PDA

View Full Version : reviti devil μπουφαν


ntinopoulos
13-03-2009, 19:45
παιδια πουλαω ενα ολοκαινουριο(με τις ετικετες του) μπουφαν reviti devil γκρι μαυρο μεγεθος large αξιας εδω 250ε.το πουλαω μονο 160ε(τοσο το πηρα)
μου ηρθε χτες αλλα τελικα θελω το extra large!:(

Arkas
13-03-2009, 21:26
Ντινόπουλε, αν εσύ χρειάζεσαι XL, τότε εμείς φοράμε 8XL!!! Πού να μπούμε εμείς μέσα.:yz
Τέσπα, καλοπούλητο!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
13-03-2009, 21:34
Ντινόπουλε, αν εσύ χρειάζεσαι XL, τότε εμείς φοράμε 8XL!!! Πού να μπούμε εμείς μέσα.:yz
Τέσπα, καλοπούλητο!


Πόοοοοοοσαααααα XL ;;;;;;;;


Τι 8 ......πες 18 ....:sm7:



.

arisxios
13-03-2009, 21:41
Πόοοοοοοσαααααα XL ;;;;;;;;


Τι 8 ......πες 18 ....:sm7:



.



Και βάλε!!!!!!!!!!!:yz:yz:yz

kostas_366
14-03-2009, 02:17
Όμορφο μπουφάν..
Βάλε μια φωτό βρε Κώστα.

ntinopoulos
14-03-2009, 12:02
Όμορφο μπουφάν..
Βάλε μια φωτό βρε Κώστα.
ειναι στο fc-moto.de;)

pepax66
14-03-2009, 13:45
Το είδα πολύ ωραίο μπουφάν ! Είμαι και στην φάση αγοράς αλλά είμαι μεταξύ XL και XXL και αν δεν κόψω την μάσα πάω για ΧΧΧL (και χοληστερίνη στα 300) !
Καλοπούλητο ! Οποιος το πάρει γλυτώνει και τα έξοδα μεταφοράς!
http://www.gsforum.gr/picture.php?albumid=13&pictureid=114

vellos
15-03-2009, 19:40
Το είδα πολύ ωραίο μπουφάν ! Είμαι και στην φάση αγοράς αλλά είμαι μεταξύ XL και XXL και αν δεν κόψω την μάσα πάω για ΧΧΧL (και χοληστερίνη στα 300) !
Καλοπούλητο ! Οποιος το πάρει γλυτώνει και τα έξοδα μεταφοράς!
http://www.gsforum.gr/picture.php?albumid=13&pictureid=114



Ωραίο είναι.Μεχρι πόσα χχχχ βγάζει η εταιρία ;;;;;;;:confused:

S.T
17-03-2009, 00:21
παιδια πουλαω ενα ολοκαινουριο(με τις ετικετες του) μπουφαν reviti devil γκρι μαυρο μεγεθος large αξιας εδω 250ε.το πουλαω μονο 160ε(τοσο το πηρα)
μου ηρθε χτες αλλα τελικα θελω το extra large!:(

Το τσίμπησα!!!Να είσαι καλά Κώστα και σ'ευχαριστώ;).

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
17-03-2009, 00:39
Το τσίμπησα!!!Να είσαι καλά Κώστα και σ'ευχαριστώ;).


Άντε, μεγειά - μεγειά ....:)

Να το δούμε κ φορεμένο .....:D

pepax66
18-03-2009, 16:07
Θέλω ποσοστά! τσάμπα ποστάρισα την φωτογραφία?????????????

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:


Ποιάσε δυο κουτιά από τα μπλε!

ntinopoulos
18-03-2009, 20:09
Θέλω ποσοστά! τσάμπα ποστάρισα την φωτογραφία?????????????

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:


Ποιάσε δυο κουτιά από τα μπλε!
Γειά σου ρε Πετράν!
'Ακου και ένα ανέκδοτο:
πάει κάποιος στο γιατρό και του λέει : " γιατρέ έχω ένα πρόβλημα, δεν γ*****, δεν γ******". Του λέει ο γιατρός:"Πάρε αυτό το σιρόπι και έλα πάλι σε μια εβδομάδα".
Πάει αυτός μετά από μια εβδομαδα στο γιατρό και του λέει:"Γιατρέ πάλι δεν γ******", του δίνει μετά ο γιατρός κάτι χάπια και του λέει:"θα πίνεις αυτα τα χάπια δυο την ημερα και έλα παλι την άλλη εβδομάδα να σε δώ".
Μετά από μια εβδομάδα πάει παλι ο ασθενής στο γιατρό και του λέει πάλι :" Γιατρέ μου δεν γ******, δεν γ*****", ο γιατρός απορρημένος φωνάζει τη γραμματέα του και της λέει:"Μαρία παιδί μου πήγαινε μαζί με τον κύριο στο δίπλα δωμάτιο μπας και βρούμε λύση για το πρόβλημά του".
Την πιάνει τη γραμματέα αυτός και της δίνει να καταλάβει...Δεν μπορούσε να την πάρει από τα χέρια του. Αφού με τα πολλά "σώζει" την κοπέλα, του λέει:"Καλά, τί μας λες ότι δεν γ*******;" και απαντάει αυτός:"Δεν γ*****, δεν γ******, αλλά άμα βρώ γ******!"

Οπότε φιλαράκι να σου δώσω εγώ όσα μπλέ χαπάκια θέλεις, θα πιάσουν τοπο;;;:p

pepax66
18-03-2009, 23:56
Γειά σου ρε Πετράν!
Οπότε φιλαράκι να σου δώσω εγώ όσα μπλέ χαπάκια θέλεις, θα πιάσουν τοπο;;;:p

Λέει ο πατέρας γύφτος στο γιό του: (προσοχή στην προφορά)
Ταμτάκο πάενε στο κυρά Κατίνα να σε ντώσει το καλό το πιοτό ξέρει αυτή!
Πάει ο Ταμτάκος στην μάγισσα και παίρνει το φίλτρο με οδηγίες «Μία σταγόνα έξι ώρες».
Ο Γυφτάκος στο δρόμο για να μην τις ξεχάσει τραγουδάει Μία σταγόνα έξι ώρες……….(σκουντουφλά) έξι σταγόνες μία ώρα………….. και δίνει στον πατέρα το φίλτρο με τις λάθος οδηγίες. Την επομένη τσακώνει η Κυρά Μαρία τον Ταμτάκο εκεί που έτρεχε και τον ρωτάει αν έπιασε το γέρο το φίλτρο, και απαντά ο Ταμτάκος :
Άσε με κυρά Μαρία τι αν έπιασε η μαμά είναι στο νοσοκομείο η αντελφη μου έφυγε από το σπίτι εμένα τσούζει ο ####ς μου και το μαιμού ντεν κατεβαίνει από του ντέντρο!

Νομίζω πρέπει να σε κάλυψα!
:sm7::sm7::sm7::sm7:

ntinopoulos
19-03-2009, 00:24
Λέει ο πατέρας γύφτος στο γιό του: (προσοχή στην προφορά)
Ταμτάκο πάενε στο κυρά Κατίνα να σε ντώσει το καλό το πιοτό ξέρει αυτή!
Πάει ο Ταμτάκος στην μάγισσα και παίρνει το φίλτρο με οδηγίες «Μία σταγόνα έξι ώρες».
Ο Γυφτάκος στο δρόμο για να μην τις ξεχάσει τραγουδάει Μία σταγόνα έξι ώρες……….(σκουντουφλά) έξι σταγόνες μία ώρα………….. και δίνει στον πατέρα το φίλτρο με τις λάθος οδηγίες. Την επομένη τσακώνει η Κυρά Μαρία τον Ταμτάκο εκεί που έτρεχε και τον ρωτάει αν έπιασε το γέρο το φίλτρο, και απαντά ο Ταμτάκος :
Άσε με κυρά Μαρία τι αν έπιασε η μαμά είναι στο νοσοκομείο η αντελφη μου έφυγε από το σπίτι εμένα τσούζει ο ####ς μου και το μαιμού ντεν κατεβαίνει από του ντέντρο!

Νομίζω πρέπει να σε κάλυψα!
:sm7::sm7::sm7::sm7:
καλα...καλα θα σου δωσω αλλα να τα παρεις πεμπτη για να μεσολαβουν οσο το δυνατο περισσοτερες μερες μεχρι τον καφε της τεταρτης,οχι για μενα αλλα για τους φουκαριαρηδες τους συμφορουμιτες μας...:p

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
19-03-2009, 13:19
καλα...καλα θα σου δωσω αλλα να τα παρεις πεμπτη για να μεσολαβουν οσο το δυνατο περισσοτερες μερες μεχρι τον καφε της τεταρτης,οχι για μενα αλλα για τους φουκαριαρηδες τους συμφορουμιτες μας...:p




http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA89.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA89.gifhttp://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/XA89.gif

pepax66
19-03-2009, 22:39
καλα...καλα θα σου δωσω αλλα να τα παρεις πεμπτη για να μεσολαβουν οσο το δυνατο περισσοτερες μερες μεχρι τον καφε της τεταρτης,οχι για μενα αλλα για τους φουκαριαρηδες τους συμφορουμιτες μας...:p


Υπάρχουν και τα τσίγκινα σωβρακάκια με την παραπλανιτική κ........δα!

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

ΥΓ. Άραγε τα έχει η touratech στον κατάλογο 2009?

ntinopoulos
20-03-2009, 01:39
Υπάρχουν και τα τσίγκινα σωβρακάκια με την παραπλανιτική κ........δα!

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

ΥΓ. Άραγε τα έχει η touratech στον κατάλογο 2009?
πρεπει να ειναι το μονο αξεσουαρ που δεν εχω παρει απο την touratech...:sm7::sm7::sm7: