PDA

View Full Version : 29-8-2010 γερωντια παω για καφε


γιαγια αρκουδα
28-08-2010, 21:27
το πρωι κατα της 9+30 θα ιεμαι στα διοδια προσ κορινθο. παω για καφε στο στορκ στην επιδαυρο. αν και ξερω στην ηλικια σας δεν μπορειτε να παρετε τα ποδια σας οποτε ..... βλεπω να πηγενω μονος με την κατερινα .. για να δω ποιοι θα ξυπνησουν πρωι ... ραμολιμεντα:sm7:

Arkas
28-08-2010, 21:38
Καλό καφέ Γιώργο!:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
28-08-2010, 21:52
ραμολιμεντα:sm7:




:sm7::sm7::sm7:


Δεν θα σε προλαβαίνω παλικάρι μου ..... :D


http://www.win-health.com/files/wpro_shared/images/Cartoons/Cartoons%20for%20website/old_man_cruising_on_scooter_md_wht.gif





.

PITS
28-08-2010, 21:56
κατα πασα πιθανοτητα μεσα θα μιλησουμε το πρωι και θα βρεθουμε στα λουτρα ωρ ελενης στο δρομο σου ειναι θα σε παρω τηλ το πρωι

γιαγια αρκουδα
29-08-2010, 14:25
τελικα εχουμε και μαχιμους:) ηρθε ο μαρινος βεβαια δεν ειναι γεροντιο αυτος, στο δρομο ειδα καποιον με πι να μου κανει μοτοστοπ αλλα ημουν δηκαβαλος και δεν μπορεσα να τοn παρω, παντως στο πι ειχε αυτοκολιτο του gs forum:sm7:
παντως περα απο την πλακα λογο του οτι ολι την ευδομαδα ημασταν με ιωση και μετα την δουλια σπιτη κλισμενοι δεν την παλεβαμε να μην βγουμε βολτα.
και εγω και η κατερινα εχουμε μαθει στην <<αλητια >> και με τετια ημερα να εισαι κλισμενος μεσα δεν λεει......
η θερμοκρασια του αερα στην εθνικη βαση του οργανου της bmw μου εριχνε. ειχε 38.5 ο αερας ενω εγω μονο 38....
ΓΑΜΩΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑς ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ??? ΤΟΣΟ ΚΟΥΛΟΣ ΕΙΜΑΙ????

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
29-08-2010, 20:46
τελικα εχουμε και μαχιμους:) ηρθε ο μαρινος βεβαια δεν ειναι γεροντιο αυτος, στο δρομο ειδα καποιον με πι να μου κανει μοτοστοπ αλλα ημουν δηκαβαλος και δεν μπορεσα να τοn παρω, παντως στο πι ειχε αυτοκολιτο του gs forum:sm7:
παντως περα απο την πλακα λογο του οτι ολι την ευδομαδα ημασταν με ιωση και μετα την δουλια σπιτη κλισμενοι δεν την παλεβαμε να μην βγουμε βολτα.
και εγω και η κατερινα εχουμε μαθει στην <<αλητια >> και με τετια ημερα να εισαι κλισμενος μεσα δεν λεει......
η θερμοκρασια του αερα στην εθνικη βαση του οργανου της bmw μου εριχνε. ειχε 38.5 ο αερας ενω εγω μονο 38....
ΓΑΜΩΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑς ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ??? ΤΟΣΟ ΚΟΥΛΟΣ ΕΙΜΑΙ????


Φωτό δεν έχει ???

γιαγια αρκουδα
29-08-2010, 21:24
οπως ειμαι απο την ιωση και τον πυρετο για φωτογραφια ειμαι......:D

Arkas
29-08-2010, 21:29
οπως ειμαι απο την ιωση και τον πυρετο για φωτογραφια ειμαι......:D
Περαστικά Γιώργη!