PDA

View Full Version : Εκδρομή, επίσκεψη και μπάνιο στο Ξυλόκαστρο με τον Λεοντόκαρδο Κυριακή 4 Ιουλίου


Michael Chatzilias
30-06-2010, 18:03
Αγαπητοί φίλοι,


Ελπίζω να σας βρίσκω όλους καλά!

Οργανώνουμε εκδρομούλα στον φίλο μας τον Λεοντόκαρδο στο Ξυλόκαστρο αυτή την Κυριακή 4 Ιουλίου. Η εκδρομούλα περιλαμβάνει επίσκεψη στον φίλο μας τον Νίκο, μπάνιο και φαγητό. Θα ανταμώσουμε και με τους υπόλοιπους φίλους μας από το GSForum φίλους οι οποίοι επιστρέφουν από την Ιταλία, και η ώρα αντάμωσης στο Ξυλόκαστρο είναι 12 το μεσημέρι.

Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.
Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.
Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"
Ώρα αναχ.: 10.30
Ώρα άφιξης: Στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι!
Τα παιδιά για μπάνιο ευπρόσδεκτα!
Οργανωτής ο Χατζηλίας και πάλι....

1. Michael Chatzilias, τριπλός.
2.
3.
4.
5.

Michael Chatzilias
30-06-2010, 19:11
Παίδες, μαζευτήτε για Ξυλόκαστρο!
Μαζεύτε τα μαγιό σας, τα μπικίνι σας και τα βατραχοπέδηλά σας, ετοιμάστε τις μηχανές σας και πάμε πάλι για υποβρύχιες φωτογραφίες!

Θα έχω και πυξίδα να σας βγάλω σωστά....

GEO_K
30-06-2010, 21:04
Μεσα!!! Τριπλος!!! ( με τοση πιτσα...)

Arkas
30-06-2010, 22:09
Μέσαααα (Θεού θέλοντος...)

Άντε να (ξανα)μαζευόμαστε σιγά σιγά....:D

skippybi
30-06-2010, 23:18
Μέσαααα (Θεού θέλοντος...)

Άντε να (ξανα)μαζευόμαστε σιγά σιγά....:D
ΔημήRTη δώσε λεπτομέρειες άφιξης στην Πάτρα, γιατί λέμε με την Μαρία να σας συνοδέψουμε μέχρι Ξυλόκαστρο!!!:):)


και όποιος άλλος θέλει από Πάτρα να παραλάβουμε το ''πακέτο'' από Ιταλία και να πάμε Ξυλόκαστρο για μπανάκι κλπ να ποστάρει...;)

Michael Chatzilias
30-06-2010, 23:28
Μεσα!!! Τριπλος!!! ( με τοση πιτσα...)

Εκδρομή στον φίλο μας τον Λεοντόκαρδο στο Ξυλόκαστρο αυτή την Κυριακή 4 Ιουλίου. Η εκδρομούλα περιλαμβάνει μπάνιο και φαγητό. Θα ανταμώσουμε και με τους υπόλοιπους φίλους μας από το GSForum φίλους οι οποίοι επιστρέφουν από την Ιταλία, και η ώρα αντάμωσης στο Ξυλόκαστρο είναι 12 το μεσημέρι.

Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.
Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.
Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"
Ώρα αναχ.: 10.30
Ώρα άφιξης: Στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι!
Τα παιδιά για μπάνιο ευπρόσδεκτα!

1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. Geo K, τριπλός
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Συμφουρίτες μας από την Ιταλία θα σας δούμε σύντομα και θα σας συνοδεύσουμε στο σπίτι Αθήνα!

Άντε, ξεσηκωθείτε να πάμε Ξυλόκαστρο!

Michael Chatzilias
30-06-2010, 23:32
ΔημήRTη δώσε λεπτομέρειες άφιξης στην Πάτρα, γιατί λέμε με την Μαρία να σας συνοδέψουμε μέχρι Ξυλόκαστρο!!!:):)


και όποιος άλλος θέλει από Πάτρα να παραλάβουμε το ''πακέτο'' από Ιταλία και να πάμε Ξυλόκαστρο για μπανάκι κλπ να ποστάρει...;)

Ωραία, παραλαμβάνεις το πακέτο από Πάτρα και το φέρνεις προσεκτικά στο Ξυλόκαστρο. Εγώ παραλαμβάνω Περίπτερο Χαιδαρίου και στο φέρνω Ξυλόκαστρο.

Kostas Patra με το τέρας θα έρθει;

Capitain
01-07-2010, 00:46
Οργανωτής ο Χατζηλίας και πάλι....

1. Michael Chatzilias, τριπλός.
2.
3.
4.
5.
Μιχάλη ίσως δεν έκανε και τόση εντύπωση, ίσως έκανε παραπάνω απ'όση έπρεπε σε μένα, να υποθέσω ότι ήδη περιμένεις τον διάδοχο και θα ήθελα να εκφράσω τα συγχαρητήριά μου...
Πάντα φιλικά, Κωνσταντίνος..

Arkas
01-07-2010, 00:56
Γκούχου γκούχου...:o:o:o

Capitain
01-07-2010, 01:04
Γκούχου γκούχου...:o:o:o
Χριστός.....

Arkas
01-07-2010, 01:07
Χριστός.....
Εσύ Κωνσταντίνε μου,
τα διαβάζεις τα μηνύματά μου.
Κάποιοι άλλοι τα αγνοούν!;):D

CPretenteriS
01-07-2010, 01:13
Εκδρομή στον φίλο μας τον Λεοντόκαρδο στο Ξυλόκαστρο αυτή την Κυριακή 4 Ιουλίου. Η εκδρομούλα περιλαμβάνει μπάνιο και φαγητό. Θα ανταμώσουμε και με τους υπόλοιπους φίλους μας από το GSForum φίλους οι οποίοι επιστρέφουν από την Ιταλία, και η ώρα αντάμωσης στο Ξυλόκαστρο είναι 12 το μεσημέρι.

Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.
Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.
Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"
Ώρα αναχ.: 10.30
Ώρα άφιξης: Στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι!
Τα παιδιά για μπάνιο ευπρόσδεκτα!

1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. Geo K, τριπλός
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Συμφουρίτες μας από την Ιταλία θα σας δούμε σύντομα και θα σας συνοδεύσουμε στο σπίτι Αθήνα!

Άντε, ξεσηκωθείτε να πάμε Ξυλόκαστρο!


Δε θα μπορούσα να απουσιάσω... μονός (κατά πάσα πιθανότητα... εκτός αν έχουμε καμία έκπληξη από Lux-----rg...) :):)

Αν έχω κατέβει Ναύπλιο... θα ανέβω με Leop / Roman από εκεί... διαφορετικά θα με παραλάβετε από τα διόδια Ελευσίνας στις 10:45!! Με τον όρο ότι θα με αφήσεις να πάω μπροστά... γιατί όπως λέει κι ο Γιώργος... μας έσερνες την προηγούμενη φορά... :sm7:

Capitain
01-07-2010, 08:09
Δε θα μπορούσα να απουσιάσω... μονός (κατά πάσα πιθανότητα... εκτός αν έχουμε καμία έκπληξη από Lux-----rg...) :):)

Αν έχω κατέβει Ναύπλιο... θα ανέβω με Leop / Roman από εκεί... διαφορετικά θα με παραλάβετε από τα διόδια Ελευσίνας στις 10:45!! Με τον όρο ότι θα με αφήσεις να πάω μπροστά... γιατί όπως λέει κι ο Γιώργος... μας έσερνες την προηγούμενη φορά... :sm7:
Τονε φάγατε τον άνθρωπο...Είπαμε, μέχρι 145 πήγαμε, απλά κάποιος στη μέση ίσως έκοψε κάποια στογμή και σας ξεχώρισε οπότε έπρεπε να ανοίξετε λίγο παραπάνω...
Λες και είσασταν με παπιά κάνετε..:sm7:

commander
01-07-2010, 08:13
Εκδρομή στον φίλο μας τον Λεοντόκαρδο στο Ξυλόκαστρο αυτή την Κυριακή 4 Ιουλίου. Η εκδρομούλα περιλαμβάνει μπάνιο και φαγητό. Θα ανταμώσουμε και με τους υπόλοιπους φίλους μας από το GSForum φίλους οι οποίοι επιστρέφουν από την Ιταλία, και η ώρα αντάμωσης στο Ξυλόκαστρο είναι 12 το μεσημέρι.

Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.
Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.
Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"
Ώρα αναχ.: 10.30
Ώρα άφιξης: Στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι!
Τα παιδιά για μπάνιο ευπρόσδεκτα!

1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. Geo K, τριπλός
4. Comanter διπλος ????
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Συμφουρίτες μας από την Ιταλία θα σας δούμε σύντομα και θα σας συνοδεύσουμε στο σπίτι Αθήνα!

Άντε, ξεσηκωθείτε να πάμε Ξυλόκαστρο!

ROMAN
01-07-2010, 09:35
Μεσα και εμεις... Εμεις ομως θα βρισκομαστε Αργος_Ναυπλιο το ΣΚ οποτε οποιος ενδιαφερεται να μαζευτούμε όλοι απο κει για να πάμε προς Ξυλόκαστρο ας επικοινωνήσουν μαζί μου!!!

Ευχαριστώ;)

commander
01-07-2010, 09:39
Δε θα μπορούσα να απουσιάσω... μονός (κατά πάσα πιθανότητα... εκτός αν έχουμε καμία έκπληξη από Lux-----rg...) :):)

Αν έχω κατέβει Ναύπλιο... θα ανέβω με Leop / Roman από εκεί... διαφορετικά θα με παραλάβετε από τα διόδια Ελευσίνας στις 10:45!! Με τον όρο ότι θα με αφήσεις να πάω μπροστά... γιατί όπως λέει κι ο Γιώργος... μας έσερνες την προηγούμενη φορά... :sm7:
Να σας πω φοραω χοματινα αμα ειναι να μου βγαλετε το λαδι,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:hmmm::yzΝεύρα:sm7::sm7:

gandreas
01-07-2010, 10:19
Εκτός απροόπτου θα έρθω με το αυτοκίνητο τριπλός.
Θέλω θέση δίπλα στην πισίνα, με ξαπλώστρα και ομπρέλα:D

CPretenteriS
01-07-2010, 12:18
Τονε φάγατε τον άνθρωπο...Είπαμε, μέχρι 145 πήγαμε, απλά κάποιος στη μέση ίσως έκοψε κάποια στογμή και σας ξεχώρισε οπότε έπρεπε να ανοίξετε λίγο παραπάνω...
Λες και είσασταν με παπιά κάνετε..:sm7:

Πρέπει να τσιμπήσουμε λίγο προς τα πάνω το άνω όριο.... ε Χατζηλιά??? :D

CPretenteriS
01-07-2010, 12:19
Μεσα και εμεις... Εμεις ομως θα βρισκομαστε Αργος_Ναυπλιο το ΣΚ οποτε οποιος ενδιαφερεται να μαζευτούμε όλοι απο κει για να πάμε προς Ξυλόκαστρο ας επικοινωνήσουν μαζί μου!!!

