PDA

View Full Version : Καλές διακοπές σε όλους και με .... ΠΡΟΣΟΧΗ !!!


ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-08-2010, 13:35
.

Φίλοι μου,

με το καλό να πάμε

και με το καλό να γυρίσουμε

και στις φετινές μας διακοπές ... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/smiley20.gif




Και θυμηθείτεεεεεεεε ..... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/e1-small.jpg




http://img836.imageshack.us/img836/6558/deathe.png


.... τα μάτια μας 14 !!!




.

syan
14-08-2010, 13:58
.... τα μάτια μας 14 !!!


.

MARK
14-08-2010, 13:59
:sm8:

KAS
14-08-2010, 14:04
Τι βλέπουν τα μάτια μου , δεν περιγράφεται .:sm8:

lenon
14-08-2010, 16:34
Παιδιά πολύ προσοχή.Χτες που ερχόμουν από Ναύπλιο με τη γυναίκα μου, είδαμε ατύχημα με 2 μηχανάκια.Ήταν 2 μαύρα (μαλλον Honda street).Όλοι μαζί ήταν 7,8 μηχανάκια που κυνηγιόντουσαν.Στην στροφή έφυγε ο πρώτος και μετά έπεσε πάνω του ο δεύτερος είπαν κάποιοι με αυτοκίνητο που είχαν φτάσει πρώτοι.Τα 2 παιδιά χάλια.Αναίσθητους τους πήραν για το νοσοκομείο.Τα δε μηχανάκια λιώμα.Μας χάλασαν την εκδρομή:(:(:(:(:(

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
14-08-2011, 10:03
.... τα μάτια μας 14 !!!

erasel
14-08-2011, 11:45
Παιδιά πολύ προσοχή.Χτες που ερχόμουν από Ναύπλιο με τη γυναίκα μου, είδαμε ατύχημα με 2 μηχανάκια.Ήταν 2 μαύρα (μαλλον Honda street).Όλοι μαζί ήταν 7,8 μηχανάκια που κυνηγιόντουσαν.Στην στροφή έφυγε ο πρώτος και μετά έπεσε πάνω του ο δεύτερος είπαν κάποιοι με αυτοκίνητο που είχαν φτάσει πρώτοι.Τα 2 παιδιά χάλια.Αναίσθητους τους πήραν για το νοσοκομείο.Τα δε μηχανάκια λιώμα.Μας χάλασαν την εκδρομή:(:(:(:(:(


Aυτό το σκηνικό το έχω δει και γω ! Μηχανάκια να κυνηγιούνται, ποιός θα πάει πιο γρήγορα και τέτοια !!

Μακριά από τέτοιες παρέες!


Προσοχή στους νέους οδηγούς που παρασύρονται από τέτοιες παρέες και τρέχουν , μου φαίνεται θα αρχίσω να φοράω μπλουζάκια gs forum !

Sakis
14-08-2011, 14:24
.... τα μάτια μας 14 !!!

CPretenteriS
14-08-2011, 15:03
:sm8::sm8::sm8::sm8:

KRASOPATERAS
15-08-2011, 11:18
:sm8:
Καλά χιλιόμετρα σε όλους !

Arkas
15-08-2011, 11:26
Μεγάλη προσοχή αδέρφια !!!

gemara
15-08-2011, 16:11
Παίδες, κυκλοφορούμε καθημερινώς στους δρόμους με μοτοσυκλέτες, η γυναίκα μου και γω, το τι βλέπουμε πλέον δεν περιγράφεται. Νομίζω ή έξαρση της φετινής χρονιάς, δεν έχει γνωρίσει προηγούμενο.

Σήμερα γυρίσαμε από διαφορετικούς προορισμούς και λέγαμε ποιος είδε το πιο κουφό στο δρόμο.

Παντελής αδιαφορία και έλλειψη αστυνόμευσης, πλήρης κατάλυση του νόμου και συνέπεια της "κρίσης" και του γενικού διαλύματος της χώρας, ο καθένας κάνει ότι γουστάρει. Σε ένα σύνολο 100 χλμ εντός λεκανοπεδίου που γυρίσαμε σήμερα, κανείς μα κανείς ένστολος στο δρόμο.

Μπαμπάς με γιό σήμερα πάνω σε GS, σαγιονάρα και οι δύο, δε μιλάω για κράνη και σορτσάκια, σφαιράτοι στην Ανάβυσσο. Hayabusa στην παραλιακή με σαγιονάρα. Τούμπανο γυαλισμένο ΚΤΜ, ψηλό σαν ακρίδα με το ζευγάρι με μαγιό επάνω και την κοπελιά να κρατάει 2 καρέκλες στο χέρι. Στο φανάρι χτες μπροστά μου ΔΙΑΣ να περιμένει με κόκκινο, να τον περνάει από την εξωτερική αυτοκίνητο, να κροσσάρει τη Βουλιαγμένης με κόκκινο, δίπλα του οι πιτσιρικάδες ξεκράνωτοι με την πετσέτα για κάθισμα στο παπάκι και να ξεκινάει ατάραχος ο αστυνόμος με το πράσινο. Τούμπανο GSA με δυο "παπούδες" ξεκράνωτους επάνω, χωρίς πινακίδες, να περνάει όλα τα κόκκινα στη Γλυφάδα. Ήμουν με τη "γιαγιά" και δεν μπορούσα να τους φτάσω για να τους ρωτήσω αν ήταν αστυνόμοι. Τι άλλο;

Το άλλο δε το τρομερό, ο στάνταρ ηλίθιος ο μηχανόβιος που περνάει ένα μέτρο το κόκκινο φανάρι και περιμένει είτε να του κορνάρουν είτε να τους ακούσει από πίσω να ξεκινάνε για να φύγει. Έχει γίνει "κόμπλα" από πίσω του με άλλους δύο ηλίθιους με αυτοκίνητο που κάνανε σφήνα και αρχίζουν τα κορναρίσματα μεταξύ τους. Πετάγεται ο βλαξ ο μηχανόβιος να ξεκινήσει ακούγοντας τα κορναρίσματα, ως άλογο που το σπηρουνίζουν, για να κόψει κάθετα αριστερά το ρεύμα της Βουλιαγμένης, όπου βέβαια το αντίθετο ρεύμα έχει πράσινο και συνεχίζει ακάθεκτο. Το τι έγινε και πως δεν σκοτώθηκε το παλληκάρι, δε λέγεται. "Θύμωσε" μάλιστα και κοίταγε μετά αγριεμένος τους πισινούς του που του κόρναραν...

Ο Παναγιά να μας φυλάει, είναι και η μέρα της σήμερα!

http://i982.photobucket.com/albums/ae310/gemara2/Various/15-08-201110-04-57-IMG_0875.jpg

gsmaniac
15-08-2011, 16:33
Τι βλέπουν τα μάτια μου , δεν περιγράφεται .:sm8:

Εμένα να δεις....:hmmm::hmmm:
Το νου μας,εκει Οξω....;)

adventure
16-08-2011, 07:16
Μεγάλη προσοχή πολύς κόσμος στους δρόμους .

:sm8:

Leondios
16-08-2011, 15:55
Φίλοι μου προσοχή μεγάλη χρειάζεται και στην Αθήνα. Οι δρόμοι είναι άδειοι και οι εναπομείναντες οδηγοί αυτοκινήτων τρέχουν σαν τρελοί και το χειρότερο περνάν με κόκκινο. Χρειάζεται πολύ προσοχή από όσους κινούνται με μοτοσικλέτα στους άδειους δρόμους, δεν ξέρεις από που θα σου πεταχτεί ο μακάκας.
:hmmm:

SenseiG
16-08-2011, 16:00
Με το καλο να παμε με το καλο να γυρισουμε χωρις ηρωισμους και κοντρες..!!