PDA

View Full Version : Ο δικος μας ανθρωπος...


GEO_K
11-12-2010, 11:22
Ειναι Σαββατο πρωι , στους παγωμενους δρομους της Νικαιας και εισαι για δουλεια... Προσπαθεις να οδηγησεις το αυτοκινητο αλλα δυσκολευεσαι. Ειναι το χιονι; Ειναι η συννεφια; Η ειναι το δεξι σου ματι που εχει παθει κατι σαν μολυνση; Η ολα μαζι;;; Κ ενω προσπαθεις να συνεχισεις τη δουλεια σου σκεφτεσαι.. Πρεπει να βρω φαρμακειο οπωσδηποτε!!! Κι εδω επαλειθευεται το σοφο ρητο... Να γιατι Gs forum φιλοι μου... Μεσα στο χιονια κ το θερμομετρο να αγγιζει τους μηδεν βαθμους το εξοχο προτοπορο μα πανω απο ολα εργατικο μας μελος ο Ντινοπουλος ειχε ανοιχτο το φαρμακειο του!!!! Ετρεξα να παρω το κολλυριο μου κ ολα καλα!!! Να ευχαριστησω λοιπον απο αυτο εδω το βημα το φιλαρακι μας τον Κωστα που εφημερευε σημερα... Κ ας κοιμοταν την ωρα που πηγα στο φαρμακειο... Κωστη!!!! Με εσωσες!!!

adventure
11-12-2010, 11:28
Μπράβο στο Κώστα .

:sm8::sm8:

z_atomic
11-12-2010, 11:47
Να κάτι τέτοια βλέπουμε κ παίρνουμε πολύ θάρρος για το μέλλον. Πολλά μπράβο στον Κώστα που μας θυμίζει γιατί δεν είμαστε απλά ένα φόρουμ κ είμαστε μια συντροφιά

Arkas
11-12-2010, 15:52
Καλά ρε Γιώργη,
είχες πρόβλημα,
έψαχνες φαρμακείο
κι έπεσες πάνω στο Ντινόπουλο που εφημέρευε; :Απορία::Απορία::Απορία:

Παίξε και κανά λόττο,
που ξέρεις... :D:D:D

basilis76
11-12-2010, 15:55
:sm8:

gsmaniac
11-12-2010, 16:21
Ειναι Σαββατο πρωι , στους παγωμενους δρομους της Νικαιας και εισαι για δουλεια... Προσπαθεις να οδηγησεις το αυτοκινητο αλλα δυσκολευεσαι. Ειναι το χιονι; Ειναι η συννεφια; Η ειναι το δεξι σου ματι που εχει παθει κατι σαν μολυνση; Η ολα μαζι;;; Κ ενω προσπαθεις να συνεχισεις τη δουλεια σου σκεφτεσαι.. Πρεπει να βρω φαρμακειο οπωσδηποτε!!! Κι εδω επαλειθευεται το σοφο ρητο... Να γιατι Gs forum φιλοι μου... Μεσα στο χιονια κ το θερμομετρο να αγγιζει τους μηδεν βαθμους το εξοχο προτοπορο μα πανω απο ολα εργατικο μας μελος ο Ντινοπουλος ειχε ανοιχτο το φαρμακειο του!!!! Ετρεξα να παρω το κολλυριο μου κ ολα καλα!!! Να ευχαριστησω λοιπον απο αυτο εδω το βημα το φιλαρακι μας τον Κωστα που εφημερευε σημερα... Κ ας κοιμοταν την ωρα που πηγα στο φαρμακειο... Κωστη!!!! Με εσωσες!!!
σωστος επαγγελματιας....:sm7:

ntinopoulos
11-12-2010, 16:22
Καλά ρε Γιώργη,
είχες πρόβλημα,
έψαχνες φαρμακείο
κι έπεσες πάνω στο Ντινόπουλο που εφημέρευε; :Απορία::Απορία::Απορία:

Παίξε και κανά λόττο,
που ξέρεις... :D:D:D

ντινοπουλος=λοττο?:D
γι αυτο σ αγαπαω!;)

CPretenteriS
11-12-2010, 18:55
Ειναι Σαββατο πρωι , στους παγωμενους δρομους της Νικαιας και εισαι για δουλεια... Προσπαθεις να οδηγησεις το αυτοκινητο αλλα δυσκολευεσαι. Ειναι το χιονι; Ειναι η συννεφια; Η ειναι το δεξι σου ματι που εχει παθει κατι σαν μολυνση; Η ολα μαζι;;; Κ ενω προσπαθεις να συνεχισεις τη δουλεια σου σκεφτεσαι.. Πρεπει να βρω φαρμακειο οπωσδηποτε!!! Κι εδω επαλειθευεται το σοφο ρητο... Να γιατι Gs forum φιλοι μου... Μεσα στο χιονια κ το θερμομετρο να αγγιζει τους μηδεν βαθμους το εξοχο προτοπορο μα πανω απο ολα εργατικο μας μελος ο Ντινοπουλος ειχε ανοιχτο το φαρμακειο του!!!! Ετρεξα να παρω το κολλυριο μου κ ολα καλα!!! Να ευχαριστησω λοιπον απο αυτο εδω το βημα το φιλαρακι μας τον Κωστα που εφημερευε σημερα... Κ ας κοιμοταν την ωρα που πηγα στο φαρμακειο... Κωστη!!!! Με εσωσες!!!

Κι εσύ δεν μπορούσες να περιμένεις να ξυπνήσει:Απορία::Απορία::Απορία: Τι θράσος...ΝεύραΝεύρα

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
:sm7::sm7::sm7:

Υ.Γ. Μπράβο ρε Ντινό που διέκοψες το Μορφέα... για να εξυπηρετήσεις το φιλαράκι... :D

gandreas
12-12-2010, 00:39
Ωραίος ο Κώστας… τώρα μαθαίνω για το φαρμακείο, δεν βάζεις και καμιά διεύθυνση να γνωρίζουμε και εμείς που είσαι?:Απορία:

MARK
12-12-2010, 13:22
Κοιμόταν και τον ξύπνησες;Φάρμακο σου έδωσε μετά ή ποντικοφάρμακο;...:sm7::sm7::sm7: