PDA

View Full Version : Ανδριανόπουλος: Τα λεφτά τα έφαγαν οι πολίτες


MARK
29-08-2010, 10:32
tromaktiko: Ανδριανόπουλος: Τα λεφτά τα έφαγαν οι πολίτες (http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/08/blog-post_8617.html)





Ρε ούστ.........................ΝεύραΝεύραΝεύρα

manosamos
29-08-2010, 10:35
tromaktiko: Ανδριανόπουλος: Τα λεφτά τα έφαγαν οι πολίτες (http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/08/blog-post_8617.html)





Ρε ούστ.........................ΝεύραΝεύραΝεύρα
Μεταξυ μας τωρα...πόσα αρπαξες Γιαννη?:D
Ελβετια και εσυ τα καβατζωσες?:rolleyes:

Arkas
29-08-2010, 10:51
Aνδριανόπουλος:
"Το 70% των κρατικών δαπανών, πηγαίνει σε μισθούς Δ.Υ. και συντάξεις.
Άρα μην ακούτε τα λεφτά τα έφαγαν... από δώ και από εκεί .... και να τα φέρουν πίσω....Ποιοί να τα φέρουν πίσω...
Τα λεφτά να τα φέρουν πίσω οι πολίτες...."

ΝεύραΝεύραΝεύρα

MARK
29-08-2010, 10:55
Μεταξυ μας τωρα...πόσα αρπαξες Γιαννη?:D
Ελβετια και εσυ τα καβατζωσες?:rolleyes:



Έλα ρε Μάνο έχω 5-6 off-shore και τι έγινε..........:sm7:
Μας δουλεύουν ψιλό γαζί οι πολιτικοί μας..........ΝεύραΝεύρα

lenon
29-08-2010, 11:04
Ευτυχώς αυτός τις έφαγε από νωρίς τις κλωτσιές του Νεύρα

nek21
29-08-2010, 12:39
ρε σεις αυτοι μας κοροιδευουν κανονικα ομως.τοσο μ.....κες μας περνανε?

vpentza
29-08-2010, 12:58
το 1992 πήρα δίπλωμα αυτοκινήτου και αρχίσαμε η παρέα τις βόλτες....
εκείνο το καλοκαίρι νομίζω ήταν που ο Ανδριανόπουλος κάρφωσε σε μία νύχτα 50 δρχ στο λίτρο της βενζίνης που είχε (αν θυμάμαι καλά) περίπου 120 δρχ.... ότι λοιπόν είχε φάει ο παππούς μου, ο πατέρας μου και εγώ ό,τι πρόλαβα μέχρι τα 18 μου μας τα πήρε ο συγκεκριμένος πίσω σε μια νύχτα μέσα...
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και τις ευχαριστίες μου λοιπόν στον εν λόγω κύριο......

(όπου 120 δρχ βάλτε 0,35 λεπτά του ευρώ)
(όπου +50 δρχ βάλτε 0,15 λεπτά του ευρώ)
(όπου 170 δρχ βάλτε 0,50 λεπτά του ευρώ)

:hmmm::hmmm::hmmm:

gsmaniac
29-08-2010, 13:01
το 1992 πήρα δίπλωμα αυτοκινήτου και αρχίσαμε η παρέα τις βόλτες....
εκείνο το καλοκαίρι νομίζω ήταν που ο Ανδριανόπουλος κάρφωσε σε μία νύχτα 50 δρχ στο λίτρο της βενζίνης που είχε (αν θυμάμαι καλά) περίπου 120 δρχ.... ότι λοιπόν είχε φάει ο παππούς μου, ο πατέρας μου και εγώ ό,τι πρόλαβα μέχρι τα 18 μου μας τα πήρε ο συγκεκριμένος πίσω σε μια νύχτα μέσα...
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και τις ευχαριστίες μου λοιπόν στον εν λόγω κύριο......

