PDA

View Full Version : Καφεδάκι στο Kitchen Bar την Τετάρτη 23/6/10 !


syan
21-06-2010, 07:55
O καθιερωμένος καφές της Τετάρτης,
παραλιακά πλέον για όσους δέν τό γνωρίζουν!
http://www.estiatoria.gr/datafiles/guide/210.jpg

Την Τετάρτη 23 Ιουνίου 2010,
στις 20:30


Σας περιμένουμε λοιπόν στο νέο χώρο που επιλέξαμε,
να συνεχίσουμε τις επιτυχημένες συναντήσεις μας
και το καλοκαίρι!


http://4.bp.blogspot.com/_vkdRUzI9JqE/So5YZpwxbBI/AAAAAAAAAPI/ooGR80Umfiw/s400/ffood1_494x320.jpg

MARK
21-06-2010, 07:58
Δυστηχώς δουλεύω..............:(

Arkas
21-06-2010, 10:53
Μέσα!!!

gsmaniac
21-06-2010, 15:21
μεσα..............εγω και η ρακετα μου;););)

kostas_366
21-06-2010, 15:38
μεσα..............εγω και η ρακετα μου;););)

Με το ...σκάφος θα πας?
Για να πάρουμε το λιμενικό, να βρει καπετάνιο, γι αυτό ρωτώ..

gandreas
21-06-2010, 19:06
Αν μετά έχει σουβλάκια έρχομαι και εγώ με την γυναίκα:D

napgeo
21-06-2010, 19:11
Καλησπέρα σας.
Μια ερώτηση μόνο. Στην παρέα μπορούν να έρθουν και Ηπειρώτες.
Δεν έχω bmw αλά honda. Υπάρχει πρόβλημα.
Καλό σας απόγευμα

gandreas
21-06-2010, 19:17
Καλησπέρα σας.
Μια ερώτηση μόνο. Στην παρέα μπορούν να έρθουν και Ηπειρώτες.
Δεν έχω bmw αλά honda. Υπάρχει πρόβλημα.
Καλό σας απόγευμα

Εγώ θα παρεξηγηθώ, ιδικά αν μου φας τα σουβλάκια:sm7:

commander
21-06-2010, 19:29
[QUOTE=gandreas;176600]Εγώ θα παρεξηγηθώ, ιδικά αν μου φας τα σουβλάκια:sm7:[/QUOTE Και την πρωιγουμενη τεταρτη γιατι εφαγες ενα για να μην παρεξηγηθης Αντρεα μαζι μας:sm7:

commander
21-06-2010, 19:32
Μέσα!!!
Δημητρη μονο σου?

Arkas
23-06-2010, 00:16
Δημητρη μονο σου?
Η κυρά αναρρώνει Θεολόγε!
Οπότε μάλλον μόνος μου...
Θα δούμε κι αύριο πώς θα είναι.

Capitain
23-06-2010, 00:47
Παιδιά θα προσπαθήσω κι εγώ να είμαι, κατά 80% θα τα καταφέρω αλλά αργότερα, πιστεύω να είμαι εκεί γύρω στις 9μιση με 10 λόγω τρελλού χωσίματος δουλειάς...
Παίζουν αυτά τα απρόοπτα...
Να περάσουμε καλά και κανονίστε κανά ταξιδάκι Σαβ/κο...Σε σένα το λέω Λιονταρόκαρδε που έλειπες αδικαιολόγητα το Σαβ/κο που μας πέρασε...
Θεολόγε θα περάσω ράλλυ Φορουμ την Τετάρτη, αν δεν τερματίσω θα προσπαθήσω ξανά...

Captain_Andreas
23-06-2010, 00:52
Ισως κι εγώ γύρω στις 2200 διπλός αν τα καταφέρω λόγω εργασίας

bill13
23-06-2010, 01:28
Και εγώ μέσα :)

vasorfa
23-06-2010, 08:26
Αν μετά έχει σουβλάκια έρχομαι και εγώ με την γυναίκα:D

Παλιοεκβιαστη:p:p:p:sm7::sm7:

Kimwnas
23-06-2010, 09:32
Δεν θα μπορέσω αν και ήθελα, καλό καφεδάκι!!

manosamos
23-06-2010, 13:20
Θα ηθελα να ερθω αλλα θα βρεχει..... http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=12

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-06-2010, 13:29
.




http://img441.imageshack.us/img441/6545/clip2n.jpg

vasorfa
23-06-2010, 13:32
Θα ηθελα να ερθω αλλα θα βρεχει..... http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=12



Δεν ξερω αν θα βρεχει---εμενα ενα ππουλακι μου ειπε οτι θα ερθει και ενα παλιοπαιδο απο την Λερο!!!:sm7::sm7::sm7:

Συνεπως---θα βρουμε λιγο χρονο να περασουμε!!!

Arkas
23-06-2010, 13:49
Θα ηθελα να ερθω αλλα θα βρεχει..... http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=12
Έλα βρε Μάνο!
Κολλάνε τα GS με την βροχή;:sm7:

Arkas
23-06-2010, 13:55
.





http://img441.imageshack.us/img441/6545/clip2n.jpg






Είπα κι εγώ...:D

manosamos
23-06-2010, 15:01
Έλα βρε Μάνο!
Κολλάνε τα GS με την βροχή;:sm7:

Πονουν ωρε Μανουσο τα παλικαρια.....?:sm7:
Βαραντερο εχω αρχηγε:yz
Αμεσως μετα θα παρω το μωρο μου την RT:sm2::sm8:
Ωστε δεν θα βρεξει,ε?
ΤΟΤΕ ΒΟΥΡ................

ROMAN
23-06-2010, 15:34
αν τα καταφερουμε και εμεις θα περσουμε!!!:p

kifinas
23-06-2010, 15:49
Ελπίζω πως σήμερα θα τα καταφέρω και `γώ!

napgeo
23-06-2010, 16:14
Έλα βρε Μάνο!
Κολλάνε τα GS με την βροχή;:sm7:


Γιατί ταξιδεύουν με βροχή. ..Περίεργο πρώτη φορά το ακούω..
Να δώ και αυτό και μετά θα βάλω φωτιά στα VARADERO...
Ναπολέων

Arkas
23-06-2010, 16:51
Γιατί ταξιδεύουν με βροχή. ..Περίεργο πρώτη φορά το ακούω..
Να δώ και αυτό και μετά θα βάλω φωτιά στα VARADERO...
Ναπολέων
Βίντεος, σου κάνουν;


http://www.youtube.com/watch?v=viPDF9Y-JLg








http://www.youtube.com/watch?v=Bkk9AZvVpgI




http://www.youtube.com/watch?v=gqKRZu3DjQ0

Arkas
23-06-2010, 16:53
Κράτα τις φλόγες σου λοιπόν!:sm7:

commander
23-06-2010, 17:00
παρε και αυτες για να χωρτασει το ματακι σου ;)

για αρχη κατι χαλαρο
http://img139.imageshack.us/img139/2909/1150adv.jpg
κατι λιγο πιο βαθυ
http://img228.imageshack.us/img228/5089/r1200gsadventure6rc.jpg
και κατι με μπουκαλες για υποβρυχιο ψαρεμα
http://img155.imageshack.us/img155/1034/1004f.jpg

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-06-2010, 17:06
Θεολόγε σε περιμένουμε με τον γιό σου ... ;)

commander
23-06-2010, 17:08
Κράτα τις φλόγες σου λοιπόν!:sm7:

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020468.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

moby_gr
23-06-2010, 17:40
Αν δε βρέχει (γιατί τα βλέπω λίγο...σκούρα τα πράγματα στο κέντρο) θα περάσουμε κι εμείς!

commander
23-06-2010, 17:45
Γιατί ταξιδεύουν με βροχή. ..Περίεργο πρώτη φορά το ακούω..
Να δώ και αυτό και μετά θα βάλω φωτιά στα VARADERO...
Ναπολέων

θα τη βαλεις τελικα τη φωτια(comander.junior) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020468.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)

manosamos
23-06-2010, 17:52
Έλα βρε Μάνο!
Κολλάνε τα GS με την βροχή;:sm7:

Γιατί ταξιδεύουν με βροχή. ..Περίεργο πρώτη φορά το ακούω..
Να δώ και αυτό και μετά θα βάλω φωτιά στα VARADERO...
Ναπολέων

Πέρα απο την πλακα Ναπολεων,οι GSαδες δεν πιανονται φιλε.
Αυτοι παιρνουν μοτο(οι περισσοτεροι)και οργωνουν την Ελλαδα στην χειροτερη.
Αν κανεις μια βολτα απο φορουμ για Βαραντερο θα δεις πιοι πάνε,που πανε και ΑΝ πανε.
Για εκδρομες των 100χλμ ειναι οι περισσοτεροι.
Αληθεια,δεν σου εχει κανει εντυπωση γιατι κατι τρελαμενοι κανουν τουρ απο τηνΑσια και καταληγουν στην Δυτικη Ευρωπη με BMW παντα?
Ωραια η πλακιτσα μας αλλα εκτος πραγματικοτητας...:yz

Lerian
23-06-2010, 18:15
Δεν ξερω αν θα βρεχει---εμενα ενα ππουλακι μου ειπε οτι θα ερθει και ενα παλιοπαιδο απο την Λερο!!!:sm7::sm7::sm7:

Συνεπως---θα βρουμε λιγο χρονο να περασουμε!!!


Πάλι με έδωσες...:D
Μήπως μετακόμισες τελευταία στο Ρουφ(ιανοχωριό) και δε μου το είπες ;;;; :sm7::sm7::sm7:

MARK
23-06-2010, 19:00
Έλα κοντεύει 8 για να φεύγετε για τον καθιερωμένο καφέ........:sm7:

skippybi
23-06-2010, 19:13
καλό καφέέέέέ...:):)

Lerian
23-06-2010, 19:34
Έφυγαααααα........ :sm7:

GEO_K
23-06-2010, 19:36
ΚΑΛΟ ΚΑΦΕ ΠΑΙΔΕΣ!!!!!

gandreas
23-06-2010, 19:47
:sm5::sm5::sm5:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-06-2010, 19:54
Έλα κοντεύει 8 για να φεύγετε για τον καθιερωμένο καφέ........:sm7:


Δεν θα έρθεις ούτε για μια "τζούρα" καφέ ;;;; :Απορία:

gsmaniac
23-06-2010, 19:55
Δεν θα έρθεις ούτε για μια "τζούρα" καφέ ;;;; :Απορία:
ξεκινα νικολα.....εγω φευγω:D

GeorgeP
23-06-2010, 19:57
ελα νωρις στον καφε,εχω καιρο να σε πειραξω απο κοντα....:Dαυτοκινητιστη της παρεας:sm7:


θα ειμαι εκει κατα της 20:30-21:00!!!!!!! Με την οικογενεια και ......με αυτοκινητο!!!!!!!:D

Λαδια ποτε συμπληρωσες τελευταια φορα στο αναξιοπιστο GS σου????:p:p:p

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-06-2010, 20:13
Έφυγα για τον καφέ ...... :)

gsmaniac
23-06-2010, 23:55
θα ειμαι εκει κατα της 20:30-21:00!!!!!!! Με την οικογενεια και ......με αυτοκινητο!!!!!!!:D

Λαδια ποτε συμπληρωσες τελευταια φορα στο αναξιοπιστο GS σου????:p:p:p
δεν ξερω πως ανοιγει η ταπα καρντια μου......:p:D
http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/ME%20TON%20pirate%2018-6-10/a08.jpg

manosamos
24-06-2010, 00:16
Περασαμε πολλυ καλά.
Χαρηκα που σας γνωρισα παιδια και πιστευω να ξαναβρεθουμε συντομα πάλι.

Captain_Andreas
24-06-2010, 00:19
Παιδιά πριν από λίγο μπόρεσα να απεμπλακω από την δουλειά... στον επομενο ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ!

teo71
24-06-2010, 00:34
Ωραία ήταν..

Άντε και στον επόμενο καφέ..

Capitain
24-06-2010, 00:49
Μια χαρα παιδιά, όσο γνωρίζω άτομα χαίρομαι, κι όσο ξαναβλέπω τέτοιας ποιότητας άτομα αισιοδοξώ....
Θεολόγε ευχαριστώ και πάλι, Θωμά χάρηκα που σε ξαναείδα, και ο Ναπολέων ήταν σημαδιακός....
Καλή σας νύχτα παιδιά.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-06-2010, 02:14
Μόλις γυρίσαμε απ' τον καφέ .... ;)

kostas_366
24-06-2010, 02:20
Για ξεκίνα λοιπόν τις εντυπώσεις!!!!

Xarleas
24-06-2010, 02:22
Κράτα τις φλόγες σου λοιπόν!:sm7:
Αν... κατάλαβα καλά (λεω ΑΝ) το θέμα δεν είναι αν ταξιδεύουν τα μηχανάκια με βροχή αλλά...... ΕΣΕΙΣ...

Capitain
24-06-2010, 06:12
Αν... κατάλαβα καλά (λεω ΑΝ) το θέμα δεν είναι αν ταξιδεύουν τα μηχανάκια με βροχή αλλά...... ΕΣΕΙΣ...
Ετσι ακριβώς είναι το θέμα...Οπως ένας συμφορουμίτης έχει ως υπογραφή, το θεέμα δεν είναι τι οδηγείς, αλλά πως το οδηγείς...
Απορίες Varaderάδων....

kostas_366
24-06-2010, 11:58
Θα βάλετε καμιά φωτό ή θέτε να βάλω εγώ.. :sm7::sm7:

manosamos
24-06-2010, 12:37
Θα βάλετε καμιά φωτό ή θέτε να βάλω εγώ.. :sm7::sm7:

Τις επεξεργαζονται με Photoshop,για να βγούμε ''κουκλακια'':sm7:

Arkas
24-06-2010, 12:53
Τις επεξεργαζονται με Photoshop,για να βγούμε ''κουκλακια'':sm7:
:sm6:

vasorfa
24-06-2010, 15:25
Φωτο?:hmmm::hmmm:

manosamos
24-06-2010, 19:26
Φωτο :confused::hmmm:Νεύρα

gandreas
24-06-2010, 19:55
Ο λαός απαιτεί, τις φωτογραφίες του Νικολή :p

Lerian
24-06-2010, 21:57
Τι φωτογραφίες θέλετε να δείτε ρε παληκάρια, χειρότερο καφέ δεν έχω ξαναπιεί μαζί σας...:sm7: Κάθε φορά που έρχομαι και πιο χάλια γίνεται...:sm7:
Είναι απελπιστική η κατάσταση, κάθε φορά και καινούρια άτομα δεν σας προλαβαίνω με τίποτα...:sm7:

Να είστε όλοι καλά πέρασα υπέροχα, χάρηκα με τα καινούρια παιδιά που γνώρισα, αλλά ρε παιδί μου κάτι πρέπει να γίνει με αύτόν τον γκρινιάρη... που έρχεται συνήθως στους καφέδες, χαλάει την ατμόσφαιρα...:sm7:

kostas_366
24-06-2010, 22:04
Τι φωτογραφίες θέλετε να δείτε ρε παληκάρια, χειρότερο καφέ δεν έχω ξαναπιεί μαζί σας...:sm7:

Tι μάρκα είναι ο ....καφές?? Πορτιόλη? :p

Capitain
24-06-2010, 22:06
Τι φωτογραφίες θέλετε να δείτε ρε παληκάρια, χειρότερο καφέ δεν έχω ξαναπιεί μαζί σας...:sm7: Κάθε φορά που έρχομαι και πιο χάλια γίνεται...:sm7:
Είναι απελπιστική η κατάσταση, κάθε φορά και καινούρια άτομα δεν σας προλαβαίνω με τίποτα...:sm7:

Να είστε όλοι καλά πέρασα υπέροχα, χάρηκα με τα καινούρια παιδιά που γνώρισα, αλλά ρε παιδί μου κάτι πρέπει να γίνει με αύτόν τον γκρινιάρη... που έρχεται συνήθως στους καφέδες, χαλάει την ατμόσφαιρα...:sm7:

Ξέρεις τι μου συμβαίνει μετά από ΚΑΘΕ καφέ? Γράφουν σχόλια οι συμφορουμίτες και μετα εγώ αναρωτιέμαι...Τον γνωρισα αυτόν?
:D:Απορία:
Και τελικά τι θα γίνει ρε Νικόλα με αυτήν τη φωτογραφία μου μπροστά στο μωρό μου?
Περιμένουν οι θαυμάστριες στο Facebook...(Σσσστ)

Capitain
24-06-2010, 22:19
Α, παιδιά και κάτι που ξέχασα να αναφέρω,
έμεινα από τους τελευταίους και επειδή θα είμαστε συχνοί θαμώνες του καταστήματος during summer time ήθελα να το πω..
Ο σερβιτόρος παραλίγο να μου την πει επειδή κάποιοι ξέχασαν να πληρώσουν τα ποτά τους...
Επειδή είμαι σίγουρος ότι δεν έγινε επί τούτου λόγω της ποιότητας των στόμων που συναναστράφηκα και ούτως η άλλως θα διορθωθεί δεν τον άφησα να συνεχίσει να μου λέει κάτι, του λέω σε παρακαλώ μου φέρνεις τα ρέστα μου γιατί πρέπει να φύγω?
Και μου λέει 'κανονικά δεν έπρεπε..' και κάτι άλλα φεύγοντας να μου τα φέρει...
Απλά να έχουμε το νου μας την επόμενη φορά να μην τους αφήνουμε κι αυτούς έκθετους γιατί πιθανόν να τα πληρώσει κι από την τσέπη του το παλικάρι..
Αν μπορέσω να έρθω την επόμενη φορά καλό είναι να τον βρούμε και να τον ρωτήσουμε τι έγινε.Ενας αδύνατος ψηλός ειναι το παιδί, αυτός που μας σέρβιρε.
Πάντα καλοπροαίρετα, Κωνσταντίνος.

bill13
24-06-2010, 22:44
Α, παιδιά και κάτι που ξέχασα να αναφέρω,
έμεινα από τους τελευταίους και επειδή θα είμαστε συχνοί θαμώνες του καταστήματος during summer time ήθελα να το πω..
Ο σερβιτόρος παραλίγο να μου την πει επειδή κάποιοι ξέχασαν να πληρώσουν τα ποτά τους...
Επειδή είμαι σίγουρος ότι δεν έγινε επί τούτου λόγω της ποιότητας των στόμων που συναναστράφηκα και ούτως η άλλως θα διορθωθεί δεν τον άφησα να συνεχίσει να μου λέει κάτι, του λέω σε παρακαλώ μου φέρνεις τα ρέστα μου γιατί πρέπει να φύγω?
Και μου λέει 'κανονικά δεν έπρεπε..' και κάτι άλλα φεύγοντας να μου τα φέρει...
Απλά να έχουμε το νου μας την επόμενη φορά να μην τους αφήνουμε κι αυτούς έκθετους γιατί πιθανόν να τα πληρώσει κι από την τσέπη του το παλικάρι..
Αν μπορέσω να έρθω την επόμενη φορά καλό είναι να τον βρούμε και να τον ρωτήσουμε τι έγινε.Ενας αδύνατος ψηλός ειναι το παιδί, αυτός που μας σέρβιρε.
Πάντα καλοπροαίρετα, Κωνσταντίνος.


Επειδή ένα από αυτά που είπε ο σερβιτόρος ότι δεν πληρώθηκαν το κέρασα εγώ άρα σίγουρα το πλήρωσα πέραν του δικού μου οπωσδήποτε δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Σίγουρα όμως τίθεται θέμα στο ότι ο σερβιτόρος ή κάποιος άλλος εκ του καταστήματος δεν ξέρει τι του γίνετε. Εγώ προσωπικά θα πληρώνω μόλις φέρνει την παραγγελία και προτείνω να το κάνουμε όλοι. Έτσι και δεν θα περιμένω άσκοπα μέχρι ναρθει να πληρωθεί (γιατί είναι γεγονός ότι τον ψάχνουμε) και δεν θα μεταφέρουν την ελαφρότητα τους σε μας, προσβάλλοντας την ακεραιότητα μας.

Capitain
24-06-2010, 22:46
Επειδή ένα από αυτά που είπε ο σερβιτόρος ότι δεν πληρώθηκαν το κέρασα εγώ άρα σίγουρα το πλήρωσα πέραν του δικού μου οπωσδήποτε δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Σίγουρα όμως τίθεται θέμα στο ότι ο σερβιτόρος ή κάποιος άλλος εκ του καταστήματος δεν ξέρει τι του γίνετε. Εγώ προσωπικά θα πληρώνω μόλις φέρνει την παραγγελία και προτείνω να το κάνουμε όλοι. Έτσι και δεν θα περιμένω άσκοπα μέχρι ναρθει να πληρωθεί (γιατί είναι γεγονός ότι τον ψάχνουμε) και δεν θα μεταφέρουν την ελαφρότητα τους σε μας, προσβάλλοντας την ακεραιότητα μας.
Πάρα πολύ σωστά το είπες κι εσυ...

Lerian
24-06-2010, 22:56
Tι μάρκα είναι ο ....καφές?? Πορτιόλη? :p


Μμμμμμ...!!! Μου ξέρεις και τον Πορτιόλη....:sm7::sm7::sm7:;;;
Που ήσουνα εχθές και δεν ήρθες στον καφέ ;;; Μόνο να γράφεις ξέρεις...:p :p :p :p :p

syan
24-06-2010, 23:11
Επειδή ένα από αυτά που είπε ο σερβιτόρος ότι δεν πληρώθηκαν το κέρασα εγώ άρα σίγουρα το πλήρωσα πέραν του δικού μου οπωσδήποτε δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Σίγουρα όμως τίθεται θέμα στο ότι ο σερβιτόρος ή κάποιος άλλος εκ του καταστήματος δεν ξέρει τι του γίνετε. Εγώ προσωπικά θα πληρώνω μόλις φέρνει την παραγγελία και προτείνω να το κάνουμε όλοι. Έτσι και δεν θα περιμένω άσκοπα μέχρι ναρθει να πληρωθεί (γιατί είναι γεγονός ότι τον ψάχνουμε) και δεν θα μεταφέρουν την ελαφρότητα τους σε μας, προσβάλλοντας την ακεραιότητα μας.
:sm8::sm8:

vasorfa
25-06-2010, 08:27
Α, παιδιά και κάτι που ξέχασα να αναφέρω,
έμεινα από τους τελευταίους και επειδή θα είμαστε συχνοί θαμώνες του καταστήματος during summer time ήθελα να το πω..
Ο σερβιτόρος παραλίγο να μου την πει επειδή κάποιοι ξέχασαν να πληρώσουν τα ποτά τους...
Επειδή είμαι σίγουρος ότι δεν έγινε επί τούτου λόγω της ποιότητας των στόμων που συναναστράφηκα και ούτως η άλλως θα διορθωθεί δεν τον άφησα να συνεχίσει να μου λέει κάτι, του λέω σε παρακαλώ μου φέρνεις τα ρέστα μου γιατί πρέπει να φύγω?
Και μου λέει 'κανονικά δεν έπρεπε..' και κάτι άλλα φεύγοντας να μου τα φέρει...
Απλά να έχουμε το νου μας την επόμενη φορά να μην τους αφήνουμε κι αυτούς έκθετους γιατί πιθανόν να τα πληρώσει κι από την τσέπη του το παλικάρι..
Αν μπορέσω να έρθω την επόμενη φορά καλό είναι να τον βρούμε και να τον ρωτήσουμε τι έγινε.Ενας αδύνατος ψηλός ειναι το παιδί, αυτός που μας σέρβιρε.
Πάντα καλοπροαίρετα, Κωνσταντίνος.



Το θέμα αναφερθηκε και στο<<after >> του καφε......(στο σουβλατζιδικο)....:D:D:D

προσωπικη μου αποψη .....ο παπ@ρας απο το καφε δεν εσβυνε αμενσως οσους πληρωναν........μπροστα μου καποιος πληρωσε και εφυγε και λιγο πριν φυγουμε οι τελευταιοι,ουτε λιγο ουτε πολυ μας ειπε ο φιλος οτι ΔΕΝ πληρωσαν.....

Νομιζω οτι ο Μαστορας μπλεχτηκε.---γιατι κατι μπυρες π.χ. που ειχε εκκρεμοτητες (2 τον αριθμο) και οι 2 ηταν πληρωμενες---

Τεσπα εγω του ειπα να τιο αναφερει στο αφεντικο του και θα τα βρουμε την αλλη τεταρτη...αλλα σας λεω πιστευω οτι το παλικαρι απλα μπερδευτικε----βεβεια δεν φταιει και αυτος---δεν ημασταν και λιγοι---ζωη να εχουμε:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

vasorfa
25-06-2010, 08:28
Τι φωτογραφίες θέλετε να δείτε ρε παληκάρια, χειρότερο καφέ δεν έχω ξαναπιεί μαζί σας...:sm7: Κάθε φορά που έρχομαι και πιο χάλια γίνεται...:sm7:
Είναι απελπιστική η κατάσταση, κάθε φορά και καινούρια άτομα δεν σας προλαβαίνω με τίποτα...:sm7:

Να είστε όλοι καλά πέρασα υπέροχα, χάρηκα με τα καινούρια παιδιά που γνώρισα, αλλά ρε παιδί μου κάτι πρέπει να γίνει με αύτόν τον γκρινιάρη... που έρχεται συνήθως στους καφέδες, χαλάει την ατμόσφαιρα...:sm7:



Ποιος ποιος ποιος??:hmmm::hmmm::sm7::sm7::sm7::p:p:p:p

Εγω φταιω---που αγορασα μπουφαν....στα μετρα σου!!!!:D:D:D:D:sm7::sm7::sm7:

ntinopoulos
25-06-2010, 09:07
Α, παιδιά και κάτι που ξέχασα να αναφέρω,
έμεινα από τους τελευταίους και επειδή θα είμαστε συχνοί θαμώνες του καταστήματος during summer time ήθελα να το πω..
Ο σερβιτόρος παραλίγο να μου την πει επειδή κάποιοι ξέχασαν να πληρώσουν τα ποτά τους...
Επειδή είμαι σίγουρος ότι δεν έγινε επί τούτου λόγω της ποιότητας των στόμων που συναναστράφηκα και ούτως η άλλως θα διορθωθεί δεν τον άφησα να συνεχίσει να μου λέει κάτι, του λέω σε παρακαλώ μου φέρνεις τα ρέστα μου γιατί πρέπει να φύγω?
Και μου λέει 'κανονικά δεν έπρεπε..' και κάτι άλλα φεύγοντας να μου τα φέρει...
Απλά να έχουμε το νου μας την επόμενη φορά να μην τους αφήνουμε κι αυτούς έκθετους γιατί πιθανόν να τα πληρώσει κι από την τσέπη του το παλικάρι..
Αν μπορέσω να έρθω την επόμενη φορά καλό είναι να τον βρούμε και να τον ρωτήσουμε τι έγινε.Ενας αδύνατος ψηλός ειναι το παιδί, αυτός που μας σέρβιρε.
Πάντα καλοπροαίρετα, Κωνσταντίνος.

σωστος
Επειδή ένα από αυτά που είπε ο σερβιτόρος ότι δεν πληρώθηκαν το κέρασα εγώ άρα σίγουρα το πλήρωσα πέραν του δικού μου οπωσδήποτε δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Σίγουρα όμως τίθεται θέμα στο ότι ο σερβιτόρος ή κάποιος άλλος εκ του καταστήματος δεν ξέρει τι του γίνετε. Εγώ προσωπικά θα πληρώνω μόλις φέρνει την παραγγελία και προτείνω να το κάνουμε όλοι. Έτσι και δεν θα περιμένω άσκοπα μέχρι ναρθει να πληρωθεί (γιατί είναι γεγονός ότι τον ψάχνουμε) και δεν θα μεταφέρουν την ελαφρότητα τους σε μας, προσβάλλοντας την ακεραιότητα μας.

Πάρα πολύ σωστά το είπες κι εσυ...

:sm8::sm8:

Το θέμα αναφερθηκε και στο<<after >> του καφε......(στο σουβλατζιδικο)....:D:D:D

προσωπικη μου αποψη .....ο παπ@ρας απο το καφε δεν εσβυνε αμενσως οσους πληρωναν........μπροστα μου καποιος πληρωσε και εφυγε και λιγο πριν φυγουμε οι τελευταιοι,ουτε λιγο ουτε πολυ μας ειπε ο φιλος οτι ΔΕΝ πληρωσαν.....

Νομιζω οτι ο Μαστορας μπλεχτηκε.---γιατι κατι μπυρες π.χ. που ειχε εκκρεμοτητες (2 τον αριθμο) και οι 2 ηταν πληρωμενες---

Τεσπα εγω του ειπα να τιο αναφερει στο αφεντικο του και θα τα βρουμε την αλλη τεταρτη...αλλα σας λεω πιστευω οτι το παλικαρι απλα μπερδευτικε----βεβεια δεν φταιει και αυτος---δεν ημασταν και λιγοι---ζωη να εχουμε:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ποσο σιγουροι ειστε οτι ολοι πληρωσαν?εγω οχι και τοσο!:rolleyes::)
παντως δεν πρεπει να ξεχναμε οτι οταν σε ενα τραπεζι εικοσι ατομων ο σερβιτορος ερχεται 20 φορες για παραγγελια,αλλες 20 για σερβιρισμα,συν αλλες τοσες για νερα,επαναληπτικες κτλπ,δε θελει και πολυ να γινει μπερδεμα...:hmmm:
ξερω...ξερω οτι ο πελατης εχει παντα δικιο αλλα ισως πρεπει να ερχομαστε στη θεση του απεναντι καποιες φορες πριν βγαλουμε συμπερασματα και χαρακτηρισουμε...:)
οντως παντως η καλυτερη λυση ειναι οτι ερχεται να πληρωνεται!;)

vasorfa
25-06-2010, 09:20
σωστος







ποσο σιγουροι ειστε οτι ολοι πληρωσαν?εγω οχι και τοσο!:rolleyes::)
παντως δεν πρεπει να ξεχναμε οτι οταν σε ενα τραπεζι εικοσι ατομων ο σερβιτορος ερχεται 20 φορες για παραγγελια,αλλες 20 για σερβιρισμα,συν αλλες τοσες για νερα,επαναληπτικες κτλπ,δε θελει και πολυ να γινει μπερδεμα...:hmmm:
ξερω...ξερω οτι ο πελατης εχει παντα δικιο αλλα ισως πρεπει να ερχομαστε στη θεση του απεναντι καποιες φορες πριν βγαλουμε συμπερασματα και χαρακτηρισουμε...:)
οντως παντως η καλυτερη λυση ειναι οτι ερχεται να πληρωνεται!;)


Απο τι στιγμη το παλικαρι που σου λεει για ενα συγκεκριμενο ατομο οτι ΔΕΝ εχει πληρωσει και αυτο το ατομο,ΠΛΗΡΩΣΕ μπροστα στα ματια σου...ΣΥΓΓΝΩΜΗ κιολας αλλα τον ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ....:cool::cool::cool:

μαλλον μεσα στον πανικο του εμπλεξε την βουρτσα με το πινελο.....συμφωνω και εγω με το που ερχοντια οι καφεδες να πληρονονται.....!!!!

Ρε παλιοπαιδο μπας και ξεχασες να πληρωσεις και μας ταλαιπωρεις ????:sm7::sm7::sm7::p:p:p:p:p

Lerian
25-06-2010, 09:40
Απο τι στιγμη το παλικαρι που σου λεει για ενα συγκεκριμενο ατομο οτι ΔΕΝ εχει πληρωσει και αυτο το ατομο,ΠΛΗΡΩΣΕ μπροστα στα ματια σου...ΣΥΓΓΝΩΜΗ κιολας αλλα τον ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ....:cool::cool::cool:

μαλλον μεσα στον πανικο του εμπλεξε την βουρτσα με το πινελο.....συμφωνω και εγω με το που ερχοντια οι καφεδες να πληρονονται.....!!!!

Ρε παλιοπαιδο μπας και ξεχασες να πληρωσεις και μας ταλαιπωρεις ????:sm7::sm7::sm7::p:p:p:p:p



Αν σου πω οτι την είχα την υποψία, θα με πιστέψεις ; :D

vasorfa
25-06-2010, 09:43
Αν σου πω οτι την είχα την υποψία, θα με πιστέψεις ; :D


:sm7::sm7::p:p:p:p

Ρε μάστορα δεν πας να φτιάξεις καμια βαλίτσα να πας απο εκει που ήρθες???:p:p:p

να φύγετε--να φύγετε!!!ΝΑ πάτε αλλου κύριε.....!!!!:p:p:p


Καμια φωτο θα ανεβασει κανενας?????:hmmm::hmmm::hmmm:

ntinopoulos
25-06-2010, 09:55
Ρε παλιοπαιδο μπας και ξεχασες να πληρωσεις και μας ταλαιπωρεις ????:sm7::sm7::sm7::p:p:p:p:p
γιατιιι?:Απορία:
πληρωνουμε κιολας?:Απορία:
:sm7::sm7::sm7:


τεσπα,δεν ειπα οτι δε μπορει να μπερδευτει ο σερβιτορος(πιστευω χωρις σκοπιμοτητα) αλλα οτι ολο και καποιος μπορει να...ξεχασε να πληρωσει!:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
25-06-2010, 22:29
Στον καφέ, ήρθαν τρείς φίλοι με ....

τα νέα αποκτήματα της παρέας μας .....




Ο Γιάννης "Mark" με το νέο GS 1200 ....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a01.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a02.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a03.jpg






Ο Μάριος "Mariosg" με το νέο του 800άρι .....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a04.jpg






..... και ο Ιγνάτιος "Wicked_GS" .... με την φρεσκοβαμένη του "μπέμπα" .....

(την κόκκινη μοτό εννοώ ..... κ όχι την ξανθιά κούκλα :D)


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a19.jpg




.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
25-06-2010, 22:29
http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a05.jpg




http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a06.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a07.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a08.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a09.jpg






Ο Κωνσταντίνος "Capitain" με το ..... καμάρι του .....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a10.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a11.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a12.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a13.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a14.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a15.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a16.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a17.jpg








Οι "Comander" ..... πατέρας και "Junior" .....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a18.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a20.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a21.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a22.jpg






Tα δύο νεότερα μέλη της παρέας - Comander & GeorgeP ....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a23.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a24.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a25.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a26.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a27.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a28.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a29.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a30.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a31.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a32.jpg






Τα σφηνάκια με την ρακή, τα κέρασε ο .........


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a33.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a34.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a35.jpg





..... φίλος μας ο Γιάνης "Katsab" ..... (εδώ στο κέντρο, σε παλαιότερη φωτό στην Κρήτη)


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a36.jpg





.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
25-06-2010, 22:29
.....kaι ως συνήθως,

ακολούθησε το "πατροπαράδοτο" σουβλάκι .....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a37.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a38.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a39.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a40.jpg



.

skippybi
25-06-2010, 23:10
αυτό θα πει καφές... καφές με τα όλα του:D

Arkas
26-06-2010, 00:03
Πολύ όμορφες φωτό!

Όλα τα μοντέλα μαζεμένα!!!:D

manosamos
26-06-2010, 00:32
:sm4: SUPER FOTOES

Lerian
26-06-2010, 23:15
http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a15.jpg
.


...και για του λόγου το αληθές... Να ο απλήρωτος χυμός...!!! :sm7::sm7::sm7:
Είδατε τι ωραίο είναι να έχεις φωτογραφική κάλυψη...;;; :sm7:
Γι αυτό μας έκανες τον μουλοχτό Κωστάκη ;;; :D :D :D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
26-06-2010, 23:39
Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ http://www.gsforum.gr/images/buttons/viewpost.gif (http://www.gsforum.gr/%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/12227-%CE%9A%CE%B1%CF%86%CE%B5%CE%B4%CE%AC%CE%BA%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%BF-kitchen-bar-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%A4%CE%B5%CF%84%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B7-23-6-10-a-8.html#post178696)
http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/Kitcen%2023-6-10/a15.jpg




...και για του λόγου το αληθές... Να ο απλήρωτος χυμός...!!! :sm7::sm7::sm7:
Είδατε τι ωραίο είναι να έχεις φωτογραφική κάλυψη...;;; :sm7:
Γι αυτό μας έκανες τον μουλοχτό Κωστάκη ;;; :D :D :D




.... ρε ... λεεεες ......http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF57.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF57.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF57.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF57.gif

MARK
27-06-2010, 10:08
Αφήστε τον Ντινόπουλο ήσυχο τον βρήκατε καλό και τα βάλατε όλοι μαζί του................:sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
27-06-2010, 10:36
Αφήστε τον Ντινόπουλο ήσυχο τον βρήκατε καλό και τα βάλατε όλοι μαζί του................:sm7:



http://img195.imageshack.us/img195/3962/sugarwarez200v.gif



.