PDA

View Full Version : ΕΔΕΙΡΑΝ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑΣΑΝ 2 ΑΘΩΑ ΑΔΕΛΦΙΑ 15-17 ΕΤΩΝ ΣΤΟ ΠΑΚΙΣΤΑΝ


manosamos
23-08-2010, 15:06
Αφου ξυλοκοπησαν μεχρι αναισθησιας δυο αδελφια 15 και 17 ετων,πιστευωντας οτι ειναι δραστες κλοπης,τους κρεμασαν αναποδα σε κεντρικο σημειο της πολης Sialkot.
Φυσικα τα αδελφια κατεληξαν και το φρικιαστικο του θεματος ειναι οτι η αστυνομια παρακολουθουσε το συμβαν χωρις να επεμβει.
Η αυτοδικια σε ολο το φρικιαστικο της μεγαλειο.
Υ.Γ Αληθεια,τετοια παλλικαρια μας ερχωνται και στην Ελλαδα?
Αν ναι,ας ετοιμαστουμε να νιωσουμε τον νόμο του οχλου στο πετσι μας,σε μερικα χρονια,οταν στην χωρα πλειονωτητα θα ειναι οι μουσουλμανοι.:rolleyes:

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=166588&cid=5

http://www.youtube.com/watch?v=Flh_-D4SX9w&feature=player_embedded

nek21
23-08-2010, 15:53
τραγικο τι να πω.ειναι ανθρωποι αυτοι?μαλλον ζωα ειναι.

MARK
23-08-2010, 16:08
Νεύρα:hmmm:Νεύρα

manosamos
23-08-2010, 22:25
τραγικο τι να πω.ειναι ανθρωποι αυτοι?μαλλον ζωα ειναι.
Δες τι παθαινουν οσες δεν τους καθονται ή τις βαριουνται
Aνεμος: ΒΙΑ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (http://anemos5.blogspot.com/2008/08/blog-post_22.html)

gelasios
23-08-2010, 22:57
Τι έχουν τα ζώα? Μια χαρά είναι τα ζώα. Αυτοί δεν είναι ούτε άνθρωποι, είναι υπάνθρωποι... Τι να πει κανείς...

Arkas
23-08-2010, 23:05
Aνεμος: ΒΙΑ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (http://anemos5.blogspot.com/2008/08/blog-post_22.html)
Συγκλονίστηκα!:mad::mad::mad:

Dionisis
23-08-2010, 23:56
θελω κατι να γραψω αλλα τι ????????????

pantam
24-08-2010, 01:02
"Έγκυος ήταν η αφγανή χήρα που μαστιγώθηκε πριν εκτελεστεί με τρεις σφαίρες στο κεφάλι από τους Ταλιμπάν που την κατηγορούσαν για μοιχεία, έκανε σήμερα γνωστό στο Γαλλικό Πρακτορείο η τοπική αστυνομία.

Η Μπίμπι Σανουμπάρ, 35 χρόνων, κρατήθηκε επί τρεις ημέρες από τους Ταλιμπάν, δέχθηκε 200 χτυπήματα με το μαστίγιο και μετά εκτελέστηκε δημόσια σε ένα οχυρό των Ταλιμπάν στην επαρχία Μπαντγίς, στο δυτικό Αφγανιστάν, σύμφωνα με τον Γουλάμ Μοχάμαντ Σαγίντι, τον δεύτερο στην ιεραρχία της επαρχιακής αστυνομίας.

Σύμφωνα με άλλη αστυνομική πηγή που επικαλείται το πρακτορείο Ρόιτερ, η άτυχη γυναίκα ήταν 48 χρόνων.
Οι Ταλιμπάν κατηγορούσαν τη χήρα για μοιχεία. "Εκτελέστηκε δημόσια με τρεις σφαίρες στο κεφάλι ενώ ήταν έγκυος", δήλωσε ο Σαγίντι, ο οποίος δεν διευκρίνισε πότε η γυναίκα είχε χηρεύσει.

Το θύμα σκότωσε ένας τοπικός διοικητής των Ταλιμπάν, ο Μοχάμαντ Γιουσούφ, σύμφωνα με την ίδια πηγή.
Στη συνέχεια οι Ταλιμπάν πέταξαν το πτώμα σε ένα τομέα που ελέγχεται από τις αφγανικές δυνάμεις ασφαλείας."

express.gr

KRASOPATERAS
24-08-2010, 14:42
Όσο απομακρύνεσαι από την Ευρώπη τόσο ποιο ιθαγενείς είναι ο κόσμος.
Αυτά ούτε στα έργα δεν πρέπει να τα δείχνουν….κρίμα…:mad:

Και μετά ακούω ότι πολλοί θέλουν να πάνε και ταξίδι σε αυτά τα μέρη με την μηχανή….ούτε στον χάρτη δεν θέλω να τους ξέρω .

CPretenteriS
24-08-2010, 14:44
Όσο απομακρύνεσαι από την Ευρώπη τόσο ποιο ιθαγενείς είναι ο κόσμος.
Αυτά ούτε στα έργα δεν πρέπει να τα δείχνουν….κρίμα…:mad:

Και μετά ακούω ότι πολλοί θέλουν να πάνε και ταξίδι σε αυτά τα μέρη με την μηχανή….ούτε στον χάρτη δεν θέλω να τους ξέρω .


Συμφωνώ κι επαυξάνω Γιάννη μου... ΤΡΑΓΙΚΟ!!! :mad::mad:

frits
24-08-2010, 14:48
Έχω κάτι video που κόβουν χέρια από κλέφτες στο Αφγανιστάν..

να τα ανεβάσω ;

Και μερικά ακόμα που κόβουν τα κεφάλια κάποιων ομήρων σαν κοτόπουλα.

Mits70
24-08-2010, 15:34
Αυτοί κάνουν το αντίθετο από αυτό που θα επρεπε να κάνουμε εμείς.
Χωρίς να ξέρουν ότι είναι οι κλέφτες αλλά με μια μικρή υποψία τους σκότωσαν και τους κρέμασαν.Εμείς ΞΕΡΟΥΜΕ τους κλέφτες που βρίσκονται στην Βουλή και όπου αλλού αλλα τους αφήνουμε και τους χαϊδεύουμε κιόλας.Γι αυτό ο Ελληνας διδάσκει την......ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ :hmmm:

commander
24-08-2010, 16:06
Όσο απομακρύνεσαι από την Ευρώπη τόσο ποιο ιθαγενείς είναι ο κόσμος.
Αυτά ούτε στα έργα δεν πρέπει να τα δείχνουν….κρίμα…:mad:

Και μετά ακούω ότι πολλοί θέλουν να πάνε και ταξίδι σε αυτά τα μέρη με την μηχανή….ούτε στον χάρτη δεν θέλω να τους ξέρω .

Εχεις απολυτο δικιο κατι τετοιες καταστασεις σε κανουν ρατσιστη. Δεν μπορο να το πω αυτο που νιωθω.Νεύρα

Uriah Heep
22-09-2010, 00:35
Όσο απομακρύνεσαι από την Ευρώπη τόσο ποιο ιθαγενείς είναι ο κόσμος.

Και μετά ακούω ότι πολλοί θέλουν να πάνε και ταξίδι σε αυτά τα μέρη με την μηχανή….ούτε στον χάρτη δεν θέλω να τους ξέρω .



Ενώ πηγαίνοντας ένα ταξιδάκι στο Nordcapp,
.
.
…πιθανόν να απολαύσεις καλύτερες ατραξιόν!



Οι αμόρφωτοι Πακιστανοί, μπροστά στους πολιτισμένους Ευρωπαίους, φαντάζουν σαν ναζιάρες γατούλες του καναπέ!


Απολαύστε το βίντεο!!!

http://rigasili.blogspot.com/2010/06/blog-post_5477.html



:confused:

tsompanis
22-09-2010, 07:56
Οι αμόρφωτοι Πακιστανοί, μπροστά στους πολιτισμένους Ευρωπαίους, φαντάζουν σαν ναζιάρες γατούλες του καναπέ!




ακριβώς έτσι.....

gemara
22-09-2010, 08:02
Ποια η διαφορά από το να κρεμάς σκυλιά;

gandreas
22-09-2010, 09:25
Και φυσικά είναι τραγικό, αλλά έχω την εντύπωση πως θα νοιώθεις μεγαλύτερη ασφάλεια σαν έντιμος πολίτης εκεί παρά εδώ. (χωρίς να επικροτώ τέτοιες πράξεις:mad:)

Uriah Heep
22-09-2010, 11:17
... αλλά έχω την εντύπωση πως θα νοιώθεις μεγαλύτερη ασφάλεια σαν έντιμος πολίτης εκεί παρά εδώ.


Ας περάσει από την …Ευρωπαϊκή Τούμπα, κανένας έντιμος πολίτης, με κανά κόκκινο κασκόλ με έμβλημα τον δαφνοστεφανωμένο έφηβο,
.
.
…και θα δεις ρεαλιστική αναπαράσταση ταϊσματος στο λάκκο των κροκοδείλων!


Τα φαινόμενα απατούν...

Ο Βίαντας, γιός του Τεύταμου εκ Πριήνης τό είπε, από την εποχή που το παπάκι πήγαινε στην ποταμιά...

"Οι πιό πολλοί άνθρωποι είναι κακοί"


Εγώ θα έλεγα ότι ο "πολιτισμένος" άνθρωπος είναι ένα ...ατύχημα στην εξέλιξη του σύμπαντος, παραφράζοντας ολίγον Φράνσις Μπέϊκον.


:)

xenos
22-09-2010, 11:36
Αφου ξυλοκοπησαν μεχρι αναισθησιας δυο αδελφια 15 και 17 ετων,πιστευωντας οτι ειναι δραστες κλοπης,τους κρεμασαν αναποδα σε κεντρικο σημειο της πολης Sialkot.
Φυσικα τα αδελφια κατεληξαν και το φρικιαστικο του θεματος ειναι οτι η αστυνομια παρακολουθουσε το συμβαν χωρις να επεμβει.
Η αυτοδικια σε ολο το φρικιαστικο της μεγαλειο.
Υ.Γ Αληθεια,τετοια παλλικαρια μας ερχωνται και στην Ελλαδα?
Αν ναι,ας ετοιμαστουμε να νιωσουμε τον νόμο του οχλου στο πετσι μας,σε μερικα χρονια,οταν στην χωρα πλειονωτητα θα ειναι οι μουσουλμανοι.:rolleyes:

Zougla online - Ξυλοδαρμός αθώων αδελφών μέχρι θανάτου (http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=166588&cid=5)

YouTube - Two Inocent brothers killed sialkot pakistan.1 (http://www.youtube.com/watch?v=Flh_-D4SX9w&feature=player_embedded)



εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι θα γίνει κάτι τέτοιο εδώ?.η απλά το γράφεις για να το πεις!!!!.κ άμα το πιστεύεις γιατί δεν κάνεις κάτι από τώρα?..γιατί δεν παίρνεις το 6σφαιρο η" κ την καραμπίνα κ να φυτρώνεις τέτοια άτομα(αλβανούς-πολονους-ρουμανους κ κινεζους) εκεί στο καντήλι κ στη χασια μεριά....κ ούτε γάτα ούτε ζημιά!!....νομίζω ότι είσαι μόνο λόγια για εντυπώσεις!!!...στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί!!!.....κ θέλω να πιστεύω οτι ξέρεις το ΠΑΣ ΜΗΝ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ...αλλά στη περίπτωση σου δεν μετράει??...ξέρεις γιατί το λέω ετσι??!;)

manosamos
22-09-2010, 21:27
εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι θα γίνει κάτι τέτοιο εδώ?.η απλά το γράφεις για να το πεις!!!!.κ άμα το πιστεύεις γιατί δεν κάνεις κάτι από τώρα?..γιατί δεν παίρνεις το 6σφαιρο η" κ την καραμπίνα κ να φυτρώνεις τέτοια άτομα(αλβανούς-πολονους-ρουμανους κ κινεζους) εκεί στο καντήλι κ στη χασια μεριά....κ ούτε γάτα ούτε ζημιά!!....νομίζω ότι είσαι μόνο λόγια για εντυπώσεις!!!...στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί!!!.....κ θέλω να πιστεύω οτι ξέρεις το ΠΑΣ ΜΗΝ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ...αλλά στη περίπτωση σου δεν μετράει??...ξέρεις γιατί το λέω ετσι??!;)


Σου εχει ανεβει η χοληστερινη νομιζω...................:cool:

aeriko
22-09-2010, 21:28
Σου εχει ανεβει η χοληστερινη νομιζω...................:cool:
Υπονοείς κάτι;

petros
22-09-2010, 23:15
Τι να πεί κανείς ρε παιδιά με δαύτους,αυτοί δεν υπολογίζουν τα παιδιά τους,και τα καθαρίζουν στο αψε σβήσε,χωρίς να νιωθουν τίποτα,σκεφτήτε δηλαδη τι μπορούν να κανουν με καποιον ξένο που ετσι το εφερε ο διάολος και τον εβαλαν στο ματι...............

pirate
22-09-2010, 23:32
ΝεύραΝεύραΝεύρα

riga
23-09-2010, 08:38
Αρχική Δημοσίευση από manosamos http://www.gsforum.gr/images/buttons/viewpost.gif (http://www.gsforum.gr/%CE%9C%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%B7-%CE%B4%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%80%CE%BF%CF%85-52/%CE%95%CE%94%CE%95%CE%99%CE%A1%CE%91%CE%9D-%CE%9A%CE%91%CE%99-%CE%9A%CE%A1%CE%95%CE%9C%CE%91%CE%A3%CE%91%CE%9D-2-%CE%91%CE%98%CE%A9%CE%91-%CE%91%CE%94%CE%95%CE%9B%CE%A6%CE%99%CE%91-15-17-%CE%95%CE%A4%CE%A9%CE%9D-%CE%A3%CE%A4%CE%9F-%CE%A0%CE%91%CE%9A%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%9D-13339-post199758/#post199758)
Αφου ξυλοκοπησαν μεχρι αναισθησιας δυο αδελφια 15 και 17 ετων,πιστευωντας οτι ειναι δραστες κλοπης,τους κρεμασαν αναποδα σε κεντρικο σημειο της πολης Sialkot.
Φυσικα τα αδελφια κατεληξαν και το φρικιαστικο του θεματος ειναι οτι η αστυνομια παρακολουθουσε το συμβαν χωρις να επεμβει.
Η αυτοδικια σε ολο το φρικιαστικο της μεγαλειο.




άμα το πιστεύεις γιατί δεν κάνεις κάτι από τώρα?..γιατί δεν παίρνεις το 6σφαιρο η" κ την καραμπίνα κ να φυτρώνεις τέτοια άτομα(αλβανούς-πολονους-ρουμανους κ κινεζους)ι??!;)


Αφού το γράφει ο άνθρωπος. Η αυτοδικια σε ολο το φρικιαστικο της μεγαλειο.
Ακριβώς τα αντίθετα από αυτά που κατάλαβες και που του γράφεις:hmmm:

ntinopoulos
23-09-2010, 09:32
Αφού το γράφει ο άνθρωπος. Η αυτοδικια σε ολο το φρικιαστικο της μεγαλειο.
Ακριβώς τα αντίθετα από αυτά που κατάλαβες και που του γράφεις:hmmm:
ασε αδερφε μη σκοτιζεσαι!;)
ο χενος δε καταλαβαινει και πολλα...:rolleyes:

xenos
23-09-2010, 10:36
Αφού το γράφει ο άνθρωπος. Η αυτοδικια σε ολο το φρικιαστικο της μεγαλειο.
Ακριβώς τα αντίθετα από αυτά που κατάλαβες και που του γράφεις:hmmm:


μην διαβάζεις μόνο τα μισά πράγματα!!......ξέρω τι έγραψα κ ξέρει κ ο συμφοριτης μου τι του έγραψα κ για πιο λόγο!!!!!!!...κ εαν έχεις απορία πρώτα ρώτα κ μετά γράψε!!;)

xenos
23-09-2010, 10:39
Σου εχει ανεβει η χοληστερινη νομιζω...................:cool:


μόνο η χοληστερίνη!!..όλα κόκκινα έχουν βαρέσει!!!:cool:

xenos
23-09-2010, 10:43
ασε αδερφε μη σκοτιζεσαι!;)
ο χενος δε καταλαβαινει και πολλα...:rolleyes:



χα χα χα!!..ετσι είναι!!...αλλά αυτοί που δεν καταλαβαίνουν πολλά κάνουν τις περισσότερες ζημίες...κ είναι κ μπροστάρηδες..αντίθετα κάτι άλλα άτομα που καταλαβαίνουν τα πάντα κάνουν την πάπια!!!!!..μην το πάρεις προσωπικά...απλή αναφορά ήταν!!;)

ntinopoulos
23-09-2010, 12:32
χα χα χα!!..ετσι είναι!!...αλλά αυτοί που δεν καταλαβαίνουν πολλά κάνουν τις περισσότερες ζημίες...κ είναι κ μπροστάρηδες..αντίθετα κάτι άλλα άτομα που καταλαβαίνουν τα πάντα κάνουν την πάπια!!!!!..μην το πάρεις προσωπικά...απλή αναφορά ήταν!!;)
τι θελει να πει ο ποιητης?:Απορία:
αλλα λογια ν αγαπιομαστε!:rolleyes:


τεσπα περνα το σαββατο απ το ginger να μου το εξηγησεις!;)

xenos
23-09-2010, 13:36
τι θελει να πει ο ποιητης?:Απορία:
αλλα λογια ν αγαπιομαστε!:rolleyes:


τεσπα περνα το σαββατο απ το ginger να μου το εξηγησεις!;)


τόσες κοτσάνες γράφονται είπα να γράψω κ εγώ μια!!:).....έχω αγώνα το σαββατο άμα είμαι οκ θα περάσω να τα πούμε κ να τα πιούμε!!!:)