Ευχαριστώ;)

Οκ φίλε... το βλέπω και θα σε ενημερώσω!!! Αν κατέβω... Σάββατο βράδυ θα είμαστε Villa M. ;);)

kostas-patra
01-07-2010, 13:06
εγώ ακούω, το τέρας είναι ξεκοιλιασμένο και το συμμαζεύω
αν θα ρθουμε, θα ναι με το θηρίο

steliosx
01-07-2010, 13:18
Αγαπητοί φίλοι,

Ελπίζω να σας βρίσκω όλους καλά!

Οργανώνουμε εκδρομούλα στον φίλο μας τον Λεοντόκαρδο στο Ξυλόκαστρο αυτή την Κυριακή 4 Ιουλίου. Η εκδρομούλα περιλαμβάνει επίσκεψη στον φίλο μας τον Νίκο, μπάνιο και φαγητό. Θα ανταμώσουμε και με τους υπόλοιπους φίλους μας από το GSForum φίλους οι οποίοι επιστρέφουν από την Ιταλία, και η ώρα αντάμωσης στο Ξυλόκαστρο είναι 12 το μεσημέρι.

Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.
Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.
Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"
Ώρα αναχ.: 10.30
Ώρα άφιξης: Στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι!
Τα παιδιά για μπάνιο ευπρόσδεκτα!
Οργανωτής ο Χατζηλίας και πάλι....

1. Michael Chatzilias, τριπλός.
2.
3.
4.
5.

Μιχάλη να φανταστώ αυτό που υποψιάζομαι; ;) Αν ναί.... ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

:sm4:

Δε θα μπορούσα να απουσιάσω... μονός (κατά πάσα πιθανότητα... εκτός αν έχουμε καμία έκπληξη από Lux-----rg...) :):)

Αν έχω κατέβει Ναύπλιο... θα ανέβω με Leop / Roman από εκεί... διαφορετικά θα με παραλάβετε από τα διόδια Ελευσίνας στις 10:45!! Με τον όρο ότι θα με αφήσεις να πάω μπροστά... γιατί όπως λέει κι ο Γιώργος... μας έσερνες την προηγούμενη φορά... :sm7:

Τονε φάγατε τον άνθρωπο...Είπαμε, μέχρι 145 πήγαμε, απλά κάποιος στη μέση ίσως έκοψε κάποια στογμή και σας ξεχώρισε οπότε έπρεπε να ανοίξετε λίγο παραπάνω...
Λες και είσασταν με παπιά κάνετε..:sm7:

Να σας πω φοραω χοματινα αμα ειναι να μου βγαλετε το λαδι,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:hmmm::yzΝεύρα:sm7::sm7:

Πρέπει να τσιμπήσουμε λίγο προς τα πάνω το άνω όριο.... ε Χατζηλιά??? :D


Καλά!! δεν πάμε και για αγώνα ταχύτητας!! :)
Νομίζω ότι μία ταχύτητα ταξιδίου 120km/h με 140 km/h (top) και μάλιστα σε μερικά σημεία μικρότερη βάσει του ορίου αλλά και των συνθηκών, είναι ότι πρέπει.
Το ζητούμενο είναι το ταξίδι να γίνεται με ασφάλεια και να λαμβάνει υπόψην πολλές διαφορετικές συνθήκες, όπως δυνατότητες και τύπος μηχανών, οδηγών, κούρασης, κατάσταση οδοστρώματος, κυκλοφοριακής κίνησης κλπ. Επίσης πιστεύω ότι εφόσον επιλέγουμε να κινηθούμε ΟΜΑΔΙΚΑ, πρέπει να τηρούμε τους όρους και τις διαδικασίες ομαδικής οδήγησης, αλλιώς η οδήγησή μας θεωρείται "συμπτωματική", καθώς απλώς και εντελώς τυχαία βρισκόμαστε στον ίδιο δρόμο την ίδια στιγμή και προς την ίδια κατεύθυνση.:D
Στο forum έχουν μπεί αρκετά post απο συμfoumίτες σχετικά με την ομαδική οδήγηση και την ασφάλεια, όπως αυτό το τελευταίο, που παραθέτω και το link.:):)
http://www.gsforum.gr/%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CF%84%CE%B7%CF%82/12355-safty-tips-video.html

Υ.Γ. Προσοχή για να μην παρεξηγηθώ. Δεν κάνω τον έξυπνο, ούτε υποννοώ τίποτα. Μάλιστα εγώ είμαι αυτός που κάνει και τα πιό πολλά λάθη οδήγησης :):). Απλά πιστεύω ότι τηρώντας κάποιους πραγματικά απλούς κανόνες, κάνουμε το ταξίδι μας πιό απολαυστικό και κυρίως πιο ασφαλές.;);) !!!!!
Καλές βόλτες σε όλους μας!!!!!!!!

CPretenteriS
01-07-2010, 13:25
Μιχάλη να φανταστώ αυτό που υποψιάζομαι; ;) Αν ναί.... ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

:sm4:










Καλά!! δεν πάμε και για αγώνα ταχύτητας!! :)
Νομίζω ότι μία ταχύτητα ταξιδίου 120km/h με 140 km/h (top) και μάλιστα σε μερικά σημεία μικρότερη βάσει του ορίου αλλά και των συνθηκών, είναι ότι πρέπει.
Το ζητούμενο είναι το ταξίδι να γίνεται με ασφάλεια και να λαμβάνει υπόψην πολλές διαφορετικές συνθήκες, όπως δυνατότητες και τύπος μηχανών, οδηγών, κούρασης, κατάσταση οδοστρώματος, κυκλοφοριακής κίνησης κλπ. Επίσης πιστεύω ότι εφόσον επιλέγουμε να κινηθούμε ΟΜΑΔΙΚΑ, πρέπει να τηρούμε τους όρους και τις διαδικασίες ομαδικής οδήγησης, αλλιώς η οδήγησή μας θεωρείται "συμπτωματική", καθώς απλώς και εντελώς τυχαία βρισκόμαστε στον ίδιο δρόμο την ίδια στιγμή και προς την ίδια κατεύθυνση.:D
Στο forum έχουν μπεί αρκετά post απο συμfoumίτες σχετικά με την ομαδική οδήγηση και την ασφάλεια, όπως αυτό το τελευταίο, που παραθέτω και το link.:):)
http://www.gsforum.gr/%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CF%84%CE%B7%CF%82/12355-safty-tips-video.html

Υ.Γ. Προσοχή για να μην παρεξηγηθώ. Δεν κάνω τον έξυπνο, ούτε υποννοώ τίποτα. Μάλιστα εγώ είμαι αυτός που κάνει και τα πιό πολλά λάθη οδήγησης :):). Απλά πιστεύω ότι τηρώντας κάποιους πραγματικά απλούς κανόνες, κάνουμε το ταξίδι μας πιό απολαυστικό και κυρίως πιο ασφαλές.;);) !!!!!
Καλές βόλτες σε όλους μας!!!!!!!!

Στέλιο... μάλλον το παρεξήγησες (όσον αφορά εμένα τουλάχιστον) γιατί αναφερόμουν σε κάποιο αστείο που ξεκίνησε στην εκδρομή στην Β.Ευβοια... ;);)

steliosx
01-07-2010, 13:35
Στέλιο... μάλλον το παρεξήγησες (όσον αφορά εμένα τουλάχιστον) γιατί αναφερόμουν σε κάποιο αστείο που ξεκίνησε στην εκδρομή στην Β.Ευβοια... ;);)


Αχ βρε Κωστή!!:D:D:D
Αν είχα κάτι να πώ για κάποιον θα το είχα στείλει με πμ!!;);)
Το ξαναλέω και πάλι ότι δεν αφορά κάποιον από μας συγκεκριμένα. Απλώς αφορμής δοθείσης του προγραμματισμού νέων εξορμήσεων, είπα να ποστάρω και εγώ κάτι χρήσιμο ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!:):):):)

steliosx
01-07-2010, 13:48
Στέλιο... μάλλον το παρεξήγησες (όσον αφορά εμένα τουλάχιστον) γιατί αναφερόμουν σε κάποιο αστείο που ξεκίνησε στην εκδρομή στην Β.Ευβοια... ;);)

Αχ βρε Κωστή!!:D:D:D
Αν είχα κάτι να πώ για κάποιον θα το είχα στείλει με πμ!!;);)
Το ξαναλέω και πάλι ότι δεν αφορά κάποιον από μας συγκεκριμένα. Απλώς αφορμής δοθείσης του προγραμματισμού νέων εξορμήσεων, είπα να ποστάρω και εγώ κάτι χρήσιμο ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!:):):):)

Εξάλλου με τον Βόα τον Κροταλία τον Χατζηλία !!!! :D:Dδεν φοβόματε τίποτα. Μόνο η τήρηση του αρχικού προγράμματος κινδυνεύει:sm7::sm7::sm7::sm7:

Michael Chatzilias
01-07-2010, 14:31
Μιχάλη ίσως δεν έκανε και τόση εντύπωση, ίσως έκανε παραπάνω απ'όση έπρεπε σε μένα, να υποθέσω ότι ήδη περιμένεις τον διάδοχο και θα ήθελα να εκφράσω τα συγχαρητήριά μου...
Πάντα φιλικά, Κωνσταντίνος..


Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια φίλε μου Κωνσταντίνε, προφανώς επειδή είμαι πολύ όμορφος, καραμπουζουκλής και Κροταλίας Χατζηλίας...

Όχι, δεν περιμένουμε μωρό ακόμη, αλλά θα σας το πω μόλις έχω νεώτερα...να το γιορτάσουμε όλοι μαζί....

Michael Chatzilias
01-07-2010, 14:32
Μεσα και εμεις... Εμεις ομως θα βρισκομαστε Αργος_Ναυπλιο το ΣΚ οποτε οποιος ενδιαφερεται να μαζευτούμε όλοι απο κει για να πάμε προς Ξυλόκαστρο ας επικοινωνήσουν μαζί μου!!!

Ευχαριστώ;)


Όταν είσαι έτοιμος και έχεις την ομάδα σου και τα ονόματα, σε παρακαλώ στείλτα μου να γνωρίζω τους συμμετέχοντες που θα είμαστε στον προορισμό! Καλώς να έρθετε και περιμένω νέα σου!

Michael Chatzilias
01-07-2010, 14:33
Να σας πω φοραω χοματινα αμα ειναι να μου βγαλετε το λαδι,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:hmmm::yzΝεύρα:sm7::sm7:

Έρχεσαι Ξυλόκαστρο δηλαδή, να σε περιμένουμε στο περίπτερο Χαιδαρίου το πρωί;

Michael Chatzilias
01-07-2010, 14:34
Εκτός απροόπτου θα έρθω με το αυτοκίνητο τριπλός.
Θέλω θέση δίπλα στην πισίνα, με ξαπλώστρα και ομπρέλα:D

Done! Μέσα και ο Ανδρέας λοιπόν, για την πρωινή μας συνάντηση την Κυριακή στις 10.15 στο περίπτερο!

Michael Chatzilias
01-07-2010, 14:37
Πρέπει να τσιμπήσουμε λίγο προς τα πάνω το άνω όριο.... ε Χατζηλιά??? :D

Το GSForum ταξιδεύει με πρωταρχική μέριμνα την ασφάλεια των μοτοσυκλετιστών και επιβατών μας, και σύμφωνα με τις συνθήκες στον δρόμο και την κίνηση.

jmar
01-07-2010, 14:41
Το GSForum ταξιδεύει με πρωταρχική μέριμνα την ασφάλεια των μοτοσυκλετιστών και επιβατών μας, και σύμφωνα με τις συνθήκες στον δρόμο και την κίνηση.

:sm8:

Michael Chatzilias
01-07-2010, 14:45
Εκδρομή στον φίλο μας τον Λεοντόκαρδο στο Ξυλόκαστρο αυτή την Κυριακή 4 Ιουλίου. Η εκδρομούλα περιλαμβάνει μπάνιο και φαγητό. Θα ανταμώσουμε και με τους υπόλοιπους φίλους μας από το GSForum φίλους οι οποίοι επιστρέφουν από την Ιταλία, και η ώρα αντάμωσης στο Ξυλόκαστρο είναι 12 το μεσημέρι.

Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"
Για τους φίλους από Πάτρα και Ναύπλιο συντονιστείτε και ενημερώστε με για την άφιξή σας. Καλό δρόμο να έχετε.

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

1. Michael Chatzilias, μονός και η Σταματία δεν είναι έγκυος ακόμα....
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός / διπλός, θα δούμε...
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο
5.
6.
7.


Roman: διπλός ξεκιναέι από Ναύπλιο. Ενημέρωσε αναχώρηση και άφιξη.
Kostas - Patra: Ετοίμασε το τέρας κι ελάτε. Εάν χρειαστείς βοήθεια θα έρθω να σας πάρω.

Άντε, ξεσηκωθείτε να πάμε Ξυλόκαστρο!

evanslam
01-07-2010, 20:50
Εκτός απροόπτου θα έρθω με το αυτοκίνητο τριπλός.
Θέλω θέση δίπλα στην πισίνα, με ξαπλώστρα και ομπρέλα:D

Θα ακολουθήσεις και εσυ Ανδρέα τους υπόλοιπους με το αμάξι; Απο το Χαϊδάρι; :sm7:Πολυ θαθελα κι εγώ αλλά έχουμε ξεμείνει απο babysiter (βλεπε πεθερά:yz). Λες να τη κάνω και εγώ τριπλός με το αμάξι;

commander
01-07-2010, 22:24
Έρχεσαι Ξυλόκαστρο δηλαδή, να σε περιμένουμε στο περίπτερο Χαιδαρίου το πρωί;
Mιχαλη θα σου απαντησω το σαββατο το απογευμα.

commander
01-07-2010, 22:28
Εκδρομή στον φίλο μας τον Λεοντόκαρδο στο Ξυλόκαστρο αυτή την Κυριακή 4 Ιουλίου. Η εκδρομούλα περιλαμβάνει μπάνιο και φαγητό. Θα ανταμώσουμε και με τους υπόλοιπους φίλους μας από το GSForum φίλους οι οποίοι επιστρέφουν από την Ιταλία, και η ώρα αντάμωσης στο Ξυλόκαστρο είναι 12 το μεσημέρι.

Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.
Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.
Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"
Ώρα αναχ.: 10.30
Ώρα άφιξης: Στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι!
Τα παιδιά για μπάνιο ευπρόσδεκτα!

1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. Geo K, τριπλός
4. Comanter διπλος ????
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Συμφουρίτες μας από την Ιταλία θα σας δούμε σύντομα και θα σας συνοδεύσουμε στο σπίτι Αθήνα!

Άντε, ξεσηκωθείτε να πάμε Ξυλόκαστρο!
το πρωι το ειχα βαλει με το??????????.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
01-07-2010, 22:32
Mιχαλη θα σου απαντησω το σαββατο το απογευμα.


Τίιιιιιιιιιιιιιιιιι ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Κάνουμε "νερά" Θεολόγε ;;;; http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-31.gif

commander
01-07-2010, 22:44
:DΘα τη φτιαξουμε την κατασταση λιγο χρονο θελω να δω με τι θα ερθω και πως θα ερθω 4τραπλος με αμαξι η διπλος και μηχανη:D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
01-07-2010, 22:56
:DΘα τη φτιαξουμε την κατασταση λιγο χρονο θελω να δω με τι θα ερθω και πως θα ερθω 4τραπλος με αμαξι η διπλος και μηχανη:D


Εεεεεε ...άμα είναι έτσι ..... ΟΚ ..... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/HS75.gif

Michael Chatzilias
01-07-2010, 23:24
Πάμε παιδιά, πάμε!

Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"
Για τους φίλους από Πάτρα και Ναύπλιο συντονιστείτε και ενημερώστε με για την άφιξή σας. Καλό δρόμο να έχετε.

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

1. Michael Chatzilias μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός / διπλός, θα δούμε...
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο...
5. Comander διπλός / τετραπός, θα δούμε...
6.
7.


Roman: διπλός ξεκιναέι από Ναύπλιο. Ενημέρωσε αναχώρηση και άφιξη.
Kostas - Patra: Ετοίμασε το τέρας κι ελάτε. Εάν χρειαστείς βοήθεια θα έρθω να σας πάρω.

Άντε, ξεσηκωθείτε να πάμε Ξυλόκαστρο!

Michael Chatzilias
01-07-2010, 23:26
εγώ ακούω, το τέρας είναι ξεκοιλιασμένο και το συμμαζεύω
αν θα ρθουμε, θα ναι με το θηρίο

Kostas Patra ακούει, προετοιμάζει, οργανώνει και έρχεται.....
Θα σε περιμένω.

Arkas
02-07-2010, 01:40
Ρε Χατζηλία, θα με βάλεις επιτέλους στην λίστα;:sm7:

CPretenteriS
02-07-2010, 01:50
Ρε Χατζηλία, θα με βάλεις επιτέλους στην λίστα;:sm7:
:sm7::sm7: έχει πλάκα ο Χατζηλιάς...!!!

Arkas
02-07-2010, 01:53
:sm7::sm7: έχει πλάκα ο Χατζηλιάς...!!!
Μάλλον πρέπει να βάλω μέσον Κωστή!:sm7:

CPretenteriS
02-07-2010, 08:30
Μάλλον πρέπει να βάλω μέσον Κωστή!:sm7:

Θα κάνω ό,τι μπορώ... να σε βοηθήσω... :sm7:

Michael Chatzilias
02-07-2010, 09:47
Ρε Χατζηλία, θα με βάλεις επιτέλους στην λίστα;:sm7:


Εσείς δεν μπαίνετε στην Λίστα "ξεκινάω από Αθήνα εκδρομούλα για Ξυλόκαστρο". Εσείς είστε οι ταξιδιώτες μας - θα μπείτε σε άλλη ανώτερη λίστα. Υποθέτω στην λίστα οι GeoK, Napoleon, Arkas, άλλοι;

Michael Chatzilias
02-07-2010, 09:55
Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.
Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (;)
5. Commander, διπλός (;)
6.
7.

Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2.

Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo
3. GeoK διπλός
4.
5.

Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;

CPretenteriS
02-07-2010, 10:29
Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.
Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (;)
5. Commander, διπλός (;)
6.
7.

Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2.

Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo
3. GeoK διπλός
4.
5.

Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;


Σε παρακαλώ πολύ το CPretenteriS να το γράφεις με C, P και S... κεφαλαία!!! :sm7::sm7:

Θα σε φτιάξω εγώ..... :sm7:

commander
02-07-2010, 19:13
Μάλλον πρέπει να βάλω μέσον Κωστή!:sm7:
Καλα ρε μητσακο αντι να απολαμβανεις τα του εξωτερικου το νουσου τον εχεις στους συμφορουμιτες σου??????:sm7:

skippybi
02-07-2010, 20:29
εγώ λόγω δουλειάς δεν θα μπορέσω να ανέβω Ξυλόκαστρο αλλά θα συναντήσω τα παιδιά στο λιμάνι πριν την αναχώρηση, αν μάθω ώρα και όνομα πλοίου που επιστρέφουν...;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
02-07-2010, 20:43
εγώ λόγω δουλειάς δεν θα μπορέσω να ανέβω Ξυλόκαστρο αλλά θα συναντήσω τα παιδιά στο λιμάνι πριν την αναχώρηση, αν μάθω ώρα και όνομα πλοίου που επιστρέφουν...;)



:(

skippybi
02-07-2010, 20:44
:(
:(:(:(;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
02-07-2010, 20:52
:(:(:(;)


Μην αρχίσουμε να βάζουμε :(,

γιατί δεν θάχει τέλος ....

Για προσπάθησέ το λίγο ..... ;););)

skippybi
02-07-2010, 20:58
:(χ:(λ:(ω:(μ:(ό:(

commander
02-07-2010, 21:15
:(χ:(λ:(ω:(μ:(ό:(
Τωρα το ειδα http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002041D.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020461.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)
δεν εισαι ενταξει

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
02-07-2010, 21:35
Τωρα το ειδα http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002041D.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020461.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)
δεν εισαι ενταξει


..... ας ελπίσουμε ότι θα τον "ψήσει" η Μαρία ..... ;););)

MARK
03-07-2010, 01:49
:sm2:

Νικολας33
03-07-2010, 13:09
Και εγω μεσα για αυριο! Μονός φυσικα!
Υπαρχει περιπτωση να σας συναντησω στα διοδια της ελευσινας για να μην ερχομαι απο Χαιδαρι?

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 13:31
Και εγω μεσα για αυριο! Μονός φυσικα!
Υπαρχει περιπτωση να σας συναντησω στα διοδια της ελευσινας για να μην ερχομαι απο Χαιδαρι?



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

CPretenteriS
03-07-2010, 13:46
Και εγω μεσα για αυριο! Μονός φυσικα!
Υπαρχει περιπτωση να σας συναντησω στα διοδια της ελευσινας για να μην ερχομαι απο Χαιδαρι?

Νίκο εγώ ευχαρίστως θα σε συναντούσα Αττ.Οδό αλλά θα είμαι Κινέτα από σήμερα...

Οπότε θα σε δω αύριο από κοντά...;)

CPretenteriS
03-07-2010, 14:00
Και εγω μεσα για αυριο! Μονός φυσικα!
Υπαρχει περιπτωση να σας συναντησω στα διοδια της ελευσινας για να μην ερχομαι απο Χαιδαρι?

Μπορείς να συναντήσεις τα υπόλοιπα παιδιά γύρω στις 10:45 στα διόδια της Ελευσίνας ώστε να σε "μαζέψουν"... Φιλιά!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 14:13
Μπορείς να συναντήσεις τα υπόλοιπα παιδιά γύρω στις 10:45 στα διόδια της Ελευσίνας ώστε να σε "μαζέψουν"... Φιλιά!!


Στα διόδια Ελευσίνας, έχει απαγορευτεί η στάση .... Έρχεται το όχημα Εθνικών Οδών κ σε διώχνει ....

Εκτός κ αν είναι ολιγόλεπτη η στάση .... ;)

CPretenteriS
03-07-2010, 14:16
Στα διόδια Ελευσίνας, έχει απαγορευτεί η στάση .... Έρχεται το όχημα Εθνικών Οδών κ σε διώχνει ....

Εκτός κ αν είναι ολιγόλεπτη η στάση .... ;)

Συμφωνώ... αλλά αν τους πεις ότι περιμένεις 5-10' δε σε ενοχλούν... και αν χρειαστεί να περιμένεις λίγο παραπάνω... όταν και αν ξαναπεράσουν... τους λες το ίδιο... :D:D

Ελλάς το μεγαλείο σου...

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 14:16
Η συνάντηση είναι στις 12:00 στο ....


CAFE BAR - RESTAURANT ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΕΥΚΙΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-dromosk.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-theak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-ink.jpg

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-paraliak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-in4k.jpg



http://img412.imageshack.us/img412/5865/graphic2resize.jpg

"Βγαίνουμε" από την Εθνική στο 120 χιλ ακριβώς.

κ παίρνουμε την παλιά Εθνική ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΤΡΩΝ !!!

Στο σημείο Β, υπάρχει πρατήριο της ΒΡ !!!!!


.

Michael Chatzilias
03-07-2010, 14:19
Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
5. Commander, διπλός (επιβεβαίωσε)
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση

Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2.

Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo
3. GeoK διπλός
4.
5.

Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;

CPretenteriS
03-07-2010, 14:21
Χατζηλιάααααα... έχω πιο ενημερωμένη version... σε άφησα πίσω πάλι... :sm7::sm7:

Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
5. Commander, διπλός (επιβεβαίωσε)
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
7. Mark, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)

Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2.

Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo
3. GeoK διπλός
4.
5.

Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;

MARK
03-07-2010, 15:03
MARK διπλός από διόδια Ελευσίνας 10:45........:sm2:

Michael Chatzilias
03-07-2010, 15:08
Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
5. Commander, διπλός (επιβεβαίωσε)
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
7. Mark, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)

Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo
3. GeoK διπλός
4.
5.

Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;

Michael Chatzilias
03-07-2010, 15:23
Σας ενημερώνω ότι θα έχω πρόσβαση στον υπολογιστή μου μέχρι τις 5 το απόγευμα σήμερα. Για οποιαδήποτε αλλαγή τηλεφωνήστε μου στο κινητό 697 46 97 973. Καλή αντάμωση.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 16:09
Σας ενημερώνω ότι θα έχω πρόσβαση στον υπολογιστή μου μέχρι τις 5 το απόγευμα σήμερα. Για οποιαδήποτε αλλαγή τηλεφωνήστε μου στο κινητό 697 46 97 973. Καλή αντάμωση.



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/cid_1_2290699233web25804_mail_ukl_y.gif

commander
03-07-2010, 16:10
Μεσα και ο comander διπλος

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 16:15
Μεσα και ο comanter διπλος



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

labros
03-07-2010, 16:24
Labros , μονός απο Διακοφτό παρακαλώ.:sm2:

commander
03-07-2010, 16:26
Μα στα διοδια της ελευσινας πρεπει να σταματησουμε για ανασυκρωτιση του κομβοι.ολιγολεπτη μα πρεπει δεν σου λενε τιποτα για λιγα λεπτα μεχρι να βγουνε ολοι απο τα παντοξ.:sm7:

Michael Chatzilias
03-07-2010, 16:39
Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
5. Commander, διπλός
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
7. Mark, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)

Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo
3. GeoK διπλός
4.
5.

Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;

Michael Chatzilias
03-07-2010, 16:40
Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
5. Commander, διπλός (επιβεβαίωσε)
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
7. Mark, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)

8. Labros, από Διακοφτό, μονός - συντονίσου μαζί μου ώστε να φτάσουμε την ίδια ώρα

Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo
3. GeoK διπλός
4.
5.

Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;

Michael Chatzilias
03-07-2010, 16:41
Μεσα και ο comander διπλος

Μπράβο!
Θα σε πάρουμε από περίπτερο Χαιδαρίου ή από διόδια Ελευσίνας;

SenseiG
03-07-2010, 16:42
Καλα να περασετε.Δεν σας προλαβαινουμε γυρναμε απο Κερκυρα αργα.Φιλια Νικολα.

commander
03-07-2010, 16:45
απο το περιπτερο

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 16:55
Καλα να περασετε.Δεν σας προλαβαινουμε γυρναμε απο Κερκυρα αργα.Φιλια Νικολα.


Καλό δρόμο Γιώργη .... :)

ROMAN
03-07-2010, 17:23
Εμείς που είμαστε Αργος, προς το παρον ειμαστε 4
Roman -Διπλος
Leop-Διπλος

ROMAN
03-07-2010, 17:25
Εμείς που είμαστε Αργος, προς το παρον ειμαστε 4
Roman -Διπλος
Leop-Διπλος

commander
03-07-2010, 17:28
Εμείς που είμαστε Αργος, προς το παρον ειμαστε 4
Roman -Διπλος
Leop-Διπλος
ΟΛΑ ΚΑΛΑ

MARK
03-07-2010, 17:49
ΜARK διπλός...............;)

commander
03-07-2010, 17:53
ΜARK διπλός...............;)
και παλι ολα καλα

Michael Chatzilias
03-07-2010, 18:02
Προορισμός:
Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε:
Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης:
10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης:
10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Black Shadow μονός
3. CPretenteris, μονός
4. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
5. Commander, διπλός
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
7. Mark, διπλός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)

8. Labros, από Διακοφτό, μονός - συντονίσου μαζί μου ώστε να φτάσουμε την ίδια ώρα

Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2. Leop, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo
3. GeoK διπλός
4.
5.

Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;

CPretenteriS
03-07-2010, 19:22
Σας ενημερώνω ότι θα έχω πρόσβαση στον υπολογιστή μου μέχρι τις 5 το απόγευμα σήμερα. Για οποιαδήποτε αλλαγή τηλεφωνήστε μου στο κινητό 697 46 97 973. Καλή αντάμωση.

Η τεχνολογία έχει προχωρήσει Χατζηλιάάά!!! Εμείς έχουμε 24ωρη πρόσβαση... :) :) :)

CPretenteriS
03-07-2010, 19:28
Διόρθωση κάπτεν....

CPretenteris & Black_Shadow θα είμαστε αρματωμένοι στην έξοδο της Κινέτας στις 11:00 και θα σας αναμένουμε....

Δεν είναι βόας... δεν είναι κροταλίας... είναι ο Μιχάλης ο Χατζηλίας... :) ;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 19:47
Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης: 10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
3. Commander, διπλός
4. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
5. Mark, διπλός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)


Από Διακοφτό: Labros, μονός - συντονίσου μαζί μου ώστε να φτάσουμε την ίδια ώρα


Από Κινέτα: ( ώρα ~11.00)
1. Black Shadow μονός
2. CPretenteris, μονός


Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2. Leop, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo διπλός
3. GeoK διπλός
4.
5.


Από Πάτρα:
Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;





Η συνάντηση είναι στις 12:00 στο ....



CAFE BAR - RESTAURANT ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΕΥΚΙΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-dromosk.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-theak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-ink.jpg

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-paraliak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-in4k.jpg



http://img412.imageshack.us/img412/5865/graphic2resize.jpg

"Βγαίνουμε" από την Εθνική στο 120 χιλ ακριβώς.

κ παίρνουμε την παλιά Εθνική ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΤΡΩΝ !!!

Στο σημείο Β, υπάρχει πρατήριο της ΒΡ !!!!!



.






;)

Michael Chatzilias
03-07-2010, 19:58
Αγαπητοί φίλοι Καβαλάρηδες μοτοσυκλέτας (και μη...),

Το πρόγραμμά μας έχει ως εξής:

Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"

Ώρα αναχώρησης: 10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
3. Commander, διπλός
4. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
5. Mark, διπλός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)


Από Διακοφτό: Labros, μονός - συντονίσου μαζί μου ώστε να φτάσουμε την ίδια ώρα


Από Κινέτα: ( ώρα ~11.00)
1. Black Shadow μονός
2. CPretenteris, μονός


Ξεκινώντας από Άργος / Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2. Leop, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
Όλοι οι ταξιδευτές: Arkas, Napgeo, GeoK, Syan, Hawk


Από Πάτρα:
Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...

Νίκο Λεοντόκαρδε, ερχόμαστε....

commander
03-07-2010, 20:40
Μιχαλη βαλε και στην λιστα τον φιλο μου Ακη(varanterista)θα κατεβουμε μαζι.Δεν πηραζει που εχει vara εμεις τους κανουμε ολους παρεα εεεεεε...:sm7:

Ακιs
03-07-2010, 20:40
Mεσα κι ο varaderistas με το φιλαρακι μου τον θεολογο [comander],και διπλος εννοειται........και να μην τρεχετε παρακαλω,γιατι κοβω και καμμια κληση αμα λαχει με το λευκο varadero!!!! :D:D:D

gsmaniac
03-07-2010, 20:42
αποδυτηρια εχει το μαγαζι;;;;;;:D:D:D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 20:45
αποδυτηρια εχει το μαγαζι;;;;;;:D:D:D




..... ποιός ρωτάει ;;;; :Απορία::Απορία::Απορία::sm7::sm7::sm7:

commander
03-07-2010, 20:46
αποδυτηρια εχει το μαγαζι;;;;;;:D:D:D

Τι τα θετε τα αποδυτηρια????????/

gsmaniac
03-07-2010, 20:48
..... ποιός ρωτάει ;;;; :Απορία::Απορία::Απορία::sm7::sm7::sm7:
ο ΖΗΚΟΣ.........;):D

Michael Chatzilias
03-07-2010, 20:48
Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο (επιβεβαίωσε)
3. Commander, διπλός
4. Varaderistas, διπλός
5. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
6. Mark, διπλός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)

commander
03-07-2010, 20:50
ο ΖΗΚΟΣ.........;):D

:sm7::sm7::sm7::sm7: Για να φορεσει το τανγκα??????:sm7::sm7::sm7:

gsmaniac
03-07-2010, 20:54
Τι τα θετε τα αποδυτηρια????????/
εγω ετσι ΔΕΝ ερχομαι για μπανιο.....σαν κατι αλλους:sm7:
http://img338.imageshack.us/edit_preview.php?l=img338/5218/nudedriving1.jpg&action=rotate

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-07-2010, 20:58
ο ΖΗΚΟΣ.........;):D


:sm7::sm7::sm7::sm7: Για να φορεσει το τανγκα??????:sm7::sm7::sm7:



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa09.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa09.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa09.gif

gsmaniac
03-07-2010, 21:20
http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa09.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa09.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/xa09.gif

θα του οτι γελας μαζι του...........ΝεύραΝεύρα:D

MARK
03-07-2010, 21:23
:sm3::sm3::sm3::

commander
03-07-2010, 21:31
:sm7:εγω ετσι ΔΕΝ ερχομαι για μπανιο.....σαν κατι αλλους:sm7:




http://img338.imageshack.us/edit_preview.php?l=img338/5218/nudedriving1.jpg&action=rotate

Καθετε σαν να εχει καταπιει κανδρονι :sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS
03-07-2010, 22:13
..... ποιός ρωτάει ;;;; :Απορία::Απορία::Απορία::sm7::sm7::sm7:

Ντουζιέρες οπωσδήποτεεεε..... γιατί καήκαμε... :) :) :)

kostas-patra
03-07-2010, 23:05
το τέρας ράφτηκε αλλά έχει ξεμείνει από πολλαπλασιαστή και δεν κάνει αριθμητικές πράξεις

το θηρίο πλύθηκε και ως αναμενόμενο επλήγη το αδύνατο σημείο του

οι πατρινοί θα ακολουθήσουν μόνο νοερά, με τα χέρια τίγκα στη γρασαδούρα
καλά να περάσετε
συνάντηση την επόμενη φορά κροτηλία!

Michael Chatzilias
03-07-2010, 23:10
το τέρας ράφτηκε αλλά έχει ξεμείνει από πολλαπλασιαστή και δεν κάνει αριθμητικές πράξεις

το θηρίο πλύθηκε και ως αναμενόμενο επλήγη το αδύνατο σημείο του

οι πατρινοί θα ακολουθήσουν μόνο νοερά, με τα χέρια τίγκα στη γρασαδούρα
καλά να περάσετε
συνάντηση την επόμενη φορά κροτηλία!

Συνάντηση την επόμενη φίλε Κώστα.

gandreas
04-07-2010, 00:56
:sm7:
Καθετε σαν να εχει καταπιει κανδρονι :sm7::sm7::sm7:

Τον vasofra μου θυμίζει με το σκουτεράκι, αλλά όχι, ο Βασίλης θα φόραγε και τις επιγονατίδες του:sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 00:58
Τον vasofra μου θυμίζει με το σκουτεράκι, αλλά όχι, ο Βασίλης θα φόραγε και τις επιγονατίδες του:sm7:



:sm7:

gandreas
04-07-2010, 00:58
Τώρα γυρίσαμε από την βραδινή μας έξοδο με την μικρή, και το ποιο πιθανό είναι να μην ξυπνήσει το πρωί. Θα προσπαθήσουμε να έρθουμε αργότερα. Πιστεύω να μην σας δημιουργώ αναστάτωση και ελπίζω να τα καταφέρουμε:o

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 01:01
Τώρα γυρίσαμε από την βραδινή μας έξοδο με την μικρή, και το ποιο πιθανό είναι να μην ξυπνήσει το πρωί. Θα προσπαθήσουμε να έρθουμε αργότερα. Πιστεύω να μην σας δημιουργώ αναστάτωση και ελπίζω να τα καταφέρουμε:o


Αντρίκο, έστω κ αργότερα, σε περιμένουμε οπωσδήποτε !!!

gandreas
04-07-2010, 01:05
Οκ θα έρθουμε κατά της 12 στην καφετέρια. Και από ότι βλέπω η μικρή θα βρει την χαρά της στην άμμο :D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 01:08
Οκ θα έρθουμε κατά της 12 στην καφετέρια. Και από ότι βλέπω η μικρή θα βρει την χαρά της στην άμμο :D




http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/cid_1_2290699233web25804_mail_ukl_y.gif

mastorakos
04-07-2010, 01:18
Θα προσπαθήσω και εγώ διπλός(έχουν τα παιδιά μου ιστιοπλοία):(

gandreas
04-07-2010, 01:21
Θα προσπαθήσω και εγώ διπλός(έχουν τα παιδιά μου ιστιοπλοία):(

Αυτό είναι......., η καφετέρια είναι πάνω στην θάλασσα, πες να σε φέρουν τα παιδιά και δεν θα κάψεις και βενζίνη:sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 01:22
Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"



http://img19.imageshack.us/img19/4383/periptero3.jpg


http://img715.imageshack.us/img715/9955/periptero4.jpg




Ώρα αναχώρησης: 10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο
3. Commander, διπλός
4. Varaderistas διπλός
5. gsmaniac
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
7. Mark, διπλός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)


Από Διακοφτό: Labros, μονός - συντονίσου μαζί μου ώστε να φτάσουμε την ίδια ώρα


Από Κινέτα: ( ώρα ~11.00)
1. Black Shadow μονός
2. CPretenteris, μονός


Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2. Leop, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo διπλός
3. GeoK διπλός
4.
5.΄

Από Ξυλόκαστρο:
1. mastorakos


Από Πάτρα:
Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;






Να είναι όλοι φουλαρισμένοι καύσιμα, για να μην σταματάμε όλη η παρέα !!!







Η συνάντηση είναι στις 12:00 στο ....




CAFE BAR - RESTAURANT ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΕΥΚΙΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-dromosk.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-theak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-ink.jpg

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-paraliak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-in4k.jpg



http://img412.imageshack.us/img412/5865/graphic2resize.jpg

"Βγαίνουμε" από την Εθνική στο 120 χιλ ακριβώς.

κ παίρνουμε την παλιά Εθνική ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΤΡΩΝ !!!

Στο σημείο Β, υπάρχει πρατήριο της ΒΡ !!!!!



.






;)

mastorakos
04-07-2010, 01:24
Αυτό είναι......., η καφετέρια είναι πάνω στην θάλασσα, πες να σε φέρουν τα παιδιά και δεν θα κάψεις και βενζίνη:sm7:


:sm8:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 01:29
Αυτό είναι......., η καφετέρια είναι πάνω στην θάλασσα, πες να σε φέρουν τα παιδιά και δεν θα κάψεις και βενζίνη:sm7:


....καλό .... :D

skippybi
04-07-2010, 08:23
καλή μάζωξη!!!;)

Ακιs
04-07-2010, 08:31
Καλημερα σε ολους....παω να βιδωσω τις βοηθητικες στο dero,και ξεκιναω σιγουλια-σιγουλια...... :D:D

vpentza
04-07-2010, 08:38
καλές βουτιές :):):)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:10
Καλημερα σε ολους....παω να βιδωσω τις βοηθητικες στο dero,και ξεκιναω σιγουλια-σιγουλια...... :D:D

....και με προσοχή .... :D

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ySkBUfgGIx8SYM:http://images.clipartof.com/small/93638-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-Little-Boy-Riding-A-Bicycle-With-Training-Wheels.jpg (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://images.clipartof.com/small/93638-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-Little-Boy-Riding-A-Bicycle-With-Training-Wheels.jpg&imgrefurl=http://www.clipartof.com/details/clipart/93638.html&usg=__VdifVftxDAsl6X2llkBMI21So6s=&h=450&w=340&sz=72&hl=el&start=37&itbs=1&tbnid=ySkBUfgGIx8SYM:&tbnh=127&tbnw=96&prev=/images%3Fq%3Dsmall%2Bbicecle%26start%3D20%26hl%3Del%26sa%3DN%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:11
καλές βουτιές :):):)


Ευχαριστούμε Βασίλη ... αν σε βγάλει ο δρόμος ... θα χαρούμε .... :)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:13
Καλό δρόμο σε όλους ..... :)

Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias http://www.gsforum.gr/images/buttons/viewpost.gif (http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B1/12407-%CE%95%CE%BA%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE-%CE%B5%CF%80%CE%AF%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%88%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CE%BF-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%9E%CF%85%CE%BB%CF%8C%CE%BA%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%9B%CE%B5%CE%BF%CE%BD%CF%84%CF%8C%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%B4%CE%BF-%CE%9A%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE-4-%CE%99%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AF%CE%BF%CF%85-post180790.html#post180790)

Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"



http://img19.imageshack.us/img19/4383/periptero3.jpg


http://img715.imageshack.us/img715/9955/periptero4.jpg




Ώρα αναχώρησης: 10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο
3. Commander, διπλός
4. Varaderistas διπλός
5. gsmaniac
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
7. Mark, διπλός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
8. gsmaniac διπλός
9. teo71 μονός




Από Διακοφτό: Labros, μονός - συντονίσου μαζί μου ώστε να φτάσουμε την ίδια ώρα


Από Κινέτα: ( ώρα ~11.00)
1. Black Shadow μονός
2. CPretenteris, μονός


Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2. Leop, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo διπλός
3. GeoK διπλός
4. syan διπλός
5. Hawk46 μονός
6. dimart μονή



Από Ξυλόκαστρο:
1. mastorakos τετραπλός
2. mexicanos


Από Πάτρα:
Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;


[/QUOTE]



Να είναι όλοι φουλαρισμένοι καύσιμα, για να μην σταματάμε όλη η παρέα !!!








Η συνάντηση είναι στις 12:00 στο ....





CAFE BAR - RESTAURANT ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΕΥΚΙΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-dromosk.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-theak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-ink.jpg

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-paraliak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-in4k.jpg



http://img412.imageshack.us/img412/5865/graphic2resize.jpg

"Βγαίνουμε" από την Εθνική στο 120 χιλ ακριβώς.

κ παίρνουμε την παλιά Εθνική ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΤΡΩΝ !!!

Στο σημείο Β, υπάρχει πρατήριο της ΒΡ !!!!!



.






;)

GEO_K
04-07-2010, 10:19
Σε κανα δυωρο φτανουμε πατρα κ ερχομαστεεεεε

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:21
Σε κανα δυωρο φτανουμε πατρα κ ερχομαστεεεεε


Σας περιμένουμεεεεε .... :)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:21
Πως λέγεται το καράβι σας ;;;;

Γιατί θέλει νάρθει ο Βασίλης - σκυπις - να σας "παραλάβει" .... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/cid_1_2290699233web25804_mail_ukl_y.gif

gsmaniac
04-07-2010, 10:29
το καραβι βρισκεται ανοιχτα της ιθακης......;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:30
το καραβι βρισκεται ανοιχτα της ιθακης......;)




http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:31
το καραβι βρισκεται ανοιχτα της ιθακης......;)




....άμα είσαι παιδί μου "ταξιδεμένος" ..... είσαι κ πολυμαθής ..... ;)

gsmaniac
04-07-2010, 10:34
www.marine (http://www.marine) traffic.com..............:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:35
marine traffic.com..............:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/BRAV-81.gif

gsmaniac
04-07-2010, 10:44
νικολα .......βαλε στο ψυγειο καμμια μπυρα:):):)
ερχομαι....:rolleyes:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:45
το καραβι βρισκεται ανοιχτα της ιθακης......;)




http://img249.imageshack.us/img249/7051/clip2b.jpg

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:47
νικολα .......βαλε στο ψυγειο καμμια μπυρα:):):)


ερχομαι....:rolleyes:



Μπααααααααααααααα ????????????????

Τώρα σου κά........................ ψωσε ?????????????

gsmaniac
04-07-2010, 10:49
Μπααααααααααααααα ????????????????

Τώρα σου κά........................ ψωσε ?????????????
μου ελειψες φιλαρακι......:):):)
να κινησω και τη μπου-μπου λιγο,γιατι μου ελειψε και αυτη...;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:50
μου ελειψες φιλαρακι......:):):)


να κινησω και τη μπου-μπου λιγο,γιατι μου ελειψε και αυτη...;)




...... ξεκίνααααααα ..... ο Χατζηλίας περιμένει ..... :D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:51
νικολα .......βαλε στο ψυγειο καμμια μπυρα:):):)


ερχομαι....:rolleyes:




Έτοιμοοοοοοοοοοος .......... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF61.gif

gsmaniac
04-07-2010, 10:51
...... ξεκίνααααααα ..... ο Χατζηλίας περιμένει ..... :D
11 και μιση αναχωρω.....γυρω στις 11 και 55 θα ειμαι εκει:sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:53
11 και μιση αναχωρω.....γυρω στις 11 και 55 θα ειμαι εκει:sm7:




Εντάξει μωρέεεεε ...... και 12.00 να είσαι ..... καλά είναι .... :D

teo71
04-07-2010, 10:53
νικολα .......βαλε στο ψυγειο καμμια μπυρα:):):)


ερχομαι....:rolleyes:




Κάντες 2 τις μπύρες...;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 10:59
Κάντες 2 τις μπύρες...;)



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF65.gif ......... κι εσύ μέσα ?????

Μπράβο Θοδωρή ...... :)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 11:02
Τελευταία ενημέρωση από Ιταλία ...

Μέσα ο syan διπλός

μέσα ο hawn46 μονός

μέσα dimart μονή !

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 11:06
Νέα συμπληρωμένη λίστα .... :)








Καλό δρόμο σε όλους ..... :)



Προορισμός: Ξυλόκαστρο, για μπάνιο και φαγητό.

Πότε: Κυριακή 4 Ιουλίου.

Ώρα συνάντησης: 10.15 στο "ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ"



http://img19.imageshack.us/img19/4383/periptero3.jpg


http://img715.imageshack.us/img715/9955/periptero4.jpg




Ώρα αναχώρησης: 10.30 sharp.

Εκτιμώμενη ώρα άφιξης:
Περίπου στις 12μμ προκειμένου να συναντηθούμε και με τους υπολοίπους φίλους μας.

Ξεκινώντας από Αθήνα:
1. Michael Chatzilias, μονός
2. Gandreas, τριπλός και με αυτοκίνητο
3. Commander, διπλός
4. Varaderistas διπλός
5. gsmaniac
6. Nicolas33, μονός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
7. Mark, διπλός, σε παίρνουμε από τα διόδια Ελευσίνας όπως ταξιδεύουμε χωρίς στάση (10:45)
8. gsmaniac διπλός
9. teo71 μονός




Από Διακοφτό: Labros, μονός - συντονίσου μαζί μου ώστε να φτάσουμε την ίδια ώρα


Από Κινέτα: ( ώρα ~11.00)
1. Black Shadow μονός
2. CPretenteris, μονός


Ξεκινώντας από Ναύπλιο:
1. Roman, διπλός
2. Leop, διπλός


Εκ της Ιταλίας ορμώμενοι:
1. Arkas, διπλός
2. Napgeo διπλός
3. GeoK διπλός
4. syan διπλός
5. Hawk46 μονός
6. dimart μονή



Από Ξυλόκαστρο:
1. mastorakos τετραπλός
2. mexicanos


Από Πάτρα:
Kostas - Patra:
Ράβει το τέρας κι έρχεται...


Άλλος για Ξυλόκαστρο...;;






Να είναι όλοι φουλαρισμένοι καύσιμα, για να μην σταματάμε όλη η παρέα !!!








Η συνάντηση είναι στις 12:00 στο ....





CAFE BAR - RESTAURANT ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΕΥΚΙΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-dromosk.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-theak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-ink.jpg

http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-paraliak.jpg http://www.xylokastro.com/images/touristiko%20images/images%20touristiko/touristiko-in4k.jpg



http://img412.imageshack.us/img412/5865/graphic2resize.jpg

"Βγαίνουμε" από την Εθνική στο 120 χιλ ακριβώς.

κ παίρνουμε την παλιά Εθνική ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΤΡΩΝ !!!

Στο σημείο Β, υπάρχει πρατήριο της ΒΡ !!!!!



.






;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 11:39
Έφυγαααααααα ........ :)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 17:55
Καλό μεσημέρι .... γυρίσαμε οι πρώτοι .... :)

gandreas
04-07-2010, 20:49
Καλό απόγευμα , γυρίσαμε τελευταίοι και κατά ενθουσιασμένοι. Περάσαμε υπέροχα φάγαμε και κάναμε το μπανάκι μας.
Ο φίλος μας ο Πρετεντέρης αφού τελείωσε το μπάνιο του, σαν καλός χριστιανός έκανε την προσευχή του που δεν πνίγηκε !!!:D
http://img204.imageshack.us/img204/8249/img0752e.jpg (http://img204.imageshack.us/i/img0752e.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

CPretenteriS
04-07-2010, 21:59
Καλό απόγευμα , γυρίσαμε τελευταίοι και κατά ενθουσιασμένοι. Περάσαμε υπέροχα φάγαμε και κάναμε το μπανάκι μας.
Ο φίλος μας ο Πρετεντέρης αφού τελείωσε το μπάνιο του, σαν καλός χριστιανός έκανε την προσευχή του που δεν πνίγηκε !!!:D
http://img204.imageshack.us/img204/8249/img0752e.jpg (http://img204.imageshack.us/i/img0752e.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)


Βασικά..... προσευχόμουν να μη μείνω στον "τόπο" από τη θερμοκρασία του νερού... :sm7::sm7:

CPretenteriS
04-07-2010, 22:00
Γύρισα κι εγώ... και ο Χατζηλιάκος...

gsmaniac
04-07-2010, 22:05
Γύρισα κι εγώ... και ο Χατζηλιάκος...
τρεχατε....βλεπω:sm7:

vasorfa
04-07-2010, 22:11
Παλιόπαιδα!!!!!

αυτα ειναι...αλλοι βολταρουν και αλλοι,,,,,πιζουν στην δουλεια......

να παρει....παλι εχασα την Παρεα...:yz:yz:yz

που θα παει δεν θα μου γλυτωσετε!!!:D:D:D:D

grinias will be back:D:D:D

(ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ:sm7::sm7:)

CPretenteriS
04-07-2010, 22:19
τρεχατε....βλεπω:sm7:


Δε γυρίσαμε τώρα βρε... :) :) κουρεύαμε γκαζόν στην Κινέτα... :)

CPretenteriS
04-07-2010, 22:21
Παλιόπαιδα!!!!!

αυτα ειναι...αλλοι βολταρουν και αλλοι,,,,,πιζουν στην δουλεια......

να παρει....παλι εχασα την Παρεα...:yz:yz:yz

που θα παει δεν θα μου γλυτωσετε!!!:D:D:D:D

grinias will be back:D:D:D

(ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ:sm7::sm7:)
Ασεεεε..... όλο δικαιολογίες είσαι... να διαβάζεις τα posts... γιατί κάτι έρχεται..........

vasorfa
04-07-2010, 22:23
Ασεεεε..... όλο δικαιολογίες είσαι... να διαβάζεις τα posts... γιατί κάτι έρχεται..........


Που θα παει.....


θα γνωριστουμε και απο κοντα:D:D:D:p:p:p

gsmaniac
04-07-2010, 22:24
Δε γυρίσαμε τώρα βρε... :) :) κουρεύαμε γκαζόν στην Κινέτα... :)
σας στριμωξε η μαυρη σκια;;;;;;;:sm7:

Arkas
04-07-2010, 22:24
Ο καλύτερος τρόπος να εγκλιματιστούμε μετά από την επιστροφή μας από τα εξωτερικά :D,
ήταν μια επιτυχημένη μάζωξη της παρέας!

Μπανάκι, μπυρίτσες, Χατζηλίας!!!:sm7:

Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά για την υποδοχή και για την συμμετοχή τους!

Μπράβο μας φιλαράκια!
Άντε και στην επόμενη!!!

gsmaniac
04-07-2010, 22:25
Που θα παει.....


θα γνωριστουμε και απο κοντα:D:D:D:p:p:p
σε πηρανε χαμπαρι.....ψηλεα:p:D

skippybi
04-07-2010, 22:26
καλωσορίσατε Δημήτρη, θα τα πούμε αύριο απόγευμα σίγουρα...:):)

Ακιs
04-07-2010, 22:30
varaderistas στη βαση του,πολυ ωραια περασαμε,πολυ ωραια παρεα και ολοι πολυ καλα παιδια.....αντε και στην επομενη,με περισσοτερα dero...:D:D

MARK
04-07-2010, 22:34
Άντε και στο επόμενο.................;)

Arkas
04-07-2010, 22:36
Άντε και στο επόμενο.................;)
Γιαννάκο, δεν σε πρόλαβα φίλε!:(
Ας όψεται η καθυστέρηση του καραβιού...

pirate
04-07-2010, 22:42
Καλησπέρα στην παρέα και πάλι ;)

Arkas
04-07-2010, 22:44
Καλησπέρα στην παρέα και πάλι ;)
Καλησπέρα Σταυράκο!!!:):):)

pirate
04-07-2010, 22:46
Καλησπέρα Σταυράκο!!!:):):)

μπα μιλάμε ελληνικά Δημητράκη μας !!!!!

:sm7::sm7::sm7:

Arkas
04-07-2010, 22:48
μπα μιλάμε ελληνικά Δημητράκη μας !!!!!

:sm7::sm7::sm7:
Ξυλοκαστρίτικα!:sm7:

commander
04-07-2010, 22:51
Καλησπερα και απο μενα. Τωρα μπηκαμε μεσα στο σπιτι ολα καλα. Πολυ ωραια ολα κουραστικαμε να πηγενουμε σταθερα με 120αλλα οταν εχεις χατσιλια μαζι τη περιμενεις καροτι παιδια καροτσι:sm7::sm7::sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 23:09
Καλησπερα και απο μενα. Τωρα μπηκαμε μεσα στο σπιτι ολα καλα. Πολυ ωραια ολα κουραστικαμε να πηγενουμε σταθερα με 120αλλα οταν εχεις χατσιλια μαζι τη περιμενεις καροτι παιδια καροτσι:sm7::sm7::sm7:


Έλα ρεεεεε ..... :D

Σας πάει κ σας φέρνει απολαυστικά ΚΑΙ με ασφάλεια ..... κ εσείς παραπονιέστε .... ΝεύραΝεύραΝεύρα:sm7::sm7::sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 23:10
Αχάριστοι άνθρωποι Μιχάλη ..... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-29.gif

MARK
04-07-2010, 23:10
Κύριος ο Μιχάλης..................:sm7:

commander
04-07-2010, 23:13
:sm7::sm7:απο την ωρα που μπηκα στο σπιτι να καταλαβεις ποσο το απολαυσα:sm7::sm7:

Ακιs
04-07-2010, 23:15
Καλησπερα και απο μενα. Τωρα μπηκαμε μεσα στο σπιτι ολα καλα. Πολυ ωραια ολα κουραστικαμε να πηγενουμε σταθερα με 120αλλα οταν εχεις χατσιλια μαζι τη περιμενεις καροτι παιδια καροτσι:sm7::sm7::sm7:



Με τα KAROO που φορας,με ποσα ηθελες να πας δηλαδη;;;Kαι χωρις ωτοασπιδες..... :D:D

commander
04-07-2010, 23:18
Με τα KAROO που φορας,με ποσα ηθελες να πας δηλαδη;;;Kαι χωρις ωτοασπιδες..... :D:D
:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS
04-07-2010, 23:19
Που θα παει.....


θα γνωριστουμε και απο κοντα:D:D:D:p:p:p

Θα είσαι κι εσύ... ΕΝΑΣ απ' τους ΤΥΧΕΡΟΥΣ...??? :D:D:D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 23:19
Με τα KAROO που φορας,με ποσα ηθελες να πας δηλαδη;;;Kαι χωρις ωτοασπιδες..... :D:D



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-37.gif

http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-36.gif

http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-39.gif


Σου την ..... φύ-τε-ψεεεεε ..... :sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 23:20
:sm7::sm7:απο την ωρα που μπηκα στο σπιτι να καταλαβεις ποσο το απολαυσα:sm7::sm7:


....αχαριστία παιδί μου ..... αχαριστία ..... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF59.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF59.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF59.gif

CPretenteriS
04-07-2010, 23:21
σας στριμωξε η μαυρη σκια;;;;;;;:sm7:


ΝΑΙ... ιδίως εμένα... ξαπλωμένος στη βεράντα... απολάμβανα το Χατζηλιά να αγορεύει... μεταξύ ύπνου και ξύπνιου... με το θόρυβο της μηχανής του γκαζόν από κάτω...

Όταν δε πήγαν να αδειάσουν τη σακούλα τους έβγαλα και φωτό... Αφού με ξύπνησαν... τι να έκανα??? :sm7:

commander
04-07-2010, 23:22
http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-37.gif



http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-36.gif

http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-39.gif



Σου την ..... φύ-τε-ψεεεεε ..... :sm7:

ειδες ουτε φιδι στο κορφο μου:sm3::sm3:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 23:23
ειδες ουτε φιδι στο κορφο μου:sm3::sm3:


...έτσι .... έτσι ..... :sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 23:24
ΝΑΙ... ιδίως εμένα... ξαπλωμένος στη βεράντα... απολάμβανα το Χατζηλιά να αγορεύει... μεταξύ ύπνου και ξύπνιου... με το θόρυβο της μηχανής του γκαζόν από κάτω...

Όταν δε πήγαν να αδειάσουν τη σακούλα τους έβγαλα και φωτό... Αφού με ξύπνησαν... τι να έκανα??? :sm7:


Την φωτό να δούμε Κωστήηηηηηηηηηηηηηηη ...... την φωτόοοοοοοοο ..... :sm7:

CPretenteriS
04-07-2010, 23:29
Να μην πω δε τι μας έκανε με το Μαυροσκιαδάκη ο Χατζηλιάς.... από Ξυλόκαστρο-Κινέτα... Ο άνθρωπος είναι άκρως επικίνδυνος... Η οδήγησή του μπορεί να σε κοιμήσει και να βρεθείς να βλέπεις αγγέλους... πράσινα λιβάδια και τέτοια... :sm7::sm7:
Του το συγχωρώ όμως γιατί στο Κινέτα-Ελευσίνα... έκανε ελιγμούς και μου άνοιγε δρομο να περνάω με τις κούτες... το 'σωσε τελευταία στιγμή... αλλιώς θα του σουρνα τώρα... :sm7::sm7:

Σ' ευχαριστώ Μιχαλιόοο... εσύ κι ο Valentino Rossi... :sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 23:32
ΝΑΙ... ιδίως εμένα... ξαπλωμένος στη βεράντα... απολάμβανα το Χατζηλιά να αγορεύει... μεταξύ ύπνου και ξύπνιου... με το θόρυβο της μηχανής του γκαζόν από κάτω...

Όταν δε πήγαν να αδειάσουν τη σακούλα τους έβγαλα και φωτό... Αφού με ξύπνησαν... τι να έκανα??? :sm7:

Την φωτό να δούμε Κωστήηηηηηηηηηηηηηηη ...... την φωτόοοοοοοοο ..... :sm7:


..... την φωτόοοοοοοοο ...........

CPretenteriS
04-07-2010, 23:37
..... την φωτόοοοοοοοο ...........

Άσε γιατί έκανα μια ΜΑ---ΙΑ με την κάρτα μνήμης... και δε βρίσκω τις φωτο ούτε από χτες στο Ναύπλιο... ούτε τις σημερινές και μου ρχεται εγκεφαλικό... έμφραγμα... κλπ...

Το γλύτωσα στη ντουζιέρα που με στείλατε για να με εξοντώσετε... :D:D.. να το πάθω τώρα..?? Κρίμα... ;);)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
04-07-2010, 23:39
Άσε γιατί έκανα μια ΜΑ---ΙΑ με την κάρτα μνήμης... και δε βρίσκω τις φωτο ούτε από χτες στο Ναύπλιο... ούτε τις σημερινές και μου ρχεται εγκεφαλικό... έμφραγμα... κλπ...

Το γλύτωσα στη ντουζιέρα που με στείλατε για να με εξοντώσετε... :D:D.. να το πάθω τώρα..?? Κρίμα... ;);)


Μποϋκοτάζ απ' τον Μαυρούλη ..... :sm7:


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:4pzplFtk_zquVM:http://www.uustoryteller.com/images/chaliceclub2art/boycott.jpg (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.uustoryteller.com/images/chaliceclub2art/boycott.jpg&imgrefurl=http://www.uustoryteller.com/cc2badges.htm&usg=__K8Fh_25i0yKRD5yeinFsyU5OIeI=&h=332&w=352&sz=38&hl=el&start=3&um=1&itbs=1&tbnid=4pzplFtk_zquVM:&tbnh=113&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3D%25CE%259C%25CF%2580%25CE%25BF%25CF%258A%25CE%25BA%25CE%25BF%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25B6%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DN%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1)

CPretenteriS
04-07-2010, 23:54
Μποϋκοτάζ απ' τον Μαυρούλη ..... :sm7:


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:4pzplFtk_zquVM:http://www.uustoryteller.com/images/chaliceclub2art/boycott.jpg (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.uustoryteller.com/images/chaliceclub2art/boycott.jpg&imgrefurl=http://www.uustoryteller.com/cc2badges.htm&usg=__K8Fh_25i0yKRD5yeinFsyU5OIeI=&h=332&w=352&sz=38&hl=el&start=3&um=1&itbs=1&tbnid=4pzplFtk_zquVM:&tbnh=113&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3D%25CE%259C%25CF%2580%25CE%25BF%25CF%258A%25CE%25BA%25CE%25BF%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25B6%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DN%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1)


Γι αυτό λέγεται...άνθρωπος σκιά... θέλει προσοχή... κυκλοφορεί ανάμεσα μας... είναι παντού και πουθενά... :sm7:

Michael Chatzilias
05-07-2010, 00:55
Καβαλάρηδες του GSForum,


Σταθήκατε στο ύψος σας.
Με βγάλατε ασπροπρόσωπο, κι ας ήταν με 120 μόνο.
Καλά είναι, και με ασφάλεια. Άκουσα και όλα μου τα αγαπημένα...και ERA4.

Εκ της Ιταλίας, Καλώς γυρίσατε παιδιά, καλώς ήρθατε σπίτια σας. Ανυπομονούμε να δούμε τις φωτογραφίες όταν είναι διαθέσιμες.

Ένα μεγάλο ευχαριστούμε στον Νίκο Λεοντόκαρδο, που μας φιλοξένησε στα μέρη του στο Ξυλόκαστρο και περάσαμε άλλη μια υπέροχη GSForumίστικη μέρα, όπως ακριβώς ξέρουμε καλά να περνούμε...

Χαίρομαι πολύ που καταφέρατε να έρθετε οι πιο πολλοί, είτε με μοτοσυκλέτα, με αυτοκίνητο, με σκάφος, με τα παιδάκια σας....χάρηκα που σας είδα όλους.

Είναι δυνατό αυτό το Forum.
Και να μην ξεχνούμε ότι έχουμε και το αυτοκόλητό μας στο Nordkapp (Jefe).

Καληνύχτα σε όλους, καλή εβδομάδα αύριο.

napgeo
05-07-2010, 02:04
Καλησπερα και απο μενα. Τωρα μπηκαμε μεσα στο σπιτι ολα καλα. Πολυ ωραια ολα κουραστικαμε να πηγενουμε σταθερα με 120αλλα οταν εχεις χατσιλια μαζι τη περιμενεις καροτι παιδια καροτσι:sm7::sm7::sm7:


Καλά είναι με 120. Μετά ανάβουν τα boxer. Έχει και ζέστη αυτές της μέρες..:cool:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-07-2010, 02:28
Καλά είναι με 120. Μετά ανάβουν τα boxer. Έχει και ζέστη αυτές της μέρες..:cool:


http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-31.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-31.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-31.gif

...δεν μπορείς άμα δεν ρίξεις τις πρόκες σου ....

http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-31.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-31.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/NEYR-31.gif

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-07-2010, 02:42
Καλά είναι με 120. Μετά ανάβουν τα boxer. Έχει και ζέστη αυτές της μέρες..:cool:


Πέρα από την πλάκα ..... Νάπο μας έλειψες .... ;)

frits
05-07-2010, 08:38
Άσε γιατί έκανα μια ΜΑ---ΙΑ με την κάρτα μνήμης... και δε βρίσκω τις φωτο ούτε από χτες στο Ναύπλιο... ούτε τις σημερινές και μου ρχεται εγκεφαλικό... έμφραγμα... κλπ...

Το γλύτωσα στη ντουζιέρα που με στείλατε για να με εξοντώσετε... :D:D.. να το πάθω τώρα..?? Κρίμα... ;);)

Κώστα αν δεν μπορείς να βρεις άκρη φέρε μου την κάρτα, μόνο μην τραβήξεις άλλες φωτό.
Το τηλέφωνο στο προφίλ μου.

GEO_K
05-07-2010, 09:02
κι εμεις ευχαριστουμε ολη την παρεα που βρεθηκε στο ξυλοκαστρο και μας υποδεχτηκε μετα το δεκαημερο μας στην ξενιτια!!!! Να στε καλα παιδια!!!! Καλη ανταμωση!!!!

CPretenteriS
05-07-2010, 11:17
Καλά είναι με 120. Μετά ανάβουν τα boxer. Έχει και ζέστη αυτές της μέρες..:cool:

Υπάρχουν ειδικές παγοκύστες απ' ότι έχω ακούσει... :D:D:D

CPretenteriS
05-07-2010, 11:19
Κώστα αν δεν μπορείς να βρεις άκρη φέρε μου την κάρτα, μόνο μην τραβήξεις άλλες φωτό.
Το τηλέφωνο στο προφίλ μου.

Τοο late..... πήγα να κάνω recovery... τισ περισσότερες τις βρήκα... αλλά τη συγκεκριμένη... όχι...

Αυτός ο Μαυροσκιαδάκης φταίει για όλα... :p:p

Εσένα σε θέλω για άλλο όμως... θα σε πάρω!!!

napgeo
05-07-2010, 11:21
Υπάρχουν ειδικές παγοκύστες απ' ότι έχω ακούσει... :D:D:D


Καλημέρα
Αυτό δεν το γνωρίζω.. Σε παρακαλώ βάλε κάτι να δω..

CPretenteriS
05-07-2010, 11:21
Καβαλάρηδες του GSForum,


Σταθήκατε στο ύψος σας.
Με βγάλατε ασπροπρόσωπο, κι ας ήταν με 120 μόνο.
Καλά είναι, και με ασφάλεια. Άκουσα και όλα μου τα αγαπημένα...και ERA4.

Εκ της Ιταλίας, Καλώς γυρίσατε παιδιά, καλώς ήρθατε σπίτια σας. Ανυπομονούμε να δούμε τις φωτογραφίες όταν είναι διαθέσιμες.

Ένα μεγάλο ευχαριστούμε στον Νίκο Λεοντόκαρδο, που μας φιλοξένησε στα μέρη του στο Ξυλόκαστρο και περάσαμε άλλη μια υπέροχη GSForumίστικη μέρα, όπως ακριβώς ξέρουμε καλά να περνούμε...

Χαίρομαι πολύ που καταφέρατε να έρθετε οι πιο πολλοί, είτε με μοτοσυκλέτα, με αυτοκίνητο, με σκάφος, με τα παιδάκια σας....χάρηκα που σας είδα όλους.

Είναι δυνατό αυτό το Forum.
Και να μην ξεχνούμε ότι έχουμε και το αυτοκόλητό μας στο Nordkapp (Jefe).

Καληνύχτα σε όλους, καλή εβδομάδα αύριο.

Γεια σου ρε καβαλάρη Χατζηλιά!!! Μην τους ακούς... τα media σε στηρίζουν...!!! :D:D:D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-07-2010, 11:27
Υπάρχουν ειδικές παγοκύστες απ' ότι έχω ακούσει... :D:D:D


Αφού σου έχω πει .... Μην του δίνεις "αέρα" ......

Θα μας "ξεφωνήσει" μετά ..... :yz

CPretenteriS
05-07-2010, 11:34
Αφού σου έχω πει .... Μην του δίνεις "αέρα" ......

Θα μας "ξεφωνήσει" μετά ..... :yz

Τώρα που μπορώ..... γιατί ααααανν βρεθώ με boxer κι εγώ.... τι θα του λέω..?? :D:D

gsmaniac
05-07-2010, 15:27
Τώρα που μπορώ..... γιατί ααααανν βρεθώ με boxer κι εγώ.... τι θα του λέω..?? :D:D
θα μιλατε για το ονειρο σας ....που εγινε πραγματικοτητα:D:D

CPretenteriS
05-07-2010, 15:43
θα μιλατε για το ονειρο σας ....που εγινε πραγματικοτητα:D:D

:sm7:

danaos
05-07-2010, 16:55
Τα εμαθα τα εμαθα χαλια περάσατε παλι!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Παντα τετοια παιδες!!!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-07-2010, 17:36
Τα εμαθα τα εμαθα χαλια περάσατε παλι!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Παντα τετοια παιδες!!!!


Ρε φιλαράκι .... μας λείψατε οικογενειακώς ..... :(

danaos
05-07-2010, 17:39
:hmmm::hmmm::hmmm:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-07-2010, 17:43
:hmmm::hmmm::hmmm:



...κι εμείς ... :(

danaos
05-07-2010, 17:45
Νικολα ειναι λιγο δύσκολα τα πραγματα για εμας ....ειμαστε στον αερα γενικα....:(:(

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
05-07-2010, 17:52
Νικολα ειναι λιγο δύσκολα τα πραγματα για εμας ....ειμαστε στον αερα γενικα....:(:(


Το καταλαβαίνω .... Κουράγιο ... Μπόρα είναι, θα περάσει .... ;)

gandreas
06-07-2010, 09:49
Γιατί καθυστερούν οι φωτογραφίες? από Photoshop περνάνε ?
παραλία είναι πρέπει να δείχνουμε τα γυμνασμένα κορμιά μας!!!:sm7:
Ανεβασετες ανεπεξέργαστες:sm7:

CPretenteriS
06-07-2010, 10:17
Γιατί καθυστερούν οι φωτογραφίες? από Photoshop περνάνε ?
παραλία είναι πρέπει να δείχνουμε τα γυμνασμένα κορμιά μας!!!:sm7:
Ανεβασετες ανεπεξέργαστες:sm7:

Άσε να σβήσουνε κοιλιές και τα σχετικά.... :D:D Γι αυτούς που έχουνε δηλαδή... εμάς δε μας αφορά... :sm7:

gandreas
09-07-2010, 00:45
http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0042.jpg





http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0041.jpg



http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0037.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0040.jpg





http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0039.jpg





http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0038.jpg





http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0031.jpg





http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0036.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0035.jpg

gandreas
09-07-2010, 00:47
http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0034.jpg







http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0033.jpg





http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0032.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0030.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0028.jpg





http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0024.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0025.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0026.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0027.jpg

gandreas
09-07-2010, 00:48
http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0023.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0022.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0021.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0020.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0019.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0018.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0017.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0016.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0015.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0014.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0013.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0012.jpg

gandreas
09-07-2010, 00:50
http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0011.jpg


http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0010.jpg





http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0008.jpg



http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0007.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0006.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0005.jpg



http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0004.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0003.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0002.jpg



http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0001.jpg



http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0044.jpg




http://i884.photobucket.com/albums/ac50/gandreas/GSFORUM1/0045.jpg

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
09-07-2010, 01:03
Καταπληκτικές οι φωτογραφίες σου Ανδρέα .... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/36_2_25thumbsup.gif

Arkas
09-07-2010, 01:45
Μπράβο Ανδρέα!

Το 'χεις!!!;)

GEO_K
09-07-2010, 02:10
πολυ καλος!!!!!:sm8:

CPretenteriS
09-07-2010, 02:22
Βρήκα κι εγώ 2... ομαδικές... ;);)

http://www.gsforum.gr/picture.php?albumid=158&pictureid=1697


Χατζηλιά... αφιερωμένη αυτή... :D:D

http://www.gsforum.gr/picture.php?albumid=158&pictureid=1696

steliosx
09-07-2010, 13:22
Νικολα ειναι λιγο δύσκολα τα πραγματα για εμας ....ειμαστε στον αερα γενικα....:(:(


Φίλε Δαναέ, δυνατά και με πίστη για το αύριο. Ψηλά το κεφάλι όπως πάντα!!
_________________________________________

saitman
10-07-2010, 00:09
αντε και την επομενη!ωραιες φωτο Ανδρεα!

gandreas
10-07-2010, 00:29
αντε και την επομενη!ωραιες φωτο Ανδρεα!


Ευχαριστώ,:)
στο τέλος Σεπτεμβρίου θα έρθω και Ηράκλειο και ελπίζω να οργανώνετε καφέ – τσικουδιές να σας γνωρίσω όλους ;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
16-07-2010, 02:08
Η Έλευση των μυρίων......

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE01.jpg





....όλες οι "φίρμες" ...

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE02.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE03.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE04.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE05.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE06.jpg





....τα καφεδάκια ....

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE07.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE08.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE09.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE10.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE11.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE12.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE13.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE14.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE15.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE16.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE17.jpg




....η "αρχιφίρμα" .....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE18.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE19.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE20.jpg



.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
16-07-2010, 02:08
.....ο businessman ....

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE21.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE22.jpg



....η οικογένεια gandrea ....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE23.jpg




.....η νέα γενιά του GS Forum ....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE24.jpg





....γειά σου κ σένα Θοδωρή ....

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE25.jpg





....ο Tom που ήρθε απ' την Λευκάδα μόνο κ μόνο για ένα μπάνιο μαζί μας ....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE26.jpg





...γιατί ο Πρετεντέρης σηκώνει τα χέρια ;;;;


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE27.jpg






.....μόλις έφτασαν και οι "Ιταλοί" .....


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE28.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE29.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE30.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE31.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE32.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE33.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE34.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE35.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE36.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE37.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE38.jpg



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE39.jpg




.....ο "φωτογράφος" μας .... επιτέλους εκτός εργασίας ....



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/SYNANTHSEIS-KAFEDES/XYLOKASTR-ME%20TON%20XATZILIA/aRE40.jpg

Naval Architect
16-07-2010, 10:19
Εγώ θα είμαι και αυτό το Π/Σ/Κ στο Ξυλόκαστρο.....Π'αντα πίσω στα πάτρια εδάφη..!!!!

CPretenteriS
16-07-2010, 10:23
Έεεε.... όχι και φίρμες.... διασημότητες παρακαλώ !! :sm7:

Όσο για το quiz γιατι σηκώνω τα χέρια η απάντηση είναι εύκολη... λειτουργώ σαν τις μαριονέτες... τραβάς το σκοινάκι και κουνιούνται χέρια-πόδια...

Κι εκεί που είχε το πόδι του ο Χατζηλιάς... τι περίμενες να κάνω... ευτυχώς η φωτό δεν έχει ήχο.... :sm7::sm7:

gthes
16-07-2010, 12:39
Σας ζηλεύουμε ρε παιδιά εμείς οι πάνω.Μπράβο να περνάτε πάντα όμορφα.

gthes
16-07-2010, 12:41
Κι εκεί που είχε το πόδι του ο Χατζηλιάς... τι περίμενες να κάνω... ευτυχώς η φωτό δεν έχει ήχο.... :sm7::sm7:

Εγώ κάτι φωνές άκουσα.Σιγά ρε μ@λ@κ@ τα @ρχ......@ μου :sm3::sm3::sm3::sm3::sm3:

CPretenteriS
26-07-2010, 12:41
Εγώ κάτι φωνές άκουσα.Σιγά ρε μ@λ@κ@ τα @ρχ......@ μου :sm3::sm3::sm3::sm3::sm3:

:sm7::sm7::sm7: