PDA

View Full Version : Χαμηλή σέλα για GS 1200 08


KRASOPATERAS
10-07-2010, 20:05
Ξέρει κανείς αν υπάρχει χαμηλή πίσω σέλα για το GS μου 08?

Η γυναίκα από πίσω τρώει λίγο αέρα παραπάνω και βλέπω να τρώω παντόφλα….:sm7:

KAS
11-07-2010, 17:39
Για το πίσω κομμάτι δεν πρέπει να υπάρχει χαμηλή σέλα .
Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να γοράσεις καλό κράνος για την παντόφλα .:sm7:

vasilisGS
11-07-2010, 18:10
το προβλημα το λυνεις πηγαινεις σε εναν που φτιαχνει ταπετσαριες αυτοκινητου και στην χαμηλωνει αφαιροντας λιγι υλικο .Το εκανα εγω και το αποτελεσμα ειναι καταπληκτικο γιατι η σελα γινετε και ποιο μαλακη .Η γυναικα μου μετα απο αυτο καταευχαριστιθηκε και δεν λεει οτι καθετε ψηλα

pepax66
11-07-2010, 19:05
Η σέλα του adve είναι στην ίδια ευθεία ο οδηγός με τον συνοδηγό αλλά πιο ψηλή για τον οδηγό αλλιώς πάς σε μονοκόμματη σε aftermarket! Το κόστος είναι αρκετά ψηλό αλλά πριν από όλα αυτά δοκίμασε μια ζελατίνα ψηλότερη όπως η vario που έχει και φλαπς και ίσως και καλύτερη κάλυψη στον συνοδηγό! Την λύση του ταπετσέρη στην αφήνω τελευταία γιατί το αποτέλεσμα είναι αναμφίβολο και διαφορετικό από μάστορα σε μάστορα αλλά βέβαια υπάρχει και η λύση συμφορουμίτη μας, που είναι εγγύηση!;)

KRASOPATERAS
12-07-2010, 01:18
Η σέλα του adve είναι στην ίδια ευθεία ο οδηγός με τον συνοδηγό αλλά πιο ψηλή για τον οδηγό αλλιώς πάς σε μονοκόμματη σε aftermarket! Το κόστος είναι αρκετά ψηλό αλλά πριν από όλα αυτά δοκίμασε μια ζελατίνα ψηλότερη όπως η vario που έχει και φλαπς και ίσως και καλύτερη κάλυψη στον συνοδηγό! Την λύση του ταπετσέρη στην αφήνω τελευταία γιατί το αποτέλεσμα είναι αναμφίβολο και διαφορετικό από μάστορα σε μάστορα αλλά βέβαια υπάρχει και η λύση συμφορουμίτη μας, που είναι εγγύηση!;)

Για πες την να την ξέρω….;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
12-07-2010, 07:36
Έχεις pm ... :)