PDA

View Full Version : GARMIN GPSMAP 276C ME XARTES ANABASI


fotisgs
22-07-2010, 14:28
http://www.gpscentral.ca/graphics/Photos/mark276c.gif
GARMIN GPSMAP 276C
110 μικρόφωνο ανοικτή ακρόαση
280 Χάρτες ανάβασης (ύπαιθρος – πόλεις Ελλάδος – Ιταλία)
580.00 GARMIN GPSMAP 276C
95.00 Bαση αντικραδρασμική Touratech
18.00 Βάση τιμονιού 360 μοίρες

ΑΠΟ : 1083.00 ΜΟΝΟ 400.00
6977 439 009 ΦΩΤΗΣ

cyrus
22-07-2010, 15:51
Εσύ φίλε είσαι έμπορος ;;;;;;;:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:
Από τα 42 μηνύματα που έχεις τα 39 είναι πωλήσεις.Επιτρέπεται σε εμπόρους να χρησιμοποιούνε το φόρουμ για το εμπόριό τους ;;;;;;;:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:

vpentza
22-07-2010, 16:39
Εσύ φίλε είσαι έμπορος ;;;;;;;:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:
Από τα 42 μηνύματα που έχεις τα 39 είναι πωλήσεις.Επιτρέπεται σε εμπόρους να χρησιμοποιούνε το φόρουμ για το εμπόριό τους ;;;;;;;:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:


Παρατηρητικότατος ο CYRUS....... περιμένω να διαβάσω απάντηση....;)

vincet
22-07-2010, 17:37
:sm7::sm7::sm7:

fotisgs
22-07-2010, 17:38
Καλησπέρα φιλέ cyrus δεν είμαι έμπορος αλλά ιδιώτης και έχω μεγάλη λόξα με το μηχανάκι μου, Π******ς – Τζόγο – Ναρκωτικά – Μπουζούκια και Λουλούδια και Βίζιτες δεν ξέρω τι είναι ,και επειδή θέλει να διαβάσει την απάντηση και το φιλαράκι σου ο vpentza δικαίωμα μου είναι όσα χρήματα βγάζω να τα χώνω στην μηχανάρα μου και όποτε γουστάρω και τα βαριέμαι τα πουλάω. Καλό απόγευμα

vincet
22-07-2010, 17:50
Καλησπέρα φιλέ cyrus δεν είμαι έμπορος αλλά ιδιώτης και έχω μεγάλη λόξα με το μηχανάκι μου, Πουτάνες – Τζόγο – Ναρκωτικά – Μπουζούκια και Λουλούδια και Βίζιτες δεν ξέρω τι είναι ,και επειδή θέλει να διαβάσει την απάντηση και το φιλαράκι σου ο vpentza δικαίωμα μου είναι όσα χρήματα βγάζω να τα χώνω στην μηχανάρα μου και όποτε γουστάρω και τα βαριέμαι τα πουλάω. Καλό απόγευμα

:sm8::sm8:

mjtir
23-07-2010, 08:59
Καλησπέρα φιλέ cyrus δεν είμαι έμπορος αλλά ιδιώτης και έχω μεγάλη λόξα με το μηχανάκι μου, Πουτάνες – Τζόγο – Ναρκωτικά – Μπουζούκια και Λουλούδια και Βίζιτες δεν ξέρω τι είναι ,και επειδή θέλει να διαβάσει την απάντηση και το φιλαράκι σου ο vpentza δικαίωμα μου είναι όσα χρήματα βγάζω να τα χώνω στην μηχανάρα μου και όποτε γουστάρω και τα βαριέμαι τα πουλάω. Καλό απόγευμα


Το ιδιο νοημα θα μπορουσε να βγει με μια πιο λεπτη προσεγγιση . Εδω ειμαστε μια παρεα, και μιας και απευθυνεσαι σε εμας που στην πλειοψηφια μας δεν γνωριζομαστε πρεπει να εισαι πιο <<τρυφερος>> , αλλιως ο κουβας μας περιμενει ....

Καλοπουλητα .

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-07-2010, 15:35
Εσύ φίλε είσαι έμπορος ;;;;;;;:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:
Από τα 42 μηνύματα που έχεις τα 39 είναι πωλήσεις.Επιτρέπεται σε εμπόρους να χρησιμοποιούνε το φόρουμ για το εμπόριό τους ;;;;;;;:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:


Όχι, ο Φώτης ΔΕΝ είναι έμπορος ....

Έχει την "τρέλα" να φορτώνη την μοτό του με ΟΤΙ καλούδι κυκλοφορεί ... ;)

Και να πω ότι, η μοτό του Φώτη, είναι απ' τις πιο "φορτωμένες" που έχω δει .... :)

xkoukos
11-09-2010, 01:45
Πολύ καλη η προσφορά σου!

Θα σε πάρω τηλ.