PDA

View Full Version : Πωλειται καινουριο swatch automatic chrono swiss eta movement!!


fguy
02-09-2010, 03:11
Παιδια, πωλειται καινουριο swatch automatic chrono swiss eta movement!

ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΧΡΟΝΟΓΡΑΦΟΣ
model: swatch right track
automatic movement
date
44mm, mens size
saphire crystal
leather band

Προκειται για δωρο που δεν το χρειαζομαι. Στα μαγαζια κοστιζει 290-320 ευρω!
Kαινουριο, αφορετο, στο κουτι του.
Μονο 180 ευρω, να φευγει.

MARK
02-09-2010, 07:51
Καλοπούλητο......:cool:

CPretenteriS
02-09-2010, 09:35
Θα ρωτήσω τον πατέρα μου μήπως θέλει να το βάλει στο μαγαζί να το πουλήσει... αν και το βλέπω λίγο δύσκολο καθώς δε θα έχει τιμολόγιο...

Δώσε μου 1-2 μέρες και θα σου πω... :cool:

Όσο για την τιμή πώλησης... αυτή είναι μαρκέ... δεν έχει range!! ;)

vpentza
02-09-2010, 12:37
η τρίτη φωτό έχει ένα μηχανισμό και καντράν από ...Tissot ??

CPretenteriS
02-09-2010, 13:01
η τρίτη φωτό έχει ένα μηχανισμό και καντράν από ...Tissot ??

:hmmm::hmmm: κι εγώ το πρόσεξα αυτό πριν... :hmmm:

fguy
02-09-2010, 22:26
Nαι απο tissot ειναι. χρησιμοποιει ακριβως τον ιδιο μηχανισμο! eta automatic swiss made!

fguy
02-09-2010, 22:29
Θα ρωτήσω τον πατέρα μου μήπως θέλει να το βάλει στο μαγαζί να το πουλήσει... αν και το βλέπω λίγο δύσκολο καθώς δε θα έχει τιμολόγιο...

Δώσε μου 1-2 μέρες και θα σου πω... :cool:

Όσο για την τιμή πώλησης... αυτή είναι μαρκέ... δεν έχει range!! ;)

Η τιμη στα swatch δεν ειναι μαρκε!!! Παλια γινοταν αυτα!! Πολλα sites sto inernet, απο Ελλαδα, εχουν μια διαφορα στην τιμη 20-30 ευρω!
(δεν θελω να αναφερθω σε σγκεκριμενα ονοματα απο sites)

fguy
02-09-2010, 22:32
:hmmm::hmmm: κι εγώ το πρόσεξα αυτό πριν... :hmmm:

Φορανε ακριβως το ιδιο μηχανακι με τα αυτοματα tissot!!

CPretenteriS
02-09-2010, 22:40
Η τιμη στα swatch δεν ειναι μαρκε!!! Παλια γινοταν αυτα!! Πολλα sites sto inernet, απο Ελλαδα, εχουν μια διαφορα στην τιμη 20-30 ευρω!
(δεν θελω να αναφερθω σε σγκεκριμενα ονοματα απο sites)

Καλέ μου φίλε.... τα πουλάμε τα Swatch από 1986... είμαστε ο 3ος καλύτερος πελάτης της Swatch... επέτρεψε μου να γνωρίζω καλά... ;)

Οι τιμές της Swatch είναι 100% μαρκέ και οτιδήποτε άλλο γίνεται εν αγνοία της εταιρίας και μόνο με παρα-εισαγωγές!!! :)

fguy
02-09-2010, 22:48
Καλέ μου φίλε.... τα πουλάμε τα Swatch από 1986... είμαστε ο 3ος καλύτερος πελάτης της Swatch... επέτρεψε μου να γνωρίζω καλά... ;)

Οι τιμές της Swatch είναι 100% μαρκέ και οτιδήποτε άλλο γίνεται εν αγνοία της εταιρίας και μόνο με παρα-εισαγωγές!!! :)

Εχεις δικιο! Εγω μιλαω για ηλεκτρονικα καταστηματα, που οπως ξερεις, δουλευουν πολυ με παραεισαγωγη! Ασχολουμαι με το θεμα, μιας και το 70% των πραγματων που αγοραζω, ειναι απο e-shops! Απο εκει ειναι οι τιμες που εδωσα.

CPretenteriS
02-09-2010, 23:01
Ααααα... οκ τότε.... απλώς επειδή είπες ότι είναι δώρο... θεώρησα ότι στο έφεραν από κάποιο μαγαζί... :cool:

fguy
02-09-2010, 23:09
Ααααα... οκ τότε.... απλώς επειδή είπες ότι είναι δώρο... θεώρησα ότι στο έφεραν από κάποιο μαγαζί... :cool:

Ok φιλε. Ειναι δωρο, απο το εξωτερικο. Εσυ σαν γνωστης θα ξερεις πως ειναι πολυ δυνατο ρολοι, στα χαρακτηριστικα του. Απλα δε μου ταιριαζει προσωπικα σαν στυλ!

CPretenteriS
02-09-2010, 23:14
Ok φιλε. Ειναι δωρο, απο το εξωτερικο. Εσυ σαν γνωστης θα ξερεις πως ειναι πολυ δυνατο ρολοι, στα χαρακτηριστικα του. Απλα δε μου ταιριαζει προσωπικα σαν στυλ!

Είναι πολύ καλό!!! Και ποιοτικό....