PDA

View Full Version : ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 6 ΜΕ 16


vincet
20-06-2010, 18:37
ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΑΚΙ 6 ΜΕ 16 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΟΥΡΚΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:ΑΠΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΑΠΟ ΕΓΝΑΤΙΑ. ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟΝ Ε87 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΟΥΣΑΝΤΑΣΙ (3 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ΟΧΙ ΣΕ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ ΜΕΡΗ) ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΛΟΙΟ ΠΑΜΕ ΣΑΜΟ ( 1 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ) ΛΕΡΟ (2 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ) ΠΕΙΡΑΙΑ -ΒΟΛΟ (1 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ :) ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ( 1 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ) ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ :) ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΑΣ :sm7:

Lerian
20-06-2010, 19:26
Άντε Χάρη με το καλό να 'ρθήτε ! Θα σας περιμένουμε...:sm8:

vasorfa
20-06-2010, 20:16
ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΑΚΙ 6 ΜΕ 16 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΟΥΡΚΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:ΑΠΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΑΠΟ ΕΓΝΑΤΙΑ. ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟΝ Ε87 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΟΥΣΑΝΤΑΣΙ (3 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ΟΧΙ ΣΕ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ ΜΕΡΗ) ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΛΟΙΟ ΠΑΜΕ ΣΑΜΟ ( 1 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ) ΛΕΡΟ (2 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ) ΠΕΙΡΑΙΑ -ΒΟΛΟ (1 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ :) ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ( 1 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ) ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ :) ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΑΣ :sm7:

φιλος απλα μια συμβουλη--με το συμπάθειο κιόλας....

τεραστια ΠΡΟΣΟΧΗ στους ΤΟΥΡΚΟΥΣ οδηγους......(τα φλας τους ειναι παρθένα--και αλλαζουν λωριδες κυκλοφοριας σαν να ειναι ....στο σπιτι τους)

η Αγια Σοφιά,
θα σας αποζημειωσει:):):)
οπως και τα παράλια!!!---και η θέση - λοφος πεύκο--και οι γεφυρες στον Βοσπορο!

οσο για την Λερο--ειναι ενα παλιοπαιδο εκει που πιστευω μπορει να σας βοηθησει!!!!

vasorfa
20-06-2010, 20:17
Άντε Χάρη με το καλό να 'ρθήτε ! Θα σας περιμένουμε...:sm8:


Αμάν βρε παλιο Λέρα!!:p:p:p:p

δεν πρόλαβα να σε δώσω ....και ειδα οτι με πρόλαβες:yz:yz:yz:yz:yz

παλιόπαιδο:sm7::sm7::sm7::sm7:

Alfa7
21-06-2010, 08:42
Χάρη, εκτός απροόπτου, σχεδιάζουμε (με τη κοπελιά μου) να είμαστε Κωσταντινούπολη από 1-6 Αυγ. Ευχάριστα λοιπόν ακολουθούμε το πρόγραμμά σας στη παραλιακή διαδρομή για κάτω....
Γενικό σχέδιο : 31 Ιουλ, Αθήνα για Αλεξανδρούπολη / 1-6 Αυγ, Κωσταντινούπολη / επιστροφή μαζί σας μέχρι Σάμο και μετα Πειραιά για Κρήτη.
Αν συμφωνείς στείλε pm...και φυσικά θα τηλεφωνηθούμε για λεπτομέρειες...:)

vincet
21-06-2010, 09:29
ευχαριστώ για τις συμβουλές σας παίδες Στέλιο χαρά μας να κάνουμε την διαδρομή μαζί θα τηλ για λεπτομέρειες το κινητό μου είναι στο προφίλ μου με χαρά να σας φιλοξενήσουμε και στο σπίτι μας (Κομοτηνη) για να σπάσετε το ταξίδι σας θα είμαστε σε επαφή.πάντως έχω ακούσει οτι τα παράλια της Τουρκίας ειναι φοβερά :cool:

ARGI
21-06-2010, 14:05
ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΤΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΣΤΟ ΒΟΛΟ, ΕΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΦΑΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ... ΕΑΝ ΝΑΙ, ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ...

ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΕΑΝ ΔΕΝ ΦΙΛΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ, ΑΠΟ ΤΟ FORUM...!!!!

****THE BIG GS-FAMILY****

:sm7::sm7:

ARGY
:cool::cool::cool:

Lerian
21-06-2010, 15:25
ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΤΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΣΤΟ ΒΟΛΟ, ΕΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΦΑΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ... ΕΑΝ ΝΑΙ, ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ...

ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΕΑΝ ΔΕΝ ΦΙΛΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ, ΑΠΟ ΤΟ FORUM...!!!!

****THE BIG GS-FAMILY****

:sm7::sm7:

ARGY
:cool::cool::cool:



Στη Πάτμο να έρθεις να τα κάνεις αυτά κι ασε τους Βόλους και τα τσίπουρα....:sm7:

vincet
21-06-2010, 17:36
ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :p

ARGI
21-06-2010, 18:36
Στη Πάτμο να έρθεις να τα κάνεις αυτά κι ασε τους Βόλους και τα τσίπουρα....:sm7:

Κοίτα φίλε, εμείς είμαστε LARGE ανθρώποι οι vησιώτες...:)
Kαι στα κιλά και στα μυαλά....:)
Το παίζουμε σε πολλά ταμπλό, όπου γουστάρεις, ήτε Καρδίτσα, ήτε Βόλο ήτε Πάτμο, τσίπουρο να υπάρχει και καλή παρέα, και όλα γίνονται....
:sm7::sm7:
Δύο φορές έχω αναβάλει το ταξίδι μου, για Λέρο,
μια πέρισυ και μια εφέτος....
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΑΚΙ ΣΟΥ...!!!!:confused:
:yz:yz