PDA

View Full Version : Σ/Κ στο Βόλο και στο βουνό των Κενταύρων 20-21/11/2010


Σελίδες : [1] 2 3

Sakis
09-11-2010, 23:00
Και όμως η εκδρομή στο Βόλο θα γίνει τελικά
Σάββατο και Κυριακή 20-21/11/2010
με την ευχή να περάσουμε οι φίλοι ένα όμορφο και ανέμελο Σ/Κ.


Παρακαλώ δηλώστε σύντομα τις συμμετοχές σας
για να oργανώσουμε το πρόγραμμα και να τακτοποιηθεί το θέμα του ξενοδοχείου


Συμμετοχές:
1.Sakis (διπλός)
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias ( ? )
4.
5.

Jefe
09-11-2010, 23:03
Με ενθουσιασμό.....μέσα διπλός! Θα μας τιμήσει με την παρουσία της κ η Syvaris.... :)



Jefe

Sakis
09-11-2010, 23:06
Και όμως η εκδρομή στο Βόλο θα γίνει τελικά

Σάββατο και Κυριακή 20-21/11/2010
με την ευχή να περάσουμε οι φίλοι ένα όμορφο και ανέμελο Σ/Κ.


Παρακαλώ δηλώστε σύντομα τις συμμετοχές σας
για να oργανώσουμε το πρόγραμμα και να τακτοποιηθεί το θέμα του ξενοδοχείου


Συμμετοχές:
1.Sakis + Hekima
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias ( ? )
4.Jefe + Syvaris
5.

CPretenteriS
09-11-2010, 23:10
:sm8:

Μπράβο ρε Σάκη που ανέλαβες το ταξίδι...!!!

Αν είμαι ξεκούραστος... γιατί επιστρέφω Σάββατο απόγευμα από τις επαγγελματικές μου υποχρεώσεις... θα ξυπνήσω νωρίς την Κυριακή και θα έρθω μετά χαράς να σας συναντήσω... :);) και να ακολουθήσω το Κυριακάτικο πρόγραμμά σας!!!

Michael Chatzilias
09-11-2010, 23:13
Και ο Βόλος, η Πόλη των Αργοναυτών.

Θα έρθω κι εγώ, θα ξεκινήσω από Αθήνα πολύ νωρίς το πρωί για να σας συναντήσω κατά τις 10 - 10μιση στο σημείο οπου θα ορίσουμε για συνάντηση. Θα είμαι μονός.

Ας ορίσουμε μια διαδρομούλα προς Μηλιές και Τσαγκαράδα για φαγητό, κρασί και τσίπουρα, εάν θέλουν οι φίλοι.

commander
09-11-2010, 23:22
θα το δουμε μεχρι το τελος της εβδομαδας εαν τα καταφερουμε να ανεβουμε μαζι με την Γιωτα....!!!!! ;)

Sakis
09-11-2010, 23:24
Και ο Βόλος, η Πόλη των Αργοναυτών.

Θα έρθω κι εγώ, θα ξεκινήσω από Αθήνα πολύ νωρίς το πρωί για να σας συναντήσω κατά τις 10 - 10μιση στο σημείο οπου θα ορίσουμε για συνάντηση. Θα είμαι μονός.

Ας ορίσουμε μια διαδρομούλα προς Μηλιές και Τσαγκαράδα για φαγητό, κρασί και τσίπουρα, εάν θέλουν οι φίλοι.


Μιχάλη και εμείς περίπου εκείνη την ώρα θα φτάσουμε.
Θα αράξουμε για καφεδάκι ώσπου να συγκεντρωθούμε όλοι
και αμέσως μετά ξεκινάμε για τη βόλτα.

Sakis
09-11-2010, 23:27
θα το δουμε μεχρι το τελος της εβδομαδας εαν τα καταφερουμε να ανεβουμε μαζι με την Γιωτα....!!!!! ;)




Άιντε φτιάξτε μας ρε παιδιά θα περάσουμε τέλεια:sm2:

Michael Chatzilias
09-11-2010, 23:29
Μιχάλη και εμείς περίπου εκείνη την ώρα θα φτάσουμε.

Θα αράξουμε για καφεδάκι ώσπου να συγκεντρωθούμε όλοι

και αμέσως μετά ξεκινάμε για τη βόλτα.


Σάκη, αυτό είναι καλό, ταιριάζει λοιπόν. Μίλησα και με τον Νίκο μόλις τώρα. Δείτε εσείς την βόλτα που θέλετε να κάνουμε το Σάββατο, προς Τσαγκαράδα και Μηλιές.

Μακάρι να τα καταφέρεις Θεολόγε, ξέρεις τί όμορφα που είναι να αρχίζεις το ταξίδι σου πολύ νωρίς το πρωί;

commander
09-11-2010, 23:32
Άιντε φτιάξτε μας ρε παιδιά θα περάσουμε τέλεια:sm2:

Τα τριγωνακια της φιλεναδας μου ειναι μεγαλος πειρασμος.Απο αυριο ξεκιναω προεργασια ψησιματος στη δουλεια,αν μου αλλαξουν την βαρδεια του Σαββατου επειδη ειμαι βραδυνη τοτε τρεμε Πηλιο......;);)

Michael Chatzilias
09-11-2010, 23:35
Τα τριγωνακια της φιλεναδας μου ειναι μεγαλος πειρασμος.Απο αυριο ξεκιναω προεργασια ψησιματος στη δουλεια,αν μου αλλαξουν την βαρδεια του Σαββατου επειδη ειμαι βραδυνη τοτε τρεμε Πηλιο......;);)


Είσαι αναπόσπαστος γίγαντας αυτού του Forum, και θα ήταν μεγάλη μου τιμή να ταξιδέψω μαζί σου.

Φίλε Σάκη, συνέχισε την οργάνωση και την διαδρομή μας!

Θανάση Jefe, πότε σκέφτεσαι να ξεκινήσεις από Πάτρα;

Jefe
09-11-2010, 23:44
Θανάση Jefe, πότε σκέφτεσαι να ξεκινήσεις από Πάτρα;


Μιχάλη καλησπέρα! Στο προηγούμενο ταξίδι ξεκίνησα στις 04:00. Αυτή την φορά σκέφτομαι να καθυστερήσω λίγο....κ να ξεκινήσω κατά τις 05:30 με 06:00, γιά να προλάβω να βρώ την ομάδα στον Βόλο κατά τις 10:00, να πιούμε το πρώτο καφεδάκι μας...


Jefe

Michael Chatzilias
09-11-2010, 23:47
Μιχάλη καλησπέρα! Στο προηγούμενο ταξίδι ξεκίνησα στις 04:00. Αυτή την φορά σκέφτομαι να καθυστερήσω λίγο....κ να ξεκινήσω κατά τις 05:30 με 06:00, γιά να προλάβω να βρώ την ομάδα στον Βόλο κατά τις 10:00, να πιούμε το πρώτο καφεδάκι μας...


Jefe

Είναι καλή ώρα, θα έχεις ησυχία και θα αποφύγεις την κίνηση.
Θανάση θα ξεκινήσω κατά τις 5 και πιθανώς να ταξιδεύεις γρηγορότερα από μένα. Εάν δεν με προλάβεις θα φτάνουμε περίπου την ίδια ώρα.

Sakis
09-11-2010, 23:47
Μιχάλη καλησπέρα! Στο προηγούμενο ταξίδι ξεκίνησα στις 04:00. Αυτή την φορά σκέφτομαι να καθυστερήσω λίγο....κ να ξεκινήσω κατά τις 05:30 με 06:00, γιά να προλάβω να βρώ την ομάδα στον Βόλο κατά τις 10:00, να πιούμε το πρώτο καφεδάκι μας...


Jefe


:sm8:

MARK
10-11-2010, 00:03
Με το καλό να πάτε και να περάσετε καλά.......:)

Sakis
10-11-2010, 00:04
Τα τριγωνακια της φιλεναδας μου ειναι μεγαλος πειρασμος.Απο αυριο ξεκιναω προεργασια ψησιματος στη δουλεια,αν μου αλλαξουν την βαρδεια του Σαββατου επειδη ειμαι βραδυνη τοτε τρεμε Πηλιο......;);)


Σημειώστε στο πρόγραμμα ότι τα τριγωνάκια Πανοράματος
θα κεραστούν μετά το πέρας του μεσημεριανού το Σάββατο
:):)

Sakis
10-11-2010, 00:07
Με το καλό να πάτε και να περάσετε καλά.......:)


Ρε Γιάννη δε θα σε δούμε από κοντά σε καμμιά συνάντηση?:(
Ευχαριστούμε πάντως για τις ευχές σου:)

Jefe
10-11-2010, 00:46
Είναι καλή ώρα, θα έχεις ησυχία και θα αποφύγεις την κίνηση.
Θανάση θα ξεκινήσω κατά τις 5 και πιθανώς να ταξιδεύεις γρηγορότερα από μένα. Εάν δεν με προλάβεις θα φτάνουμε περίπου την ίδια ώρα.

Mιχάλη, πιστεύω πως κατά τις 08:00 θα έχω περάσει Μπράλο κ θα είμαι κοντά στην Λαμία. Άν είσαι Οκ με την ώρα το κανονίζουμε. ;)


Jefe

Michael Chatzilias
10-11-2010, 00:50
Mιχάλη, πιστεύω πως κατά τις 08:00 θα έχω περάσει Μπράλο κ θα είμαι κοντά στην Λαμία. Άν είσαι Οκ με την ώρα το κανονίζουμε. ;)


Jefe

Ναι, Θανάση, ταιριάζει. Εκείνη την ώρα, περίπου, θα βρίσκομαι σε κέινη την περιοχή. Μιλάμε αργότερα με περισσότερες λεπτομέρειες.

pirate
10-11-2010, 01:01
κοίτα που θα με κάνετε να μπω στο καράβι και να έρθω και εγώ στον Βόλο .....
Μιχάλη το καράβι ξέρεις τι ώρα φτάνει Πειραιά .....

Michael Chatzilias
10-11-2010, 01:04
κοίτα που θα με κάνετε να μπω στο καράβι και να έρθω και εγώ στον Βόλο .....
Μιχάλη το καράβι ξέρεις τι ώρα φτάνει Πειραιά .....

H Minoan μπαίνει λιμάνι στις 5 και αποβιβάζεσαι κατά τις 5μιση με 6 παρά. Εάν θέλεις, μπορώ να σε περιμένω λιμάνι και αναχωρούμε κατά τις 6 προκειμένου να βρεθούμε με τον Θανάση εκεί κοντά στην Λαμία κατά τις 8.

pirate
10-11-2010, 01:06
H Minoan μπαίνει λιμάνι στις 5 και αποβιβάζεσαι κατά τις 5μιση με 6 παρά. Εάν θέλεις, μπορώ να σε περιμένω λιμάνι και αναχωρούμε κατά τις 6 προκειμένου να βρεθούμε με τον Θανάση εκεί κοντά στην Λαμία κατά τις 8.

αυτό λέω αν είναι όλα καλά θα πιούμε espresso πρωινό και μπουγατσούλα στον κουμπάρο του gripi .....

Michael Chatzilias
10-11-2010, 01:08
αυτό λέω αν είναι όλα καλά θα πιούμε espresso πρωινό και μπουγατσούλα στον κουμπάρο του gripi .....

Καλό μου ακούγεται. Έλα, ρε περιμένω.

Sakis
10-11-2010, 01:18
κοίτα που θα με κάνετε να μπω στο καράβι και να έρθω και εγώ στον Βόλο .....
Μιχάλη το καράβι ξέρεις τι ώρα φτάνει Πειραιά .....


SUPERFAST XII

Ηράκλειο αναχώρηση 23:00
Πειραιά άφιξη 05:30


Σταύρο μια χαρά βολεύει σε περιμένουμε ;)

Jefe
10-11-2010, 01:32
Σταύρο, μιά χαρά σε βλέπω! ;) Ραντεβού στην Λαμία?


Jefe

Sakis
10-11-2010, 01:34
Από Ήπειρο δεν βλέπω συμμετοχές Νάποοοοοο:D

Michael Chatzilias
10-11-2010, 01:37
Από Ήπειρο δεν βλέπω συμμετοχές Νάποοοοοο:D

Ναπολέον και Θεολόγε, πού είστε φίλοι μου;
Εμπρός για Πήλιο να ξεκινήσουμε παρέα!

Sakis
10-11-2010, 01:45
Και όμως η εκδρομή στο Βόλο θα γίνει τελικά



Σάββατο και Κυριακή 20-21/11/2010
με την ευχή να περάσουμε οι φίλοι ένα όμορφο και ανέμελο Σ/Κ.


Παρακαλώ δηλώστε σύντομα τις συμμετοχές σας
για να oργανώσουμε το πρόγραμμα και να τακτοποιηθεί το θέμα του ξενοδοχείου


Συμμετοχές:
1.Sakis + Hekima
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias
4.Jefe + Syvaris
5.pirate
6.

H βοήθεια στον προγραμματισμό ντόπιων και μη δεκτή;);)

nivam
10-11-2010, 01:47
κοίτα που θα με κάνετε να μπω στο καράβι και να έρθω και εγώ στον Βόλο .....
Μιχάλη το καράβι ξέρεις τι ώρα φτάνει Πειραιά .....

Πεθύμησες τσιπουράκι γιατρέ μου?:sm7::sm7:

nikos-x
10-11-2010, 02:00
...Στο προηγούμενο ταξίδι ξεκίνησα στις 04:00...

Αυτό ήταν. . . Από σήμερα αρχίζω τα χάπια. . . Με συνταγή γιατρού.

Πατρινέ, όταν μεγαλώσω, θέλω να σου μοιάσω :sm7:

Και όμως η εκδρομή στο Βόλο θα γίνει τελικά

Συμμετοχές:
1.Sakis + Hekima
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias
4.Jefe + Syvaris
5.pirate
6.

Τι έκανες πάλι βρε Σαλλονικιέ με Πελοποννησιακές καταβολές;

Πρόσεχε γιατί τα τρίγωνα με φορτηγό θα τα φέρεις, αν αυξηθούν οι συμμετοχές. :p

Εγώ θα φέρω το τρίγωνο για τα κάλαντα. :D

CPretenteriS
10-11-2010, 02:23
Φίλοι μου...

Επειδή με το μεσημεριανό συμβάν -λόγω των έκτακτων επαγγελματικών υποχρεώσεων- έχω στεναχωρεθεί αρκετά...:(:( και επειδή πραγματικά δεν ήθελα σε καμία περίπτωση ούτε να προκαλέσω αναστάτωση ακυρώνοντας την εκδρομή... αλλά το κυριότερο όλων... επειδή θελω να γράψω και μερικά βουνίσια χλμ... :D σκεφτηκα το εξής...

Το Σάββατο... φτάνω στο Ελ.Βεν. στις 15:00... από Πράγα... με CZ airlines... (συνήθως δεν έχει καθυστέρηση)

Μέχρι τις 15:45 θα έχω βγει απ'το αεροδρόμιο γιατί θα ταξιδεύω μόνο με βαλίτσα καμπίνας μόνο...και άρα μέχρι τις 16:30 θα είμαι Βριλήσσια...

Ενα γρήγορο μπάνιο... τα πράγματα θα είναι έτοιμα στις βαλιτσουλες του GS από την Πέμπτη... και 17:00-17:30 μπορώ να αναχωρήσω... να έρθω να σας βρω... αν υπάρχει ακόμα θέση... :rolleyes: και αρκετά τριγωνάκια...:hmmm:

Θα 'ναι λίγο κουραστικό μετά από αεροπορικό ταξίδι... αλλά μπρος στα κάλλη (moto-εκδρομή)... τι ειν' ο πόνος....
.
.
.
.
.
.
Υ.Γ. Μόνο όσοι εργάζονται στον Ιδιωτικό τομέα, μπορούν να καταλαβουν...

dimitrisb
10-11-2010, 02:33
Φίλοι μου...

Επειδή με το μεσημεριανό συμβάν -λόγω των έκτακτων επαγγελματικών υποχρεώσεων- έχω στεναχωρεθεί αρκετά...:(:( και επειδή πραγματικά δεν ήθελα σε καμία περίπτωση ούτε να προκαλέσω αναστάτωση ακυρώνοντας την εκδρομή... αλλά το κυριότερο όλων... επειδή θελω να γράψω και μερικά βουνίσια χλμ... :D σκεφτηκα το εξής...

Το Σάββατο... φτάνω στο Ελ.Βεν. στις 15:00... από Πράγα... με CZ airlines... (συνήθως δεν έχει καθυστέρηση)

Μέχρι τις 15:45 θα έχω βγει απ'το αεροδρόμιο γιατί θα ταξιδεύω μόνο με βαλίτσα καμπίνας μόνο...και άρα μέχρι τις 16:30 θα είμαι Βριλήσσια...

Ενα γρήγορο μπάνιο... τα πράγματα θα είναι έτοιμα στις βαλιτσουλες του GS από την Πέμπτη... και 17:00-17:30 μπορώ να αναχωρήσω... να έρθω να σας βρω... αν υπάρχει ακόμα θέση... :rolleyes: και αρκετά τριγωνάκια...:hmmm:

Θα 'ναι λίγο κουραστικό μετά από αεροπορικό ταξίδι... αλλά μπρος στα κάλλη (moto-εκδρομή)... τι ειν' ο πόνος....
.
.
.
.
.
.
Υ.Γ. Μόνο όσοι εργάζονται στον Ιδιωτικό τομέα, μπορούν να καταλαβουν...


Καλά... Κώστα είσαι "θηρίο"!
Όταν έχει την τρέλα για βόλτες, ταξίδια και τέτοια... δεν κρατιέσαι!!
Ωραίος!

CPretenteriS
10-11-2010, 02:43
Καλά... Κώστα είσαι "θηρίο"!
Όταν έχει την τρέλα για βόλτες, ταξίδια και τέτοια... δεν κρατιέσαι!!
Ωραίος!

Την ήθελα πολύ αυτή την εκδρομή... για πολλούς λόγους... Κι αν δεις το παλιό θέμα... είχα κάνει αρκετή δουλειά... και δε θέλω να πάει στο βρόντο...:(

dimitrisb
10-11-2010, 02:47
Φίλοι μου...

Επειδή με το μεσημεριανό συμβάν -λόγω των έκτακτων επαγγελματικών υποχρεώσεων- έχω στεναχωρεθεί αρκετά...:(:( και επειδή πραγματικά δεν ήθελα σε καμία περίπτωση ούτε να προκαλέσω αναστάτωση ακυρώνοντας την εκδρομή... αλλά το κυριότερο όλων... επειδή θελω να γράψω και μερικά βουνίσια χλμ... :D σκεφτηκα το εξής...

Το Σάββατο... φτάνω στο Ελ.Βεν. στις 15:00... από Πράγα... με CZ airlines... (συνήθως δεν έχει καθυστέρηση)

Μέχρι τις 15:45 θα έχω βγει απ'το αεροδρόμιο γιατί θα ταξιδεύω μόνο με βαλίτσα καμπίνας μόνο...και άρα μέχρι τις 16:30 θα είμαι Βριλήσσια...

Ενα γρήγορο μπάνιο... τα πράγματα θα είναι έτοιμα στις βαλιτσουλες του GS από την Πέμπτη... και 17:00-17:30 μπορώ να αναχωρήσω... να έρθω να σας βρω... αν υπάρχει ακόμα θέση... :rolleyes: και αρκετά τριγωνάκια...:hmmm:

Θα 'ναι λίγο κουραστικό μετά από αεροπορικό ταξίδι... αλλά μπρος στα κάλλη (moto-εκδρομή)... τι ειν' ο πόνος....
.
.
.
.
.
.
Υ.Γ. Μόνο όσοι εργάζονται στον Ιδιωτικό τομέα, μπορούν να καταλαβουν...


Μόνο ένας ... CPretenteriS μπορεί να το κάνει αυτό!!!
Καλά τι να πούμε... RESPECT!!!
Μέσα και εγώ τότε !

dimitrisb
10-11-2010, 02:48
Την ήθελα πολύ αυτή την εκδρομή... για πολλούς λόγους... Κι αν δεις το παλιό θέμα... είχα κάνει αρκετή δουλειά... και δε θέλω να πάει στο βρόντο...:(

Το θυμάμαι και πολύ καλά μάλιστα!!

pirate
10-11-2010, 12:48
Πεθύμησες τσιπουράκι γιατρέ μου?:sm7::sm7:

και καλή παρέα .....!!!!!

nivam
10-11-2010, 13:56
και καλή παρέα .....!!!!!

:sm8::sm8:

ARGI
10-11-2010, 15:13
Αρα, αφού υπάρχει συνέχεια, της "ταλαιπωρημένης" εκδρομή μας, και σε κόντρα, της κοκοτυχίας, ας βγάλει κάποιος από τους "νέους διοργανωτές", ένα πρόγραμμα, που και πότε, ώστε να συντονιστούμε και εμείς οι υπόλοιποι...
Προτάσεις υπάρχουν, plans υπάρχουν, άρα ας τα συντονίσει κάποιος μεταξύ τους!!
Οπου θέλετε βοήθεια, "κτυπήστε τη πόρτα μου"!!!!
:cool::cool::cool:

Jefe
10-11-2010, 15:27
Οπου θέλετε βοήθεια, "κτυπήστε τη πόρτα μου"!!!!
:cool::cool::cool:

Είδες Αργύρη που τελικά θα βρεθούμε σύντομα? Δεν έγινε την προηγούμενη φορά που πέρασα με τον Μάριο, αλλά τώρα...
Να γιατί GS Forum! ;)


Jefe

ARGI
10-11-2010, 15:32
Είδες Αργύρη που τελικά θα βρεθούμε σύντομα? Δεν έγινε την προηγούμενη φορά που πέρασα με τον Μάριο, αλλά τώρα...
Να γιατί GS Forum! ;)


Jefe

Jefe μου, σκόρδα στα μάτια μου, αλλά μην βιάζεσαι....
Ο δαίμων της κοκοτυχίας, μπορεί να ξαναχτυπήσει..!!! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΔΑΡΙΑ..!!!
:sm7:

Jefe
10-11-2010, 15:37
Jefe μου, σκόρδα στα μάτια μου, αλλά μην βιάζεσαι....
Ο δαίμων της κοκοτυχίας, μπορεί να ξαναχτυπήσει..!!! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΔΑΡΙΑ..!!!
:sm7:

Έχεις εσωτερική πληροφόρηση Αργύρη??:Απορία: :sm7::sm7:


Jefe

Michael Chatzilias
10-11-2010, 15:47
Έχεις εσωτερική πληροφόρηση Αργύρη??:Απορία: :sm7::sm7:


Jefe

Μην μελετάτε τίποτα φίλοι μου, πάμε την εκδρομούλα μας κανονικά.
Ας φτιάξουμε το πρόγραμμα μας με το τί θα φάμε και θα πιούμε παρέα μαζί, και τί θα τραγουδήσουμε.

ARGI
10-11-2010, 15:54
Μην μελετάτε τίποτα φίλοι μου, πάμε την εκδρομούλα μας κανονικά.
Ας φτιάξουμε το πρόγραμμα μας με το τί θα φάμε και θα πιούμε παρέα μαζί, και τί θα τραγουδήσουμε.

Μπορούμε να φτάσουμε σε τέτοια επίπεδα προγραμματισμού??? Τι θα τραγουδήσουμε...:):)

Michael Chatzilias
10-11-2010, 16:40
Μπορούμε να φτάσουμε σε τέτοια επίπεδα προγραμματισμού??? Τι θα τραγουδήσουμε...:):)

Όσον αφορά το Σάββατο,

Εγώ θα ξεκινήσω από την Αθήνα, ή το λιμάνι του Πειραιά κατά τις 6 το πρωί. Εάν έρθει ο φίλος μας Pirate από Κρήτη, θα τον παραλάβω και θα ξεκινήσουμε μαζί έτσι ώστε να είμαστε κοντά και με τον Θανάση (Jefe) κατά Λαμία μεριά στις 8. Αναμένουμε την άφιξή μας στον Βόλο κατά τις 10 με 10.30. Να συναντηθούμε όλοι μαζί εκεί που θα ορίσετε την συνάντησή μας, να πιούμε τον καφέ μας, να οργανωθούμε για να αρχίσουμε τις βόλτες μας.

Για το Σάββατο, εάν θέλετε, μπορούμε να επισκεφτούμε την Τσαγκαράδα / Μηλιές. Δεν ξέρω αποστάσεις και δεν έχω βγάλει πρόγραμμα.

Για την Κυριακή, εάν θέλετε, μπορούμε να κατηφορίσουμε μέχρι την Μιλήνα και ακόμη πιο κάτω, την Ζάστενη, να βρούμε ταβέρνα για Κυριακάτικο τσιμπούσι και τσίπουρα.

Έως τώρα είμαστε οι ακόλουθοι:

1.Sakis + Hekima
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias
4.Jefe + Syvaris
5.pirate - ελπίζω να έρθεις
6.Dimitrisb (?)

Αναμένουμε και ελπίζουμε και για τους φίλους μας Ναπολέον και Θεολόγος με την Γιώτα, όπως και οποιοσδήποτε άλλος φίλος μπορεί και θέλει να ακολουθήσει.

Το βασικό της εκδρομής μας είναι η παρέα και το ανοιχτό μας πρόγραμμα.

Σας φιλώ γλυκά.

nivam
10-11-2010, 18:07
άμα τραγουδήσει ο ARGI θα ρθω κι εγώ στη Γατζέα!!!:sm7::sm7::sm7:

ARGI
10-11-2010, 20:05
άμα τραγουδήσει ο ARGI θα ρθω κι εγώ στη Γατζέα!!!:sm7::sm7::sm7:

Εγώ δεν τραγουδάω, μόνο μασάω, αλλά μπορώ να κρατάω ρυθμό με το ντέφι της παρέας....!!!

:p:p:p

Michael Chatzilias
10-11-2010, 20:51
Και μην ξεχάσουμε τον φίλο μας τον Πρετεντέρη!
Θα προσγειωθεί,
θα κάνει ντουζάκι,
θα ετοιμαστεί,
και θα έρθει να μας βρει όπου είναι η παρέα,

1.Sakis + Hekima
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias
4.Jefe + Syvaris
5.pirate - ελπίζω να έρθεις
6.Dimitrisb
7.CPretenteris

Συγγνώμη Κωστή! Πρώτος έπρεπε να μπεις φίλε!
Αναμένουμε και ελπίζουμε και για τους υπολοίπους φίλους μας.

Φίλε Σάκη, fire away το πρόγραμμά σου!

ARGI
10-11-2010, 21:00
Προτείνω επίσεις, αναλόγως πως θα εξελιχθεί η φάση, την Κυριακή, να κτυπήσουμε ένα μεσηβρινό καφεδάκι στην Ν. Αγχίαλο, που είναι γα@μ@@τα, στο λιμάνι. (εφόσον δεν βρέχει, για να κάτσουμε έξω)...
Παίζει και για φαγητό εκεί Κυριακή μεσημέρι, εάν γουστάρετε...;)

Οπως θα ορίσει ο επίτιμος αρχηγός CP Κώστας!!!:D:D

ARGI
10-11-2010, 21:06
Επείσης τυχόν παιδιά, από το Βόλο ή από αλλού, που είναι μέσα στην φάση για φαγητό Σάββατο βράδυ, ας με ενημρώσουνε ώστε να κανονίσω θέσεις με το μαγαζί...
Ηδη από την γνωστή ρεμαλοπαρέα μου, θα είμαστε περίπου 6-7 άτομα, (αρσενικά και θηλυκά)!!!

Γι' αυτό δηλώστε, για να σώσετε θέσεις... Το μαγαζί δεν είναι κανένα τεράστιο, ένα μικρό γραφικό παραθαλάσσιο κουτουκάκι είναι....:cool:

Argi...
:cool::cool::cool:

vpentza
10-11-2010, 21:17
Επείσης τυχόν παιδιά, από το Βόλο ή από αλλού, που είναι μέσα στην φάση για φαγητό Σάββατο βράδυ, ας με ενημρώσουνε ώστε να κανονίσω θέσεις με το μαγαζί...
Ηδη από την γνωστή ρεμαλοπαρέα μου, θα είμαστε περίπου 6-7 άτομα, (αρσενικά και θηλυκά)!!!

Γι' αυτό δηλώστε, για να σώσετε θέσεις... Το μαγαζί δεν είναι κανένα τεράστιο, ένα μικρό γραφικό παραθαλάσσιο κουτουκάκι είναι....:cool:

Argi...
:cool::cool::cool:

να εμπιστεύεστε τις επιλογές του ARGI...δεν ξεχνώ τα λουκάνικα και τα παιδάκια στα Τρίκαλα...;););)

ARGI
10-11-2010, 21:47
να εμπιστεύεστε τις επιλογές του ARGI...δεν ξεχνώ τα λουκάνικα και τα παιδάκια στα Τρίκαλα...;););)

....... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020264.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}).... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201F9.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

Αλλα και εσύ με τον XENO, είσασταν ΑΠΑΙΧΤΑ ΠΙΡΟΥΝΙΑ!!!! :D:D

Sakis
11-11-2010, 01:24
To ξενοδοχείο που θα μείνουμε είναι το Xenia Volou Domotel στην παραλία του Βόλου.
Οι τιμές που μου έδωσαν τηλεφωνικώς είναι:
Δίκλινινο sea view 120 - city view 100
Mονόκλινο sea view 80 - city view 70

Το αργότερο μέχρι Δευτέρα πρέπει να κλείσουμε τα δωμάτια
στέλνοντας προκαταβολή για να σιγουρέψουμε την κράτηση


Παρακάτω παραθέτω κάποιες πληροφορίες σχετικά με το ξενοδοχείο:


https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_0_5_1.jpg
https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_193334_1_1.jpg


Το Xenia Volou Domotel είναι ένα φινετσάτο θέρετρο πόλης και συνεδριακών εγκαταστάσεων στον Βόλο. Προσφέρει εξαιρετική κουζίνα και καλόγουστα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και συνδρομητική τηλεόραση.
Η χρήση των εγκαταστάσεων στο Dreamway Spa είναι δωρεάν. Το κέντρο ευεξίας περιλαμβάνει τζακούζι, σολάριουμ και πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο, 2 σάουνες και 2 ατμόλουτρα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να κολυμπήσουν στην εσωτερική πισίνα ή να απολαύσουν μια περιποίηση μασάζ.
Τα καλαίσθητα δωμάτια και οι σουίτες του Xenia Volou Domotel προσφέρουν μπαλκόνι με θέα στην πόλη. Στις παροχές του δωματίου περιλαμβάνεται δορυφορική τηλεόραση, κλιματισμός, μίνι μπαρ, θυρίδα ασφαλείας, στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και παντόφλες. Η υπηρεσία δωματίου είναι διαθέσιμη όλο το 24ωρο.
Το a la carte εστιατόριο διαθέτει εντυπωσιακή θέα στη θάλασσα, ανοιχτή κουζίνα και χαλαρή ατμόσφαιρα και συνδυάζει τις μεσογειακές γεύσεις με τις τοπικές σπεσιαλιτέ. Στο Coffee Corner οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ποτά και ελαφριά σνακ όλων των ειδών.
Το Xenia Volou Domotel προσφέρει 2 πολυλειτουργικές αίθουσες συσκέψεων με οπτικοακουστικό εξοπλισμό, υπαίθριο χώρο στάθμευσης, ISDN τηλεφωνικές γραμμές και Wi-Fi.
Στο κέντρο του Βόλου, δίπλα στη θάλασσα, το ξενοδοχείο αποτελεί την ιδανική αφετηρία για σύντομα ταξίδια και εκδρομές στα νησιά των Σποράδων ή στα γραφικά χωριά του Πηλίου.

Δωμάτια: 79. Ξενοδοχειακή αλυσίδα : Domotel.

Sakis
11-11-2010, 02:28
Στόχοι αυτού του Σ/Κ είναι η καλή παρέα, το καλό φαγητό,
η χαλάρωση και η απόδραση από τις σκοτούρες τις καθημερινότητας.



Το πρόγραμμα θα είναι σε χαλαρούς ρυθμούς και σύμφωνα με τη διάθεση της παρέας:

-Άφιξη όλων Σάββατο πρωί κατά τις 10-10:30 στο Βόλο και συνάντηση με τους
Βολιώτες φίλους που θα θελήσουν να μας ακολουθήσουν στην βόλτα ή να πιούν καφεδάκι μαζί μας.

-Καφές κάπου στην παραλία μέχρι να μαζευτούμε όλοι
και αναχώρηση κατά τις 11:30 για Βόλτα προς Μηλιές-Τσαγκαράδα.

-Μία στάση για φαγητό και λίγο τσιπουράκι, λόγω οδήγησης:D
(εδώ θα χρειαστούμε την βοήθεια των ντόπιων, να μας προτείνουν μια όμορφη διαδρομή και κάποιο καλό μαγαζί)

-και μία στάση για καφεδάκι στη διαδρομή της επιστροφής προς Βόλο.

-Κατά τις 17:00 με 17:30 επιστροφή και τακτοποίηση στο Ξενοδοχείο.

Στο ξενοδοχείο μπορούμε να χαλαρώσουμε στις εγκαταστάσεις spa και την θερμαινώμενη εσωτερική πισίνα τα οποία παρέχονται στην τιμή του δωματίου και λειτουργούν κανονικά όπως μου είπαν στο τηλέφωνο.

Για το βραδάκι μπορεί να συνεχίσει ο Αργύρης να μας πει τι έχει κατά νου.

Εκεί θα αποφασίσουμε πως θα κινηθούμε τη Κυριακή

CPretenteriS
11-11-2010, 03:13
Και μην ξεχάσουμε τον φίλο μας τον Πρετεντέρη!
Θα προσγειωθεί,
θα κάνει ντουζάκι,
θα ετοιμαστεί,
και θα έρθει να μας βρει όπου είναι η παρέα,

1.Sakis + Hekima
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias
4.Jefe + Syvaris
5.pirate - ελπίζω να έρθεις
6.Dimitrisb
7.CPretenteris

Συγγνώμη Κωστή! Πρώτος έπρεπε να μπεις φίλε!
Αναμένουμε και ελπίζουμε και για τους υπολοίπους φίλους μας.

Φίλε Σάκη, fire away το πρόγραμμά σου!



Προτείνω επίσεις, αναλόγως πως θα εξελιχθεί η φάση, την Κυριακή, να κτυπήσουμε ένα μεσηβρινό καφεδάκι στην Ν. Αγχίαλο, που είναι γα@μ@@τα, στο λιμάνι. (εφόσον δεν βρέχει, για να κάτσουμε έξω)...
Παίζει και για φαγητό εκεί Κυριακή μεσημέρι, εάν γουστάρετε...;)

Οπως θα ορίσει ο επίτιμος αρχηγός CP Κώστας!!!:D:D

Φιλαράκια μου καλά... σας ευχαριστώ και τους δύο !!!!!!

Ένα πράγμα με ενδιαφέρει σ'αυτό το forum... να περνάμε όμορφα... να μην υπάρχουν διενέξεις... να διοργανώνουμε εκδρομές... να πηγαίνουμε και να περνάμε κάθε φορά... καλύτερα απ' την προηγούμενη... και να ανεβάζουμε ατελείωτο φωτογραφικό υλικό, άμα τη επιστροφή μας !!! Νομίζω πως η διάθεσή μου για το GSForum είναι ξεκάθαρα ορατή σε όλους... ή τουλάχιστον στην πλειοψηφία, από την 4μηνη παρουσία μου σε αυτό !!!

Ίσως έδρασα λίγο παρορμητικά "κατεβάζοντας" με αυτό τον τρόπο την εκδρομή αλλά πραγματικά είχαν δώσει ραντεβού ΟΛΕΣ οι συγκυρίες μαζί... λες και μου την είχαν στημένη... Έπρεπε βέβαια, να ζητήσω τη βοήθεια/συμβουλή των admins για το πως να χειριστώ την κατάσταση, πράγμα το οποίο δεν έκανα... :(

Ζητώ από όλους τους εμπλεκόμενους ταπεινά συγγνώμη για την αναστάτωση !!! :o

Όσο για το πρόγραμμα της Κυριακής... δε θέλω να ορίσω κάτι εγώ... ΟΤΙ πει η παρέα... μπορώ να ρίξω μια-δυο ιδέες αν θέλετε... ;)

Sakis
11-11-2010, 03:31
Θα παρακαλέσω να μην δώσουμε συνέχεια στο θέμα,
ακύρωσης της προηγούμενης εκδρομής του Κώστα εδώ.:)


'Οτι έγινε-πέρασε να κοιτάξουμε μπροστά, να είμαστε όλοι καλά και να περάσουμε όμορφα Κώστα.;)

ARGI
11-11-2010, 15:50
To ξενοδοχείο που θα μείνουμε είναι το Xenia Volou Domotel στην παραλία του Βόλου.
Οι τιμές που μου έδωσαν τηλεφωνικώς είναι:
Δίκλινινο sea view 120 - city view 100
Mονόκλινο sea view 80 - city view 70

Το αργότερο μέχρι Δευτέρα πρέπει να κλείσουμε τα δωμάτια
στέλνοντας προκαταβολή για να σιγουρέψουμε την κράτηση


Παρακάτω παραθέτω κάποιες πληροφορίες σχετικά με το ξενοδοχείο:


https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_0_5_1.jpg
https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_193334_1_1.jpg


Το Xenia Volou Domotel είναι ένα φινετσάτο θέρετρο πόλης και συνεδριακών εγκαταστάσεων στον Βόλο. Προσφέρει εξαιρετική κουζίνα και καλόγουστα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και συνδρομητική τηλεόραση.
Η χρήση των εγκαταστάσεων στο Dreamway Spa είναι δωρεάν. Το κέντρο ευεξίας περιλαμβάνει τζακούζι, σολάριουμ και πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο, 2 σάουνες και 2 ατμόλουτρα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να κολυμπήσουν στην εσωτερική πισίνα ή να απολαύσουν μια περιποίηση μασάζ.
Τα καλαίσθητα δωμάτια και οι σουίτες του Xenia Volou Domotel προσφέρουν μπαλκόνι με θέα στην πόλη. Στις παροχές του δωματίου περιλαμβάνεται δορυφορική τηλεόραση, κλιματισμός, μίνι μπαρ, θυρίδα ασφαλείας, στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και παντόφλες. Η υπηρεσία δωματίου είναι διαθέσιμη όλο το 24ωρο.
Το a la carte εστιατόριο διαθέτει εντυπωσιακή θέα στη θάλασσα, ανοιχτή κουζίνα και χαλαρή ατμόσφαιρα και συνδυάζει τις μεσογειακές γεύσεις με τις τοπικές σπεσιαλιτέ. Στο Coffee Corner οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ποτά και ελαφριά σνακ όλων των ειδών.
Το Xenia Volou Domotel προσφέρει 2 πολυλειτουργικές αίθουσες συσκέψεων με οπτικοακουστικό εξοπλισμό, υπαίθριο χώρο στάθμευσης, ISDN τηλεφωνικές γραμμές και Wi-Fi.
Στο κέντρο του Βόλου, δίπλα στη θάλασσα, το ξενοδοχείο αποτελεί την ιδανική αφετηρία για σύντομα ταξίδια και εκδρομές στα νησιά των Σποράδων ή στα γραφικά χωριά του Πηλίου.

Δωμάτια: 79. Ξενοδοχειακή αλυσίδα : Domotel.

Σάκη, όταν οριστικοποιήσεις άτομα, στειλε μου π.μ, ώστε ενα δούμε τι θα κάνουμε με την τιμή των δωματίων στο ΞΕΝΙΑ.
Ο διευθυντής είναι φίλος μου, και ίσως καταφέρω κάτι καλύτερο για εσάς που θα μείνετε εκεί!!! Δεν εγγυούμε τίποτα, θα κάνω όμως προσπάθεια...

Michael Chatzilias
11-11-2010, 16:00
Σάκη, όταν οριστικοποιήσεις άτομα, στειλε μου π.μ, ώστε ενα δούμε τι θα κάνουμε με την τιμή των δωματίων στο ΞΕΝΙΑ.
Ο διευθυντής είναι φίλος μου, και ίσως καταφέρω κάτι καλύτερο για εσάς που θα μείνετε εκεί!!! Δεν εγγυούμε τίποτα, θα κάνω όμως προσπάθεια...


:sm8:

CPretenteriS
11-11-2010, 16:05
Σάκη, όταν οριστικοποιήσεις άτομα, στειλε μου π.μ, ώστε ενα δούμε τι θα κάνουμε με την τιμή των δωματίων στο ΞΕΝΙΑ.
Ο διευθυντής είναι φίλος μου, και ίσως καταφέρω κάτι καλύτερο για εσάς που θα μείνετε εκεί!!! Δεν εγγυούμε τίποτα, θα κάνω όμως προσπάθεια...

Άψογος όπως πάντα ο ARGI !!!

:sm8:

Hekima
11-11-2010, 16:09
Άψογος όπως πάντα ο ARGI !!!

:sm8:

:sm8:

ARGI
11-11-2010, 16:10
Στόχοι αυτού του Σ/Κ είναι η καλή παρέα, το καλό φαγητό,





η χαλάρωση και η απόδραση από τις σκοτούρες τις καθημερινότητας.



Το πρόγραμμα θα είναι σε χαλαρούς ρυθμούς και σύμφωνα με τη διάθεση της παρέας:

-Άφιξη όλων Σάββατο πρωί κατά τις 10-10:30 στο Βόλο και συνάντηση με τους
Βολιώτες φίλους που θα θελήσουν να μας ακολουθήσουν στην βόλτα ή να πιούν καφεδάκι μαζί μας.

-Καφές κάπου στην παραλία μέχρι να μαζευτούμε όλοι
και αναχώρηση κατά τις 11:30 για Βόλτα προς Μηλιές-Τσαγκαράδα.

-Μία στάση για φαγητό και λίγο τσιπουράκι, λόγω οδήγησης:D
(εδώ θα χρειαστούμε την βοήθεια των ντόπιων, να μας προτείνουν μια όμορφη διαδρομή και κάποιο καλό μαγαζί)

-και μία στάση για καφεδάκι στη διαδρομή της επιστροφής προς Βόλο.

-Κατά τις 17:00 με 17:30 επιστροφή και τακτοποίηση στο Ξενοδοχείο.

Στο ξενοδοχείο μπορούμε να χαλαρώσουμε στις εγκαταστάσεις spa και την θερμαινώμενη εσωτερική πισίνα τα οποία παρέχονται στην τιμή του δωματίου και λειτουργούν κανονικά όπως μου είπαν στο τηλέφωνο.

Για το βραδάκι μπορεί να συνεχίσει ο Αργύρης να μας πει τι έχει κατά νου.

Εκεί θα αποφασίσουμε πως θα κινηθούμε τη Κυριακή

Λοιπόν, όπως έχω ήδη αναφέρει, είπαμε για το Σάββατο βράδυ, να φάμε και να ακούσουμε μουσική από δύο μέλη του Forum, στην Κάτω Γατζέα.
Ωρα περίπου 9.30 με 9.45 άφιξη εκεί δα...
Είναι μικρό άλλα όμορφο κουτουκάκι, παραλιακό με καλή κουζίνα...
Θα τους πω κιόλας να έχουν έτοιμη καμιά μυστήρια πίτα ...
Εγω θα σας βρώ εκεί ώστε να συντονίσω κατάσταση με τον μαγαζάτορα..

Όσο αφορά την ημερήσια εκδρομή σας, φυσικά αναλόγος την ώρα εκκίνησης σας, προτείνω τσιπουράκι ή καφεδάκι στον σταθμό στις Μηλιές ή φαγητό κανονικό στα αρχοντικά στην Βυζίτσα ή Πινακάτες ...
(φυσικά οι οργανωμένοι ντόποιο μπορούν να εκφέρουν καλύτερη γνώμη από εμένα)

Πάντως ο πρωινός καφές απαιτήτε να είναι στην παραλία του Βόλου, που έχει μεγάλο νυφοπάζαρο εκείνη την ώρα... Θα χορτάσει το μάτι σας, ωραία πράγματα!!!!

Τέλος, αναλόγως πάλι την ώρα, εάν θέλετε, κτυπάμε Ν. Αγχίαλο, για φαγητό και καφέ στο όμορφο λιμανάκι του...

ααα, να μην ξεχάσω, όπως μπαίνετε πρός Βόλο, σταματάτε στα φανάρια της Ν. Αγχιάλου, και κτυπάτε τυροπιτούλα ζεστή, στην γωνία του Τζίμη (όπως πάτε, δεξιά, δίπλα στο φανάρι)... Προτιμείστε γκουρού τυρόπιτα, όλα τα λεφτά!!!!

Αυτά από εμένα...
Καλή διασκέδαση να έχουμε...
:cool::cool::cool:

Michael Chatzilias
11-11-2010, 16:19
Όσο αφορά την ημερήσια εκδρομή σας, φυσικά αναλόγος την ώρα εκκίνησης σας, προτείνω τσιπουράκι ή καφεδάκι στον σταθμό στις Μηλιές ή φαγητό κανονικό στα αρχοντικά στην Βυζίτσα ή Πινακάτες ...
Είναι καταπληκτική ιδέα, συμφωνώ και επαυξάνω εάν μπορούμε να κάνουμε τα χιλιόμετρα μέχρι εκεί. Μην ξεχνάμε ότι έχουμε εκκίνηση 04.00 και 05.00, αλλά θα ήταν καλή ιδέα.

Πάντως ο πρωινός καφές απαιτήτε να είναι στην παραλία του Βόλου, που έχει μεγάλο νυφοπάζαρο εκείνη την ώρα... Θα χορτάσει το μάτι σας, ωραία πράγματα!!!!
Είμαστε παντρεμένοι, δεν κάνουμε τέτοια πράγματα.
Θα έρθω μόνος μου και μονός, θα σου στείλω pm να κανονίσεις....

ARGI
11-11-2010, 16:23
Και επείδη ο χρόνος είναι χρήμα
και έχω στην κουζίνα LAGOSTINA (:D:D:D),
μίλησα ήδη με το βίσμα του ξενοδοχείου,
για μας, και περιμένει δική μας, όχληση,
για τα παρατέρω διαδικαστικά...
Σάκη, ο λόγος σε έσενα τώρα..!!!
Στείλε π.μ, να σε ενημερώσω τι θα κάνεις...
:cool::cool::cool:

http://www.domotel.gr/

CPretenteriS
11-11-2010, 16:24
Όσο αφορά την ημερήσια εκδρομή σας, φυσικά αναλόγος την ώρα εκκίνησης σας, προτείνω τσιπουράκι ή καφεδάκι στον σταθμό στις Μηλιές ή φαγητό κανονικό στα αρχοντικά στην Βυζίτσα ή Πινακάτες ...
Είναι καταπληκτική ιδέα, συμφωνώ και επαυξάνω εάν μπορούμε να κάνουμε τα χιλιόμετρα μέχρι εκεί. Μην ξεχνάμε ότι έχουμε εκκίνηση 04.00 και 05.00, αλλά θα ήταν καλή ιδέα.

Πάντως ο πρωινός καφές απαιτήτε να είναι στην παραλία του Βόλου, που έχει μεγάλο νυφοπάζαρο εκείνη την ώρα... Θα χορτάσει το μάτι σας, ωραία πράγματα!!!!
Είμαστε παντρεμένοι, δεν κάνουμε τέτοια πράγματα.
Θα έρθω μόνος μου και μονός, θα σου στείλω pm να κανονίσεις....

Εεεεεεεππππππππππ....!!!!!

:sm7:

ARGI
11-11-2010, 16:27
Πάντως ο πρωινός καφές απαιτήτε να είναι στην παραλία του Βόλου, που έχει μεγάλο νυφοπάζαρο εκείνη την ώρα... Θα χορτάσει το μάτι σας, ωραία πράγματα!!!!
Είμαστε παντρεμένοι, δεν κάνουμε τέτοια πράγματα.
Θα έρθω μόνος μου και μονός, θα σου στείλω pm να κανονίσεις....

Και εγώ παντρεμένος είμαι, αλλά φοράω τέσσερα, για να τα βλέπω όλα καλύτερα!!!!:sm7::sm7:

Sakis
11-11-2010, 23:35
Και επείδη ο χρόνος είναι χρήμα







και έχω στην κουζίνα LAGOSTINA (:D:D:D),
μίλησα ήδη με το βίσμα του ξενοδοχείου,
για μας, και περιμένει δική μας, όχληση,
για τα παρατέρω διαδικαστικά...
Σάκη, ο λόγος σε έσενα τώρα..!!!
Στείλε π.μ, να σε ενημερώσω τι θα κάνεις...
:cool::cool::cool:

domotel (http://www.domotel.gr/)



Αργύρη ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σου,
θα περιμένω μέχρι και αύριο το απόγευμα για να επιβεβαιωθούν οι συμμετοχές.
Τότε θα μιλήσουμε με το ξενοδοχείο αφού θα ξέρουμε τον ακριβή αριθμό δωματίων για να στείλουμε προκαταβολή την Δευτέρα.




Δεν βλέπω κανέναν συμφορουμίτη από το Βόλο
http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F2.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

nikos-x
11-11-2010, 23:59
Μανούλα; :Μπερδεμέν�

Φεύγω το πρωί κι έρχομαι την Κυριακή.

Επιβεβαίωση; Τι επιβεβαίωση; Σου έδωσα λευκή επιταγή :cool:

Sakis
12-11-2010, 00:07
Μανούλα; :Μπερδεμέν��

Φεύγω το πρωί κι έρχομαι την Κυριακή. ......πάλι μου την κοπάνησες....

Επιβεβαίωση; Τι επιβεβαίωση; Σου έδωσα λευκή επιταγή :cool:

δεν πιστεύω να είναι σαν αυτές που έδωσε ο λαός σ'αυτά τα λαμόγια που μας κυβερνούν τα τελευταία 100 χρόνια στην Ελλάδα
http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002020B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

Jefe
12-11-2010, 00:27
δεν πιστεύω να είναι σαν αυτές που έδωσε ο λαός σ'αυτά τα λαμόγια που μας κυβερνούν τα τελευταία 100 χρόνια στην Ελλάδα


http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002020B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})



:sm7::sm7::sm7::sm7:


Jefe

nikos-x
12-11-2010, 00:33
[CENTER]δεν πιστεύω να είναι σαν αυτές που έδωσε ο λαός σ'αυτά τα λαμόγια που μας κυβερνούν τα τελευταία 100 χρόνια στην Ελλάδα


Είσαι . . . :hmmm: . . . Είσαι . . .

http://i54.tinypic.com/2dsiagh.jpg

Sakis
12-11-2010, 00:41
Είσαι . . . :hmmm: . . . Είσαι . . .

http://i54.tinypic.com/2dsiagh.jpg




http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F1.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

Sakis
12-11-2010, 02:42
Πάμε λίγο να συνοψίσουμε

Εκδρομή
στο Βόλο Σάββατο και Κυριακή 20-21/11/2010

Διαμονή
στο ξενοδοχείο XENIA DOMOTEL παραλία Βόλου

https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_0_5_1.jpg
https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_193334_1_1.jpg

Το Xenia Volou Domotel είναι ένα φινετσάτο θέρετρο πόλης και συνεδριακών εγκαταστάσεων στον Βόλο. Προσφέρει εξαιρετική κουζίνα και καλόγουστα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και συνδρομητική τηλεόραση.
Η χρήση των εγκαταστάσεων στο Dreamway Spa είναι δωρεάν. Το κέντρο ευεξίας περιλαμβάνει τζακούζι, σολάριουμ και πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο, 2 σάουνες και 2 ατμόλουτρα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να κολυμπήσουν στην εσωτερική πισίνα ή να απολαύσουν μια περιποίηση μασάζ.
Τα καλαίσθητα δωμάτια και οι σουίτες του Xenia Volou Domotel προσφέρουν μπαλκόνι με θέα στην πόλη. Στις παροχές του δωματίου περιλαμβάνεται δορυφορική τηλεόραση, κλιματισμός, μίνι μπαρ, θυρίδα ασφαλείας, στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και παντόφλες. Η υπηρεσία δωματίου είναι διαθέσιμη όλο το 24ωρο.
Το a la carte εστιατόριο διαθέτει εντυπωσιακή θέα στη θάλασσα, ανοιχτή κουζίνα και χαλαρή ατμόσφαιρα και συνδυάζει τις μεσογειακές γεύσεις με τις τοπικές σπεσιαλιτέ. Στο Coffee Corner οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ποτά και ελαφριά σνακ όλων των ειδών.
Το Xenia Volou Domotel προσφέρει 2 πολυλειτουργικές αίθουσες συσκέψεων με οπτικοακουστικό εξοπλισμό, υπαίθριο χώρο στάθμευσης, ISDN τηλεφωνικές γραμμές και Wi-Fi.
Στο κέντρο του Βόλου, δίπλα στη θάλασσα, το ξενοδοχείο αποτελεί την ιδανική αφετηρία για σύντομα ταξίδια και εκδρομές στα νησιά των Σποράδων ή στα γραφικά χωριά του Πηλίου.

Tιμές
(ίσως καταφέρουμε λίγο καλύτερες με τη βοήθεια του Argi)

Δίκλινινο sea view 120 - city view 100
Mονόκλινο sea view 80 - city view 70

Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα θα είναι σε χαλαρούς ρυθμούς και σύμφωνα με τη διάθεση της παρέας:

-Άφιξη όλων Σάββατο πρωί κατά τις 10-10:30 στο Βόλο και συνάντηση με τους
Βολιώτες φίλους που θα θελήσουν να μας ακολουθήσουν στην βόλτα ή να πιούν καφεδάκι μαζί μας.

-Καφές κάπου στην παραλία Βόλου μέχρι να μαζευτούμε όλοι
και αναχώρηση κατά τις 11:30 για Βόλτα προς Μηλιές-Τσαγκαράδα.

-Μία στάση για φαγητό και λίγο τσιπουράκι, λόγω οδήγησης:D
(εδώ θα χρειαστούμε την βοήθεια των ντόπιων, να μας προτείνουν μια όμορφη διαδρομή και κάποιο καλό μαγαζί)

-και μία στάση για καφεδάκι στη διαδρομή της επιστροφής προς Βόλο.

-Κατά τις 17:00 με 17:30 επιστροφή και τακτοποίηση στο Ξενοδοχείο.

Στο ξενοδοχείο μπορούμε να χαλαρώσουμε στις εγκαταστάσεις spa και την θερμαινώμενη εσωτερική πισίνα τα οποία παρέχονται στην τιμή του δωματίου και λειτουργούν κανονικά όπως μου είπαν στο τηλέφωνο.

Το βραδάκι 9:30 πάμε σε παραλιακό κουτουκάκι στην Κάτω Γατζέα 15χλμ από το ξενοδοχείο, όπου θα φάμε και θα διασκεδάσουμε υπό τους ήχους της μουσικής γνωστών συμφουρομιτών.

Εκεί θα αποφασίσουμε πως θα κινηθούμε τη Κυριακή

Συμμετοχές

1.Sakis + Hekima
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias
4.Jefe + Syvaris
5.pirate ?
6.Dimitrisb
7.CPretenteris


Παρακαλώ μέχρι Παρασκευή 12/11/2010 το απόγευμα δηλώστε συμμετοχές για να κλείσουμε το Ξενοδοχείο

nivam
12-11-2010, 11:22
Καλημέρα θα πρότεινα στο Βόλο να συναντηθούμε στο κτίριο Παπαστράτου στην παραλία. Είναι το πιο βολικό σημείο για να αφήσουμε τις μηχανές και δίπλα στα Cafe.
http://img828.imageshack.us/img828/6175/papastratou.th.jpg (http://img828.imageshack.us/i/papastratou.jpg/)

Μετά τον καφέ και σε 30-40min θα χουμε φτάσει στις Μηλιές. Εκεί μπορούμε να σταματήσουμε στον Παλιό Σταθμό για καφέ ή τσίπουρο(δεν ξερω αν αξίζει αλλά είναι όμορφο το σημείο).
http://www.paliosstathmos.com/index-gr.html
Κάνουμε κ μια στάση στο φούρνο του Κόρμπα για καμιά πιτούλα αν μας θερίσει το τσίπουρο.
Σε κανένα μισαωράκι θα είμαστε κ Τσαγκαράδα λογικά, εκεί δεν έχω να προτείνω κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί για φαγητό. Έχω πολλά χρόνια να πάω . Σταύρο(pirate) ρίξε καμιά ιδέα μιας κ ήσουν πρόσφατα εκεί
http://img828.imageshack.us/i/papastratou.jpg/http://img574.imageshack.us/i/screenshot001ve.jpg/

Xanthi
12-11-2010, 11:49
Καλημέρα θα πρότεινα στο Βόλο να συναντηθούμε στο κτίριο Παπαστράτου στην παραλία. Είναι το πιο βολικό σημείο για να αφήσουμε τις μηχανές και δίπλα στα Cafe.
http://img828.imageshack.us/img828/6175/papastratou.th.jpg (http://img828.imageshack.us/i/papastratou.jpg/)

Μετά τον καφέ και σε 30-40min θα χουμε φτάσει στις Μηλιές. Εκεί μπορούμε να σταματήσουμε στον Παλιό Σταθμό για καφέ ή τσίπουρο(δεν ξερω αν αξίζει αλλά είναι όμορφο το σημείο).
(http://www.paliosstathmos.com/index-gr.html)
Κάνουμε κ μια στάση στο φούρνο του Κόρμπα για καμιά πιτούλα αν μας θερίσει το τσίπουρο.
Σε κανένα μισαωράκι θα είμαστε κ Τσαγκαράδα λογικά, εκεί δεν έχω να προτείνω κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί για φαγητό. Έχω πολλά χρόνια να πάω . Σταύρο(pirate) ρίξε καμιά ιδέα μιας κ ήσουν πρόσφατα εκεί
http://img828.imageshack.us/i/papastratou.jpg/http://img574.imageshack.us/i/screenshot001ve.jpg/

Στην Τσαγκαράδα άπαιχτο φαϊ στης Αλέκας, σπετσοφάϊ, κουνελάκι, μοσχαράκι στάμνας. Θα γλύφετε τα δάχτυλά σας!!!
Ξενοδοχεία στη Τσαγκαράδα - Ξενοδοχείο στη Τσαγκαράδα Alekas House (http://www.alekas-house.gr/gr/restaurant.html)

Jefe
12-11-2010, 12:52
Κάνουμε κ μια στάση στο φούρνο του Κόρμπα για καμιά πιτούλα αν μας θερίσει το τσίπουρο.
http://img828.imageshack.us/i/papastratou.jpg/http://img574.imageshack.us/i/screenshot001ve.jpg/

Nίκο καλημέρα! Απ' ότι ξέρω, το τσίπουρο στα μέρη σας πάντα συνοδεύεται από μεζέ... Γιατί να μας θερίσει??? :sm7::sm7::sm7:


Jefe

nivam
12-11-2010, 12:53
Nίκο καλημέρα! Απ' ότι ξέρω, το τσίπουρο στα μέρη σας πάντα συνοδεύεται από μεζέ... Γιατί να μας θερίσει??? :sm7::sm7::sm7:


Jefe

Υπάρχουν μεζέδες κ μεζέδες, θα στα πω από κοντά... :sm7::sm7::sm7:

Jefe
12-11-2010, 12:56
Υπάρχουν μεζέδες κ μεζέδες, θα στα πω από κοντά... :sm7::sm7::sm7:

Θέλω να με μυήσεις Νίκο, γιατί είμαι αγνός κ άμαθος....:sm7::sm7::sm7:


Jefe

nivam
12-11-2010, 12:58
Θέλω να με μυήσεις Νίκο, γιατί είμαι αγνός κ άμαθος....:sm7::sm7::sm7:


Jefe

Θανάση είσαι έτοιμος να θυσιάσεις το συκώτι σου? :sm7::sm7::sm7:

Jefe
12-11-2010, 13:23
Θανάση είσαι έτοιμος να θυσιάσεις το συκώτι σου? :sm7::sm7::sm7:

Μέσα σε μία μέρα??? Τι θα πιούμε βρέ Νίκο??? Τον Παγασητικό???:sm7::sm7::sm7:


Jefe

nivam
12-11-2010, 14:07
Μέσα σε μία μέρα??? Τι θα πιούμε βρέ Νίκο??? Τον Παγασητικό???:sm7::sm7::sm7:


Jefe

Αν δεν οδηγούσαμε, ίσως... :sm7::sm7::sm7:

ARGI
12-11-2010, 14:16
Παλικάρια, κανονίστε να γίνετε ντίρλα, και να μην μπορείτε να έρθετε το βράδυ, στο κουτουκάκι!!!!
Νίκο σε καθιστώ υπεύθυνο του ποσοστού αλκοόλ, που θα πιούν οι επισκέπτες μας!! Το νου σου!!!
:p:p:p

nivam
12-11-2010, 14:20
Παλικάρια, κανονίστε να γίνετε ντίρλα, και να μην μπορείτε να έρθετε το βράδυ, στο κουτουκάκι!!!!
Νίκο σε καθιστώ υπεύθυνο του ποσοστού αλκοόλ, που θα πιούν οι επισκέπτες μας!! Το νου σου!!!
:p:p:p

Όχι όχι, αρχή μας είναι να μην πίνουμε όταν οδηγούμε!!!:)

Michael Chatzilias
12-11-2010, 14:24
Όχι όχι, αρχή μας είναι να μην πίνουμε όταν οδηγούμε!!!:)

Κατάλαβα.
Μπάινω στο airtickets να δω εισητήρια επιστροφής από Αλμυρό.

nikos-x
12-11-2010, 14:45
Μέσα σε μία μέρα??? Τι θα πιούμε βρέ Νίκο??? Τον Παγασητικό???:sm7:

Ωωωχ! την βλέπω τη δουλειά . . .

.

.

.

.

.

.

http://i51.tinypic.com/2wocf8w.jpg

nivam
12-11-2010, 14:53
Ωωωχ! την βλέπω τη δουλειά . . .

.

.

.

.

.

.

http://i51.tinypic.com/2wocf8w.jpg


Τσ τσ τσ υπερβολές...:sm7::sm7::sm7:

ARGI
12-11-2010, 15:17
Yπερβολές!!!! Καλά Νικολάκι, δεν ήσουν στο τραπέζι των Τρικάλων, να δεις πως τα τρέχαμε τα γκαρσόνια...!!!!
Είχαμε δυο σε μόνιμη βάση για το δικός μας, μόνο τραπέζι!!!!
Για κοιτα παλιές φωτογραφίες να ειδείς τι εστί GS-FORUM τραπεζώματα!!! :D:D
:sm7::sm7::sm7:

Sakis
12-11-2010, 22:10
Σε νέα επικοινωνία μου με τον Διευθυντή του ξενοδοχείου και φίλο του Αργύρη(ARGI) έχουμε τα εξής:

Δωμάτιο δίκλινο με θέα θάλασσα από €120 σε €110
Δωμάτιο μονόκλινο με θέα θάλασσα από €80 σε €75
Στα δωμάτια με θέα την πόλη δεν έχουμε καμμιά αλλαγή
είναι €100 το δίκλινο και €70 το μονόκλινο

Το check in θα γίνει το πρωί του Σαββάτου 11:30-12:00
και το check out την Κυριακή έως αργά το απόγευμα

Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις

Παρακαλώ γράψτε το δωμάτιο που επιθυμείτε
και θα σας στείλω pm με το λογαριασμό μου για να μου στείλετε τα χρήματα

1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα Θάλασσα)
2.nikos-x (διπλός)
3.Michael Chatzilias
4.Jefe + Syvaris
5.pirate ?
6.Dimitrisb
7.CPretenteris

Jefe
12-11-2010, 22:53
Σάκη καλησπέρα! Δίκλινο δωμάτιο με διπλό κρεββάτι, κ θέα στην πόλη.
Ευχαριστώ!


Jefe

CPretenteriS
12-11-2010, 23:06
Σάκη... μονόκλινο με θέα θάλασσα!! Θα σου βάλω την προκαταβολή στο λογ/σμό που θα μου πεις...απλώς να αναφέρω μία παρατήρηση...

Επειδή το πρόγραμμα μου είναι τελείως ρευστό λόγω του ταξιδιού (παιζει το αρχικό σενάριο φεύγω Πέμπτη...γυρνάω Σάββατο, παίζει σενάριο... φεύγω Τετάρτη... γυρνάω Παρασκευή, ακόμα και σενάριο ακύρωσης γιατί ο ένας πελάτης που θα έβλεπα ακύρωσε τη συνάντηση)... αν υπάρχει η δυνατότητα ακύρωσης του δωματίου, το αργότερο μέχρι την Τετάρτη το μεσημέρι που θα μάθω πλέον τι μέλλει γεννέσθαι.

Γιατί αν παίξει το σενάριο επιστροφής Σαββάτου είναι λίγο βάρβαρο... ίσως και επικίνδυνο να ξεκινήσω να ανέβω αμέσως μετά την πτήση.

Αναμένω στοιχεία λογ/σμού... ;)

nikos-x
12-11-2010, 23:12
Το κατοσταρίσιο με διπλό κρεβάτι, χωρίς μπαλώματα και τριξίματα.

Κομοδίνα κι από τις δύο πλευρές του κρεβατιού με τεράστιους καθρέφτες απέναντι και από πάνω, τηλεόραση στην γωνία και στα 2 μέτρα από το δάπεδο, τρεις μπρίζες, ψυγείο και απαραιτήτος χρηματοκιβώτιο, γιατί θα έρθω με 450 ευρώ και μια ασφάλεια την χρειάζομαι, για να κοιμηθώ ήσυχος το βράντι αυτό.

Πως να στα στείλω πως. . . Είμαστε και μακρυά.

Sakis
12-11-2010, 23:22
Σε νέα επικοινωνία μου με τον Διευθυντή του ξενοδοχείου και φίλο του Αργύρη(ARGI) έχουμε τα εξής:

Δωμάτιο δίκλινο με θέα θάλασσα από €120 σε €110
Δωμάτιο μονόκλινο με θέα θάλασσα από €80 σε €75
Στα δωμάτια με θέα την πόλη δεν έχουμε καμμιά αλλαγή
είναι €100 το δίκλινο και €70 το μονόκλινο

Το check in θα γίνει το πρωί του Σαββάτου 11:30-12:00
και το check out την Κυριακή έως αργά το απόγευμα

Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις

Παρακαλώ γράψτε το δωμάτιο που επιθυμείτε
και θα σας στείλω pm με το λογαριασμό μου για να μου στείλετε τα χρήματα

1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα πόλη) να περισσέψει και για διόδια:D
2.nikos-x (διπλός) (Δίκλινο με θέα πόλη)
3.Michael Chatzilias
4.Jefe + Syvaris (Δίκλινο με θέα πόλη)
5.pirate ?
6.Dimitrisb
7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα)

Sakis
12-11-2010, 23:27
Σάκη... μονόκλινο με θέα θάλασσα!! Θα σου βάλω την προκαταβολή στο λογ/σμό που θα μου πεις...απλώς να αναφέρω μία παρατήρηση...

Επειδή το πρόγραμμα μου είναι τελείως ρευστό λόγω του ταξιδιού (παιζει το αρχικό σενάριο φεύγω Πέμπτη...γυρνάω Σάββατο, παίζει σενάριο... φεύγω Τετάρτη... γυρνάω Παρασκευή, ακόμα και σενάριο ακύρωσης γιατί ο ένας πελάτης που θα έβλεπα ακύρωσε τη συνάντηση)... αν υπάρχει η δυνατότητα ακύρωσης του δωματίου, το αργότερο μέχρι την Τετάρτη το μεσημέρι που θα μάθω πλέον τι μέλλει γεννέσθαι.

Γιατί αν παίξει το σενάριο επιστροφής Σαββάτου είναι λίγο βάρβαρο... ίσως και επικίνδυνο να ξεκινήσω να ανέβω αμέσως μετά την πτήση.

Αναμένω στοιχεία λογ/σμού... ;)


Θα το μάθω και θα σου πώ

dimitrisb
13-11-2010, 01:30
Σάκη καλησπέρα!! Για μένα δίκλινο με θέα θάλασσα!Στείλε μου στοιχεία για τα χρήματα. Ευχαριστώ!

Sakis
13-11-2010, 02:25
Σε νέα επικοινωνία μου με τον Διευθυντή του ξενοδοχείου και φίλο του Αργύρη(ARGI) έχουμε τα εξής:

Δωμάτιο δίκλινο με θέα θάλασσα από €120 σε €110
Δωμάτιο μονόκλινο με θέα θάλασσα από €80 σε €75
Στα δωμάτια με θέα την πόλη δεν έχουμε καμμιά αλλαγή
είναι €100 το δίκλινο και €70 το μονόκλινο

Το check in θα γίνει το πρωί του Σαββάτου 11:30-12:00
και το check out την Κυριακή έως αργά το απόγευμα

Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις

Παρακαλώ γράψτε το δωμάτιο που επιθυμείτε
και θα σας στείλω pm με το λογαριασμό μου για να μου στείλετε τα χρήματα

1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
2.nikos-x (διπλός) (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
3.Michael Chatzilias (Μονόκλινο με θέα πόλη) €70
4.Jefe + Syvaris (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
5.pirate ?
6.Dimitrisb(διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110
7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα) €75

ARGI
13-11-2010, 15:27
ΚΟΡΙΤΣΙΑ,
ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ
ΤΑ ΤΡΙΓΩΝΑ!!!
ΚΑΗΚΑΜΑΝ!!
http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020367.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020367.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

Hekima
13-11-2010, 18:21
Να δω που θα τα χωρέσω τόσα τριγωνάκια στις τεράστιες βαλίτσες του GS:D
τέλος πάντων θα θυσιάσω τα καλλυντικά μου για τα αγοράκια της παρέας μη μου πάθουν και τίποτα:D:D

commander
13-11-2010, 18:46
Να δω που θα τα χωρέσω τόσα τριγωνάκια στις τεράστιες βαλίτσες του GS:D
τέλος πάντων θα θυσιάσω τα καλλυντικά μου για τα αγοράκια της παρέας μη μου πάθουν και τίποτα:D:D
:sm7::sm7::sm7:

ARGI
13-11-2010, 19:02
Να δω που θα τα χωρέσω τόσα τριγωνάκια στις τεράστιες βαλίτσες του GS:D
τέλος πάντων θα θυσιάσω τα καλλυντικά μου για τα αγοράκια της παρέας μη μου πάθουν και τίποτα:D:D


MMMμμμμ,(:rolleyes:!!!), Hekima, μου 'δωκες ιδέα!!!
Να θυσιάσω και εγώ τα δικά μου καλλυντικά(:D:D), και να πάρω μεγαλύτερη ποσότητα σε χωριάτικα λουκάνικα και τσίπουρο!!!
..
..
...
- Γυναίκα, βγάλε τα εσώρουχα, και αύξησε τα λουκάνικα και τα τσίπουρα..!!!
..
..
- Ρε γυναίκα, τι σου είπα,,,, μόνο λουκάνικα και τσίπουρα!!!! Δεν ακούς.....

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020146.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) ... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020146.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

Hekima
13-11-2010, 21:05
MMMμμμμ,(:rolleyes:!!!), Hekima, μου 'δωκες ιδέα!!!
Να θυσιάσω και εγώ τα δικά μου καλλυντικά(:D:D), και να πάρω μεγαλύτερη ποσότητα σε χωριάτικα λουκάνικα και τσίπουρο!!!
..
..
...
- Γυναίκα, βγάλε τα εσώρουχα, και αύξησε τα λουκάνικα και τα τσίπουρα..!!!
..
..
- Ρε γυναίκα, τι σου είπα,,,, μόνο λουκάνικα και τσίπουρα!!!! Δεν ακούς.....

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020146.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) ... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020146.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

:sm7::sm7::sm7::sm7:

Sakis
13-11-2010, 21:14
ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ
ΤΑ ΤΡΙΓΩΝΑ!!!
ΚΑΗΚΑΜΑΝ!!

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020367.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020367.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})


Να δω που θα τα χωρέσω τόσα τριγωνάκια στις τεράστιες βαλίτσες του GS:D
τέλος πάντων θα θυσιάσω τα καλλυντικά μου για τα αγοράκια της παρέας μη μου πάθουν και τίποτα:D:D

Θα ρωτήσω και το Νίκο-χιχι μήπως δεν πάρει τις ψηλοτάκουνες και χωρέσουν λίγα και σ΄αυτόν
:sm7::sm7:

Hekima
13-11-2010, 21:22
Θα ρωτήσω και το Νίκο-χιχι μήπως δεν πάρει τις ψηλοτάκουνες και χωρέσουν λίγα και σ΄αυτόν


:sm7::sm7:


:sm7::sm7:

ARGI
13-11-2010, 22:45
Παιδιά, εάν δείτε ότι δεν χωράνε,
να τα στείλετε με ΚΤΕΛ, από την προυγούμενη,
και θα φροντίσω εγώ, να τα περιμαζέψω !!!!
Μην στεναχωριέστε, υπάρχουν λύσεις,
για όλα τα θέματα.....
:sm7::sm7:

nikos-x
14-11-2010, 00:01
Θα ρωτήσω και το Νίκο-χιχι μήπως δεν πάρει τις ψηλοτάκουνες και χωρέσουν λίγα και σ΄αυτόν


:Μπερδεμέν�

:Μπερδεμέν�

:hmmm:

Νεύρα

Ούτε να το σκεφτείς :D

commander
14-11-2010, 00:10
:Μπερδεμέν��

:Μπερδεμέν��

:hmmm:

Νεύρα

Ούτε να το σκεφτείς :D
μα τη τις θες βαρος θα ειναι εξαλου ποιος θα γυρισει να σε κοιταξει!!!!!:sm7::sm7::sm7:

nikos-x
14-11-2010, 00:17
Δυστυχώς έχει πρόβλημα το tynipic μου και δεν μπορώ να σου δείξω με τι κυκλοφορώ Νεύρα

.

.

.

Ζουλιάρη :sm7:

nivam
14-11-2010, 00:27
να τα στείλετε με ΚΤΕΛ, από την προυγούμενη,
και θα φροντίσω εγώ, να τα περιμαζέψω !!!!



θες βοηθό??? :sm2::sm2::sm2:

CPretenteriS
14-11-2010, 00:31
Το νού σας... τα τρίγωνα και τα μάτια σας... :D :D :D

Sakis
14-11-2010, 03:12
Τώρα που το σκέφτομαι έχω να πάρω το μαγιώ μου και τα μπανιερά μου:D
που θα τα χωρέσω όλα αυτά:sm7::sm7:

CPretenteriS
14-11-2010, 03:14
Τώρα που το σκέφτομαι έχω να πάρω το μαγιώ μου και τα μπανιερά μου:D
που θα τα χωρέσω όλα αυτά:sm7::sm7:


Θα σου στείλω φορτωτική... μην ανησυχείς... θα τη βρούμε την άκρη !!! :D:D

Sakis
14-11-2010, 03:18
Τώρα που το σκέφτομαι έχω να πάρω το μαγιώ μου και τα μπανιερά μου:D


που θα τα χωρέσω όλα αυτά:sm7::sm7:


Θα σου στείλω φορτωτική... μην ανησυχείς... θα τη βρούμε την άκρη !!! :D:D

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020408.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

EOD-K9
14-11-2010, 07:23
:yz:yz:yz:yz

Hekima
14-11-2010, 12:44
:yz:yz:yz:yz


Γιατί κλαις Κυριάκο ένα τσιγάρο δρόμος είναι:D:D

Sakis
15-11-2010, 00:13
Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις


1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
2.nikos-x (διπλός) (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
3.Michael Chatzilias (Μονόκλινο με θέα πόλη) €70
4.Jefe + Syvaris (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
5.pirate ?
6.Dimitrisb(διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110
7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα) €75

pirate
15-11-2010, 00:33
Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις


1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
2.nikos-x (διπλός) (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
3.Michael Chatzilias (Μονόκλινο με θέα πόλη) €70
4.Jefe + Syvaris (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
5.pirate ?
6.Dimitrisb(διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110
7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα) €75

Σάκη εμένα θα με φιλοξενήσουν στον Βόλο αν έρθω σε σπίτι, οπότε δεν θα με υπολογίζεται για ξενοδοχείο

CPretenteriS
15-11-2010, 00:38
Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις

7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα) €75


Είναι στο λογ/σμό σου...!! ;) Αν δεν τα καταφέρω τελικά, το πολύ πολύ να χάσω την προκαταβολή...:hmmm:

Sakis
15-11-2010, 01:40
Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις


1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
2.nikos-x (διπλός) (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
3.Michael Chatzilias (Μονόκλινο με θέα πόλη) €70
4.Jefe + Syvaris (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
5.pirate σε φιλικό σπίτι
6.Dimitrisb(διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110
7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα) €75 προκαταβολή οκ

Sakis
15-11-2010, 01:41
Είναι στο λογ/σμό σου...!! ;) Αν δεν τα καταφέρω τελικά, το πολύ πολύ να χάσω την προκαταβολή...:hmmm:


Θα σου στείλω τρίγωνα και έτσι θα αποζημιωθείς;)

CPretenteriS
15-11-2010, 01:57
Θα σου στείλω τρίγωνα και έτσι θα αποζημιωθείς;)


:sm8::sm8::sm8::sm8:

gsgs
15-11-2010, 02:05
Σάκη,
υπολόγισε κι εμάς μέσα:

gsgs (διπλός)

με δίκλινο θέα θάλασσα.

Στείλε μου ποσό / λογαριασμό τράπεζας να σου βάλω τα χρήματα.

Ευχαριστώ.

adventure
15-11-2010, 08:48
Καλά να περάσετε όλοι όσοι παρευρεθείτε στο Βόλο .

;) :) :)

Hekima
15-11-2010, 12:22
Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις



1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα πόλη) €100 προκαταβολή οκ
2.nikos-x (διπλός) (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
3.Michael Chatzilias (Μονόκλινο με θέα πόλη) €70
4.Jefe + Syvaris (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
5.pirate σε φιλικό σπίτι
6.Dimitrisb(διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110 προκαταβολή οκ
7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα) €75 προκαταβολή οκ
8. gsgs (διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110

Hekima
15-11-2010, 14:06
Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις




1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα πόλη) €100 προκαταβολή οκ
2.nikos-x (διπλός) (Δίκλινο με θέα πόλη) €100 προκαταβολή οκ
3.Michael Chatzilias (Μονόκλινο με θέα πόλη) €70
4.Jefe + Syvaris (Δίκλινο με θέα πόλη) €100
5.pirate σε φιλικό σπίτι
6.Dimitrisb(διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110 προκαταβολή οκ
7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα) €75 προκαταβολή οκ
8. gsgs (διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110 προκαταβολή οκ

Sakis
15-11-2010, 21:25
Καλά να περάσετε όλοι όσοι παρευρεθείτε στο Βόλο .

;) :) :)


Ευχαριστούμε Δημήτρη

Hekima
16-11-2010, 11:57
Πρέπει να στείλουμε προκαταβολή το 50% τις τιμής του δωματίου την Δευτέρα για να γίνουν οι κρατήσεις





1.Sakis + Hekima (Δίκλινο με θέα πόλη) €100 προκαταβολή οκ
2.nikos-x (διπλός) (Δίκλινο με θέα πόλη) €100 προκαταβολή οκ
3.Michael Chatzilias ?
4.Jefe + Syvaris (Δίκλινο με θέα πόλη) €100 εξόφληση οκ
5.pirate σε φιλικό σπίτι
6.Dimitrisb(διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110 προκαταβολή οκ
7.CPretenteris (Μονόκλινο με θέα Θάλασσα) €75 προκαταβολή οκ
8. gsgs (διπλός) (Δίκλινο με θέα Θάλασσα) €110 προκαταβολή οκ

CPretenteriS
16-11-2010, 12:26
Μόλις ενημερώθηκα (από τους ίδιους που την προηγούμενη εβδομάδα μου χάλασαν τη διάθεση ΝεύραΝεύραΝεύρα) ότι το ταξίδι μου αναβάλεται διότι ο Τηλεπικοινωνιακός φορέας της μίας χώρας (από τις 2 που θα πήγαινα) ακύρωσε τη συνάντηση.

Οπότε το ραντεβού με τα τριγωνάκια... :D :D... της Σοφίας (εεεε του Ελενίδη ήθελα να πω) ισχύει κανονικά...

Απλώς δε θα αναχωρήσω τα ξημερώματα με τα φιλαράκια γιατί την Παρασκευή το βράδυ, έχω μια επαγγελματική υποχρέωση και θα αργήσω να επιστρέψω... οπότε το Σάββατο θα ξεκινήσω γύρω στις 09:00 και να ανταμώσουμε (πρώτα ο Θεός) γύρω στις 11:30 στο hotel... :)

ARGI
16-11-2010, 12:32
Μόλις ενημερώθηκα (από τους ίδιους που την προηγούμενη εβδομάδα μου χάλασαν τη διάθεση ΝεύραΝεύραΝεύρα) ότι το ταξίδι μου αναβάλεται διότι ο Τηλεπικοινωνιακός φορέας της μίας χώρας (από τις 2 που θα πήγαινα) ακύρωσε τη συνάντηση.

Οπότε το ραντεβού με τα τριγωνάκια... :D :D... της Σοφίας (εεεε του Ελενίδη ήθελα να πω) ισχύει κανονικά...

Απλώς δε θα αναχωρήσω τα ξημερώματα με τα φιλαράκια γιατί την Παρασκευή το βράδυ, έχω μια επαγγελματική υποχρέωση και θα αργήσω να επιστρέψω... οπότε το Σάββατο θα ξεκινήσω γύρω στις 09:00 και να ανταμώσουμε (πρώτα ο Θεός) γύρω στις 11:30 στο hotel... :)

:sm8:..... GOOD ΚΑΠΕΤΑΝ ΚΩΣΤΗ' ..........

Hekima
16-11-2010, 13:01
Μόλις ενημερώθηκα (από τους ίδιους που την προηγούμενη εβδομάδα μου χάλασαν τη διάθεση ΝεύραΝεύραΝεύρα) ότι το ταξίδι μου αναβάλεται διότι ο Τηλεπικοινωνιακός φορέας της μίας χώρας (από τις 2 που θα πήγαινα) ακύρωσε τη συνάντηση.

Οπότε το ραντεβού με τα τριγωνάκια... :D :D... της Σοφίας (εεεε του Ελενίδη ήθελα να πω) ισχύει κανονικά...

Απλώς δε θα αναχωρήσω τα ξημερώματα με τα φιλαράκια γιατί την Παρασκευή το βράδυ, έχω μια επαγγελματική υποχρέωση και θα αργήσω να επιστρέψω... οπότε το Σάββατο θα ξεκινήσω γύρω στις 09:00 και να ανταμώσουμε (πρώτα ο Θεός) γύρω στις 11:30 στο hotel... :)

Μπράβο Κωστή θα τα πούμε από κοντά:)

CPretenteriS
16-11-2010, 13:24
:sm8:..... GOOD ΚΑΠΕΤΑΝ ΚΩΣΤΗ' ..........

Μπράβο Κωστή θα τα πούμε από κοντά:)

:sm2::):)

dimitrisb
16-11-2010, 15:47
Μόλις ενημερώθηκα (από τους ίδιους που την προηγούμενη εβδομάδα μου χάλασαν τη διάθεση ΝεύραΝεύραΝεύρα) ότι το ταξίδι μου αναβάλεται διότι ο Τηλεπικοινωνιακός φορέας της μίας χώρας (από τις 2 που θα πήγαινα) ακύρωσε τη συνάντηση.

Οπότε το ραντεβού με τα τριγωνάκια... :D :D... της Σοφίας (εεεε του Ελενίδη ήθελα να πω) ισχύει κανονικά...

Απλώς δε θα αναχωρήσω τα ξημερώματα με τα φιλαράκια γιατί την Παρασκευή το βράδυ, έχω μια επαγγελματική υποχρέωση και θα αργήσω να επιστρέψω... οπότε το Σάββατο θα ξεκινήσω γύρω στις 09:00 και να ανταμώσουμε (πρώτα ο Θεός) γύρω στις 11:30 στο hotel... :)

Μία χαρά σε βρίσκω Κωστή!!

gsmaniac
16-11-2010, 16:40
Μόλις ενημερώθηκα (από τους ίδιους που την προηγούμενη εβδομάδα μου χάλασαν τη διάθεση ΝεύραΝεύραΝεύρα) ότι το ταξίδι μου αναβάλεται διότι ο Τηλεπικοινωνιακός φορέας της μίας χώρας (από τις 2 που θα πήγαινα) ακύρωσε τη συνάντηση.

Οπότε το ραντεβού με τα τριγωνάκια... :D :D... της Σοφίας (εεεε του Ελενίδη ήθελα να πω) ισχύει κανονικά...

Απλώς δε θα αναχωρήσω τα ξημερώματα με τα φιλαράκια γιατί την Παρασκευή το βράδυ, έχω μια επαγγελματική υποχρέωση και θα αργήσω να επιστρέψω... οπότε το Σάββατο θα ξεκινήσω γύρω στις 09:00 και να ανταμώσουμε (πρώτα ο Θεός) γύρω στις 11:30 στο hotel... :)
ωχχχχχ.....πανω που μαζευτηκε κοσμος,θα εχουμε ακυρωσεις παλι:sm7:
θα σε περιμενουν στην γεφυρα ΡΙΟ-ΑΝΤΙΡΙΟ....:o:o:o

CPretenteriS
16-11-2010, 16:43
ωχχχχχ.....πανω που μαζευτηκε κοσμος,θα εχουμε ακυρωσεις παλι:sm7:
θα σε περιμενουν στην γεφυρα ΡΙΟ-ΑΝΤΙΡΙΟ....:o:o:o

Βρεεε συυυυυυ...............δε βάζεις μυαλό...???? :Απορία::Απορία: Θυμάσαι τι έγινε την άλλη φορά...:sm7::sm7:

Καλά..... η συνάντηση δεν είναι στη Μάνη...???:Απορία::Απορία::Απορία::p:p:D

commander
16-11-2010, 18:55
ωχχχχχ.....πανω που μαζευτηκε κοσμος,θα εχουμε ακυρωσεις παλι:sm7:


θα σε περιμενουν στην γεφυρα ΡΙΟ-ΑΝΤΙΡΙΟ....:o:o:o

:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

manosamos
16-11-2010, 23:17
Ενδεχετε και εμεις.............90%:cool:

Sakis
16-11-2010, 23:25
να ανταμώσουμε (πρώτα ο Θεός) γύρω στις 11:30 στο hotel...


Μάλλον δε θα μας προλάβεις Κώστα θα έχουμε φύγει.....στις 11:25:(:(
















:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

Sakis
16-11-2010, 23:48
Ενδεχετε και εμεις.............90%:cool:


Μπράβο ρε Μάνο μακάρι να ειδωθούμε.:)
Αν θέλεις να μιλήσω στο ξενοδοχείο πες μου;)

Michael Chatzilias
16-11-2010, 23:48
Μάλλον δε θα μας προλάβεις Κώστα θα έχουμε φύγει.....στις 11:25:(:(


















:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:


Κωστή, παίρνε μας κάθε 10 λεπτά τηλέφωνο να ξέρουμε πού είσαι, για να σε περιμένουμε σίγουρα....

Sakis
16-11-2010, 23:50
Κωστή, παίρνε μας κάθε 10 λεπτά τηλέφωνο να ξέρουμε πού είσαι, για να σε περιμένουμε σίγουρα....


:hmmm::hmmm::confused::confused::Απορία::Απορία::hmmm::hmmm:

CPretenteriS
16-11-2010, 23:50
Μάλλον δε θα μας προλάβεις Κώστα θα έχουμε φύγει.....στις 11:25:(:(





:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:


Κωστή, παίρνε μας κάθε 10 λεπτά τηλέφωνο να ξέρουμε πού είσαι, για να σε περιμένουμε σίγουρα....


Να 'στε καλά φιλαράκια που με σκέφτεστε... ;)

Hekima
17-11-2010, 00:00
Να 'στε καλά φιλαράκια που με σκέφτεστε... ;)

Δεν έχει τριγωνάκια γι' αυτούς:sm7::sm7:

CPretenteriS
17-11-2010, 00:02
Δεν έχει τριγωνάκια γι' αυτούς:sm7::sm7:

Σ'ευχαριστώ Σοφάκι !!! :):)

Να μείνουν νηστικοί... τα παλιόπαιδα !!! :hmmm:

Sakis
17-11-2010, 00:04
Να 'στε καλά φιλαράκια που με σκέφτεστε... ;)

Δεν έχει τριγωνάκια γι' αυτούς:sm7::sm7:


Σ'ευχαριστώ Σοφάκι !!! :):)

Να μείνουν νηστικοί... τα παλιόπαιδα !!! :hmmm:

Ρε άμα δεν πάρω τα τριγωνάκια εγώ από το Πανόραμα δεν θα φάει κανείς τίποτα
http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002064B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

Hekima
17-11-2010, 00:04
Θα τα στείλω με courier:sm7::sm7:
για να βάλω και τα καλλυντικά μου στις βαλιτσάρες του gs:D

Michael Chatzilias
17-11-2010, 00:04
Να 'στε καλά φιλαράκια που με σκέφτεστε... ;)

Ούτως ή άλλως θα συναντηθούμε στην Γέφυρα στο Ρίο :D
Θα μας βρεις εκεί...:D:D

CPretenteriS
17-11-2010, 00:08
Ούτως ή άλλως θα συναντηθούμε στην Γέφυρα στο Ρίο :D
Θα μας βρεις εκεί...:D:D

Rio de Janeiro...??? Rio Grande...?? :Απορία::Απορία:

Αγάπη μου εσύ... :p:):D

Hekima
17-11-2010, 13:00
Ενδεχετε και εμεις.............90%:cool:

Άντε Μάνο πάλεψε το.....:)

ARGI
17-11-2010, 14:48
Αρσενικοί και Θηλυκές συν-ταξιδιώτες,
μόλις επιβεβαίωσα και τους μουσικούς μας,
αλλά και το μαγάζι, που θα φάμε το βράδυ του Σαββάτου...
Μας αναμένουν....!!!!
(ΤΡΙΓΩΝΑ-κάλαντα, μες την γειτονιά......);););)
(Είπαμε, εάν δεν χωράνε....ΚΤΕΛ...):D

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.....
:cool::cool::cool:

Hekima
17-11-2010, 15:03
Αρσενικοί και Θηλυκές συν-ταξιδιώτες,

μόλις επιβεβαίωσα και τους μουσικούς μας,
αλλά και το μαγάζι, που θα φάμε το βράδυ του Σαββάτου...
Μας αναμένουν....!!!!
(ΤΡΙΓΩΝΑ-κάλαντα, μες την γειτονιά......);););)
(Είπαμε, εάν δεν χωράνε....ΚΤΕΛ...):D

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.....

:cool::cool::cool:


Αργυράκω είπαμε, τα καλλυντικά μας πετάμε τριγωνάκια θα έχουμε :sm7:;)

CPretenteriS
17-11-2010, 15:47
Αργυράκω είπαμε, τα καλλυντικά μας πετάμε τριγωνάκια θα έχουμε :sm7:;)

:sm8::sm8::sm2::sm5:

manosamos
17-11-2010, 16:41
Μπράβο ρε Μάνο μακάρι να ειδωθούμε.:)


Αν θέλεις να μιλήσω στο ξενοδοχείο πες μου;)


Άντε Μάνο πάλεψε το.....:)


Ειμαστε μεσα 100% παιδια.
Επειδη ηδη δωσατε τα χρηματα για τα δωματια,θεωρησαμε καλυτερα να βρουμε μονοι μας ξενοδοχειο.
Βρηκαμε ενα 5!!!χλμ εξω απο τον Βολο.
Επειδη η ΒαΡκαντερο ειναι εξω για δεξαμενισμο:D:D:D και μουράβια:D θα ερθουμε με το κουτι:rolleyes::cool:
Τι ωρα ειναι το ραντεβου στον Βολο και που?
Εχετε προγραματισει?

manosamos
17-11-2010, 16:43
Θα ειναι και ο Νικος-Χ http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002064B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={FFC94A84-D1EC-11DE-B9DA-00E1A7767681})

Θα φαμε τριγωνα..............???????????????:cool:

nikos-x
17-11-2010, 16:55
... Θα φαμε τριγωνα..............???????????????:cool:

Αυτό παίζετε. . .

Γιατί αν τα παστώσει στις βαλιτσούλες του ο Sakis, τα βλέπω από τρίγωνα Πανοράματος, να μεταμορφώνονται σε τετράγωνα Ραιδεστού. . . :sm7:

.

.

.

.

.

. . . :hmmm: Τι έγινε; . . . Μόνος μου γελάω;

Sakis
17-11-2010, 17:03
Ειμαστε μεσα 100% παιδια.
Επειδη ηδη δωσατε τα χρηματα για τα δωματια,θεωρησαμε καλυτερα να βρουμε μονοι μας ξενοδοχειο.
Βρηκαμε ενα 5!!!χλμ εξω απο τον Βολο.
Επειδη η ΒαΡκαντερο ειναι εξω για δεξαμενισμο:D:D:D και μουράβια:D θα ερθουμε με το κουτι:rolleyes::cool:
Τι ωρα ειναι το ραντεβου στον Βολο και που?
Εχετε προγραματισει?


Ωραία Μάνο
αν θέλετε πάντως υπάρχουν δωμάτια
για ραντεβού θα γράψουμε σύντομα

Sakis
17-11-2010, 17:05
Αυτό παίζετε. . .

Γιατί αν τα παστώσει στις βαλιτσούλες του ο Sakis, τα βλέπω από τρίγωνα Πανοράματος, να μεταμορφώνονται σε τετράγωνα Ραιδεστού. . . :sm7:

.

.

.

.

.

. . . :hmmm: Τι έγινε; . . . Μόνος μου γελάω;

:sm7::sm7::sm7::sm7:

Εσύ πάντως Νίκο έτοιμος?
πισσαρισμένος και από την Τουρκία
:sm7:

manosamos
17-11-2010, 17:11
Αυτό παίζετε. . .

Γιατί αν τα παστώσει στις βαλιτσούλες του ο Sakis, τα βλέπω από τρίγωνα Πανοράματος, να μεταμορφώνονται σε τετράγωνα Ραιδεστού. . . :sm7:

.

.

.

.

.

. . . :hmmm: Τι έγινε; . . . Μόνος μου γελάω;


Νικο,αν ερθεις με το Βαρκαντερο,ριξε κανενα τριγωνο στα διπυθμενα.:sm7::sm7::sm7:

manosamos
17-11-2010, 17:13
Ωραία Μάνο
αν θέλετε πάντως υπάρχουν δωμάτια
για ραντεβού θα γράψουμε σύντομα

Κλεισαμε Σακη,ειμαστε ετοιμοι απο δωματιο.
Πιατο ο Βολος αλλα μαλλον δεν εχει παρκινγκ:mad:
Δεν πειραζει ,για μια νυχτα θα ειναι.;):)

Sakis
17-11-2010, 17:37
Κλεισαμε Σακη,ειμαστε ετοιμοι απο δωματιο.
Πιατο ο Βολος αλλα μαλλον δεν εχει παρκινγκ:mad:
Δεν πειραζει ,για μια νυχτα θα ειναι.;):)


Kρίμα ρε Μάνο
γιατί τα τριγωνάκια θα μοιραστούν στο ξενοδοχείο

:sm7::sm7::sm7:

manosamos
17-11-2010, 17:40
Kρίμα ρε Μάνο
γιατί τα τριγωνάκια θα μοιραστούν στο ξενοδοχείο

:sm7::sm7::sm7:
:hmmm::hmmm::hmmm::o

Hekima
17-11-2010, 18:19
:hmmm::hmmm::hmmm::o

Μπράβο Μάνο :):)
Αλλά γιατί δεν έκλεισες στο ίδιο ξενοδοχείο μαζί μας?

manosamos
17-11-2010, 18:21
Μπράβο Μάνο :):)
Αλλά γιατί δεν έκλεισες στο ίδιο ξενοδοχείο μαζί μας?
Βρηκα με 60 ευρω Σοφια,ενα παλιο αρχοντικο.:)
Ετσι και αλλιως για μια νυχτα θα ειναι.:)

Hekima
17-11-2010, 18:27
Βρηκα με 60 ευρω Σοφια,ενα παλιο αρχοντικο.:)
Ετσι και αλλιως για μια νυχτα θα ειναι.:)

Καλά λες τέλεια εξάλλου θα είμαστε πολύ κοντά:)
Τα τριγωνάκια θα σερβιριστούν άμεσα θα είναι για όλους μας :)

manosamos
17-11-2010, 18:31
Καλά λες τέλεια εξάλλου θα είμαστε πολύ κοντά:)
Τα τριγωνάκια θα σερβιριστούν άμεσα θα είναι για όλους μας :)
Tριγωνα ......... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002064B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={FFC94A84-D1EC-11DE-B9DA-00E1A7767681})

paschalis
18-11-2010, 00:15
Παραθετω εναλλακτικη ανευ διοδιων και με αρωμα ιωδιου(παραθαλασσια)

Κατερινη Λεπτοκαρυα Στομιο Αγιοκαμπος Σκληθρο Ελαφος Καλαμακι Περιπλους λιμνης Καρλας Ν.Ιωνια Βολος....
Αντε να δουλευει το γκουνγκλ:sm7:

Sakis
18-11-2010, 02:18
Παραθετω εναλλακτικη ανευ διοδιων και με αρωμα ιωδιου(παραθαλασσια)

Κατερινη Λεπτοκαρυα Στομιο Αγιοκαμπος Σκληθρο Ελαφος Καλαμακι Περιπλους λιμνης Καρλας Ν.Ιωνια Βολος....
Αντε να δουλευει το γκουνγκλ:sm7:

:sm8::sm8:

CPretenteriS
18-11-2010, 02:20
:sm8::sm8:


Σάκκηηηη... :D:D

Μία διευκρίνηση.... το Σάββατο έχει ckeck-in στο hotel κατά τις 11:30 και 12:00 αναχώρηση για Πήλιο???

z_atomic
18-11-2010, 12:43
Παραθετω εναλλακτικη ανευ διοδιων και με αρωμα ιωδιου(παραθαλασσια)

Κατερινη Λεπτοκαρυα Στομιο Αγιοκαμπος Σκληθρο Ελαφος Καλαμακι Περιπλους λιμνης Καρλας Ν.Ιωνια Βολος....
Αντε να δουλευει το γκουνγκλ:sm7:

Εγώ φίλε επειδή τα ξέρω τα μέρη από εκεί καλύτερα μετά το σκλήθρο να ακολουθήσεις διαδρομή για Κεραμίδι (παραθαλλάσια άπειρου φυσικού κάλους διαδρομή) η οποία είναι σε χωματόδρομο αλλά σχετικά καλής ποιότητας. Μετά το κεραμίδι θα ακολουθήσετε τη διαδρομή για κανάλια η οποία διαδρομή προσφέρει μια φανταστική θέα στο θεσσαλικό κάμπο κ φυσικά στην πρόσφατα (σε ενα τμήμα προς το παρόν) πληρωμένη με νερό λίμνη κάρλας. Ενναλακτικά μετά τα κανάλια αντί για πορεία προς βελεστίνο υπάρχει κ μια πολύ ωραία διαδρομή προς κερασιά κάπουρνα κλπ (παλιός δρόμος αλλά ότι πρέπει για μοτο). Αυτός ο δρόμος από μόνος του θα σας οδηγήσει στα μελισσιάτικα στον κόμβο με την περιφερειακή οδό του βόλου. Μακάρι να μπορούσα να έρθω να σας ξεναγήσω. Καλά να περάσετε κ για όποια πληροφορία θέλετε εδώ είμαι

z_atomic
18-11-2010, 13:03
Keramidi, Greece to Melissatika, Nea Ionia, Greece - Google Maps (http://maps.google.com/maps?saddr=KERAMIDI,GR&daddr=melissatika,GR&ie=UTF8&v=2.2&cv=5.2.1.1588&hl=en&ll=39.480726,22.898254&spn=0.423452,0.716171&t=h&z=11&geocode=FanRWwIdCZVdASln7NWiL3SnFDGQn7niLL0ABA%3BFfgOWQIdOYtdASm3K3SbKWynFDFQn8R0L70ACg)http://maps.google.com/maps?saddr=KERAMIDI,GR&daddr=melissatika,GR&ie=UTF8&v=2.2&cv=5.2.1.1588&hl=en&ll=39.480726,22.898254&spn=0.423452,0.716171&t=h&z=11&geocode=FanRWwIdCZVdASln7NWiL3SnFDGQn7niLL0ABA%3BFfgOWQIdOYtdASm3K3SbKWynFDFQn8R0L70ACg

z_atomic
18-11-2010, 13:21
η διαδρομή σκήθρο κεραμίδι (την πέρασα με το χέρι)
6270

z_atomic
18-11-2010, 13:40
μερικες φωτό (από google earth) της διαδρομής σκληθρο - κεραμίδι
http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/12379484.jpg

http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/39705732.jpg

κεραμιδι
http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/380129.jpg

Λίμνη κάρλα

http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/39415993.jpg

http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/36644278.jpg

nivam
18-11-2010, 14:04
Μετά το κεραμίδι θα ακολουθήσετε τη διαδρομή για κανάλια η οποία διαδρομή προσφέρει μια φανταστική θέα στο θεσσαλικό κάμπο κ φυσικά στην πρόσφατα (σε ενα τμήμα προς το παρόν) πληρωμένη με νερό λίμνη κάρλας. Ενναλακτικά μετά τα κανάλια αντί για πορεία προς βελεστίνο υπάρχει κ μια πολύ ωραία διαδρομή προς κερασιά κάπουρνα κλπ

Τι του λες βρε του ανθρώπου, θα βγάλει καπνούς το Ζumo :sm7::sm7::sm7:

z_atomic
18-11-2010, 14:15
Τι του λες βρε του ανθρώπου, θα βγάλει καπνούς το Ζumo :sm7::sm7::sm7:

:sm7::sm7::sm7: ναι οντως ξέχασα να του πω να το κλείσει σε όλη τη διαδρομή.

CPretenteriS
18-11-2010, 14:39
Τι του λες βρε του ανθρώπου, θα βγάλει καπνούς το Ζumo :sm7::sm7::sm7:

:sm7::sm7::sm7: ναι οντως ξέχασα να του πω να το κλείσει σε όλη τη διαδρομή.

O ζούμος... πάει παντού!! :D:D

z_atomic
18-11-2010, 14:40
O ζούμος... πάει παντού!! :D:D
εκεί θα πάει.... αλλά απενεργοποιημένος

ARGI
18-11-2010, 15:03
Εγώ φίλε επειδή τα ξέρω τα μέρη από εκεί καλύτερα μετά το σκλήθρο να ακολουθήσεις διαδρομή για Κεραμίδι (παραθαλλάσια άπειρου φυσικού κάλους διαδρομή) η οποία είναι σε χωματόδρομο αλλά σχετικά καλής ποιότητας.

Παιδιά προσοχή στον χωματόδρομο, που αναφέρει ο φίλος, γιατί γνωστοί που περάσανε πρόσφατα από εκεί, βρήκαν αρκετή λασπούρα και νερά, από τις πρόσφατες βροχές, και αρκετά εξογκώματα χωμάτινα!!!!
Φυσικά, η διαδρομή είναι μαγευτική!!!!
:cool::cool::cool:

z_atomic
18-11-2010, 15:19
Παιδιά προσοχή στον χωματόδρομο, που αναφέρει ο φίλος, γιατί γνωστοί που περάσανε πρόσφατα από εκεί, βρήκαν αρκετή λασπούρα και νερά, από τις πρόσφατες βροχές, και αρκετά εξογκώματα χωμάτινα!!!!
Φυσικά, η διαδρομή είναι μαγευτική!!!!
:cool::cool::cool:
ευχαριστώ φίλε που το επισήμανες και κακώς δεν θυμήθηκα. Αν έχει βρέξει θέλει προσοχή σε κάποια σημεία.

paschalis
18-11-2010, 22:57
Επειδη εγω δεν θα ειμαι μαζι με την παρεα προτεινα να παει η ομαδα απο Ελαφο για να μη χρειαστει να πατησουν χωματα Νοεμβριο μηνα.
Οσο για την πλοηγηση νομιζω οτι τα παιδια δεν εχουν καποιο ιδιαιτερο εξοπλισμο,
Μια και το εφερε η κουβεντα παντως για τετοιες και δυσκολοτερες καταστασεις χρησιμοποιω Garmin 276c με toponavigator greece.
ΠΑΝΤΑ με το νου μου στο αξεπεραστο ρητο

ΤΟ GPS ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΞΙΑ.... ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ!!!

nikos-x
18-11-2010, 23:57
...Οσο για την πλοηγηση νομιζω οτι τα παιδια δεν εχουν καποιο ιδιαιτερο εξοπλισμο...

;) Εμείς τράμε τ' αστέρια, ρουτάμε τσι χωριανοί και ροβολόμε τον ανήφορο.
Κι αν αντί για τον Βόλο βρεθούμε Λιβαδειά, πλακωνόμαστε στα κοντοσούβλια και τις ρετσίνες και ξεχνάμε τον πόνο που προκαλέσαμε στους άλλους. . . διά της απουσίας μας. :sm7:

Sakis
19-11-2010, 01:22
;) Εμείς τράμε τ' αστέρια, ρουτάμε τσι χωριανοί και ροβολόμε τον ανήφορο.
Κι αν αντί για τον Βόλο βρεθούμε Λιβαδειά, πλακωνόμαστε στα κοντοσούβλια και τις ρετσίνες και ξεχνάμε τον πόνο που προκαλέσαμε στους άλλους. . . διά της απουσίας μας. :sm7:


Πέστα ρε Νίκο, τη μισή Τουρκία διανύσαμε χωρίς τη βοήθεια οπτικοακουστικών μέσων.
...και όπου τα ακολουθήσαμε μας βγάλανε σε κάτι Τζαμιά στη Σμύρνη και σε κάτι κανάλια στο Pammukale:sm7::sm7:

Sakis
19-11-2010, 01:24
Eυχαριστούμε όλους τους φίλους για τις προτάσεις τους...
ανάλογα με τα κέφια του καιρού και της παρέας θα πορευτούμε:)

Michael Chatzilias
19-11-2010, 01:24
Πέστα ρε Νίκο, τη μισή Τουρκία διανύσαμε χωρίς τη βοήθεια οπτικοακουστικών μέσων.


...και όπου τα ακολουθήσαμε μας βγάλανε σε κάτι Τζαμιά στη Σμύρνη και σε κάτι κανάλια στο Pammukale:sm7::sm7:



Κι εγώ μια φορά δέχτηκα να τ'ακολουθήσω και βρέθηκα μέσα στον βιότοπο της αρκούδας.

Στοίχημα ο Πρετεντέρης θα εμφανιστεί στην επόμενη μισή ώρα...

Sakis
19-11-2010, 01:26
Σάκκηηηη... :D:D

Μία διευκρίνηση.... το Σάββατο έχει ckeck-in στο hotel κατά τις 11:30 και 12:00 αναχώρηση για Πήλιο???

Ναι Κώστα:)

CPretenteriS
19-11-2010, 01:31
Κι εγώ μια φορά δέχτηκα να τ'ακολουθήσω και βρέθηκα μέσα στον βιότοπο της αρκούδας.

Στοίχημα ο Πρετεντέρης θα εμφανιστεί στην επόμενη μισή ώρα...

Το κέρδισες το στοίχημα.... :D:D

Jefe
19-11-2010, 02:08
Πέστα ρε Νίκο, τη μισή Τουρκία διανύσαμε χωρίς τη βοήθεια οπτικοακουστικών μέσων.


...και όπου τα ακολουθήσαμε μας βγάλανε σε κάτι Τζαμιά στη Σμύρνη και σε κάτι κανάλια στο Pammukale:sm7::sm7:



:sm7::sm7::sm7:


Jefe

Jefe
19-11-2010, 10:10
Θα έχει τέλειο καιρό φίλοι μου το Σαββατοκύριακο! :)


Jefe

CPretenteriS
19-11-2010, 11:11
Θα έχει τέλειο καιρό φίλοι μου το Σαββατοκύριακο! :)


Jefe

Είναι όντως..... ποιος θα μας το 'λεγε... τέλη Νοέμβρη... :cool::cool:

Hekima
19-11-2010, 11:44
Είναι όντως..... ποιος θα μας το 'λεγε... τέλη Νοέμβρη... :cool::cool:

Είναι επειδή θα πάει το GS Forum εκδρομούλα:D:D

ARGI
19-11-2010, 12:08
ΒΟΛΙΩΤΕΣ, ΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ....!!!!
Πρέπει να παρατάξουμε και εμείς τα στήθια μας,
ώστε να αναδείξουμε την ποιότητα και ποσότητα μας!!!!
:sm7::sm7::sm7:

Hekima
19-11-2010, 12:14
ΒΟΛΙΩΤΕΣ, ΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ....!!!!

Πρέπει να παρατάξουμε και εμείς τα στήθια μας,
ώστε να αναδείξουμε την ποιότητα και ποσότητα μας!!!!

:sm7::sm7::sm7:


:sm8::sm2::sm8::sm2:
Όλα έτοιμα Αργύρη?

Αρχίζει η άνοδος και η κάθοδος των μυρίων (ελαχίστων):D:D
έφτασε η ώρα.;)

CPretenteriS
19-11-2010, 12:16
Είναι επειδή θα πάει το GS Forum εκδρομούλα:D:D

;):);)

CPretenteriS
19-11-2010, 12:17
ΒΟΛΙΩΤΕΣ, ΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ....!!!!
Πρέπει να παρατάξουμε και εμείς τα στήθια μας,
ώστε να αναδείξουμε την ποιότητα και ποσότητα μας!!!!
:sm7::sm7::sm7:

Βάλε τον όγκο Αρτζιιι... :D:D:D

z_atomic
19-11-2010, 12:21
ζηλεύωΝεύραΝεύραΝεύρα....καλα να περάσετε;)

CPretenteriS
19-11-2010, 12:22
ζηλεύωΝεύραΝεύραΝεύρα....καλα να περάσετε;)

Σ'ευχαριστούμε Ζήση!!! :)

dimitrisb
19-11-2010, 12:42
Καλημέρα σε όλους μας! Ο καιρός απ'ότι φαίνεται θα είναι πολύ καλός! Οπότε ετοιμαζόμαστε για ωραίες βολτίτσες!

dimitrisb
19-11-2010, 12:43
:sm2:

ARGI
19-11-2010, 12:46
Λοιπόν να σας θυμίσω, ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ σταματάτε στην Ν. Αγχίαλο, στα φανάρια, στον Τζίμη, για τυρόπιτα γκουρού... Μετά καθώς πάτε προς Βόλο, 2 χλμ μετά την Ν. Αγχίαλο, στην κατηφορική ευθεία της Χρυσής Ακτής, "παν μετρον άριστον", γιατί στήμουν μπλόκο η τροχαία, κατά την είσοδο το Σάββατο.
Οι "δρομείς" εκ βορρά, να προσέχουν το κομμάτι από την εθνική προς βόλο (μετά την στροφή τους, Βελεστίνο), γιατί είπαμε ότι είναι καρόδρομος, γλιστερός, ανάποδες στροφές και μπόλικη τροχαία!!! (όλα τα κακά μαζί!!!!)...
ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΣ... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000202F0.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

υ.π
Εγώ θα σας βρω, πιο πιθανόν στο ξενοδοχείο, μετά το ΠΗΛΙΟ ΤΟΥΡ σας, μεσημέρι προς απόγευμα για κανένα καφε, μάτι(!!!:D:D), και άλλα...;);)
Ωραίος απογευματινός καφές είναι και στις καφετέριες της Αγριάς... Οποιος γουστάρει μέσα....

dimitrisb
19-11-2010, 12:50
Λοιπόν να σας θυμίσω, ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ σταματάτε στην Ν. Αγχίαλο, στα φανάρια, στον Τζίμη, για τυρόπιτα γκουρού... Μετά καθώς πάτε προς Βόλο, 2 χλμ μετά την Ν. Αγχίαλο, στην κατηφορική ευθεία της Χρυσής Ακτής, "παν μετρον άριστον", γιατί στήμουν μπλόκο η τροχαία, κατά την είσοδο το Σάββατο.
Οι "δρομείς" εκ βορρά, να προσέχουν το κομμάτι από την εθνική προς βόλο (μετά την στροφή τους, Βελεστίνο), γιατί είπαμε ότι είναι καρόδρομος, γλιστερός, ανάποδες στροφές και μπόλικη τροχαία!!! (όλα τα κακά μαζί!!!!)...
ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΣ... http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000202F0.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

υ.π
Εγώ θα σας βρω, πιο πιθανόν στο ξενοδοχείο, μετά το ΠΗΛΙΟ ΤΟΥΡ σας, μεσημέρι προς απόγευμα για κανένα καφε, μάτι(!!!:D:D), και άλλα...;);)
Ωραίος απογευματινός καφές είναι και στις καφετέριες της Αγριάς... Οποιος γουστάρει μέσα....

Ευχαριστούμε πολύ! Και εσύ να έχεις καλό δρόμο! Θα τα πούμε από κοντά... !!:)

Carduelis
19-11-2010, 14:30
Παιδιά εύχομαι να περάσετε όμορφα και να γυρίσετε όλοι ασφαλείς!

Hekima
19-11-2010, 14:36
Παιδιά εύχομαι να περάσετε όμορφα και να γυρίσετε όλοι ασφαλείς!

Ευχαριστούμε και αντευχόμαστε:)

nivam
19-11-2010, 14:47
Tελικα δόθηκε κάποιο ραντεβού στο ξενοδοχείο για να ξεκινήσουμε για Μηλιες?:Απορία::Απορία:

nikos-x
19-11-2010, 14:54
. . .
Πρέπει να παρατάξουμε και εμείς τα στήθια μας,. . . ώστε να αναδείξουμε την ποιότητα και ποσότητα μας!

Αργύρη, δεν θέλω τέτοια νούμερα. :cool:

Είμαι επιρρεπής σε τέτοιες καταστάσεις κι ένα παραπάνω, αν τα στηθάκια είναι ωραία. :o

.

.

.

.

.

.

.

.

.

http://i56.tinypic.com/2nvgrb6.jpg :D

Γι' αυτό με το μαλακό εεε; :D

evan400f
19-11-2010, 15:07
Παιδιά καλό ταξίδι να έχετε. Να περάσετε θαυμάσια, μην ανησυχείτε για τα ‘εδώ’ φυλάμε εμείς το ‘κάστρο’ όσο θα λείπετε.
Τσιμπήσετε και πιείτε και για μας κάτι τις.
Η Παναγιά μαζί σας. Φιλιά………:):):)

Hekima
19-11-2010, 15:09
Παιδιά καλό ταξίδι να έχετε. Να περάσετε θαυμάσια, μην ανησυχείτε για τα ‘εδώ’ φυλάμε εμείς το ‘κάστρο’ όσο θα λείπετε.
Τσιμπήσετε και πιείτε και για μας κάτι τις.
Η Παναγιά μαζί σας. Φιλιά………:):):)

Ευχαριστούμε Βαγγέλη:):)

skippybi
19-11-2010, 17:39
καλά να περάσετε παίδες!!!!!!!:):)

CPretenteriS
19-11-2010, 17:39
καλά να περάσετε παίδες!!!!!!!:):)

Να σαι καλά Σκιπάκο!!! ;)

ARGI
19-11-2010, 19:32
Αργύρη, δεν θέλω τέτοια νούμερα. :cool:

Είμαι επιρρεπής σε τέτοιες καταστάσεις κι ένα παραπάνω, αν τα στηθάκια είναι ωραία. :o

.

.

http://i56.tinypic.com/2nvgrb6.jpg :D

Γι' αυτό με το μαλακό εεε; :D

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002006E.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) .....:cool::cool::cool:

ARGI
19-11-2010, 19:34
καλά να περάσετε παίδες!!!!!!!:):)
:sm8: http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201F9.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433})

tattoopanther
19-11-2010, 19:39
Σάκη το απόγευμα του Σαββάτου που λες να βρίσκεστε .,.,
ενδέχεται να ξεκινήσω κατα τις 4.,.,

Sakis
19-11-2010, 19:50
Σάκη το απόγευμα του Σαββάτου που λες να βρίσκεστε .,.,
ενδέχεται να ξεκινήσω κατα τις 4.,.,


Xρήστο δεν ξέρω, στην πισίνα? υδρομασάζ? σάουνα?...;)
μόλις φτάσετε χτυπήστε τηλέφωνο και θα βρεθούμε.
Στις 9-9:30 θα πάμε Γατζέα για κρεπάλ....εεεε....φαγητό ήθελα να πω:D

Sakis
19-11-2010, 19:51
καλά να περάσετε παίδες!!!!!!!:):)

Ευχαριστούμε φιλαράκι:)

ARGI
19-11-2010, 20:05
Xρήστο δεν ξέρω, στην πισίνα? υδρομασάζ? σάουνα?...;)



μόλις φτάσετε χτυπήστε τηλέφωνο και θα βρεθούμε.

Στις 9-9:30 θα πάμε Γατζέα για κρεπάλ....εεεε....φαγητό ήθελα να πω:D



http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F2.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) ......http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200AB.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020534.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020354.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002019D.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203CB.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) ......

Sakis
19-11-2010, 20:07
Ραντεβού αναχώρησης Βορείων
Σάββατο 20/11/2010 ώρα 07:45
στο Parking της Ε.Ο. Θεσσαλονίκης-Αθήνας 500m μετά την διασταύρωση Λαχαναγοράς-Kαλοχωρίου
http://www.panos.gr/panos/uploaded_images/indy3_end-728132.jpg

Sakis
19-11-2010, 20:10
http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F2.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) ......http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200AB.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020534.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020354.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002019D.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203CB.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={6219A1CF-C428-414F-800D-ECE518A18433}) ......



http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002064B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002043F.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})




http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000205AB.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

Sakis
19-11-2010, 20:13
Παιδιά εύχομαι να περάσετε όμορφα και να γυρίσετε όλοι ασφαλείς!

Παιδιά καλό ταξίδι να έχετε. Να περάσετε θαυμάσια, μην ανησυχείτε για τα ‘εδώ’ φυλάμε εμείς το ‘κάστρο’ όσο θα λείπετε.
Τσιμπήσετε και πιείτε και για μας κάτι τις.
Η Παναγιά μαζί σας. Φιλιά………:):):)

Παιδιά ευχαριστούμε ελπίζω σε μια επόμενη
ν' ανταμώσουμε:):):)

Sakis
19-11-2010, 21:04
Πάμε λίγο να συνοψίσουμε



Εκδρομή
στο Βόλο Σάββατο και Κυριακή 20-21/11/2010

Διαμονή
στο ξενοδοχείο XENIA DOMOTEL παραλία Βόλου

https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_0_5_1.jpg
https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_193334_1_1.jpg

Το Xenia Volou Domotel είναι ένα φινετσάτο θέρετρο πόλης και συνεδριακών εγκαταστάσεων στον Βόλο. Προσφέρει εξαιρετική κουζίνα και καλόγουστα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και συνδρομητική τηλεόραση.
Η χρήση των εγκαταστάσεων στο Dreamway Spa είναι δωρεάν. Το κέντρο ευεξίας περιλαμβάνει τζακούζι, σολάριουμ και πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο, 2 σάουνες και 2 ατμόλουτρα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να κολυμπήσουν στην εσωτερική πισίνα ή να απολαύσουν μια περιποίηση μασάζ.
Τα καλαίσθητα δωμάτια και οι σουίτες του Xenia Volou Domotel προσφέρουν μπαλκόνι με θέα στην πόλη. Στις παροχές του δωματίου περιλαμβάνεται δορυφορική τηλεόραση, κλιματισμός, μίνι μπαρ, θυρίδα ασφαλείας, στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και παντόφλες. Η υπηρεσία δωματίου είναι διαθέσιμη όλο το 24ωρο.
Το a la carte εστιατόριο διαθέτει εντυπωσιακή θέα στη θάλασσα, ανοιχτή κουζίνα και χαλαρή ατμόσφαιρα και συνδυάζει τις μεσογειακές γεύσεις με τις τοπικές σπεσιαλιτέ. Στο Coffee Corner οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ποτά και ελαφριά σνακ όλων των ειδών.
Το Xenia Volou Domotel προσφέρει 2 πολυλειτουργικές αίθουσες συσκέψεων με οπτικοακουστικό εξοπλισμό, υπαίθριο χώρο στάθμευσης, ISDN τηλεφωνικές γραμμές και Wi-Fi.
Στο κέντρο του Βόλου, δίπλα στη θάλασσα, το ξενοδοχείο αποτελεί την ιδανική αφετηρία για σύντομα ταξίδια και εκδρομές στα νησιά των Σποράδων ή στα γραφικά χωριά του Πηλίου.


Πρόγραμμα


Το πρόγραμμα θα είναι σε χαλαρούς ρυθμούς και σύμφωνα με τη διάθεση της παρέας:


-Άφιξη όλων Σάββατο πρωί κατά τις 10-10:30 στο Βόλο και συνάντηση στα καφέ δίπλα στο κτίριο Παπαστράτοςhttp://img828.imageshack.us/img828/6175/papastratou.th.jpg (http://img828.imageshack.us/i/papastratou.jpg/) κάτω στην παραλία με τους Βολιώτες φίλους για καφεδάκι μέχρι να μαζευτούμε όλοι.

-Τακτοποίηση στο ξενοδοχείο κατά τις 11:30-12:00
και αναχώρηση αμέσως για Βόλτα προς Μηλιές.

-Μία στάση για ελαφρύ φαγητό και λίγο τσιπουράκι, λόγω οδήγησης:D
(εδώ με την βοήθεια του Νίκου(nivam) κaι των ντόπιων, να μας προτείνουν μια όμορφη διαδρομή και κάποιο καλό μαγαζί)

-Κατά τις 16:30 με 17:00 επιστροφή στο Ξενοδοχείο.

Στο ξενοδοχείο μπορούμε να χαλαρώσουμε στις εγκαταστάσεις spa και την θερμαινώμενη εσωτερική πισίνα τα οποία παρέχονται στην τιμή του δωματίου και λειτουργούν κανονικά όπως μου είπαν στο τηλέφωνο(μην ξεχάσετε τα μαγιώ σας).

Το βραδάκι στις 9:30 θα πάμε σε παραλιακό κουτουκάκι στην Κάτω Γατζέα 15χλμ από το ξενοδοχείο, όπου θα φάμε και θα διασκεδάσουμε υπό τους ήχους της μουσικής γνωστών συμφουρομιτών.

Εκεί θα αποφασίσουμε πως θα κινηθούμε τη Κυριακή

Συμμετέχοντες στη εκδρομή

1.Sakis + Hekima - Θεσσαλονίκη
2.nikos-x (διπλός) - Θεσσαλονίκη
3.Michael Chatzilias ? - Αθήνα
4.Jefe + Syvaris - Ρίο
5.Dimitrisb(διπλός) - Αθήνα
6.CPretenteris - Αθήνα
7. gsgs (διπλός) - Θεσσαλονίκη
8.manosamos (διπλός) - Πέραμα
9.tattoopanther (διπλός) Θεσσαλονίκη
10.όποιος το αποφάσισε τελευταία στιγμή καλοδεχούμενος;):)



Εύχομαι καλό δρόμο σε όλους μας
και να περάσουμε πολύ όμορφα!!!

το τηλεφωνό μου 6958467659

nivam
19-11-2010, 21:04
Παιδιά και τρίγωνα, θα σας περιμένω από τις 10:30 στο κτήριο Παπαστράτου στην παραλία του Βόλου για ένα καφέ πριν το ξενοδοχείο.
http://img249.imageshack.us/img249/5875/screenshot012c.png (http://img249.imageshack.us/i/screenshot012c.png/)



Το σημείο "Α" είναι κοινό και για τους βόρειους που θα μπουν απο Βελεστίνο αλλά και για τους νότιους που θα ρθουν από Αλμυρό.
Σας δίνω κ τα φ και λ για το σημείο του ραντεβού όπως το δινει το google earth 39°21'27.91"Β κ 22°57'3.23"Α
Θα κρατάω ένα μικρό τσολιαδάκι για να με γνωρίσετε :sm7:

Καλό δρόμο σε όλους!!! :sm2::sm2::sm2:


http://yfrog.com/6xscreenshot012cp

aeriko
19-11-2010, 21:10
Ευχομαι καλό ταξίδι και να περάσετε υπέροχα, έτσι όπως ξέρετε!

Sakis
19-11-2010, 21:17
Νίκο σε ευχαριστούμε
φεύγω για τα τρίγωνα βγαίνουν, τα βραδυνά... τα φρέσκα... τώρα;);)
http://egolpio.files.wordpress.com/2009/10/948x835-trigono_panoramatos.jpg

Sakis
19-11-2010, 21:18
Ευχομαι καλό ταξίδι και να περάσετε υπέροχα, έτσι όπως ξέρετε!

Σ' ευχαριστούμε:)

nikos-x
19-11-2010, 21:21
. . .
Θα κρατάω ένα μικρό τσολιαδάκι για να με γνωρίσετε. . .

Έπειδή έχουμε ένα "θεματάκι" με τα μάτια και ενδεχομένος να μην σε δούμε, σου παραθέτω τις φωτογραφίες μας σε περίπτωση που μας δεις πρώτος.

Εγώ θα είμαι καβάλα σ' ένα πολύ άνετο εργαλείο:

http://i52.tinypic.com/9u3yfl.jpg

Και ο Sakis με το πιο γλυκό χαμόγελο του forum που είναι μόνιμος χαραγμένο στο πρόσωπό του:

http://i45.tinypic.com/14vi9zm.jpg

Καλό ταξίδι σε όλους και καλή αντάμωση.

nikos-x
19-11-2010, 21:31
Ραντεβού αναχώρησης Βορείων
Σάββατο 20/11/2010 ώρα 07:45
στο Parking της Ε.Ο. Θεσσαλονίκης-Αθήνας 500m μετά την διασταύρωση Λαχαναγοράς-Kαλοχωρίου


Μπράβο - μπράβο. . . Γράφε τέτοια για να την ξαναψωνίσει ο Θανάσης και να έρθει από Θεσσαλονίκη, να κατέβουμε παρέα στον Βόλο :sm7:

commander
19-11-2010, 21:34
Έπειδή έχουμε ένα "θεματάκι" με τα μάτια και ενδεχομένος να μην σε δούμε, σου παραθέτω τις φωτογραφίες μας σε περίπτωση που μας δεις πρώτος.

Εγώ θα είμαι καβάλα σ' ένα πολύ άνετο εργαλείο:

http://i52.tinypic.com/9u3yfl.jpg

Και ο Sakis με το πιο γλυκό χαμόγελο του forum που είναι μόνιμος χαραγμένο στο πρόσωπό του:

http://i45.tinypic.com/14vi9zm.jpg

Καλό ταξίδι σε όλους και καλή αντάμωση.
αυτον τον ανθρωπο πρεπει καποιος να τον βαλει στην θεση του καποια στιγμη!!!!!! :sm7::sm7::sm7::sm7:

nivam
19-11-2010, 21:34
Έπειδή έχουμε ένα "θεματάκι" με τα μάτια και ενδεχομένος να μην σε δούμε, σου παραθέτω τις φωτογραφίες μας σε περίπτωση που μας δεις πρώτος.

Εγώ θα είμαι καβάλα σ' ένα πολύ άνετο εργαλείο:

http://i52.tinypic.com/9u3yfl.jpg

Και ο Sakis με το πιο γλυκό χαμόγελο του forum που είναι μόνιμος χαραγμένο στο πρόσωπό του:

http://i45.tinypic.com/14vi9zm.jpg

Καλό ταξίδι σε όλους και καλή αντάμωση.

Τώρα μου φυγε ενα άγχος :sm7::sm7::sm7:

petros
19-11-2010, 21:42
Καλά να περάσετε φιλαράκια...............

commander
19-11-2010, 21:50
καλα να περασετε και να προσεχετε τον παππου με την πολυθρονα!!!! :sm7::sm7:

zervas
19-11-2010, 21:58
Παιδιά άλλο ένα ζευγάρι στό παρα πέντε (Όθωνας & Αγγελική)

Ελπίζω να υπάρχει δωμάτιο στό ξενοδοχείο αν και τελευταία στιγμή

Ευχαριστώ.

ARGI
19-11-2010, 22:12
Παιδιά άλλο ένα ζευγάρι στό παρα πέντε (Όθωνας & Αγγελική)

Ελπίζω να υπάρχει δωμάτιο στό ξενοδοχείο αν και τελευταία στιγμή

Ευχαριστώ.

Εαν δεν βρείτε στον XENIA (που δεν νομίζω), παρ'τε το τηλέφωνο μου από τον Σάκη, να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε....!!!
WELCOME IN OUR GROUP!!!!!:cool::cool::cool:

moby_gr
19-11-2010, 22:20
Από ότι φαίνεται είστε ΟΛΟΙ, έτοιμοι για ΟΛΑ!!! :)

Να περάσετε τέλεια!!! Και με ρέγουλα τα τσίπουρα ;)

Hekima
19-11-2010, 22:27
Άλλος στο παρά πέντε?:)
Χίλιοι καλοί χωράμε:)

manosamos
19-11-2010, 22:45
Νίκο σε ευχαριστούμε

φεύγω για τα τρίγωνα βγαίνουν, τα βραδυνά... τα φρέσκα... τώρα;);)
http://egolpio.files.wordpress.com/2009/10/948x835-trigono_panoramatos.jpg

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002064B.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={FFC94A84-D1EC-11DE-B9DA-00E1A7767681}) http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020456.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={FFC94A84-D1EC-11DE-B9DA-00E1A7767681})

napgeo
19-11-2010, 23:10
Πέστα ρε Νίκο, τη μισή Τουρκία διανύσαμε χωρίς τη βοήθεια οπτικοακουστικών μέσων.


...και όπου τα ακολουθήσαμε μας βγάλανε σε κάτι Τζαμιά στη Σμύρνη και σε κάτι κανάλια στο Pammukale:sm7::sm7:



Πέστα Χρυσόστομε.
Άς μην ήμουν μαζί σας και θα σας ψάχνανε ακόμα στο Εξωτερικών. Πάντως δεν ζηλεύω καθόλου που πάτε μόνοι σας.
Καλά να περάσετε. Καλή επάνοδο σε όλους.

Sakis
19-11-2010, 23:25
Παιδιά άλλο ένα ζευγάρι στό παρα πέντε (Όθωνας & Αγγελική)

Ελπίζω να υπάρχει δωμάτιο στό ξενοδοχείο αν και τελευταία στιγμή

Ευχαριστώ.

Το δωμάτιο κλείστηκε όλα οκ
Καλό δρόμο και καλή αντάμωση


υπερωρίες δουλεύουμε;)

Να γιατί GS Forum!!!!!

Sakis
19-11-2010, 23:27
Πάμε λίγο να συνοψίσουμε




Εκδρομή
στο Βόλο Σάββατο και Κυριακή 20-21/11/2010

Διαμονή
στο ξενοδοχείο XENIA DOMOTEL παραλία Βόλου

https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_0_5_1.jpg
https://booking.ihotelier.com/istay/hotelimages/73330/73330_193334_1_1.jpg

Το Xenia Volou Domotel είναι ένα φινετσάτο θέρετρο πόλης και συνεδριακών εγκαταστάσεων στον Βόλο. Προσφέρει εξαιρετική κουζίνα και καλόγουστα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και συνδρομητική τηλεόραση.
Η χρήση των εγκαταστάσεων στο Dreamway Spa είναι δωρεάν. Το κέντρο ευεξίας περιλαμβάνει τζακούζι, σολάριουμ και πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο, 2 σάουνες και 2 ατμόλουτρα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να κολυμπήσουν στην εσωτερική πισίνα ή να απολαύσουν μια περιποίηση μασάζ.
Τα καλαίσθητα δωμάτια και οι σουίτες του Xenia Volou Domotel προσφέρουν μπαλκόνι με θέα στην πόλη. Στις παροχές του δωματίου περιλαμβάνεται δορυφορική τηλεόραση, κλιματισμός, μίνι μπαρ, θυρίδα ασφαλείας, στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και παντόφλες. Η υπηρεσία δωματίου είναι διαθέσιμη όλο το 24ωρο.
Το a la carte εστιατόριο διαθέτει εντυπωσιακή θέα στη θάλασσα, ανοιχτή κουζίνα και χαλαρή ατμόσφαιρα και συνδυάζει τις μεσογειακές γεύσεις με τις τοπικές σπεσιαλιτέ. Στο Coffee Corner οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ποτά και ελαφριά σνακ όλων των ειδών.
Το Xenia Volou Domotel προσφέρει 2 πολυλειτουργικές αίθουσες συσκέψεων με οπτικοακουστικό εξοπλισμό, υπαίθριο χώρο στάθμευσης, ISDN τηλεφωνικές γραμμές και Wi-Fi.
Στο κέντρο του Βόλου, δίπλα στη θάλασσα, το ξενοδοχείο αποτελεί την ιδανική αφετηρία για σύντομα ταξίδια και εκδρομές στα νησιά των Σποράδων ή στα γραφικά χωριά του Πηλίου.


Πρόγραμμα


Το πρόγραμμα θα είναι σε χαλαρούς ρυθμούς και σύμφωνα με τη διάθεση της παρέας:


-Άφιξη όλων Σάββατο πρωί κατά τις 10-10:30 στο Βόλο και συνάντηση στα καφέ δίπλα στο κτίριο Παπαστράτοςhttp://img828.imageshack.us/img828/6175/papastratou.th.jpg (http://img828.imageshack.us/i/papastratou.jpg/) κάτω στην παραλία με τους Βολιώτες φίλους για καφεδάκι μέχρι να μαζευτούμε όλοι.

-Τακτοποίηση στο ξενοδοχείο κατά τις 11:30-12:00
και αναχώρηση αμέσως για Βόλτα προς Μηλιές.

-Μία στάση για ελαφρύ φαγητό και λίγο τσιπουράκι, λόγω οδήγησης:D
(εδώ με την βοήθεια του Νίκου(nivam) κaι των ντόπιων, να μας προτείνουν μια όμορφη διαδρομή και κάποιο καλό μαγαζί)

-Κατά τις 16:30 με 17:00 επιστροφή στο Ξενοδοχείο.

Στο ξενοδοχείο μπορούμε να χαλαρώσουμε στις εγκαταστάσεις spa και την θερμαινώμενη εσωτερική πισίνα τα οποία παρέχονται στην τιμή του δωματίου και λειτουργούν κανονικά όπως μου είπαν στο τηλέφωνο(μην ξεχάσετε τα μαγιώ σας).

Το βραδάκι στις 9:30 θα πάμε σε παραλιακό κουτουκάκι στην Κάτω Γατζέα 15χλμ από το ξενοδοχείο, όπου θα φάμε και θα διασκεδάσουμε υπό τους ήχους της μουσικής γνωστών συμφουρομιτών.

Εκεί θα αποφασίσουμε πως θα κινηθούμε τη Κυριακή

Συμμετέχοντες στη εκδρομή

1.Sakis + Hekima - Θεσσαλονίκη
2.nikos-x (διπλός) - Θεσσαλονίκη
3.Michael Chatzilias ? - Αθήνα
4.Jefe + Syvaris - Ρίο
5.Dimitrisb(διπλός) - Αθήνα
6.CPretenteris - Αθήνα
7. gsgs (διπλός) - Θεσσαλονίκη
8.manosamos (διπλός) - Πέραμα
9.tattoopanther (διπλός) Θεσσαλονίκη
10.zervas (διπλός) Ρίο
11.....όποιος το αποφάσισει τελευταία στιγμή καλοδεχούμενος;):)



Εύχομαι καλό δρόμο σε όλους μας
και να περάσουμε πολύ όμορφα!!!

το τηλεφωνό μου 6958467659

manosamos
19-11-2010, 23:27
Έπειδή έχουμε ένα "θεματάκι" με τα μάτια και ενδεχομένος να μην σε δούμε, σου παραθέτω τις φωτογραφίες μας σε περίπτωση που μας δεις πρώτος.

Εγώ θα είμαι καβάλα σ' ένα πολύ άνετο εργαλείο:

http://i52.tinypic.com/9u3yfl.jpg

Και ο Sakis με το πιο γλυκό χαμόγελο του forum που είναι μόνιμος χαραγμένο στο πρόσωπό του:

http://i45.tinypic.com/14vi9zm.jpg

Καλό ταξίδι σε όλους και καλή αντάμωση.



Το νεο ΠΟΛΥΘΡΟΝΕΡΟ,ειναι αυτο?:confused::D

zervas
19-11-2010, 23:29
Να είσαι καλά φίλε θα τα πούμε εκεί.

Ευχαριστώ

Hekima
19-11-2010, 23:34
Το δωμάτιο κλείστηκε όλα οκ

Καλό δρόμο και καλή αντάμωση


υπερωρίες δουλεύουμε;)


Να γιατί GS Forum!!!!!


Τι άντρα έχω Παναγιά μου:D:D

Sakis
19-11-2010, 23:34
Τριγωνάκια "Ελενίδης" οκ,
ολόφρεσκα
γεμίστηκαν με κρέμα επιτοπίως

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020472.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

manosamos
19-11-2010, 23:37
http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FC.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={FFC94A84-D1EC-11DE-B9DA-00E1A7767681})








http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000204AE.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={FFC94A84-D1EC-11DE-B9DA-00E1A7767681}) [/URL]







[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={FFC94A84-D1EC-11DE-B9DA-00E1A7767681}"] (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={FFC94A84-D1EC-11DE-B9DA-00E1A7767681})

Sakis
19-11-2010, 23:37
Καλά να περάσετε φιλαράκια...............



καλα να περασετε και να προσεχετε τον παππου με την πολυθρονα!!!! :sm7::sm7:



Από ότι φαίνεται είστε ΟΛΟΙ, έτοιμοι για ΟΛΑ!!! :)

Να περάσετε τέλεια!!! Και με ρέγουλα τα τσίπουρα ;)

Πέστα Χρυσόστομε.
Άς μην ήμουν μαζί σας και θα σας ψάχνανε ακόμα στο Εξωτερικών. Πάντως δεν ζηλεύω καθόλου που πάτε μόνοι σας.
Καλά να περάσετε. Καλή επάνοδο σε όλους.


Σας ευχαριστούμε όλους παιδιά για τις ευχές σας
από ένα ποτηράκι για τον καθένα που εύχεται να πιούμε ντίρλα θα γίνουμε
...που είσαι Αργύρηηηηη!!!

Michael Chatzilias
19-11-2010, 23:38
Τι άντρα έχω Παναγιά μου:D:D


Μπράβο σας παιδιά για την άρτια οργάνωση.
Μπράβο, καλό ταξίδι, με ασφάλεια και πολύ κέφι.
Τσίπουρα, τριγωνάκια και φαί πολύ και για μένα φίλοι μου.

Sakis
19-11-2010, 23:44
Μπράβο σας παιδιά για την άρτια οργάνωση.
Μπράβο, καλό ταξίδι, με ασφάλεια και πολύ κέφι.
Τσίπουρα, τριγωνάκια και φαί πολύ και για μένα φίλοι μου.

Ευχαριστούμε Μιχάλη κι από κοντά σύντομα;)

princess
19-11-2010, 23:46
Σας ευχομαι καλο ταξιδι.Με το καλο να πατε και να γυρισετε πισω γεροι με μια ακομη υπεροχη αναμνηση στις βαλιτσες σας.Απο οτι καταλαβαινω τριγωνακια δεν θα φαμε,τουλαχιστον κανενα μουστολουκουμο απο τον παππου στο Βολο θα μας φερετε??Θα σας σκεφτομαι φιλοι μου και θα περιμενω τις αναμεταδοσεις του CP.Φιλια σε ολους.

Sakis
19-11-2010, 23:50
Σας ευχομαι καλο ταξιδι.Με το καλο να πατε και να γυρισετε πισω γεροι με μια ακομη υπεροχη αναμνηση στις βαλιτσες σας.Απο οτι καταλαβαινω τριγωνακια δεν θα φαμε,τουλαχιστον κανενα μουστολουκουμο απο τον παππου στο Βολο θα μας φερετε??Θα σας σκεφτομαι φιλοι μου και θα περιμενω τις αναμεταδοσεις του CP.Φιλια σε ολους.


Ευχαριστούμε Γιωτάκι κρίμα που δεν μπορέσατε να ρθείτε τελικά:(:(
Θα έστελνα κάποια τρίγωνα με τον CP αλλά φοβάμαι ότι θα τα φάει στο δρόμο
:sm7::sm7::sm7:

nikos-x
19-11-2010, 23:51
Ευχαριστούμε Μιχάλη κι από κοντά σύντομα;)

Μπάρμπα, τράβα για ύπνο.

Έχουμε δρόμο αύριο.

Φιλιά σε όλους, σας ευχαριστούμε για τις ευχές σας και για την συντροφιά σας.
:)

Hekima
19-11-2010, 23:57
Μπάρμπα, τράβα για ύπνο.

Έχουμε δρόμο αύριο.

Φιλιά σε όλους, σας ευχαριστούμε για τις ευχές σας και για την συντροφιά σας.
:)

Ησυχία δεν έχουμε σήμερα:D:D

Xanthi
20-11-2010, 00:09
Η παρέα άστα να πάνε, ο καιρός καταστροφή, ο προορισμός χειρότερος δεν θα μπορούσε, οι διαδρομές όλο στροφές, τα τσίπουρα light, οι μεζέδες χάλια, το κρασί παλιό και ξυνισμένο........................, μόνο τα τρίγωνα λιγουρεύομαι.:sm7::sm7::yz:yz:sm7::sm7:


Ευχές και από εμάς, Xanthi και frits, για καλό δρόμο. :)

Απίθανα θα περάσετε αυτό είναι σίγουρο!! ;)

Εμείς ελπίζουμε σε κάποια επόμενη εκδρομή :yz.

nivam
20-11-2010, 00:11
μουστολουκουμο απο τον παππου στο Βολο θα μας φερετε??

...όλο και κάτι θα κάνουμε :)

princess
20-11-2010, 00:15
...όλο και κάτι θα κάνουμε :)
Να σαι καλα Νικο.;):)

nivam
20-11-2010, 00:17
Να σαι καλα Νικο.;):)

Αρκεί να μην πιάσει τον CP καμιά λιγούρα στην επιστροφή:sm7::sm7:

princess
20-11-2010, 00:20
Αρκεί να μην πιάσει τον CP καμιά λιγούρα στην επιστροφή:sm7::sm7:
Μπα ο χιλιομετροφαγος δεν σταματαει για τετοια,ασε που ξερει τι τον περιμενει μετα.....:p:)

Jefe
20-11-2010, 00:22
Η παρέα άστα να πάνε, ο καιρός καταστροφή, ο προορισμός χειρότερος δεν θα μπορούσε, οι διαδρομές όλο στροφές, τα τσίπουρα light, οι μεζέδες χάλια, το κρασί παλιό και ξυνισμένο........................, μόνο τα τρίγωνα λιγουρεύομαι.:sm7::sm7::yz:yz:sm7::sm7:


Ευχές και από εμάς, Xanthi και frits, για καλό δρόμο. :)

Απίθανα θα περάσετε αυτό είναι σίγουρο!! ;)

Εμείς ελπίζουμε σε κάποια επόμενη εκδρομή :yz.



:sm8:


Jefe

Jefe
20-11-2010, 00:26
Το δωμάτιο κλείστηκε όλα οκ

Καλό δρόμο και καλή αντάμωση


υπερωρίες δουλεύουμε;)


Να γιατί GS Forum!!!!!



Mπράβο φίλε Σάκη! Με τις αστραπιαίες κινήσεις σου τακτοποιήθηκε το θέμα του Όθωνα. :) Δεν ξέρω άν το έχεις καταλάβει, αλλά οι Ριώτες σε τεστάρουν με θέματα της τελευταίας στιγμής...:D Πρώτα η Τουρκία, τώρα ο Βόλος.... μιά χαρά τα πάς...;) Θα αναφέρω τις επιδόσεις σου στην Διοίκηση.....:sm7::sm7::sm7:


Jefe

Hekima
20-11-2010, 00:27
Η παρέα άστα να πάνε, ο καιρός καταστροφή, ο προορισμός χειρότερος δεν θα μπορούσε, οι διαδρομές όλο στροφές, τα τσίπουρα light, οι μεζέδες χάλια, το κρασί παλιό και ξυνισμένο........................, μόνο τα τρίγωνα λιγουρεύομαι.:sm7::sm7::yz:yz:sm7::sm7:


Ευχές και από εμάς, Xanthi και frits, για καλό δρόμο. :)

Απίθανα θα περάσετε αυτό είναι σίγουρο!! ;)

Εμείς ελπίζουμε σε κάποια επόμενη εκδρομή :yz.


Ευχαριστούμε παιδιά να είστε καλά θα τα πούμε στην επόμενη:)