PDA

View Full Version : ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ


ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΠΕΓΙΝΑΣ
09-03-2009, 19:08
ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ Ε ΜΙΑ 1200GS ADV. ???? ΘΑ ΗΘΕΛΑ (ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΓΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ MOTOADVENTURES CAMP), ΝΑ ΒΑΛΩ ON-OFF.

danaos
09-03-2009, 20:34
ΦΙλε για διαβασε εδω

http://www.motoadventures.gr/el/news.aspx?id=94

ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΠΕΓΙΝΑΣ
09-03-2009, 23:21
ευχαριστώ τον φίλο danaos για την απάντηση. γνωρίζω αυτό το site,πρόσφατα (τον Νοέμβριο) παρακολούθησα το level1 του camp τους. εθεσα την ερώτηση για να έχω τις προσωπικές εμπειρίες των μελών του forum που έχουν ίδια μηχανή.

wet & dirty
09-03-2009, 23:49
φίλε για χωμάτινα λάστιχα θα πρότεινα αυτα που έχω και εγω karoo t!!!;);)

killer
09-03-2009, 23:50
Αργυρη εχω βαλει εδω και λιγο καιρο τα METZELER KAROO (T) στην δικη μου μπεμπα και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με την αποδοση τους, εντος και εκτος δρομου. ;)
Ειναι λαστιχο 50-50 και θα σε παει παντου (ασφαλτο-χωμα). Δεν ξερω την διαρκεια ζωης τους, αλλα ξερω οτι αν πας ''σπασμενος'' στην εθνικη, θα φαγωθουν αρκετα γρηγορα! :(
Εχω ακουσει απο φιλους οτι το CONTINENTAL TKC-80 ειναι το καλυτερο για τα μηχανακια μας, διοτι το λάστιχο αυτο εχει σχεδιασθει πανω στο GS.

Ελπιζω να βοηθησα! :rolleyes:

gb1200
18-03-2009, 02:10
Αργυρη εχω βαλει εδω και λιγο καιρο τα METZELER KAROO (T) στην δικη μου μπεμπα και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με την αποδοση τους, εντος και εκτος δρομου. ;)
Ειναι λαστιχο 50-50 και θα σε παει παντου (ασφαλτο-χωμα). Δεν ξερω την διαρκεια ζωης τους, αλλα ξερω οτι αν πας ''σπασμενος'' στην εθνικη, θα φαγωθουν αρκετα γρηγορα! :(
Εχω ακουσει απο φιλους οτι το CONTINENTAL TKC-80 ειναι το καλυτερο για τα μηχανακια μας, διοτι το λάστιχο αυτο εχει σχεδιασθει πανω στο GS.

Ελπιζω να βοηθησα! :rolleyes:






:sm8::sm8: