PDA

View Full Version : apple iphone 4 16gb


taksidiotis
23-09-2010, 14:36
apple iphone 4 καινουριο,αγορασμενο απο cosmote δινεται στα 580 ευρω.


6981770773

MARK
23-09-2010, 15:00
Καλοπούλητο......Είναι καινούργιο καινούργιο με εγγύηση γιατί μπορεί να ενδιαφέρεται ένας φίλος ;......;)

taksidiotis
23-09-2010, 23:36
εννοείται,αγορασμενο από cosmote.

CPretenteriS
23-09-2010, 23:37
εννοείται,αγορασμενο από cosmote.

Γιατί το πουλάς αν επιτρέπεται...?

pirate
23-09-2010, 23:54
Γιατί το πουλάς αν επιτρέπεται...?

καλά τώρα τι ερώτηση είναι αυτή ........ :sm7::sm7::sm7:

taksidiotis
24-09-2010, 14:52
λοξα....:sm7:την εχω καταβρει με το android

Albatros
24-09-2010, 17:06
καλά τώρα τι ερώτηση είναι αυτή ........ :sm7::sm7::sm7:
έλα ντε...
:sm7:

taksidiotis
24-09-2010, 19:20
έλα ντε...
:sm7:
αυτα ειναι ανακυκλωσιμα αντικειμενα:sm7:

nikolas29
25-09-2010, 20:29
καλησπερα

Αν δεν εχει πουληθει θα με ενδιεφερε. Ποτε αγοραστηκε

CPretenteriS
25-09-2010, 20:44
καλά τώρα τι ερώτηση είναι αυτή ........ :sm7::sm7::sm7:

έλα ντε...
:sm7:

Λυσσάξατε βρε.... μια ερώτηση έκανα... :hmmm:

taksidiotis
25-09-2010, 20:58
καλησπερα

Αν δεν εχει πουληθει θα με ενδιεφερε. Ποτε αγοραστηκε
ελα φιλε μου.πριν απο 3 βδομαδες.

nikolas29
26-09-2010, 23:25
Καλησπερα

Αν και δεν απαντησες ουτε στο τηλ ουτε στο μηνυμα που σου εστειλα θα ηθελα αν σε ενδιαφερει να επικοινωνησου με στο 6977999209 για να το παρω

Ευχαριστω

Νικος

nikolas29
06-10-2010, 22:56
Καλησπερα

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαζεις αγγελιες και δεν ανταποκρινεσαι σε αυτα που κανονιζεις....Ηθελες να σου στειλω 550€ και μετα να μου στειλεις το κινητο και μαλιστα χωρις να εχεις απαντηση σε κανενα απο τα τηλεφωνηματα που σου εκανα....Ή μονη επικοινωνια που μπορει καποιος να εχει μαζι σου ειναι μονο μεσω sms....και φυσικα οταν σου ειπα οτι θα ερθει δικος μου ανθρωπος να το παρει απο το Ηρακλειο το μονο που εκανες ηταν να εξαφανιστεις....Ολα αυτα φιλε μου ειναι πραξεις φθηνων ανθρωπων οι οποιοι απο οτι φαινεται προσπαθουν να εκμεταλευτουν την ασυλια που τους παρεχει το Forun.......Λυπαμαι για λογαριασμο σου και για λογαριασμο μου που ασχοληθηκα μαζι σου........

Στην διαθεση των administrator των sms που ανταλαξαμε και μακαρι να βρουν τροπο να αποτρψουν τετοιες αγγελιες

taksidiotis
08-10-2010, 21:10
Αν καταλάβεις τι τρέχαμάτα είχα τότε ίσως και να καταλάβαινες, σου χα πει πως αν θέλεις να μπεις σε κάποιο site να δε:confused:ις και αξιολογήσεις μου πολύ ευχαρίστως ώστε να κανείς κατάθεσή, κινητό δεν το έδωσα, εχω κάνει συναλλαγές εδώ μεσα [B][/:DB]κι αν θέλουν τα παλικάρια να μιλήσουν. Κατάθεσή δεν ήθελες παρά συνάντηση με κάποιον που θα ερχόταν. Εγώ εκείνες τις μέρες ήμουν πνιγμένος, άνθρωπος είμαι όχι ρομπότ.
κι οποίος θέλει του λέω που να με βρει και σε πιο site να δει αξιολογήσεις μου. Και δεν μιλάω για 20-30
όσο για την ασυλία.? Άστο μάγκα μου, δεν είμαι ούτε και ζω σε κανένα εξωτερικό.
κι εγώ λυπάμαι που ασχολήθηκα με την πάρτη σου στο να απαντήσω.
η φτηνια του ανθρώπου που λες. Ασε δικέ μου, προσωπικα μπορώ κι εγώ να πρόσβαλω όμως μου αρέσει το face to face καλύτερα, για μένα είναι φτηνια να σου χωσω πίσω από την οθόνη ενος υπολογιστή:sm7:

taksidiotis
08-10-2010, 21:13
Και το καλύτερο είναι να μην αποκαλείς τον οποιοδήποτε έτσι όπως αποκάλεσες ειδικά αν δε ξέρεις ποιος και Τι είναι.....μικρός ο κόσμος.
το ότι δεν έκατσε η φάση με το κινητό δε σημαίνει πως είναι σκαρτος ο άλλος, δεν ξέρεις τι προβλήματα μπορεί να του χουν κάτσει στην πλάτη.γι αυτό relax.

taksidiotis
08-10-2010, 21:17
Κι αυτό με τα υπόλοιπα forums και τις αξιολογήσεις μου στέκει κι οποίος υπεύθυνος θέλει του λέω στοιχεία να το ψάξει, έπρεπε εξ αρχής να χω ακυρώσει την συναλλαγή έτσι μπερδεμένα όπως μου τα λεγε. Εχω συνηθίσει σε εύκολες συναλλαγές, κατάθεσή, αποστολή από μένα.
Αλλά τι να πεις.
απατεώνας πάντως δεν είμαι και κανείς καραγκιόζης δε μπορεί να με αποκαλέσει έτσι.
να κλείσει το θέμα παρακαλώ

nikolas29
10-10-2010, 11:19
Το μεγαλυτερο κακο με εσενα ειναι οτι αντι να ζητησεις συγνωμη για το οτι εξαφανιστηκες και οτι εγγραψες δυο ανθρωπους στα παλαιοτερα των υποδηματων σου εσυ παρα ταυτα κελαιδας της διαφορες ανοησιες για τα διαφορα site που εχεις θετικες αξιολογησεις (λες και δεν ξερουμε πως γινονται αυτα), και για το ποσες δουλειες εχεις. Τελος παντων αδιαφορω τελειως για το αν εισαι τοσο πολυασχολος που δεν σπυ επιτρεπεις να εμφανιστεις στο λιμανι του Ηρακλειου σε ραντεβου κανονισμενο απο πεντε μερες πριν και φυσικα δεν ειχες καν την ευγενεια να ενημερωσεις οτι δεν θα εμφανιστεις. Επισης οσο μικρος και αν ειναι ο κοσμος εσυ δεν θα παψεις να εισαι αναξιοπιστος σε θεματα συναλλαγων.....Βεβαια να σου θυμισω οτι τα ιδια ακριβως εκανες σε αλλο ατομο απο το forum (βαγγελης απο Πειραια ) οπου και παλι συμφωνησες και μετα εξαφανιστηκες .
Εν παση περιπτωση θα μπορουσες να ζητησεις συγνωμη που δεν εμφανιστηκες η ακομα να στειλεις sms οτι δεν θα εμφανιστεις. Ελπιζω να εισαι μικρος σε ηλικια ετσι ωστε μεγαλωνοντας να ωριμασεις και να μπορεις να ολοκληρωνεις αυτα που κανονιζεις.

Υ.Γ. Ουτε μαγκας ειμαι ουτε τα χωνω απλα δεν ανεχομαι να με κοροιδευουν και αν θελεις τα ιδια μπορω να σου τα πω και απο κοντα και απο τηλεφωνου(αν βεβαια αν αρχισεις να απαντας στο τηλ)
Τελος μην νομιζεις οτι αξιζεις και ασχολουμαι μαζι σου απλα ελπιζω να το διαθασει καποιος και να μην ασχοληθει μαζι σου σε μελλοντικη συναλλαγη

taksidiotis
10-10-2010, 20:02
Το μεγαλυτερο κακο με εσενα ειναι οτι αντι να ζητησεις συγνωμη για το οτι εξαφανιστηκες και οτι εγγραψες δυο ανθρωπους στα παλαιοτερα των υποδηματων σου εσυ παρα ταυτα κελαιδας της διαφορες ανοησιες για τα διαφορα site που εχεις θετικες αξιολογησεις (λες και δεν ξερουμε πως γινονται αυτα), και για το ποσες δουλειες εχεις. Τελος παντων αδιαφορω τελειως για το αν εισαι τοσο πολυασχολος που δεν σπυ επιτρεπεις να εμφανιστεις στο λιμανι του Ηρακλειου σε ραντεβου κανονισμενο απο πεντε μερες πριν και φυσικα δεν ειχες καν την ευγενεια να ενημερωσεις οτι δεν θα εμφανιστεις. Επισης οσο μικρος και αν ειναι ο κοσμος εσυ δεν θα παψεις να εισαι αναξιοπιστος σε θεματα συναλλαγων.....Βεβαια να σου θυμισω οτι τα ιδια ακριβως εκανες σε αλλο ατομο απο το forum (βαγγελης απο Πειραια ) οπου και παλι συμφωνησες και μετα εξαφανιστηκες .
Εν παση περιπτωση θα μπορουσες να ζητησεις συγνωμη που δεν εμφανιστηκες η ακομα να στειλεις sms οτι δεν θα εμφανιστεις. Ελπιζω να εισαι μικρος σε ηλικια ετσι ωστε μεγαλωνοντας να ωριμασεις και να μπορεις να ολοκληρωνεις αυτα που κανονιζεις.

Υ.Γ. Ουτε μαγκας ειμαι ουτε τα χωνω απλα δεν ανεχομαι να με κοροιδευουν και αν θελεις τα ιδια μπορω να σου τα πω και απο κοντα και απο τηλεφωνου(αν βεβαια αν αρχισεις να απαντας στο τηλ)
Τελος μην νομιζεις οτι αξιζεις και ασχολουμαι μαζι σου απλα ελπιζω να το διαθασει καποιος και να μην ασχοληθει μαζι σου σε μελλοντικη συναλλαγη

βαγγελη απο πειραια???δε μου λεει κατι...
φιλε μου οσο κι αν δε το πιστευεις εχω κανει συναλλαγες κι απο δω μεσα αλλα κυριως απο αλλα site σαφως σοβαρου περιεχομενου,μεχρι και ebay.
δινω οποιο στοιχειο θελεις να το τσεκαρεις αυτο.
απο την μερια σου μπορει να χεις δικιο,δεν λεω οχι.σαφως δε ξερεις τι περνουσα εδω ουτε οτι εκανα επεμβαση για να αφαιρεσω τους 2 φρονιμιτες που με βασανιζαν.και μετα ημουν ακομα χειροτερα.δεν ηθελα να το αναφερω αυτο ομως αν δε το πιστευεις εχω και τα χαρτια ως αποδεικτικο.
τελος παντων,συγνωμη φιλε μου...και λυπαμαι που εβγαλες αυτο το συμπερασμα για μενα.