PDA

View Full Version : Κλεμμένο gs 800


gandreas
23-11-2010, 19:15
Εχθές το βράδυ έκλεψαν ενός γνωστού μου το gs800 κάτω από το σπίτι του. Το είχε δεμένο με κουλούρα επώνυμη την οποία έκοψαν σε δύο σημεία προφανώς για να δείξουν πόσο απλό είναι. Δεν είχε βάλει συναγερμό και δεν θυμάμαι που μένει. Το αναφέρω γιατί το παιδί είναι όλη μέρα στους δρόμους για το μεροκάματο για να αποκτήσει κάτι που τόσο πολύ ονειρεύεται και μερικά ####παιδα που δεν ξέρουν τι σημαίνει δουλειά σε ισοπεδώνουν σε ένα λεπτό.
Μην δίνουμε τροφή στους κλέφτες αγοράζοντας ύποπτα μεταχειρισμένα ανταλλακτικά, γιατί μπορεί να έρθει και η σειρά μας και δεν το θέλει κανείς αυτό.

MARK
23-11-2010, 19:17
Μακάρι να τη βρεί το παληκάρι....ΝεύραΝεύραΝεύρα

vasorfa
23-11-2010, 19:20
Να μην τους ξανασηκωθει το πουλι.......ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα


Ρε Αντρέα δεν μας λές και πινακιδα ή καμια άλλη ιδιαιτερότητα απο τη μοτο του παλικαριου μπας και την έχει δει κανενας μας?:hmmm::hmmm:

gandreas
23-11-2010, 19:24
Να μην τους ξανασηκωθει το πουλι.......ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα


Ρε Αντρέα δεν μας λές και πινακιδα ή καμια άλλη ιδιαιτερότητα απο τη μοτο του παλικαριου μπας και την έχει δει κανενας μας?:hmmm::hmmm:

Είναι κλέφτες:mad: όχι ηλίθιοι για να αφήσουν πινακίδα:o.
Παρόλα αυτά δεν ξέρω κάτι

Capitain
23-11-2010, 20:05
Μην δίνουμε τροφή στους κλέφτες αγοράζοντας ύποπτα μεταχειρισμένα ανταλλακτικά, γιατί μπορεί να έρθει και η σειρά μας και δεν το θέλει κανείς αυτό.
Την επόμενη φορά φιλαράκι που θα σου τύχει ζημιά (ω μοι γέννητω) να πας στην αντιπροσωπεία να τα πάρεις ΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ γιατί ίσως σε παίρνει, εμένα που δε με παίρνει άσε με να πάρω ύποπτα...Δε νομίζω να μου ρίξει και κανείς φταίξιμο για το φιλαράκι σου...

HERC
23-11-2010, 20:45
Εχθές το βράδυ έκλεψαν ενός γνωστού μου το gs800 κάτω από το σπίτι του. Το είχε δεμένο με κουλούρα επώνυμη την οποία έκοψαν σε δύο σημεία προφανώς για να δείξουν πόσο απλό είναι. Δεν είχε βάλει συναγερμό και δεν θυμάμαι που μένει. Το αναφέρω γιατί το παιδί είναι όλη μέρα στους δρόμους για το μεροκάματο για να αποκτήσει κάτι που τόσο πολύ ονειρεύεται και μερικά ####παιδα που δεν ξέρουν τι σημαίνει δουλειά σε ισοπεδώνουν σε ένα λεπτό.
Μην δίνουμε τροφή στους κλέφτες αγοράζοντας ύποπτα μεταχειρισμένα ανταλλακτικά, γιατί μπορεί να έρθει και η σειρά μας και δεν το θέλει κανείς αυτό.
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΑ ΒΜW ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ!!! ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ "ΣΥΜΒΑΛΕΙΣ"...(ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ...;))

vpentza
23-11-2010, 20:54
το αν θα ψωνίσει κάποιος μεταχ ανταλλακτικά δεν είναι τόσο θέμα οικονομίας αλλά ηθικής. Είναι απόλυτα προσωπική επιλογή και τόσο προφανείς οι λόγοι της επιλογής που δεν είναι δόκιμο να νουθετούμε αλλήλους...
ο καθένας ξέρει καλύτερα τί πρέπει να κάνει και σίγουρα δεν θα νιώσει περισσότερο ή λιγότερο ένοχος για την επιλογή του όταν διαβάζει παραινέσεις....

Καλό κουράγιο στο φιλαράκι, και επειδή δεν γίνονται εύκολα τα BMW ανταλλακτικά, ίσως να κυκλοφορεί η μοτό με τη πινακίδα της...
Προσωπικά πάντα κοιτάζω τις πινακίδες των BMW, γιατί μπορεί να είναι κάποιος φίλος.....Αν είναι εύκολο μάθε τη πινακίδα...

ckk
23-11-2010, 22:17
Παιδιά αν κάποιος αγοράσει μεταχειρισμένα ανταλλακτικά από εμένα είναι ύποπτο?

Και αν είναι γιατί τόσοι ποστάρουν για τέτοια στο forum? Και πολλοί τα αγοράζουν και καλά κάνουν.

Η μεγάλη χοάνη για όλες τις κλεμμένες μηχανές είναι δυστυχώς η Αλβανία. Εκεί μένουν είτε αυτούσιες ή σε μορφή ανταλλακτικών. Και αυτό γίνεται αυθημερόν.

Μακάρι να βγω ψεύτης και ο άνθρωπος να βρει την μηχανή του. Αλλά και για εμάς να βοηθήσουμε, όπως σου είπαν μάθε χρώμα, πινακίδα, άλλο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, που την ξεχωρίζει από άλλες μηχανές…

adventure
23-11-2010, 22:20
ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

Neo
24-11-2010, 00:44
:(:(:(

Εύχομαι ολόψυχα στο φίλο σου να τη βρει και να είναι άθικτη.

Με τα καριόλια όλα, ένα δεν θα πιάσουμε μια φορά..Νεύρα

napgeo
24-11-2010, 00:52
Εχθές το βράδυ έκλεψαν ενός γνωστού μου το gs800 κάτω από το σπίτι του. Το είχε δεμένο με κουλούρα επώνυμη την οποία έκοψαν σε δύο σημεία προφανώς για να δείξουν πόσο απλό είναι. Δεν είχε βάλει συναγερμό και δεν θυμάμαι που μένει. Το αναφέρω γιατί το παιδί είναι όλη μέρα στους δρόμους για το μεροκάματο για να αποκτήσει κάτι που τόσο πολύ ονειρεύεται και μερικά ####παιδα που δεν ξέρουν τι σημαίνει δουλειά σε ισοπεδώνουν σε ένα λεπτό.
Μην δίνουμε τροφή στους κλέφτες αγοράζοντας ύποπτα μεταχειρισμένα ανταλλακτικά, γιατί μπορεί να έρθει και η σειρά μας και δεν το θέλει κανείς αυτό.
Μόνο ####παιδα που λες δεν είναι. Επαγγελματίες θα έλεγα. Η κουλούρα για να κοπεί χρειάζεται ηλεκτρικό ψαλίδι ή μεγάλη χειροκίνητη σκύλα. Άρα για να κοπεί σε δύο σημεία χρησιμοποιήθηκε ψαλίδι.

basilis76
27-11-2010, 11:09
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝεύραΝεύραΝεύρα

Kimwnas
04-12-2010, 14:07
Δεν βάζεις και καμιά περιγραφή/φωτογραφία ή κανά ιδιαίτερο αξεσουάρ που έχει πάνω να έχουμε το νου μας στους δρόμους?!....