PDA

View Full Version : ΠΟΣΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?


kostastenere
07-10-2010, 20:01
Ερχεται σήμερα μαθητής μου στην τάξη μπαταρισμένος... Τι έπαθες παιδί μου?, του λέω. Με χτυπησε μηχανάκι το οποίο πέρασε με κόκκινο, η απάντηση. Πέρασε ο τύπος με κόκκινο τον χτυπησε και δεν σταμάτησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν πρόλαβε να δει κανείς πινακίδες. Τι να πω ........ Εχω ζήσει και εγω την εμπειρια του να σε χτυπάει καποιος που περασε με κόκκινο απλα ο δικός μου δεν μπορουσε να φυγει γιατι η μηχανη ήταν σφηνωμένη στο αυτοκινητο του. Μην βιασστει κάποιος να με πει υπερβολικο γιατι η εξελιξη των πραγματων, με το δικό μου ατυχημα έδειξε ότι αν μπορουσε ο τύπος θα την έκανε με ελαφρά.......... Όπως και να χει όμως πώς μπορεις να χτυπάς ένα μικρο παιδι και να εξαφανίζεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το παλικαράκι δεν έπαθε τίποτα σοβαρό, πάλι καλά, απλα σοκαρίστηκε, έχει κατι θλάσεις και κάτι εκδορες και την έβγαλε με μία μέρα μόνο στο νοσοκομείο.......
Όσο για τον τύπο, ελπίζω το ¨'όλα εδώ πληρώνονται΄" να ισχύει πραγματικά...
Προσοχή εκεί έξω....

diomiles
07-10-2010, 20:11
Υπάρχουν τέτοιοι τύποι και μάλιστα σε αφθονία.Πόσο όμως θα ήθελα να είχα εναν τέτοιο τύπο στην διαθεσή μου για λίγες ώρες.Νεύρα

commander
07-10-2010, 20:15
Περαστικα του.:hmmm::hmmm: Μικρο το κακο....!!!ΝεύραΝεύρα

aeriko
07-10-2010, 20:40
Οι ασφάλτινοι εγκληματίες δυστυχώς πληθαίνουν με γεωμετρική πρόοδο. Τσαμπουκάς, αδιαφορία, ωχαδελφισμός χαρακτηρίζουν πλέον πολλούς/ες νεοέλληνες οδηγούς. Κανένας σεβασμός προς πεζούς, ηλικιωμένους και παιδιά, λές και έχουμε βαλθεί να φαγωθούμε μεταξύ μας.
Λυπάμαι για τον νεαρό και εύχομαι να αναρώσει γρήγορα.

tsompanis
07-10-2010, 20:49
:hmmm::hmmm::hmmm:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
07-10-2010, 21:16
Το να "περιθάλψεις" τον τραυματία ΣΟΥ,

είναι το ελάχιστο ..... :hmmm:

Arkas
07-10-2010, 23:30
Μακάρι να τον "φάνε" οι τύψεις....

frits
07-10-2010, 23:34
Ζούγκλα στην κυριολεξία...:(

MARK
07-10-2010, 23:42
Aπαράδεκτο..............


http://www.gsforum.gr/picture.php?albumid=86&pictureid=2029

kostasmats
19-10-2010, 20:49
Νεύραδε μπορω να βρω μπινελικια για τον τυπο ,οτι και να πεις ειναι λιγο!περαστικα στο παιδι... περαστικα και σε εμας με τετοια ζωα που ζουν αναμεσα μας:mad: