PDA

View Full Version : Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 2-1


MARK
30-10-2010, 22:47
ΠΡΑΣΙΝΟ ΒΑΦΤΗΚΕ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΩΝ ΑΙΩΝΙΩΝ

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 2-1

Παρά το γεγονός ότι βρέθηκε πίσω στο σκορ στο ημίχρονο, ο Παναθηναϊκός επικράτησε με 2-1 του Ολυμπιακού στο ΟΑΚΑ. Τέραστια ψυχικά αποθέματα έδειξαν οι πράσινοι στην επανάληψη και ανέτρεψαν την κατάσταση. Και τα δύο γκολ ο Τζιμπρίλ Σισέ.


http://prasinanea.gr/incoming/article610846.ece/ALTERNATES/w620/718279.jpg


Εδώ και καιρό οι οπαδοί του Παναθηναϊκού ζητούσαν από τους παίκτες της αγαπημένης τους ομάδας να δείξουν ψυχή στο γήπεδο, έστω κι αν το ποθητό αποτέλεσμα δεν ερχόταν.
Χρειάστηκε να περάσει και ένα ημίχρονο, το οποίο βρήκε τους πράσινους πίσω στο σκορ, κόντρα στον Ολυμπιακό για να το κάνουν. Όταν, όμως, το έπραξαν έκαναν τη διαφορά.
Ο Παναθηναϊκός του δευτέρου ημιχρόνου ήταν καταπληκτικός, ουσιαστικός, αποφασισμένος και κατάφερε να ανατρέψει τα δεδομένα. Μία ολική μεταμόρφωση, για την οποία δικαιούται μερίδιο μνείας και ο Νίκος Νιόπλιας. Ο Έλληνας τεχνικός συνέβαλε αποφασιστικά στην αλλαγή της εικόνα του Τριφυλλιού με τις αλλαγές του στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους. Όσο για αυτόν του πρώτου, αφήστε καλύτερα.
Το σημαντικότερο όλων ήταν ότι οι πρωταθλητές και κυπελλούχοι Ελλάδας κατάφεραν να αλλάξουν τα δεδομένα και να πάρουν μία νίκη που είναι χρήσιμη σε κάθε επίπεδο. Είτε ψυχολογικό είναι αυτό είτε βαθμολογικό.
Από την ομάδα του δεύτερου ημιχρόνου δεν υπάρχει παίκτης που να υστέρησε. Σίγουρα, όμως, ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος ήταν ο κορυφαίος όλων. Ο Έλληνας μέσος σε όλο το ματς προσπάθησε, έτρεξε και δική του είναι η ασίστ στο πρώτο γκολ.
Από εκεί και πέρα, Μαρίνος και Λουίς Γκαρσία βοήθησαν σημαντικά με την είσοδο τους, ο Σισέ "χτύπησε" δύο φορές και ο Μπουμσόνγκ "καθάρισε", σχεδόν, όλες τις μονομαχίες που χρειάστηκε να δώσει.

manosamos
30-10-2010, 23:04
Ερε καζουρα που θα κανω την Δευτερα στην δουλεια στους γαυρους......:D:D:D
Και θα ειναι και πρωτομηνιά....:cool:

fguy
30-10-2010, 23:18
Φτου......και το καρφωσα διπλο απο ημιχρονο! Εκπληξεις παντα γινονται στα ντερμπυ!

CPretenteriS
30-10-2010, 23:38
Έτσι τα γαυράκια... :D :D :D

saitman
30-10-2010, 23:49
θα ατσει λιγο ακομα ο Νιοπλιας!

MARK
31-10-2010, 01:12
Ερε καζουρα που θα κανω την Δευτερα στην δουλεια στους γαυρους......:D:D:D
Και θα ειναι και πρωτομηνιά....:cool:

:sm7::sm7::sm7:

gandreas
31-10-2010, 01:42
Ερε καζουρα που θα κανω την Δευτερα στην δουλεια στους γαυρους......:D:D:D
Και θα ειναι και πρωτομηνιά....:cool:

:oοοοoh::oοοοoh::oοοοoh:Γέλιο

riko46
31-10-2010, 07:10
Ετσι ετσι......................:sm7:

Albatros
31-10-2010, 08:57
@#$%^%^^&&&*****((&Υ^&*Τ*%*
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020473.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10)






http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1 (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12)

Gazi
31-10-2010, 09:20
Ντινόπουλε!!!!

pirate
31-10-2010, 09:26
ΠΡΑΣΙΝΟ ΒΑΦΤΗΚΕ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΩΝ ΑΙΩΝΙΩΝ

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 2-1

Παρά το γεγονός ότι βρέθηκε πίσω στο σκορ στο ημίχρονο, ο Παναθηναϊκός επικράτησε με 2-1 του Ολυμπιακού στο ΟΑΚΑ. Τέραστια ψυχικά αποθέματα έδειξαν οι πράσινοι στην επανάληψη και ανέτρεψαν την κατάσταση. Και τα δύο γκολ ο Τζιμπρίλ Σισέ.


http://prasinanea.gr/incoming/article610846.ece/ALTERNATES/w620/718279.jpg


Εδώ και καιρό οι οπαδοί του Παναθηναϊκού ζητούσαν από τους παίκτες της αγαπημένης τους ομάδας να δείξουν ψυχή στο γήπεδο, έστω κι αν το ποθητό αποτέλεσμα δεν ερχόταν.
Χρειάστηκε να περάσει και ένα ημίχρονο, το οποίο βρήκε τους πράσινους πίσω στο σκορ, κόντρα στον Ολυμπιακό για να το κάνουν. Όταν, όμως, το έπραξαν έκαναν τη διαφορά.
Ο Παναθηναϊκός του δευτέρου ημιχρόνου ήταν καταπληκτικός, ουσιαστικός, αποφασισμένος και κατάφερε να ανατρέψει τα δεδομένα. Μία ολική μεταμόρφωση, για την οποία δικαιούται μερίδιο μνείας και ο Νίκος Νιόπλιας. Ο Έλληνας τεχνικός συνέβαλε αποφασιστικά στην αλλαγή της εικόνα του Τριφυλλιού με τις αλλαγές του στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους. Όσο για αυτόν του πρώτου, αφήστε καλύτερα.
Το σημαντικότερο όλων ήταν ότι οι πρωταθλητές και κυπελλούχοι Ελλάδας κατάφεραν να αλλάξουν τα δεδομένα και να πάρουν μία νίκη που είναι χρήσιμη σε κάθε επίπεδο. Είτε ψυχολογικό είναι αυτό είτε βαθμολογικό.
Από την ομάδα του δεύτερου ημιχρόνου δεν υπάρχει παίκτης που να υστέρησε. Σίγουρα, όμως, ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος ήταν ο κορυφαίος όλων. Ο Έλληνας μέσος σε όλο το ματς προσπάθησε, έτρεξε και δική του είναι η ασίστ στο πρώτο γκολ.
Από εκεί και πέρα, Μαρίνος και Λουίς Γκαρσία βοήθησαν σημαντικά με την είσοδο τους, ο Σισέ "χτύπησε" δύο φορές και ο Μπουμσόνγκ "καθάρισε", σχεδόν, όλες τις μονομαχίες που χρειάστηκε να δώσει.


ελπίζω να το είδατε το παιχνίδι και να ξέρατε τουλάχιστον τα στοιχειώδη από ποδόσφαιρο........, διότι εδώ στο Ηράκλειο βαμμένοι βάζελοι μέχρι το κόκκαλο και δεν πίστευαν στα μάτια τους για το ποδόσφαιρο που έπαιξε η "ομάδα" τους και φυσικά για τις επιλογές του "κυρίου" Κάκου

pirate
31-10-2010, 09:27
Έτσι τα γαυράκια... :D :D :D

Μιλάνε όλοι μιλάς και εσύ .......... :hmmm:

manosamos
31-10-2010, 09:55
ελπίζω να το είδατε το παιχνίδι και να ξέρατε τουλάχιστον τα στοιχειώδη από ποδόσφαιρο........, διότι εδώ στο Ηράκλειο βαμμένοι βάζελοι μέχρι το κόκκαλο και δεν πίστευαν στα μάτια τους για το ποδόσφαιρο που έπαιξε η "ομάδα" τους και φυσικά για τις επιλογές του "κυρίου" Κάκου

Ε............τωρα μην μιλατε και εσεις,δεν μιλανε για σχοινι στο σπιτι του κρεμασμενου......;):cool:
Ξεχασατε που πηρατε πεναλτι στην σεντρα....:confused::( με τον βαζελο μεσα στο Καραισκακη?:rolleyes:
Αφηστε να μιλησει κανενας Αεκτζης που του πηρατε το πρωταθλημα στα.....χαρτια.ΝεύραΝεύραΝεύρα

vpentza
31-10-2010, 12:34
ο καλός πελάτης για να είναι πάντα ευχαριστημένος πελάτης και να ξανάρθει, πρέπει που και που να παίρνει και κανά αποτέλεσμα...;););)

MARK
31-10-2010, 13:03
ο καλός πελάτης για να είναι πάντα ευχαριστημένος πελάτης και να ξανάρθει, πρέπει που και που να παίρνει και κανά αποτέλεσμα...;););)




Περαστικά σας,δεν πειράζει πείτε οτι θέλετε παρηγοριά στον άρρωστο..... :sm7:

mario
31-10-2010, 16:29
ελπίζω να το είδατε το παιχνίδι και να ξέρατε τουλάχιστον τα στοιχειώδη από ποδόσφαιρο........, διότι εδώ στο Ηράκλειο βαμμένοι βάζελοι μέχρι το κόκκαλο και δεν πίστευαν στα μάτια τους για το ποδόσφαιρο που έπαιξε η "ομάδα" τους και φυσικά για τις επιλογές του "κυρίου" Κάκου

..αυτά τα ντέρμπι είναι καθαρα και μόνο για τους οπαδους,για το γοητρο.
ο κάκος έκανε κακο παιχνίδι(ημουν στο γηπεδο) και για τις 2 ομαδες(ο ριερα επρεπενα δεχτει κοκκινη στο α' ημιχρονο) και δεν πρεπει να ξεχναμε οτι ο μαρινάκης πολυ τριγηριζει στα αποδυτηρια τον διαιτητων τελευταια...:cool:

ο καλός πελάτης για να είναι πάντα ευχαριστημένος πελάτης και να ξανάρθει, πρέπει που και που να παίρνει και κανά αποτέλεσμα...;););)



..το ξερουμε οτι πονεσε πολύ δεν θελουμε επιβεβαιωση...

italos
31-10-2010, 16:47
Καθαρο πέναλτυ....καθαρά όλα τα σφυρίγματα...για όσους ήτασταν μέσς(έτσι Γιάννη μου???:D:D:D) με το που προηγήθηκε ο Παναθηναικός ο κύριος Κάκος λές και άλλαξε ρότα και δεν σφύριζε τπτ για τον Παναθηναικό.......

Εντάξει αυτή είναι η διαφορά μας με του γαύρους παιδιά....ότι οι Παναθηναικοί είναι υγιείς οπαδοί....ναι μεν κερδίσαμε και το χαιρόμαστε.....αλλά δεν είμαστε ικανοποιημένοι γτ η ομάδα δεν παίζει το ποδόσφαιρό που εμείς θέλουμε να βλέπουμε....έχει δρόμο η ομάδα για να μας ικανοποιήσει....δεν ήταν παραπάνω απο μια νίκη εναντίον του αιωνίου.....σε αντίθεση με τους ολυμπιακούς που πολλά χρόνια δεν παίζανε μια κερδίζανε κάποια παιχνίδια και νομίζανε ότι είναι η εθνική βραζιλίας.....



Πάντως θέλω να πω για τον Μαρινάκη(μπρούκλη-χοντρομπαλά) θα έπρεπε πραγματικά να ντρέπεται....με τις δηλώσεις που κάνει ξεσηκώνει τον κόσμο και δημιουργεί έχθρα.....δυναμίτίζει ακόμα πιο πολύ την στρατιά των άρρωστων οπαδών σε σημείο να γίνονται επεισόδια.....

Εδώ λέμε χρόνια τώρα να πάει το ποδοσφαίρο επιτέλους μπροστά και με τις δηλώσεις του απο την πρώτη και όλας αγωνιστική να δημιουργεί εντάσεις και πολύ χοντρές μάλιστα.......ξεχνώντας μάλλον ποιας ομάδας είναι πρόεδρος.....

Προσωπικά θα περίμενα να βγεί να πεί συγχαρητήρια στο Παναθηναικό για την νίκη του...παίξαμε στο πρώτο καλύτερα και στο δεύτερο ο ΠΑΟ και κέρδισε.....και όχι αυτά που είπε......


Τέσπα μακρια απο φανατισμούς ....και μην παρασύρετε κανένας απο Μαρινάκιδες και Πατέρες(μπρούκληδες νέας εποχής) που θέλουνε μετά απο Κόκκαλη-Βαρδινογιάννη να φτιάξουν και αυτοί τους δικούς τους στρατούς για να εξυπηρετούν τα συμφέροντα τους και τίποτα άλλο!!!!


Χαιρόμαστε λοιπόν την νίκη σαν Παναθηναικοί και ελπίζουμε σιγα σιγά να βρεί η ομάδα τον δρόμο της.....

pirate
31-10-2010, 17:26
Περαστικά σας,δεν πειράζει πείτε οτι θέλετε παρηγοριά στον άρρωστο..... :sm7:

Γιάννη εσεις τι λέγατε 3,5 χρόνια τώρα, δώσε μας μια ιδέα :Απορία:

pirate
31-10-2010, 17:30
http://img89.imageshack.us/img89/7724/50374335.jpg

BUSA MAKIS
31-10-2010, 18:20
Αφιερωμένο.


YouTube - o ymnos tou panathinaikou ο υμνος του παναθηναικου Anthem of Panathinaikos

manosamos
31-10-2010, 18:34
δεν παίζανε μια κερδίζανε κάποια παιχνίδια και νομίζανε ότι είναι η εθνική βραζιλίας.....
[/SIZE]







:D:D:DΣωστος ο Ιταλος.................;):cool:

kostasx
31-10-2010, 19:56
Ρε παιδια έλεος με τους χοντροβλάκες προέδρους που τρελαίνουν τον κόσμο..
Αυτο που είχε να πεί ο Μαρινάκης ήταν για τον διαιτητή ??
Σιγά την μπάλα που έπαιξε η ομάδα του και πάλι αδικήθηκε..
Που πήγε με 50 τετράγωνους στο γήπεδο..ΝεύραΝεύρα
Μια ζωή για όλα θα φταίει κάποιος άλλος..ΝεύραΝεύρα

gandreas
31-10-2010, 20:16
Πάντως θέλω να πω για τον Μαρινάκη(μπρούκλη-χοντρομπαλά) θα έπρεπε πραγματικά να ντρέπεται....με τις δηλώσεις που κάνει ξεσηκώνει τον κόσμο και δημιουργεί έχθρα.....δυναμίτίζει ακόμα πιο πολύ την στρατιά των άρρωστων οπαδών σε σημείο να γίνονται επεισόδια.....

....


:sm5::sm4::sm8:

gripis
31-10-2010, 21:10
Βρε βρε βρε. Πως ξεφυτρωσατε ετσι μικρα μας λαγουδακια. Τον σταυρο σας να κανετε πρεπει με τα χαλια σας αλλα πισω εχει η αχλαδα την ουρα.

gemara
31-10-2010, 21:36
...


http://prasinanea.gr/incoming/article610846.ece/ALTERNATES/w620/718279.jpg




Γεια σου ρε Αρχαίο Πνεύμα Αθάνατο και συ Ελλαδάρα μου με τους παιχταράδες που βγάζεις!!!!




(ΥΓ. Sorry ρε παιδιά, είμαι λίγο άσχετος, αλλά αυτός ο πίθηκας τι κάνει στην χώρα μας και μας ξεσηκώνει μάλιστα;;; )

DERTILAS
31-10-2010, 21:45
Γεια σου ρε Αρχαίο Πνεύμα Αθάνατο και συ Ελλαδάρα μου με τους παιχταράδες που βγάζεις!!!!




(ΥΓ. Sorry ρε παιδιά, είμαι λίγο άσχετος, αλλά αυτός ο πίθηκας τι κάνει στην χώρα μας και μας ξεσηκώνει μάλιστα;;; )

Ρωτησε κανα γνωστο σου ολυμπιακο και θα σου πει για τον Σισε τον.......μακρυταυλι!!!!!!!:sm7::sm7:

EOD-K9
01-11-2010, 07:52
http://2.bp.blogspot.com/_t7j0k5hCacw/S7zFtXa6sqI/AAAAAAAAHPo/HI1GvYG1X6M/s400/pao_logo.gif



Γεια σου ρε Αρχαίο Πνεύμα Αθάνατο και συ Ελλαδάρα μου με τους παιχταράδες που βγάζεις!!!!




(ΥΓ. Sorry ρε παιδιά, είμαι λίγο άσχετος, αλλά αυτός ο πίθηκας τι κάνει στην χώρα μας και μας ξεσηκώνει μάλιστα;;; )



ομογενής είναι!!!:sm7:

CPretenteriS
01-11-2010, 08:49
Γιάννη εσεις τι λέγατε 3,5 χρόνια τώρα, δώσε μας μια ιδέα :Απορία:

Ο κουλουράς... φρέσκα κουλούρια πουλάει... ;)

MARK
01-11-2010, 08:57
Καθαρο πέναλτυ....καθαρά όλα τα σφυρίγματα...για όσους ήτασταν μέσς(έτσι Γιάννη μου???:D:D:D) με το που προηγήθηκε ο Παναθηναικός ο κύριος Κάκος λές και άλλαξε ρότα και δεν σφύριζε τπτ για τον Παναθηναικό.......

Εντάξει αυτή είναι η διαφορά μας με του γαύρους παιδιά....ότι οι Παναθηναικοί είναι υγιείς οπαδοί....ναι μεν κερδίσαμε και το χαιρόμαστε.....αλλά δεν είμαστε ικανοποιημένοι γτ η ομάδα δεν παίζει το ποδόσφαιρό που εμείς θέλουμε να βλέπουμε....έχει δρόμο η ομάδα για να μας ικανοποιήσει....δεν ήταν παραπάνω απο μια νίκη εναντίον του αιωνίου.....σε αντίθεση με τους ολυμπιακούς που πολλά χρόνια δεν παίζανε μια κερδίζανε κάποια παιχνίδια και νομίζανε ότι είναι η εθνική βραζιλίας.....




Πάντως θέλω να πω για τον Μαρινάκη(μπρούκλη-χοντρομπαλά) θα έπρεπε πραγματικά να ντρέπεται....με τις δηλώσεις που κάνει ξεσηκώνει τον κόσμο και δημιουργεί έχθρα.....δυναμίτίζει ακόμα πιο πολύ την στρατιά των άρρωστων οπαδών σε σημείο να γίνονται επεισόδια.....

Εδώ λέμε χρόνια τώρα να πάει το ποδοσφαίρο επιτέλους μπροστά και με τις δηλώσεις του απο την πρώτη και όλας αγωνιστική να δημιουργεί εντάσεις και πολύ χοντρές μάλιστα.......ξεχνώντας μάλλον ποιας ομάδας είναι πρόεδρος.....






Προσωπικά θα περίμενα να βγεί να πεί συγχαρητήρια στο Παναθηναικό για την νίκη του...παίξαμε στο πρώτο καλύτερα και στο δεύτερο ο ΠΑΟ και κέρδισε.....και όχι αυτά που είπε......


Τέσπα μακρια απο φανατισμούς ....και μην παρασύρετε κανένας απο Μαρινάκιδες και Πατέρες(μπρούκληδες νέας εποχής) που θέλουνε μετά απο Κόκκαλη-Βαρδινογιάννη να φτιάξουν και αυτοί τους δικούς τους στρατούς για να εξυπηρετούν τα συμφέροντα τους και τίποτα άλλο!!!!


Χαιρόμαστε λοιπόν την νίκη σαν Παναθηναικοί και ελπίζουμε σιγα σιγά να βρεί η ομάδα τον δρόμο της.....


Tους πονάει για ένα και μόνο λογο......ΓΙΑΤΙ
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ....Γύρισαν 100 χρόνια την προηγούμενη 12ετία το Ελληνικό ποδόσφαιρο με τα όργια που έκαναν αλλά δεν τους φτάνει....Το ποτάμι όμως δεν γυρίζει πίσω................................................

pirate
01-11-2010, 10:17
Ο κουλουράς... φρέσκα κουλούρια πουλάει... ;)

θα στο ξαναπώ : μιλάνε όλοι μιλάς και εσύ για ποδόσφαιρο .... :Απορία:

ntinopoulos
01-11-2010, 10:38
βαζελακια τοσο καιρο με τοσες πoυτσες που εχετε φαει ειχατε μπει στα καβουκια σας...!κι εμεις δεν ασχοληθηκαμε καν...!:rolleyes:
μια νικη κανατε και με την διαιτησια που ολοι ειδαμε και ξεσπαθωσατε...!:rolleyes:
για βαλτε τα κεφαλια μεσα γιατι οταν τον ξαναφατε δε θα δειξουμε ελεος...!:D
κρατηστε πισινη σας λεω!;)

MARK
01-11-2010, 10:48
βαζελακια τοσο καιρο με τοσες πoυτσες που εχετε φαει ειχατε μπει στα καβουκια σας...!κι εμεις δεν ασχοληθηκαμε καν...!:rolleyes:
μια νικη κανατε και με την διαιτησια που ολοι ειδαμε και ξεσπαθωσατε...!:rolleyes:
για βαλτε τα κεφαλια μεσα γιατι οταν τον ξαναφατε δε θα δειξουμε ελεος...!:D
κρατηστε πισινη σας λεω!;)


Μην μου στενοχωριέσαι Ντινόπουλε,πιες σόδα να την χωνέψεις....Και εις άλλα με υγεία........:sm7::sm7:

CPretenteriS
01-11-2010, 10:59
θα στο ξαναπώ : μιλάνε όλοι μιλάς και εσύ για ποδόσφαιρο .... :Απορία:

Όταν πήγαινα στη Λεωφόρο (το 1981) με τα πόδια (5' απ'το σπίτι μου)... εσύ δεν ήξερες τι σχήμα είχε η μπάλα... καλέ μου πειρατάκο... ;)

pirate
01-11-2010, 11:11
Όταν πήγαινα στη Λεωφόρο (το 1981) με τα πόδια (5' απ'το σπίτι μου)... εσύ δεν ήξερες τι σχήμα είχε η μπάλα... καλέ μου πειρατάκο... ;)

καλά μπακουράκο βρές εσυ τα υπόλοιπα σχήματα που σου λείπουν και άσε εμένα αν ξέρω τι σχήμα έχει η μπάλα κλπ κλπ, για να μην σου πω τι έκανα εγώ το ΄81.... :D


ερώτηση αυτό το έπερνες μαζί σου ή επειδή ήταν κοντά το σπίτι σου δεν το είχες ανάγκη ?????

http://img163.imageshack.us/img163/2121/84380004.jpg
:sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS
01-11-2010, 11:19
καλά μπακουράκο βρές εσυ τα υπόλοιπα σχήματα που σου λείπουν και άσε εμένα αν ξέρω τι σχήμα έχει η μπάλα κλπ κλπ, για να μην σου πω τι έκανα εγώ το ΄81.... :D


ερώτηση αυτό το έπερνες μαζί σου ή επειδή ήταν κοντά το σπίτι σου δεν το είχες ανάγκη ?????

http://img163.imageshack.us/img163/2121/84380004.jpg
:sm7::sm7::sm7:

Αν και δε μου είναι και ιδιαίτερα συμπαθής ο χαρακτηρισμός... θα σου θυμίσω ότι έχει και τα καλά του... ;)

Όχι δεν έπαιρνα τίποτα μαζί μου.... απλώς ζάλιζα τον πατέρα μου να μου παίρνει τσιπς, παστέλια, αναψυκτικά... και ότι άλλο κυκλοφορούσε... :D

pirate
01-11-2010, 11:36
Αν και δε μου είναι και ιδιαίτερα συμπαθής ο χαρακτηρισμός... θα σου θυμίσω ότι έχει και τα καλά του... ;)

απλώς ζάλιζα τον πατέρα μου ... και ότι άλλο κυκλοφορούσε... :D

http://img522.imageshack.us/img522/144/58043549.jpg
:sm7::sm7::sm7::sm7:

MARK
01-11-2010, 14:41
http://www.youtube.com/watch?v=IsjT7YMN_kQ

BUSA MAKIS
01-11-2010, 16:56
:sm7::sm7: