PDA

View Full Version : Είσαι υπέρ της μοτοσυκλέτας ...................


riko46
10-03-2009, 22:29
Είσαι υπέρ της μοτοσυκλέτας που φορτώνεται συνεχώς ,με τεχνολογικά και ηλεκτρονικά βοηθήματα,για την ασφάλεια μας οπως λενε,ή εισαι της παλιάς σχολής,να ξέρω δηλαδή τι φτιάχνω τι χαλάει;Αν σου ζητούσαν να επέλεγες εσυ τη νέα μοτοσυκλέτα παραγωγής,ποια "πλευρα" θα ήθελες να υπηρετεις;Την προηγμενη ή την νεα;........................:cool:

Arkas
10-03-2009, 22:35
Κάθε μια σχολή έχει τα υπέρ και τα κατά της.
Αν έπρεπε να διαλέξω, θα διάλεγα σαφώς
τη νέα σχολή με όλα τα καλούδια της!!!

vtheo
11-03-2009, 01:36
Δεν είμαι υπέρ των νέων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων,τόσο στις μοτοσικλέτες όσο και στα αυτοκίνητα.Τα θεωρώ αναξιόπιστα και πιστεύω ότι πλέον ένα καινούριο όχημα δεν μπορεί να έχει τη διάρκεια ζωής που έχουν τα παλιότερα.

kostas_366
11-03-2009, 07:17
Είμαι λίγο... με την παλιά σχολή..
Δεν έχει τα καλούδια, αλλά δεν έχεις και πολλά να σε κουράσουν..

droggitiszak
11-03-2009, 10:53
Είμαι λίγο... με την παλιά σχολή..
Δεν έχει τα καλούδια, αλλά δεν έχεις και πολλά να σε κουράσουν..

+1 κι εγώ!

GEO_K
11-03-2009, 11:06
ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΙΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΕΙΣ.
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Κ Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΚΛΕΤΑΣ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ(SERVICE)
E??????

Anax
11-03-2009, 11:46
ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΙΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΕΙΣ.
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Κ Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΚΛΕΤΑΣ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ(SERVICE)
E??????
+ 1000;););)

gs1150
12-03-2009, 13:15
Εμένα παιδιά μου αρέσουνε τα καλούδια και τα ηλεκτρονικά και ολα τα περίεργα στην μηχανή, στο αυτοκίνητο, παντού.:D

ntinopoulos
12-03-2009, 14:23
Εμένα παιδιά μου αρέσουνε τα καλούδια και τα ηλεκτρονικά και ολα τα περίεργα στην μηχανή, στο αυτοκίνητο, παντού.:D
:sm8:

LAndreas
12-03-2009, 21:58
αυτο που με ενοχλει ειναι η εξαρτηση απο τα συνεργεια και θεωρω απαραδεκτο το 2009 να υπαρχουν μοτο με παιδικες αρρωστιες και παραμυθια του στυλ ανακληση και αναβαθμηση

αν ποτε το πουλησω παλι το ιδιο θα παρω

gb1200
14-03-2009, 07:32
Μου αρέσουν οι "ομορφιες" αλλά οχι οι υπερβολές.;););)

Fast&Furious
14-03-2009, 18:58
Πιστεψτε με καλυτερα καρμπυρατερ και πλατινα παρα αυτο που τραβαμε σημερα....
Εχει τα καλουδια το σημερα που σου κανουν την βολτα πιο ωραια..αλλα αμα κανει πως δεν παιρνει μπρος στο βουνο γιατι εχεις ιμομπιλαιζερ και θες εγκεφαλο η ανταλακτικο για να παρει μπρος αστα...:yz:yz:yz

Anax
15-03-2009, 10:21
αυτο που με ενοχλει ειναι η εξαρτηση απο τα συνεργεια και θεωρω απαραδεκτο το 2009 να υπαρχουν μοτο με παιδικες αρρωστιες και παραμυθια του στυλ ανακληση και αναβαθμηση

αν ποτε το πουλησω παλι το ιδιο θα παρω

Είναι αναπόφευκτο σε καινούρια μοντέλα. Όταν φτιάχνονται από την άρχει και δουλεύουν για πρώτη φορά. :(:(

Copier
19-03-2009, 21:01
Μου άρεσε κάποτε που μπορούσες να "σκαλίσεις" κάτι.
Τώρα πλέον είναι με ταμπέλλα "μην αγγίζετε".
Μιλάω για το αυτοκίνητο, γιατί η Virago το ανέχεται το "χούφτωμα".:sm7: