαναν να το βλέπω έτσι, τί διαπιστώνω.
Με παίρνουν τηλέφωνο φίλοι που απέκτησα μέσα από αυτό, που δεν έχουν να ζηλέψουν και να εκμεταλλευτούν τίποτα δικό μου(για τους προκατειλημμένους το αναφέρω)
Υπάρχουν πάρα πολλά άτομα που δείχνουν χαρακτήρα θετικό με αγνή ψυχή και προθέσεις.
Περνάμε από καταστήματα γνωστών (πάντα μέσα από το φόρουμ), εγώ ή η γυναίκα μου, για να πούμε την καλημέρα μας,(την επόμενη θα ψωνίσουμε κιόλας:D)
Πειραζόμαστε όμορφα με λογοπαίγνια μέσω μηνυμάτων με παιδιά που δεν ξέρω.
Πηγαίνω μόνος μου για καφέ με 5-10-15 άγνωστους χωρίς κανένα κοινό γνωστό (πράγμα που δεν έχω ξανακάνει και δεν το φανταζόμουν ότι θα το κάνω).
Με καλούν για βόλτα με την οικογένεια μου, και μου φέρονται λες και με ξέρουν χρόνια.
Δεν το κάνω μελό και δεν κερδίζω τίποτα από αυτό εκτός από φίλους αλλά αυτό που γίνετε εδώ μέσα δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά, και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το στηρίζουν που βοηθάνε στην ανάπτυξη του και φυσικά τους δημιουργούς του.
Για τους νέους που δεν έχουν κατανοήσει την κατάσταση και τον χαρακτήρα του φόρουμ σίγουρα θα γελάνε, όπως μπορεί να έκανα και εγώ άλλωστε σε κάποιο τόσο ενθουσιώδες κείμενο, αλλά όπως έχω ξανά αναφέρει πρέπει να διαφημίζουμε όλα τα καλά για να αρχίσει να μαθαίνει ο κόσμος ότι υπάρχουν και αυτά στην ζωή μας.
 

Σήμερα, δεν ξέρω γιατί, αλλά σε θυμήθηκα. :)

napgeo
06-04-2013, 01:05
Είμαι και εγω ευτυχης που συμετέχω σε αυτή την παρέα !!!!!!!!!
Να γιατί gs forum. :re26:.................

Astakos82
06-04-2013, 01:37
H Οικογενεια της Αγαπης μου δεν θα μπορουσε να μην ειναι και δικια μου... Καθε μερα χαιρομαι που μπηκα και γνωρισα μεσο της Λατρειας μου ολους εσας... :re25: σε ολους που μεσο αυτου (GS Forum) ερχομαστε πιο κοντα...:)

alexat
06-04-2013, 10:44
Και εγώ φίλε μου το ίδιο πράγμα μου συμβαίνει...
Κάθε φορά που βλέπω GS λέω μπάς και είναι ?!?!?!?!?
:):):)

ΟΚ, και επισήμως λοιπόν δεν είμαι ψυχάκιας, αφού συμβαίνει και σε άλλους...:lo19:

Είχα αρχίσει να προβληματίζομαι σοβαρά!

Epsime
06-04-2013, 12:49
:re25::ye36::re25: