PDA

View Full Version : Η καρδιά μας και τα μάτια μας!!!


Xanthi
24-11-2010, 14:24
Από τα πιο δυνατά βιντεάκια που κυκλοφορούν............................προσέχουμε για να έχουμε.;)

thevisualMD.com – Health Centers - Cardiovascular Health - Cardiovascular Continuum (http://www.thevisualmd.com/health_centers/cardiovascular_health/cardiovascular_continuum)

evan400f
24-11-2010, 15:00
ΓέλιοΓέλιο

Hekima
24-11-2010, 15:19
Υπέροχα Ξανθή να΄σαι καλά :)

ckk
24-11-2010, 15:44
Μας έφτιαξες τώρα. Την Κυριακή πάμε μια εκδρομή προς Αργολίδα.

Αυτή θα έχει πρωινό κάτι πατάτες με λουκάνικα και φασολάδες. Άσκηση μέσω αδρεναλίνης στα συνεχή στροφιλίκια. Θα φάμε φυσικά το μεσημέρι κάτι φυτικά σουβλάκια και κοψίδια. Και τέλος η χαλάρωση θα έρθει μέσα από τα πολλά ποτήρια μπύρας.

Θα έχουμε μια άψογη και υγιεινή εκδρομή.
Για αυτό GS Forum. :sm7:

Θα έρθεις, δεν έχω δει?

sain
24-11-2010, 16:15
Μας έφτιαξες τώρα. Την Κυριακή πάμε μια εκδρομή προς Αργολίδα.

Αυτή θα έχει πρωινό κάτι πατάτες με λουκάνικα και φασολάδες. Άσκηση μέσω αδρεναλίνης στα συνεχή στροφιλίκια. Θα φάμε φυσικά το μεσημέρι κάτι φυτικά σουβλάκια και κοψίδια. Και τέλος η χαλάρωση θα έρθει μέσα από τα πολλά ποτήρια μπύρας.

Θα έχουμε μια άψογη και υγιεινή εκδρομή.
Για αυτό GS Forum. :sm7:

Θα έρθεις, δεν έχω δει?



:sm3::sm3::sm3:

Xanthi
24-11-2010, 16:55
Μας έφτιαξες τώρα. Την Κυριακή πάμε μια εκδρομή προς Αργολίδα.

Αυτή θα έχει πρωινό κάτι πατάτες με λουκάνικα και φασολάδες. Άσκηση μέσω αδρεναλίνης στα συνεχή στροφιλίκια. Θα φάμε φυσικά το μεσημέρι κάτι φυτικά σουβλάκια και κοψίδια. Και τέλος η χαλάρωση θα έρθει μέσα από τα πολλά ποτήρια μπύρας.

Θα έχουμε μια άψογη και υγιεινή εκδρομή.
Για αυτό GS Forum. :sm7:

Θα έρθεις, δεν έχω δει?

ΆΑΑΑΑΑ όλα κι όλα είπαμε βόλτα με το forum χωρίς φαϊ δεν γίνεται, όπως είχε πει και κάποιος φίλος δεν είμαστε GSforum, είμαστε μάσα και μαμ φόρουμ. Η βόλτα θέλει καλοπέραση. Πάμε μια κοντρίτσα στο φαϊ ; :sm7::sm7: Μέσα στην εβδομάδα όμως πιο χαλαρά, να τρώμε και καμία σαλατούλα για να μπορούμε να το ρίχνουμε έξω το ΣΚ, εεεεντάξει ; .....;)

Το παλεύω, δεν έχω κανονίσει σίγουρα για τα παιδιά ακόμα :hmmm:

kostasx
24-11-2010, 17:04
Ωραίο βιντεάκι..προσέχουμε για να έχουμε..:sm8:

ckk
24-11-2010, 17:25
ΆΑΑΑΑΑ όλα κι όλα είπαμε βόλτα με το forum χωρίς φαϊ δεν γίνεται, όπως είχε πει και κάποιος φίλος δεν είμαστε GSforum, είμαστε μάσα και μαμ φόρουμ. Η βόλτα θέλει καλοπέραση. Πάμε μια κοντρίτσα στο φαϊ ; :sm7::sm7: Μέσα στην εβδομάδα όμως πιο χαλαρά, να τρώμε και καμία σαλατούλα για να μπορούμε να το ρίχνουμε έξω το ΣΚ, εεεεντάξει ; .....;)

Το παλεύω, δεν έχω κανονίσει σίγουρα για τα παιδιά ακόμα :hmmm:

φέρ΄τα εδώ με τον Κωστή. Θα τον έχει η γιαγιά. 'Αγιο πράγμα οι γιαγιάδες.:sm7:

vado
24-11-2010, 20:25
Από τα πιο δυνατά βιντεάκια που κυκλοφορούν............................προσέχουμε για να έχουμε.;)

thevisualMD.com – Health Centers - Cardiovascular Health - Cardiovascular Continuum (http://www.thevisualmd.com/health_centers/cardiovascular_health/cardiovascular_continuum)


:sm8:

adventure
24-11-2010, 20:32
Μπράβο Ξανθή .

:sm8::sm8:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-11-2010, 20:34
Thanks Xanthi .... ;)

Sakis
24-11-2010, 23:29
Καταπληκτικό!!!
Ευχαριστούμε Ξανθή