(όπου 120 δρχ βάλτε 0,35 λεπτά του ευρώ)
(όπου +50 δρχ βάλτε 0,15 λεπτά του ευρώ)
(όπου 170 δρχ βάλτε 0,50 λεπτά του ευρώ)

:hmmm::hmmm::hmmm:
παιδικα τραυματα βασιλακη;;;;;;;:sm7:

vpentza
29-08-2010, 13:10
ναι Κώστα, παιδικά τραύματα, γιατί πήγα και αγάπησα στα 120 χλμ από την Αθήνα και κάθε μέρα έπαιρνα το αμάξι του μπαμπά για να πάω για καφέ στη Ν.Σμύρνη (Καλλιθέα-Ν.Σμύρνη 2χλμ !) και εγώ πήγαινα για 3 ώρες στο Κιάτο.......

gsmaniac
29-08-2010, 13:11
ναι Κώστα, παιδικά τραύματα, γιατί πήγα και αγάπησα στα 120 χλμ από την Αθήνα και κάθε μέρα έπαιρνα το αμάξι του μπαμπά για να πάω για καφέ στη Ν.Σμύρνη (Καλλιθέα-Ν.Σμύρνη 2χλμ !) και εγώ πήγαινα για 3 ώρες στο Κιάτο.......
γνωστο απο τα αρχαια χρονια......;)
το μ@υνι...σερνει (μ@υνι...σερνει) καραβι...:sm7:

saitman
29-08-2010, 13:14
αντε να δει αν ερχομαι!τον ψηφιζει κανεις αυτον?περαστικα του!

yannis
29-08-2010, 13:16
γνωστο απο τα αρχαια χρονια......;)
το μ@υνι...σερνει καραβι...:sm7:


Άλλωστε και στη Κόρινθο λέγεται πως γι αυτό φημίζονταν οι εταίρες της. Τις είχαν στη Διολκό!!!!! Τα κατρακύλια και τα ρέστα είναι μεταγενέστερες διαδόσεις σεμνότυφων χριστιανών!!!!!:sm7:

gsmaniac
29-08-2010, 13:17
αντε να δει αν ερχομαι!τον ψηφιζει κανεις αυτον?περαστικα του!
δεν χρειαζεται.....εχει φαει μαζι με την παρεα του,και για τα εγγονια τουΝεύρα

γιαγια αρκουδα
29-08-2010, 14:51
Έλα ρε Μάνο έχω 5-6 off-shore και τι έγινε..........:sm7:
Μας δουλεύουν ψιλό γαζί οι πολιτικοί μας..........ΝεύραΝεύρα
οι πολιτικοι μας? συγνωμη αλλα δεν εχω υψηλη μορφοση, αλλα απο αυτα που ξερω εγω, πολιτικοι λεγωνται αυτοι που ασχολουντε με τα κοινα με σκοπο το συμφερων των πολιτων και γενικα της κοινονιας. προσοπικα δεν πιστευω οτι αυτοι που μας κηβερνουν ειναι πολιτικοι ... μαλων πολιτικαντηδες ειναι.
και πολιτικαντηδες λενε αυτους που εκμεταλεβοντε τους πολητες για δικο τους συμφερων

MARK
29-08-2010, 21:57
οι πολιτικοι μας? συγνωμη αλλα δεν εχω υψηλη μορφοση, αλλα απο αυτα που ξερω εγω, πολιτικοι λεγωνται αυτοι που ασχολουντε με τα κοινα με σκοπο το συμφερων των πολιτων και γενικα της κοινονιας. προσοπικα δεν πιστευω οτι αυτοι που μας κηβερνουν ειναι πολιτικοι ... μαλων πολιτικαντηδες ειναι.
και πολιτικαντηδες λενε αυτους που εκμεταλεβοντε τους πολητες για δικο τους συμφερων

Σωστός...:sm8:

Syvaris
29-08-2010, 22:07
Aνδριανόπουλος:
"Το 70% των κρατικών δαπανών, πηγαίνει σε μισθούς Δ.Υ. και συντάξεις.
Άρα μην ακούτε τα λεφτά τα έφαγαν... από δώ και από εκεί .... και να τα φέρουν πίσω....Ποιοί να τα φέρουν πίσω...
Τα λεφτά να τα φέρουν πίσω οι πολίτες...."

ΝεύραΝεύραΝεύρα


για αυτο το λογο παρακαλαω να πετυχω κανενα πολιτικο στο δρομο
γιαουτρωμα με πολλα λιπαρα και κραξιμο μεχρι να κρυφτει