PDA

View Full Version : Σας Σηκώνετε?


vasorfa
19-12-2010, 15:26
Λοιπον...ας μην το παιδευω....αν και δεν ειμαι σουζακιας,,,προχτες με τριτη στο κιβωτιο εκανα σουζα(μαλλον τυχαιο θα ηταν) ναι μεν τσαμπουκαλεψα τη μοτο....(λογω βιασυνης αλλα εχω -- ειχα :o την εντυπωση οτι η μοτο σηκωνετε μεχρι την δευτερα......εχω ενα r1200gs adve του 2008:)


Εσας λοιπον σας σηκωνονται???τα σηκωνετε???


απλά με προβληματισε η τριτη....:D:D:D ή έχω αρχίσει και γίνομαι τρελλός χεράς!!!:sm7::sm7::p:p:p:p


υγ....

pepax και λοιποι σουζογκαζακηδες ,,,,

για να σας δω!!!!:D:D:D




α....
και μην ξεχασω...οι μοτο εχουν μεχρι 6 ταχύτητες,,,,μην βγει κανενα Ντινοπουλο:p ή κανένα Καγκελάριο(παλιο στριφτερούλη.:p..) και μας πει οτι του σηκωνετε με 8η...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

kostas_366
19-12-2010, 15:29
Eμένα με πολύ ...κόπο.
Εκτός και αν έχω φάει ...λάδι το βράδυ :sm7:

stelios1977
19-12-2010, 16:07
παρτε 800αρι να σας σηκωνεται σ ολες

giclas
19-12-2010, 16:59
αμα της δοση πυεση ερχεται μονη της πανο
ομως αν δεν θελης να μηνης σουζα πολυ ευκολα κατεβενη κατο
εμενα μου συμβενη συχνα μετα που αλαξα εξατμηση
τωρα τη εξατμηση ιστορια !!!!!!
καταρχας η μοτο μοτο μου ειναι hp2
κε η εξατμηση που εχω τωρα ειναι αυτη του hp2 megamoto απο το λεμο
σε μια κε μοναδικη δυναμομετρηση που εκανα με διαφορες εξατμησης εδηξε 102 hp me 105 torgue με τεληκο ακραπ διχος συγαστηρα ενο με συγαστηρα εδηξε 99 hp ke 103 torgue

η σουζες ειναι συνηθες φενομενο μετα της 18000-20000 χιλιομετρα !

vpentza
19-12-2010, 17:16
μη μπλέκουμε το HP2 με το ADVE.....
Βασίλη δεν μου σηκώνεται με τίποτε γιατί όταν ανεβάζει ψηλά στροφές και μου γκρινιάζει τη λυπάμαι.....
μάλλον πρέπει να συνδιάσεις γκάζι, πάτημα και κάθισμα όσο πιο πίσω γίνεται, και εσύ ως 2μετρος μπορείς και εκτείνεις χέρια και πόδια τόσο πίσω ώστε να αλλάζεις την ισορροπία της μοτό και να μεταφέρεις βάρος αρκετά πίσω...;) δεν είναι δηλαδή ότι σε εμένα δεν μου σηκώνεται...είναι ότι είμαι κοντύτερος :D

vasorfa
19-12-2010, 17:38
μη μπλέκουμε το HP2 με το ADVE.....
Βασίλη δεν μου σηκώνεται με τίποτε γιατί όταν ανεβάζει ψηλά στροφές και μου γκρινιάζει τη λυπάμαι.....
μάλλον πρέπει να συνδιάσεις γκάζι, πάτημα και κάθισμα όσο πιο πίσω γίνεται, και εσύ ως 2μετρος μπορείς και εκτείνεις χέρια και πόδια τόσο πίσω ώστε να αλλάζεις την ισορροπία της μοτό και να μεταφέρεις βάρος αρκετά πίσω...;) δεν είναι δηλαδή ότι σε εμένα δεν μου σηκώνεται...είναι ότι είμαι κοντύτερος :D



χμ....:hmmm::hmmm::hmmm:

το μέγεθος μετράει:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:


Γιατι αρχίζει να μου μοιαζει το ολο concept.....με σεξουαλικα υπονοουμενα:hmmm::hmmm::p:p:D:D



Υγ,,,καλα και εγω μην φανταστεις οτι είμαι στην μια ροδα......απλα έτυχε,,,,


Μήπως να πάω συνεργείο:hmmm::hmmm::sm7::sm7::sm7::p:p:pμήπως εχει πρόβλημα η princess???:hmmm::hmmm::rolleyes::sm7::sm7:

vasorfa
19-12-2010, 17:38
Eμένα με πολύ ...κόπο.
Εκτός και αν έχω φάει ...λάδι το βράδυ :sm7:

Εσενα πρεπει να μήν ΣΗΚΩΝΕΤΕ με τιποτα,,,:p:p:p(λογο βαρους ε,,,,:rolleyes::rolleyes:):sm7::sm7:

vasorfa
19-12-2010, 17:39
παρτε 800αρι να σας σηκωνεται σ ολες


το εχω οδηγήσει....πραγματικο ξυραφι.....αλλα.....δεν εχει την αρχοντια της.....χοντρης....:o:o

vasorfa
19-12-2010, 17:42
αμα της δοση πυεση ερχεται μονη της πανο
ομως αν δεν θελης να μηνης σουζα πολυ ευκολα κατεβενη κατο
εμενα μου συμβενη συχνα μετα που αλαξα εξατμηση
τωρα τη εξατμηση ιστορια !!!!!!
καταρχας η μοτο μοτο μου ειναι hp2
κε η εξατμηση που εχω τωρα ειναι αυτη του hp2 megamoto απο το λεμο
σε μια κε μοναδικη δυναμομετρηση που εκανα με διαφορες εξατμησης εδηξε 102 hp me 105 torgue με τεληκο ακραπ διχος συγαστηρα ενο με συγαστηρα εδηξε 99 hp ke 103 torgue

η σουζες ειναι συνηθες φενομενο μετα της 18000-20000 χιλιομετρα !



Φίλε μου αρχίζωντας την αναγνωση στο ποστ σου......ενοιωθα κουλαδι.....:o:o:D:D


Ευτυχως που μας ειπες οτι ειναι το αλλο....το....hp2:o

Θεωρω απο το hp2 που ειχα καβαλλησει ...οτι το μηχανακι αυτο...εχει όλα τα καλα του Boxer,,,με...μειωμένο βάρος...αλλα ΕΓΩ δεν ειμαι ΤΟΣΟ χερας γιαυτο το εργαλειο.....κατα τον αντρα και το σπαθι του....λοιπον,....:hmmm::o

commander
19-12-2010, 17:52
Εσενα πρεπει να μήν ΣΗΚΩΝΕΤΕ με τιποτα,,,:p:p:p(λογο βαρους ε,,,,:rolleyes::rolleyes:):sm7::sm7:
Και ομως.......... Ανοιξα ποιο γρηγορα την πρωτη και μου σηκωθηκε:D:Dχωρις να το καταλαβω......... τα ειδα ολα!!!!! :o

gsmaniac
19-12-2010, 19:17
μην ξανακουσω για υψος και μηκος.....γιατι θα σπασω το laptop:cool::D
εχεται δει τον κουμπαρο τον βρωμιαρη,να σηκωνει την χοντρη;;;;;;)
ξερογκαζια..για πλακα

vasorfa
19-12-2010, 19:21
μην ξανακουσω για υψος και μηκος.....γιατι θα σπασω το laptop:cool::D

εχεται δει τον κουμπαρο τον βρωμιαρη,να σηκωνει την χοντρη;;;;;;)

ξερογκαζια..για πλακα



Είσαι εκτος Θεματος:o:p:p:p:p


Το θέμα δεν ειναι ΑΝ σηκωνετε,,,,,ΑΛΛΑ με τη ταχύτητα στο κιβώτιο.....:p:p


Σας επαναφέρω λοιπον με το.....μπαρο σου,,,,στο θεμα...:cool::D:D:D:sm7::sm7:

vasorfa
19-12-2010, 19:23
Αρχική Δημοσίευση από vasorfa http://www.gsforum.gr/images/buttons/viewpost.gif (http://www.gsforum.gr/%CE%91%CF%83%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%AE%CE%B3%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-22/%CE%A3%CE%B1%CF%82-%CE%A3%CE%B7%CE%BA%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CF%84%CE%B5-16210/#post276274)
Εσενα πρεπει να μήν ΣΗΚΩΝΕΤΕ με τιποτα,,,:p:p:p(λογο βαρους ε,,,,:rolleyes::rolleyes:):sm7::sm7:







Και ομως.......... Ανοιξα ποιο γρηγορα την πρωτη και μου σηκωθηκε:D:Dχωρις να το καταλαβω......... τα ειδα ολα!!!!! :o





Ποιο βαρος.....????:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:

Για την μπουμπιου σου λένε οτι εχει χασει 50 κιλα....απο το πολυ γλύψιμο και γυαλισμα....:p:p:p(να παρει....για καποιο λογο νομιζω οτι μιλαω προστυχα...παλι:p:p:p)

gsmaniac
19-12-2010, 19:25
Είσαι εκτος Θεματος:o:p:p:p:p


Το θέμα δεν ειναι ΑΝ σηκωνετε,,,,,ΑΛΛΑ με τη ταχύτητα στο κιβώτιο.....:p:p


Σας επαναφέρω λοιπον με το.....μπαρο σου,,,,στο θεμα...:cool::D:D:D:sm7::sm7:
μεχρι και τεταρτη......ευκολα;)
και αν ειναι δικαβαλο....πιο ευκολα:p

napgeo
19-12-2010, 19:27
Βρε θεοσεβούμενοι δώσατε ένα σκασμό λεφτά και απορείτε εάν σας σηκώνετε με Τρίτη.
:Απορία:Τι να πω . Είστε για πορεία στο Σύνταγμα με τη Μέρκελ μπροστάρη.:sm7:

vasorfa
19-12-2010, 19:28
:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:Αρχίζω και ανησυχω.....Ο διαβοητος σουζογκαζάκιας και ο στριφτερουλης που κρυβονται:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:


Μήπως έχουν παει βόλτα για να διαπιστωσουν και να μας πουν τα συμπερσασματα τους???:D:D:D:D



Ε.......
Pepaxxxxxxxxxxxxxxx......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kagelarios......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mύγδαλααααααααααααααααααααα....:D:D:D

vasorfa
19-12-2010, 19:30
μεχρι και τεταρτη......ευκολα;)




και αν ειναι δικαβαλο....πιο ευκολα:p



Τωρα μιλας για εσένα, ή για τον μπαρο:hmmm::p:p:):)





Υγ..αν ειναι για εσενα.....ευτυχως που δεν σουζαρεις και με την R (εκ του Reverse...:p)

vasorfa
19-12-2010, 19:34
:rolleyes::rolleyes:Βρε θεοσεβούμενοι δώσατε ένα σκασμό λεφτά και απορείτε εάν σας σηκώνετε με Τρίτη.
:Απορία:Τι να πω . Είστε για πορεία στο Σύνταγμα με τη Μέρκελ μπροστάρη.:sm7:






Ακριβως ετσι:cool:

αφου τα σκασαμε που τα σκασαμε.......γαουσταρουμε και κανουμε ολοκληρο ΘΕΜΑ με ποια σχεση μας σηκωνετε....τι να κανουμε....θα θέλατε (οι γιαπανηδες:D:p:p) να εχουμε προβλημα και με αυτο........:hmmm::cool:


αλλα ναπο να επαναφερω και εσενα στο θεμα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


σου σηκώνετε η honda??:D:D:p:p:p:pκαι αν ναι....με τη σχεση:hmmm::hmmm:(στο κιβώτιο...ε...:o:o:rolleyes::rolleyes:)



να παρει....παλι νομιζω οτι μιλαω προστυχα.:o:o.......



Ρε γαμo τις σηκωμάρες μου:cool::cool::cool::rolleyes::rolleyes::p:p:sm7::sm7::sm7::sm3::sm3:

adventure
19-12-2010, 19:36
Πρώτη δευτέρα χαλαρά για τρίτη αρχίζουνε τα μεγάλα ζόρια εκτός αν βρω σαμαράκι στο δρόμο η τη σκάσω κάτω με Δευτέρα και κάνω την αλλαγή αμέσως και τις τα χώσω πάλι .

Από μόνη της με ξερογκαζιά ποτέ θα σπινάρει αλλά να μου σηκωθεί έτσι δεν μου έχει τύχη ακόμα .

:) :) :)

commander
19-12-2010, 19:39
:rolleyes::rolleyes:






Ακριβως ετσι:cool:

αφου τα σκασαμε που τα σκασαμε.......γαουσταρουμε και κανουμε ολοκληρο ΘΕΜΑ με ποια σχεση μας σηκωνετε....τι να κανουμε....θα θέλατε (οι γιαπανηδες:D:p:p) να εχουμε προβλημα και με αυτο........:hmmm::cool:


αλλα ναπο να επαναφερω και εσενα στο θεμα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


σου σηκώνετε η honda??:D:D:p:p:p:pκαι αν ναι....με τη σχεση:hmmm::hmmm:(στο κιβώτιο...ε...:o:o:rolleyes::rolleyes:)



να παρει....παλι νομιζω οτι μιλαω προβλημα........



Ρε γαμo τις σηκωμάρες μου:cool::cool::cool::rolleyes::rolleyes::p:p:sm7::sm7::sm7::sm3::sm3:
τα ειπαρξιακα σου εχεις μου φαινεται και δεν εισαι σε ηλικια που να εχεις προβλημα σηκωματος !!!!:sm7::sm7::sm7::sm7:







































για την μηχανη μιλαω εεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

vasorfa
19-12-2010, 19:48
Πρώτη δευτέρα χαλαρά για τρίτη αρχίζουνε τα μεγάλα ζόρια εκτός αν βρω σαμαράκι στο δρόμο η τη σκάσω κάτω με Δευτέρα και κάνω την αλλαγή αμέσως και τις τα χώσω πάλι .

Από μόνη της με ξερογκαζιά ποτέ θα σπινάρει αλλά να μου σηκωθεί έτσι δεν μου έχει τύχη ακόμα .

:) :) :)




:hmmm::hmmm::hmmm:Με προβληματιζεις.......όχι ομως γιαυτο που νομιζεις φίλε μου....:hmmm::hmmm::hmmm:



Απλα δεν έχω το θάρρος να σου κάνω πλακα,,,:o:o:rolleyes::rolleyes:



Ευχαριστω παντως για την απαντηση,,,μεχρι τωρα έιναι η πλέον ΙΣΟΡΡΟΠΗΜΕΝΗ......:cool::cool:



Φαντασου μεχρι και εγω,,δεν το συνεχιζω...:o:o (εννοειτε σε στυλ πλακας,)

vasorfa
19-12-2010, 19:53
τα ειπαρξιακα σου εχεις μου φαινεται και δεν εισαι σε ηλικια που να εχεις προβλημα σηκωματος !!!!:sm7::sm7::sm7::sm7:












για την μηχανη μιλαω εεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!





:hmmm::hmmm::hmmm:με στεναχωρεις.......


ο πεινασμενος.....καρβέλια ονειρευετε:sm7::sm7:

















και εγώ για την μηχανη λεω......ζουλευεις που δεν εχεις 1200αρη!!!!:p:p:pκανε υπομονη....θα μεγαλώσεις και εσυ και θα το κάνεος το.....λαθος......:p:p:sm7::sm7:


παλιόπαιδο!!!



εγω φταιω που δεν σε ρωτησα αν σου σηκώνετε μόνος (μονοσελος ) ή με παρέα....(που εισαι Κυρια Commander na δειαβασεις τι γραφω.....στον αντρουλη σου:o:o:(:(sorry...)




Μην ξεχνιόμαστε...

Για μοτόρια ειναι η κουβέντα ε...?:yz:D:D:D

commander
19-12-2010, 20:02
:D:hmmm::hmmm::hmmm:με στεναχωρεις.......


ο πεινασμενος.....καρβέλια ονειρευετε:sm7::sm7:
και εγώ για την μηχανη λεω......ζουλευεις που δεν εχεις 1200αρη!!!!:p:p:pκανε υπομονη....θα μεγαλώσεις και εσυ και θα το κάνεος το.....λαθος......:p:p:sm7::sm7:


παλιόπαιδο!!!



εγω φταιω που δεν σε ρωτησα αν σου σηκώνετε μόνος (μονοσελος ) ή με παρέα....(που εισαι Κυρια Commander na δειαβασεις τι γραφω.....στον αντρουλη σου:o:o:(:(sorry...)




Μην ξεχνιόμαστε...

Για μοτόρια ειναι η κουβέντα ε...?:yz:D:D:D



αυτο το μουστακι το τσιγκελωτο και αυτοι που σε βαλανε να το φτιαξεις σε εχουν χαλαση εσενα !!!! :sm7::sm7::sm7::sm7:

adventure
19-12-2010, 20:05
:hmmm::hmmm::hmmm:Με προβληματιζεις.......όχι ομως γιαυτο που νομιζεις φίλε μου....:hmmm::hmmm::hmmm:



Απλα δεν έχω το θάρρος να σου κάνω πλακα,,,:o:o:rolleyes::rolleyes:





Ελεύθερα δεν έχω κολλήματα και ενδιασμούς στο σωστό χιούμορ και γενικά στη πλακίτσα μεταξύ μας γιατί αν το δεις και από άλλο πρίσμα τη είναι η ζωή μας χωρίς χαμόγελο και πλακίτσα .

;) :) :D :D :D

commander
19-12-2010, 20:20
Ελεύθερα δεν έχω κολλήματα και ενδιασμούς στο σωστό χιούμορ και γενικά στη πλακίτσα μεταξύ μας γιατί αν το δεις και από άλλο πρίσμα τη είναι η ζωή μας χωρίς χαμόγελο και πλακίτσα .


;) :) :D :D :D



τωρα περιμενε τι εχεις να ακουσεις !!!!!!! :sm7::sm7::sm7:

vasorfa
19-12-2010, 20:22
τα ειπαρξιακα σου εχεις μου φαινεται και δεν εισαι σε ηλικια που να εχεις προβλημα σηκωματος !!!!:sm7::sm7::sm7::sm7:



για την μηχανη μιλαω εεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!


:D




αυτο το μουστακι το τσιγκελωτο και αυτοι που σε βαλανε να το φτιαξεις σε εχουν χαλαση εσενα !!!! :sm7::sm7::sm7::sm7:





To 'ξερα.......


Δεν θα μπορεσεις ποτε να συμπαθησεις το ΜΥΣΤΑΚΙΟΝ μου.....τσαμπα το καλιεργω τοοοοοοοοοοοσο καιρο...:p:p:p



η μηπως εισαι σπανος?:p:p:sm7::sm7:(και δεν μιλαω για τον Εντουροδιδάσκαλο.....αλλα για τον αλλο....τον ατρίχου γωνιαα....):sm3::sm3::sm3::sm3:...............και γιαυτο με ζουλευεις.....:p:p:p

vasorfa
19-12-2010, 20:24
τωρα περιμενε τι εχεις να ακουσεις !!!!!!! :sm7::sm7::sm7:





+1200!!!




:p:p:p:sm3::sm3::sm3::sm3:

adventure
19-12-2010, 20:24
τωρα περιμενε τι εχεις να ακουσεις !!!!!!! :sm7::sm7::sm7:



Αντέχει το πετσί μου Θεολόγε ώρα μόνο να έχω να μπορώ να ανταποδίδω γιατί αν τρέχω γύρω γύρω με τα παιδιά θα χάνω τον ειρμό μου .

:sm7: :sm7: :sm7:

MARK
19-12-2010, 20:26
Βρε θεοσεβούμενοι δώσατε ένα σκασμό λεφτά και απορείτε εάν σας σηκώνετε με Τρίτη.
:Απορία:Τι να πω . Είστε για πορεία στο Σύνταγμα με τη Μέρκελ μπροστάρη.:sm7:

:sm7::sm7::sm7:

gsmaniac
19-12-2010, 20:27
YouTube - bmw adventure wheelie

vasorfa
19-12-2010, 20:28
:sm3:Αντέχει το πετσί μου Θεολόγε ώρα μόνο να έχω να μπορώ να ανταποδίδω γιατί αν τρέχω γύρω γύρω με τα παιδιά θα χάνω τον ειρμό μου .


:sm7: :sm7: :sm7:




:p:p:pΩραιος εισαι και του λογου σου....:D:D:D

απο την μία ΤΗ ΣΗΚΩΝΕΙΣ οποτε και ΟΠΟΥ σου αρέσει....:cool::cool::cool::cool:

και απο την αλλη..............



τα πιτσιρικια σου ...μου φαινετε,.,.....ΣΟΥΖΆΡΟΥΝ ΕΣΕΝΑ....όποτε και όποτε τους αρεσει!!!:p:p:sm7::sm7::sm7:και εννοειτς με ΟΛΕΣ τις σχεσεις στο σασμαν....:p:p:p

commander
19-12-2010, 20:29
:sm7::sm7::sm7:


ειρθε και ο ετερος καππαδοκης !!!!!! :sm7::sm7::sm7:

vasorfa
19-12-2010, 20:30
:sm7::sm7::sm7:




Ρε μαρκ.....:D:D:D:D

ασε τα smiles,,,,,και πες μας σταρατα.....σου σηκωνετε???:sm7::sm7::sm7:

vasorfa
19-12-2010, 20:31
YouTube - bmw adventure wheelie (http://www.youtube.com/watch?v=y35n38Hn85w)





αυτο ειναι που λενε σαν ευχη.....ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ:hmmm::p:p:p:sm7::sm7::sm7::sm7:

commander
19-12-2010, 20:32
Ρε μαρκ.....:D:D:D:D

ασε τα smiles,,,,,και πες μας σταρατα.....σου σηκωνετε???:sm7::sm7::sm7:
μπα αυτος μασαει του αξονους σαν τα στραγαλια !!!!!:sm7: :sm7::sm7::sm7:

adventure
19-12-2010, 20:33
Εσύ πάλι Κώστα είσαι των άκρων εδώ λέμε για κάνα σήκωμα της χοντρής για την πλάκα μας και εσύ μας παρέπεμψες στο τύπο που τη πάει κεραία 3 χιλιόμετρα τη χοντρή .

:D :D :D

vasorfa
19-12-2010, 20:34
μπα αυτος μασαει του αξονους σαν τα στραγαλια !!!!!:sm7: :sm7::sm7::sm7:




ΧΜ....λες γιαυτο να μας βαζει μονο γελακια....?????λες να φοβατε μην τον περασουν σε black list στην Bmw,,,,:hmmm::hmmm::sm7::sm7::sm7::p:p:p

commander
19-12-2010, 20:36
YouTube - bmw adventure wheelie



αυτος πρεπει να πινει το καφεδακι του εκει επανω!!!!! :sm7::sm7::sm7::sm7:

gsmaniac
19-12-2010, 20:36
Εσύ πάλι Κώστα είσαι των άκρων εδώ λέμε για κάνα σήκωμα της χοντρής για την πλάκα μας και εσύ μας παρέπεμψες στο τύπο που τη πάει κεραία 3 χιλιόμετρα τη χοντρή .


:D :D :D

δεν εχω βιντεο απο δικη μου σουζα....:sm7:
αλλα θα τραβηξω τον κουμπαρο,αφου σας τρωει ο π@πος......:sm7:

adventure
19-12-2010, 20:37
:sm3:



:p:p:pΩραιος εισαι και του λογου σου....:D:D:D

απο την μία ΤΗ ΣΗΚΩΝΕΙΣ οποτε και ΟΠΟΥ σου αρέσει....:cool::cool::cool::cool:

και απο την αλλη..............



τα πιτσιρικια σου ...μου φαινετε,.,.....ΣΟΥΖΆΡΟΥΝ ΕΣΕΝΑ....όποτε και όποτε τους αρεσει!!!:p:p:sm7::sm7::sm7:και εννοειτς με ΟΛΕΣ τις σχεσεις στο σασμαν....:p:p:p

Τώρα με σουζάρει η μικρή κάτσε να την αλλάξω και επανέρχομαι .

;) :D :D :D

adventure
19-12-2010, 20:40
δεν εχω βιντεο απο δικη μου σουζα....:sm7:
αλλα θα τραβηξω τον κουμπαρο,αφου σας τρωει ο π@πος......:sm7:


Τον έχουμε δει το κουμπάρο σου αν δεν κάνω λάθος Wet & dirty ????

:) :)

vasorfa
19-12-2010, 20:40
:sm7::sm7:δεν εχω βιντεο απο δικη μου σουζα....:sm7:






αλλα θα τραβηξω τον κουμπαρο,αφου σας τρωει ο π@πος......:sm7:




Τις βοηθητικες τις έχεις βγάλει:hmmm::p:p:p:p

εμ βεβαια,,,,με τον βρωμοκουμπαρο που έχεις πάλι θα σε ξελασπώσει:p:p

commander
19-12-2010, 20:40
Τώρα με σουζάρει η μικρή κάτσε να την αλλάξω και επανέρχομαι .


;) :D :D :D

ηρωαααααααααα !!!!! :sm7:

vasorfa
19-12-2010, 20:42
Πλάκα πλάκα κανενας χωμάτινος θα βγει στον τάκο να μας λύσει την απορια?????

αντε οι χωματινοι...εκτος και αν έχετε προβληματα ....δυσλειτουργίας:D:D(στύσης των μηχανών σας!!!!)

vasorfa
19-12-2010, 20:51
Παω να κάνω τεστ σηκωμαρας....επανέρχομαι με νέα δεδομένα-εμπειριες,,,:o:o:o:sm7::sm7:

adventure
19-12-2010, 21:07
Παω να κάνω τεστ σηκωμαρας....επανέρχομαι με νέα δεδομένα-εμπειριες,,,:o:o:o:sm7::sm7:

Περιμένουμε με αγωνία το UP Drive σου.

:D :D :D

pepax66
19-12-2010, 21:59
:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:Αρχίζω και ανησυχω.....Ο διαβοητος σουζογκαζάκιας και ο στριφτερουλης που κρυβονται:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm:


Μήπως έχουν παει βόλτα για να διαπιστωσουν και να μας πουν τα συμπερσασματα τους???:D:D:D:D



Ε.......
Pepaxxxxxxxxxxxxxxx......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kagelarios......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mύγδαλααααααααααααααααααααα....:D:D:D

Εάν θέλεις να την σηκώσεις το κάνεις και με πέμπτη το θέμα σου Μπίλι είναι ναι μεν η σχέση στο κιβώτιο αλλά το θηριάκι με τις ροπές του και τα γούστα του το κάνεις ΟΤΙ θέλεις αν έχεις κέφια και η κρίση δεν έχει επιρεάσει αρνητικά τον καρπό σου. Το βασικό που χρειάζεται ο αναβάτης να γνωρίζει είναι ανάλογα με το στήσιμο που έχει κάνει στο μηχανάκι τις στροφές που κάνει peak η ροπή για να μαρσάρει ή αμπραγιάρει ή τραβίξει (ή και όλα) ανάλογα με τα γούστα του πάντα!
Εμένα πάντως μου σηκώνεται και πριν και μετά;)

pepax66
19-12-2010, 22:08
αυτο ειναι που λενε σαν ευχη.....ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ:hmmm::p:p:p:sm7::sm7::sm7::sm7:

Αυτός ο αμερικλάνος έχει στο τριβάλιστο δύο παλέτες τούβλα γιαυτό και το έχει καρφώσει στις 55' μοίρες και πάει ορτσάτος 3 μίλια ορθόπλωρος που θα έλεγε και ο gsmaniac;) :sm7::sm7::sm7:



μπα αυτος μασαει του αξονους σαν τα στραγαλια !!!!!:sm7: :sm7::sm7::sm7:



Ρε παιδιά πόσο τα δίνουν τα ανταλακτικά στο αμέρικα οι τύποι δεν έχουν μαζεμό και εδώ λυπόμαστε και τις βενζίνες την τύχη μου μέσα!:(

gemara
20-12-2010, 01:46
Βασίλη ωραίο το θεματάκι σου για να εκδηλωθούμε οι κάγκουρες του φόρουμ!

Η GS σηκώνεται πολύ εύκολα! ;)

vasorfa
20-12-2010, 02:26
Εάν θέλεις να την σηκώσεις το κάνεις και με πέμπτη το θέμα σου Μπίλι είναι ναι μεν η σχέση στο κιβώτιο αλλά το θηριάκι με τις ροπές του και τα γούστα του το κάνεις ΟΤΙ θέλεις αν έχεις κέφια και η κρίση δεν έχει επιρεάσει αρνητικά τον καρπό σου. Το βασικό που χρειάζεται ο αναβάτης να γνωρίζει είναι ανάλογα με το στήσιμο που έχει κάνει στο μηχανάκι τις στροφές που κάνει peak η ροπή για να μαρσάρει ή αμπραγιάρει ή τραβίξει (ή και όλα) ανάλογα με τα γούστα του πάντα!
Εμένα πάντως μου σηκώνεται και πριν και μετά;)





γεοα σου ρε πετραν!!!

πανταχου παρων...
και τα πάντα σηκων!!:p:p



ομως...τι εννοεις σου σηκωνετε και πριν και μετα;;μηπως μπερδευεσε και ειναι μονιμος κάγκελο....:sm7:

vasorfa
20-12-2010, 02:32
Βασίλη ωραίο το θεματάκι σου για να εκδηλωθούμε οι κάγκουρες του φόρουμ!

Η GS σηκώνεται πολύ εύκολα! ;)


γιώργο,θα σε τιμωρησω.......

εσυ ειδικα...ως....γιαγιαδο.....λάτρης.....θα επρεπε να μας πεις εαν σου σηκωνετε...οχι μονο με το πιπινι(βλεπε gs)....αλλα και με τη γιαγιά .....νάρα.....(βλεπε ρ.....)


για να σε δω τωρα...με ποια...σου στεκεται καλυτερα....με την
gs.....ή την μαυρη καλλονη;


κατ εξαιρεση στην περιπτωση σου εγω....θα προτιμουσα,την black beauty....και ας με ξεσήκωνε....λιγοτεροοοοοοοο.......ολοι μας πιστευω γουσταρουμε και...λιγο καλο παλιο κρασι.....!!:D

vasorfa
20-12-2010, 02:39
Περιμένουμε με αγωνία το UP Drive σου.

:D :D :D






εχω ακοθσει για μυθικους ήρωρς...ακόμα και για τους ήρωες με τα κολλαν.......




ήρωα των pampers....πρωτη φορα γνωριζω!!


ελπιζω τα θηριακια σου να ξεκουράζονται....:o να ηρεμήσεις και εσυ λιγακι...



και ναι.....εκανα την βόλτα μου...αλλα να σας πω την αμαρτια μου....δεν ηθελα να την σηκωσω........
μηπως να ανοιξω νεο θεμα με τίτλο.......γιατι δεν θελουμε να τις σηκωνουμε...;:sm3::sm3::sm3:

vasorfa
20-12-2010, 02:41
να παρει...:yz:yz

μου φαινετε πηγατε ολοι για υπνο και με αφησατε στις...σηκωμάρες μου....:sm7:



εμπρος;ακουει κανεις,,,,:D:D

kostas_366
20-12-2010, 02:42
Aκούω

vasorfa
20-12-2010, 02:46
Aκούω




γιαυτό σε γουστάρω!!!

δεν την έχεις μόνο βαρυα....



αλλα τη σηκώνεις και ότι ωρα κανεις κέφι!!!

1:42...πχ.....:sm7:

gemara
20-12-2010, 02:47
γιώργο,θα σε τιμωρησω.......

εσυ ειδικα...ως....γιαγιαδο.....λάτρης.....θα επρεπε να μας πεις εαν σου σηκωνετε...οχι μονο με το πιπινι(βλεπε gs)....αλλα και με τη γιαγιά .....νάρα.....(βλεπε ρ.....)


για να σε δω τωρα...με ποια...σου στεκεται καλυτερα....με την
gs.....ή την μαυρη καλλονη;


κατ εξαιρεση στην περιπτωση σου εγω....θα προτιμουσα,την black beauty....και ας με ξεσήκωνε....λιγοτεροοοοοοοο.......ολοι μας πιστευω γουσταρουμε και...λιγο καλο παλιο κρασι.....!!:D

Μην τρελαινόμαστε κιόλας, τα πιπίνια πάντα είναι καλύτερα στο σήκωμα!
Τις γιαγιάδες τις σεβόμαστε.
(κοίτα που θα με μπανάρετε και μένα με αυτά που με βάζετε να λέω!!!
Πόσο μάλλον αν σας βάλω και φώτο με το πιπίνι όρθιο, εκεί να δείτε τι έχω ν' ακούσω!!!)

kostas_366
20-12-2010, 02:48
Τελικά, σήκωσες το adve
Να το πιστέψω?? :sm7:

vasorfa
20-12-2010, 02:55
παιδιαααααα!!!ενας ενας...κοντευω να κατοθρηθω απο τα γέλια!!!


gemara σε παραδεχομαι....και με τη νιά και με τη γριά!
του gemara κάθετε όρθια!!



κωστα 366....στειλε με κατευθείαν για ύπνο....ισχυει οτι το nick σου προερχευε απο υο ποσες φορες την σηκώνεις;;:sm7:


παιδιααααααα!!!


δεν θα μου μεινει άντερο!!θα χεστω στο τελος!!:o
ορε τι λεμε απόψε!!να ζητήσω να κλειδωθει το θέμα;ο γιωργος φοβατε μην τον κάνουν....μπανάκι!!:sm7:

vasorfa
20-12-2010, 02:57
Τελικά, σήκωσες το adve
Να το πιστέψω?? :sm7:


μαλλον εμένα μου σηκώνετε στην τυχη.....σαν το οπου λαχει εμεις οι βλαχοι..!!


εσκεμμενα ρε ####το δεν μπορω....;λετε να παω στον γιστρο ηια εξετασεις
...:sm7::sm7::sm7:

kostas_366
20-12-2010, 03:02
κωστα 366....στειλε με κατευθείαν για ύπνο....ισχυει οτι το nick σου προερχευε απο υο ποσες φορες την σηκώνεις;;:sm7:

E Ναι, λογικό δεν είναι?

vasorfa
20-12-2010, 03:12
χμ....βλεπω κατω κατω....συνδεδεμενους εννια χρηστες...εκ των οποιων μόνο οι 3 γραφουμε......


μηπως σε εκείνους...δεν τους σηκώνετε.....;:hmmm:

petros
20-12-2010, 10:06
Το δικό μου το καμάρι παιδιά σηκώνετε με το παραμικρό,οσο βέβαια για την ποιότητα και την διάρκεια που μένει σηκωμένο,πρεπει να ακουσετε την κυρια μου:D:Dοταν παίρνει χαμπάρι οτι σηκώθηκε το εργαλείο παει το σκουσμάρει συννεφο........τώρα απο χαρά σκούζει απο τρομάρα τι να σας πώ,παντως οταν πέφτει αρχίζει τα μπινελίκια...........αρα???????:D:D

adventure
20-12-2010, 11:02
Το δικό μου το καμάρι παιδιά σηκώνετε με το παραμικρό,οσο βέβαια για την ποιότητα και την διάρκεια που μένει σηκωμένο,πρεπει να ακουσετε την κυρια μου:D:Dοταν παίρνει χαμπάρι οτι σηκώθηκε το εργαλείο παει το σκουσμάρει συννεφο........τώρα απο χαρά σκούζει απο τρομάρα τι να σας πώ,παντως οταν πέφτει αρχίζει τα μπινελίκια...........αρα???????:D:D

Αν κατάλαβα καλά είναι μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας η κυρία σου .

:D :D :D

pepax66
20-12-2010, 17:09
ομως...τι εννοεις σου σηκωνετε και πριν και μετα;;μηπως μπερδευεσε και ειναι μονιμος κάγκελο....:sm7:

:sm7::sm7::sm7:
Tην σηκώνω όποτε μου σηκώνεται (πριν) και μόλις την ρίξω έχω ένα τεράστιο χαμόγελο και ένα γερό bonner (μετά)!;)
:sm7::sm7::sm7:

vasorfa
20-12-2010, 17:16
Το δικό μου το καμάρι παιδιά σηκώνετε με το παραμικρό,οσο βέβαια για την ποιότητα και την διάρκεια που μένει σηκωμένο,πρεπει να ακουσετε την κυρια μου:D:Dοταν παίρνει χαμπάρι οτι σηκώθηκε το εργαλείο παει το σκουσμάρει συννεφο........τώρα απο χαρά σκούζει απο τρομάρα τι να σας πώ,παντως οταν πέφτει αρχίζει τα μπινελίκια...........αρα???????:D:D



Φιλε μου αυτα ειναι...τα ΜΕΓΑΛΑ μυαλα συναντιόμαστε!:D:D:D

είσαι μέγας προφήτης,,,,η επομενη μου απορια ειναι αν ο.....ή..η...... συμετέχοντες στις ΣΗΚΩΜΑΡΕΣ σας το απολαμβανουν:hmmm::hmmm::sm7:


εμένα πάντως στις ελαχιστες δοκιμες που εχω κανει...σε κατι....ψιλοσουζάκια για κλανιτσες,,,,δεν εχουν παρει χαμπαρ,,!!!!

μάλλον φταιει εκεινο το κέρατο στο εμπρος συστημα το telelever και τρια πουλακια κάθονται....!!!!!


υγ,,,,,

η κυρια σου απο ότι μου φαινετε εμενα....πρεπει να μας πει πόσο την κρατας όρθια...:Απορία::hmmm::hmmm: αλλα σε όλες τις περιπτώσεις...δεν καταλαβαινω τα μπινελικια της στο τέλος της.....πραξης:p:sm7::sm7:



να παρει.....


ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΠΡΟΣΤΥΧΑ......:o:o:o:o:sm7::sm7:

vasorfa
20-12-2010, 17:19
:sm7::sm7::sm7:

Tην σηκώνω όποτε μου σηκώνεται (πριν) και μόλις την ρίξω έχω ένα τεράστιο χαμόγελο και ένα γερό bonner (μετά)!;)

:sm7::sm7::sm7:



κατα αρχην...σαν νεοσυλεκτος καβαλαρης.....(με εμπειρια 9 ετων:o) θελω να μας πεις τι ειναι to BONNER........το τεράστιο χαμόγελο μετα την πράξη....το έχεις και μετά απο αλλες ...πράξεις???:o:o:ojust asking....αλλα με προκαλεις....:p:p:p

vasorfa
20-12-2010, 17:22
Μα καλα,,,,ο φαρμακοτρίοφτης που γυρναει?????

μήπως τραβαει σουζες τωρα να μαθει και γραψει σε λιγο:hmmm::sm7::sm7:


Ντινοοοοοοοοοο:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


μύγδαλα....!!!!(και εσυ)


φήμες λένε οτι σουζάρεις με κλειστα ματια---χερια δεμενα πισω απο την πλατη και απολαμβανοντας...πουρακι........:o:sm7::sm7:


που εισαι βρε παλιο κεντρι?(sting εκ του Top Gear) των 2 τροχων????:sm7::sm7::o:o:D:D




ΥΓ....
Βέβαια ο Ντινο...θα πρεπει να μας συμβουλευσει αν χρειαζετε και....ΙΑΤΡΟΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ περιθαλψη....για την συγκεκριμενη πραξη....:sm7:

vasorfa
20-12-2010, 17:25
Επίσης θέλω να μας πει και ο μοναδικος ΑΝΤΡΑΣ του φορουμ(σορρυ Μανιακ:o)που παρολο το κραξιμο που θα ετρωγε για την αναρτηση φωτωγραφιων ξεκρανωτος....το ετολμησε!!!!!!

Andrewwwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


τη σε εσεν ατο ερωτημα δεν ειναι αν τη σηκωνεις,,,με τη σχεση κ.τλ.:o:o:o:o

αλλα αν το κανεις με το ΚΡΑΝΟΣ ή χωρις?:hmmm::sm7::sm7::sm3:(ευκαιρια να περασουμε και κανενα κοινωνικο μνμ,,,:o:o)

vasorfa
20-12-2010, 17:34
..........................


Έ ψιτ.........

ο ανθρωπος που εχει τσακισει όλα τα στατιστικα εδω μέσα....ακουει?:hmmm:

ο ανθρωπος που θα ανοιξει νεα ενοτηατ Ρεκορ Guiness για τα ποσταρισματα σε φορα...ακουει???:hmmm::hmmm::hmmm:


εεεεεεε......CP.....:hmmm::hmmm::o:o


Θα μας πεις και εσυ....????

μην τυχον και δεν γραψεις εδω.......θα το πάρω προσωπικα...:p:p:sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS
20-12-2010, 17:38
..........................


Έ ψιτ.........

ο ανθρωπος που εχει τσακισει όλα τα στατιστικα εδω μέσα....ακουει?:hmmm:

ο ανθρωπος που θα ανοιξει νεα ενοτηατ Ρεκορ Guiness για τα ποσταρισματα σε φορα...ακουει???:hmmm::hmmm::hmmm:


εεεεεεε......CP.....:hmmm::hmmm::o:o


Θα μας πεις και εσυ....????

μην τυχον και δεν γραψεις εδω.......θα το πάρω προσωπικα...:p:p:sm7::sm7::sm7:

Με ζήτησε κανείς...:Απορία::Απορία:

vasorfa
20-12-2010, 17:40
Με ζήτησε κανείς...:Απορία::Απορία:


Moi,,,αυτα ειναι.....:sm7::sm7::sm7:


δεν προλαβαινεις να πεις Πρετεντερης και τσουπ!!!!:D:D:D

σκάει με τις σουζες του!!:p:sm7::sm7:

vasorfa
20-12-2010, 17:43
αλλα οι Πατρινοι μου φαινετε δεν τις σηκωνουν......απο χτες κανενας δεν μας έχει πει τίποτα:o:o:o:o:o

Βρε παλιόπαιδα,.....ο Vasorfa εχει σοβαρο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ.....και εσεις κυνηγατε τον ΜΑΙ....Ε.......ΤΑ Xριστούγεννα:hmmm::hmmm:....αντε πατρινοιιιιιι!!!!σαλονικεις!!!!!στερεοελλαδίτες!!!!!!!:hmmm::sm7::D:D:D

αντε Κριτικοιιιιιιι(ειστε και κοντασημακια μου.....):sm7::sm7::sm7:
θα μας πειτε και εσεις καμια γνώμη!!!:hmmm::hmmm:

kostas_366
20-12-2010, 17:45
Από Πελοπόννησο θες γνώμη?

CPretenteriS
20-12-2010, 17:45
Λοιπόν.... αφού το ζήτησες.... κάτσε να τ' ακούσεις...

Εγώ την προτιμώ κάτω... και δει με μεγάλες κλίσεις... γι αυτό όταν πηγαίνω εκδρομές με τον Τεό71... αποφεύγω τη χρήση πλαϊνών βαλιτσών... ;)

Κατά τα άλλα... 2 φορές μου σηκώθηκε... και τις 2 κατά λάθος... :D:D

1/ Μέσα στη χώρα της Χίου όταν γυρίζαμε από Τουρκία (Για λεπτομέρειες ρώτα την princess που με είδε όρθιο)

2/ Στην εκδρομή του Βόλου μπαίνοντας στο Ξενία που ξεκίνησα απότομα για να μη φάω τη μπάρα της εισόδου του πάρκινγκ στο κεφάλι γιατί ήταν ένας ανεγκέφαλος εκεί που δεν ήξερε πως δουλευει το μηχάνημα...

Αυτάαααααα τα ολίγα....;)

vasorfa
20-12-2010, 17:50
Από Πελοπόννησο θες γνώμη?



αυτα ειναι ΚΑΡΥΔΙΑ κυριοι......θα πάρει όλους τους καταυλακιώτες στις ΠΛΑΤΕς του......




Γεια σου ρε 366 Hercules:p:sm7::sm7:

vasorfa
20-12-2010, 17:59
Λοιπόν.... αφού το ζήτησες.... κάτσε να τ' ακούσεις...

Εγώ την προτιμώ κάτω... και δει με μεγάλες κλίσεις... γι αυτό όταν πηγαίνω εκδρομές με τον Τεό71... αποφεύγω τη χρήση πλαϊνών βαλιτσών... ;)

Κατά τα άλλα... 2 φορές μου σηκώθηκε... και τις 2 κατά λάθος... :D:D

1/ Μέσα στη χώρα της Χίου όταν γυρίζαμε από Τουρκία (Για λεπτομέρειες ρώτα την princess που με είδε όρθιο)

2/ Στην εκδρομή του Βόλου μπαίνοντας στο Ξενία που ξεκίνησα απότομα για να μη φάω τη μπάρα της εισόδου του πάρκινγκ στο κεφάλι γιατί ήταν ένας ανεγκέφαλος εκεί που δεν ήξερε πως δουλευει το μηχάνημα...

Αυτάαααααα τα ολίγα....;)


τωρα τι να σου πω.....με εστειλες αδειαβαστο,,,,απο εχτες προσπαθω να κρατησω επιπεδο.....αλλα με προκαλειτς απαντες,,,,:o:o:o

αφου λοιπον ξηνεσε και εσυ:D:D:D εχω την ξυστρα,,,,,



οκ...λοιπον...καταλαβαινω οτι σου αρεσουν τα....κλασσικα .....:D (στροφες---μεγαλες κλίσεις---ισως λίιιιιγο μεγαλυτερες καμια φορα...:o:o:p:p)


ΑΛΛΑ........


σου εχει σηκωθει 2 φορες ΤΥΧΑΙΑ .......

και ζητας δια του λογου το αληθες να το πιστοποιηση η PRINCES:Απορία::hmmm::hmmm:Xm...........................................



COMMANDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κάτι βρωμάει εδώ και δεν είναι τα πόδια μου:o:o:o:o:o:o:p:p:p:p:sm7::sm7::sm7::sm7:




υγ...ετσι που την παμε την βαρκα...βλεπω να μπανιαρομαι και εγω.....:o:o:o

kostas_366
20-12-2010, 18:17
Γεια σου ρε 366 Hercules:p:sm7::sm7:
Βάλε λάδι και έλα βράδυ..
Να ακούσεις πως κλαφουνάνε οι γάτες!!!

angpass
20-12-2010, 18:55
αλλα οι Πατρινοι μου φαινετε δεν τις σηκωνουν......απο χτες κανενας δεν μας έχει πει τίποτα:o:o:o:o:o

Βρε παλιόπαιδα,.....ο Vasorfa εχει σοβαρο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ.....και εσεις κυνηγατε τον ΜΑΙ....Ε.......ΤΑ Xριστούγεννα:hmmm::hmmm:....αντε πατρινοιιιιιι!!!!σαλονικεις!!!!!στερεοελλαδίτες!!!!!!!:hmmm::sm7::D:D:D

αντε Κριτικοιιιιιιι(ειστε και κοντασημακια μου.....):sm7::sm7::sm7:
θα μας πειτε και εσεις καμια γνώμη!!!:hmmm::hmmm:

Η bmw θα πρέπει να σηκώνεται μόνο με γκάζι και όχι με την χρήση συμπλέκτη (λόγω διαφορικού για να μην καταπονείται)
Ξεκινάμε με πρώτη και σταθερές στροφές και τότε ανοίγουμε το γκάζι απότομα (σε καλή άσφαλτο για να μην σπινιάρη)
Τότε η μηχανή “στήνεται” και στην συνέχεια και ενώ είναι στην μια ρόδα αλλάζουμε δευτέρα, τρίτη και πάει λέγοντας.
Με αυτόν τον τρόπο σηκώνεται μόνο με πρώτη και δευτέρα.
Με την χρήση συμπλέκτη σηκώνεται με πρώτη, δευτέρα και τρίτη.
Αυτά πάντα μονός γιατί με συνοδηγό η μηχανή μπορεί να σηκωθεί ποιο εύκολα και με 1 ταχύτητα μεγαλύτερη από αυτές που αναφέρω.
επίσης σημαντικό είναι να ξέρουμε να δουλεύουμε το πίσω φρένο για να μπορούμε να αποφύγουμε το καπάκι σε περίπτωση που δώσουμε περισσότερο γκάζι απο οτι πρέπει.
αυτά απο μένα
:cool:

CPretenteriS
20-12-2010, 19:18
τωρα τι να σου πω.....με εστειλες αδειαβαστο,,,,απο εχτες προσπαθω να κρατησω επιπεδο.....αλλα με προκαλειτς απαντες,,,,:o:o:o

αφου λοιπον ξηνεσε και εσυ:D:D:D εχω την ξυστρα,,,,,



οκ...λοιπον...καταλαβαινω οτι σου αρεσουν τα....κλασσικα .....:D (στροφες---μεγαλες κλίσεις---ισως λίιιιιγο μεγαλυτερες καμια φορα...:o:o:p:p)


ΑΛΛΑ........


σου εχει σηκωθει 2 φορες ΤΥΧΑΙΑ .......

και ζητας δια του λογου το αληθες να το πιστοποιηση η PRINCES:Απορία::hmmm::hmmm:Xm...........................................



COMMANDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κάτι βρωμάει εδώ και δεν είναι τα πόδια μου:o:o:o:o:o:o:p:p:p:p:sm7::sm7::sm7::sm7:




υγ...ετσι που την παμε την βαρκα...βλεπω να μπανιαρομαι και εγω.....:o:o:o

Βρε άθλιεεεεεε τύπε..... η Γιώτα ήταν ακριβώς δίπλα μου και πίσω απ' τον Commander γι' αυτό είδε τη σούζα.... τενεκέ.... :sm7::sm7::sm7::sm7: Αμέσως το βρώμικο μυαλό σου...

vasorfa
20-12-2010, 19:22
Βρε άθλιεεεεεε τύπε..... η Γιώτα ήταν ακριβώς δίπλα μου και πίσω απ' τον Commander γι' αυτό είδε τη σούζα.... τενεκέ.... :sm7::sm7::sm7::sm7: Αμέσως το βρώμικο μυαλό σου...



xm....Δήλαδη κατι σαν τριο:o:rolleyes::rolleyes::rolleyes::p:p:p





:sm2::sm3::sm3:




όσο για το ......ΤΕΝΕΚΕ.....παρακαλω την διαχειρηση να διαγραφει.....ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ τενεκεδες...:p:p:p:o:o:p:p:cool::cool::sm7::sm7:

CPretenteriS
20-12-2010, 19:27
xm....Δήλαδη κατι σαν τριο:o:rolleyes::rolleyes::rolleyes::p:p:p





:sm2::sm3::sm3:




όσο για το ......ΤΕΝΕΚΕ.....παρακαλω την διαχειρηση να διαγραφει.....ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ τενεκεδες...:p:p:p:o:o:p:p:cool::cool::sm7::sm7:

Είσαι εσύ παιδί το σκασμένο.... για υιοθεσία.... μπουμπούκι... :sm7::sm7:

vasorfa
20-12-2010, 19:28
Βάλε λάδι και έλα βράδυ..
Να ακούσεις πως κλαφουνάνε οι γάτες!!!



Γάτες??:hmmm::hmmm:

ποιες γάτες.....ο πρετεντερης δεν εχει αφησει γάτα για γατα εκει στα μερη σου....μαθαινω...:o:o:o:o


μια βόλτ ακάνανε στη αρχαια ολυμπια (http://www.gsforum.gr/%CE%95%CE%BA%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%8C%CF%82-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%BF%CF%82-13/%CE%95%CE%BA%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%91%CF%81%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%B1-%CE%9F%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%AF%CE%B1-%CE%9A%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE-19-%CE%94%CE%B5%CE%BA%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%A0%CE%AC%CE%BC%CE%B5%CE%B5%CE%B5%CE%B5%CE%B5%CE%B5%CE%B5%CE%B5-15790/index28.html)...και ο Κωστακης βγηκε παγανια....:o:o:o:p:p:sm7::sm7:

vasorfa
20-12-2010, 19:30
Είσαι εσύ παιδί το σκασμένο.... για υιοθεσία.... μπουμπούκι... :sm7::sm7:


χα....εδω :sm7::sm7::sm7::sm7: θα θέλουν επιστροφή χρηματων οι νέοι μου γονεις....:p:p:p:p:sm7::sm7::sm7:




υγ.....εμαθα οτι σε καταζητει ο.........




Αce Venture(pet detective):p:p:p:p:p:p

Capitain
20-12-2010, 19:33
Λοιπόν.... αφού το ζήτησες.... κάτσε να τ' ακούσεις...

Εγώ την προτιμώ κάτω... και δει με μεγάλες κλίσεις... γι αυτό όταν πηγαίνω εκδρομές με τον Τεό71... αποφεύγω τη χρήση πλαϊνών βαλιτσών... ;)

Κατά τα άλλα... 2 φορές μου σηκώθηκε... και τις 2 κατά λάθος... :D:D

1/ Μέσα στη χώρα της Χίου όταν γυρίζαμε από Τουρκία (Για λεπτομέρειες ρώτα την princess που με είδε όρθιο)

2/ Στην εκδρομή του Βόλου μπαίνοντας στο Ξενία που ξεκίνησα απότομα για να μη φάω τη μπάρα της εισόδου του πάρκινγκ στο κεφάλι γιατί ήταν ένας ανεγκέφαλος εκεί που δεν ήξερε πως δουλευει το μηχάνημα...

Αυτάαααααα τα ολίγα....;)
Εγώ θα πιστοποιήσω την τυχαία σούζα στη Χίο, (Ισως ήταν και η πρώτη του)... Τώρα για το όρθιο δεν ξέρω, ίσως μιλάει για άλλη σούζα που εγώ δεν είδα.
Δεν θα σχολιάσω παραπάνω, μην με πιέσει κανείς.
Τώρα η δικιά μου με γκάζι εύκολα πρώτη, δευτέρα καλύτερα με συνοδηγό, για τρίτη το ξεχνάω εντελώς....:D

vasorfa
20-12-2010, 19:34
:confused:Η bmw θα πρέπει να σηκώνεται μόνο με γκάζι και όχι με την χρήση συμπλέκτη (λόγω διαφορικού για να μην καταπονείται)
Ξεκινάμε με πρώτη και σταθερές στροφές και τότε ανοίγουμε το γκάζι απότομα (σε καλή άσφαλτο για να μην σπινιάρη)
Τότε η μηχανή “στήνεται” και στην συνέχεια και ενώ είναι στην μια ρόδα αλλάζουμε δευτέρα, τρίτη και πάει λέγοντας.
Με αυτόν τον τρόπο σηκώνεται μόνο με πρώτη και δευτέρα.
Με την χρήση συμπλέκτη σηκώνεται με πρώτη, δευτέρα και τρίτη.
Αυτά πάντα μονός γιατί με συνοδηγό η μηχανή μπορεί να σηκωθεί ποιο εύκολα και με 1 ταχύτητα μεγαλύτερη από αυτές που αναφέρω.
επίσης σημαντικό είναι να ξέρουμε να δουλεύουμε το πίσω φρένο για να μπορούμε να αποφύγουμε το καπάκι σε περίπτωση που δώσουμε περισσότερο γκάζι απο οτι πρέπει.
αυτά απο μένα
:cool:



Mου αρεσουν οι συμβουλες σου:):):):)



Και να κάνουμε την πλάκα μας(σουζα) και να μην ξεκολιasουμε το αλογο.....:D:D:D



Συμπερασματικα λοιπον.......


μονόσελος μέχρι Τρίτη σχεση---δίσελος μέχρι Τετάρτη...:cool::cool::cool:


Πέμπτη κανείιιιιιιιιιιιιις:hmmm::hmmm::hmmm::oέιναι εφικτο????



υγ
Θεωρω οτι όλα τα ηλεκτρονικα μπλιμπλικια βλεπε αντισπιν και ολα τα λοιπα...τιριριν,.τιριριν πρεπει να ειναι off...:confused:

vasorfa
20-12-2010, 19:37
Μ΄΄εχρι τώρα όλα καλα......


απο όσο ξέρω όμως έχουμε και πολλα εγγεγραμμενα μέλη γυναικες που όμως δέν βλέπω να μας γράφουν και αυτες τις απόψεις τους:hmmm::o:o είτε σαν οδηγοι είτε σαν συνεπιβατες.....ΤΕΛΙΚΑ και το φύλο μετραει??(εννοειτε στην Σούζα!!!)

Τους αρέσουν (εκ θεσεως συνοδηγου ) οι σουζες???:hmmm:

vasorfa
20-12-2010, 19:40
Εγώ θα πιστοποιήσω την τυχαία σούζα στη Χίο, (Ισως ήταν και η πρώτη του)... Τώρα για το όρθιο δεν ξέρω, ίσως μιλάει για άλλη σούζα που εγώ δεν είδα.
Δεν θα σχολιάσω παραπάνω, μην με πιέσει κανείς.
Τώρα η δικιά μου με γκάζι εύκολα πρώτη, δευτέρα καλύτερα με συνοδηγό, για τρίτη το ξεχνάω εντελώς....:D



είσαι σίγουρος καπετάνιο.....:o:hmmm::hmmm:

να κάνω μια προσπάθεια:D:D:D:rolleyes::rolleyes::rolleyes:



(αμα ταξω ποτάκι στους χαρλεάδες????)

Capitain
20-12-2010, 19:43
:confused:



Mου αρεσουν οι συμβουλες σου:):):):)



Και να κάνουμε την πλάκα μας(σουζα) και να μην ξεκολιasουμε το αλογο.....:D:D:D



Συμπερασματικα λοιπον.......


μονόσελος μέχρι Τρίτη σχεση---δίσελος μέχρι Τετάρτη...:cool::cool::cool:


Πέμπτη κανείιιιιιιιιιιιιις:hmmm::hmmm::hmmm::oέιναι εφικτο????



υγ
Θεωρω οτι όλα τα ηλεκτρονικα μπλιμπλικια βλεπε αντισπιν και ολα τα λοιπα...τιριριν,.τιριριν πρεπει να ειναι off...:confused:
Έτσι και υπάρχει άνθρωπος που σηκώνει το 1200 με τετάρτη και το κρατάει, εγώ θα κάνω αίτηση στην Θεολογική σχολή της Χάλκης.
Που ξέρεις? Κι αν με πάρουν?:sm7:

vasorfa
20-12-2010, 19:45
Έτσι και υπάρχει άνθρωπος που σηκώνει το 1200 με τετάρτη και το κρατάει, εγώ θα κάνω αίτηση στην Θεολογική σχολή της Χάλκης.
Που ξέρεις? Κι αν με πάρουν?:sm7:

πρόσεχε τι λες....καταγράφετε:p:p:sm7::sm7:

Capitain
20-12-2010, 19:45
είσαι σίγουρος καπετάνιο.....:o:hmmm::hmmm:

να κάνω μια προσπάθεια:D:D:D:rolleyes::rolleyes::rolleyes:



(αμα ταξω ποτάκι στους χαρλεάδες????)
Αυτό φιλαράκι είναι εκβιασμός....:sm7:
Εντάξει, θα σου τα πω από κοντά να κρατήσεις και σημειώσεις...:D

napgeo
20-12-2010, 20:39
Κύριοι γιατί με κουράζετε και επανερχόμαστε με θέματα που έπρεπε να είχαν κλείσει εν τη γενέσει τους.
Ένα παλαιό μας λαϊκό τραγούδι λέει.
( Με ένα όνειρο τρελό
όνειρο απατηλό
Ξεκινήσαμε οι δύο μας (μεbmw)
Μα στου δρόμου τα μισά
Μείναμε από ταχυσύνδεσμο και ήρθε η οδική)…..
Καλό απόγευμα
:sm7:

gandreas
20-12-2010, 20:48
Με τρίτη μάλλον μόνο ο Βασίλης τα καταφέρνει!!!
Μήπως, λέω μήπως έκανες τις ταρζανιές σου πάνω στην μηχανή, όρθιος και τα λοιπά που κάνεις…. και σου σηκώθηκε?:D
Εγώ μπορώ μόνο και με την δεύτερη με την Τρίτη μου πέφτει, πρέπει να νοιώθω σαν παιδί κατώτερου θεού?:rolleyes::p

commander
20-12-2010, 20:50
Κύριοι γιατί με κουράζετε και επανερχόμαστε με θέματα που έπρεπε να είχαν κλείσει εν τη γενέσει τους.
Ένα παλαιό μας λαϊκό τραγούδι λέει.
( Με ένα όνειρο τρελό
όνειρο απατηλό
Ξεκινήσαμε οι δύο μας (μεbmw)
Μα στου δρόμου τα μισά
Μείναμε από ταχυσύνδεσμο και ήρθε η οδική)…..
Καλό απόγευμα
:sm7:

εσυ μην μιλας θα ανοιξουμε τους ασκους του αιολου!!! :sm7::sm7:

vasorfa
20-12-2010, 21:00
Κύριοι γιατί με κουράζετε και επανερχόμαστε με θέματα που έπρεπε να είχαν κλείσει εν τη γενέσει τους.
Ένα παλαιό μας λαϊκό τραγούδι λέει.
( Με ένα όνειρο τρελό
όνειρο απατηλό
Ξεκινήσαμε οι δύο μας (μεbmw)
Μα στου δρόμου τα μισά
Μείναμε από ταχυσύνδεσμο και ήρθε η οδική)…..
Καλό απόγευμα
:sm7:



Φίλε ναπο......


εισαι εκτος θέματος:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αγγλιστη.......no spam:p:sm7::sm7:

σε ρώτησα όμως αν την σηκωνεις.....αλλα δεν εχω παρει μεχρι τώρα απάντηση:o:o:o

μπάς και δεν μπορείς???:p:sm7:και μην μου αρχίσεις τα της,.....ΠΡΕΒΕΖΗΣ....:cool::cool::D:D:D



και τώρα που πιασαμε και τους....αλλοθρησκους,,,,,,hondaκηδεςςςςςςςςςςςςςς:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Τις σηκώνετε????με τη σχέση....:hmmm::hmmm:για να δουμε....τα βαρκαdero.....στέκονται.....:hmmm::hmmm::sm7::sm7:

vasorfa
20-12-2010, 21:07
Με τρίτη μάλλον μόνο ο Βασίλης τα καταφέρνει!!!
Μήπως, λέω μήπως έκανες τις ταρζανιές σου πάνω στην μηχανή, όρθιος και τα λοιπά που κάνεις…. και σου σηκώθηκε?:D
Εγώ μπορώ μόνο και με την δεύτερη με την Τρίτη μου πέφτει, πρέπει να νοιώθω σαν παιδί κατώτερου θεού?:rolleyes::p




Εκτος απο τον bILLY...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αρκετοι την σηκώνουν με τρίτη....απο ότιο δειαβαζω...και κατ'εξαιρεση με τετάρτη:Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:


αν φίλε μου μπορεις να εισια όρθιος μόνο με δευτερα...και πηγαινοντας να το συνεχίσεις σε τρίτη σου......πεφτει......:o:o:o:oμήπως δεν την .......γαργαλάς.....σωστα:o:o:p:p:p:sm7::sm7::sm7:


για να μπορώ εγω......:cool::cool::cool:

μπορείς και εσύ ανδρέα:rolleyes::rolleyes::rolleyes::cool::D:D

commander
20-12-2010, 21:12
Φίλε ναπο......


εισαι εκτος θέματος:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αγγλιστη.......no spam:p:sm7::sm7:

σε ρώτησα όμως αν την σηκωνεις.....αλλα δεν εχω παρει μεχρι τώρα απάντηση:o:o:o

μπάς και δεν μπορείς???:p:sm7:και μην μου αρχίσεις τα της,.....ΠΡΕΒΕΖΗΣ....:cool::cool::D:D:D



και τώρα που πιασαμε και τους....αλλοθρησκους,,,,,,hondaκηδεςςςςςςςςςςςςςς:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Τις σηκώνετε????με τη σχέση....:hmmm::hmmm:για να δουμε....τα βαρκαdero.....στέκονται.....:hmmm::hmmm::sm7::sm7:
μα τι λες τωρα εδω στην ευθεια τους εφευγαν τα προβολακια (βλεπε Αλησμονητες πατριδες)σκεψου τι θα γινει εαν την συκωσουνε........... θα σκορπισει ολη!!!!!! :sm7::sm7::sm7:

gandreas
20-12-2010, 21:20
μα τι λες τωρα εδω στην ευθεια τους εφευγαν τα προβολακια (βλεπε Αλησμονητες πατριδες)σκεψου τι θα γινει εαν την συκωσουνε........... θα σκορπισει ολη!!!!!! :sm7::sm7::sm7:



Θεολόγε εν κατακλείδι η δικιά σου σηκώνετε? Έστω και με πρώτη!!!!:hmmm:;)

kostas_366
20-12-2010, 21:22
Όλες τελικά up?
Ρε τι λέτε :sm7:

commander
20-12-2010, 21:28
Θεολόγε εν κατακλείδι η δικιά σου σηκώνετε? Έστω και με πρώτη!!!!:hmmm:;)
οπως λεει και το μοντελο ποιο πανω UP UP.......!!!!!! :sm7::sm7:

CPretenteriS
20-12-2010, 21:30
Εγώ θα πιστοποιήσω την τυχαία σούζα στη Χίο, (Ισως ήταν και η πρώτη του)... Τώρα για το όρθιο δεν ξέρω, ίσως μιλάει για άλλη σούζα που εγώ δεν είδα.
Δεν θα σχολιάσω παραπάνω, μην με πιέσει κανείς.
Τώρα η δικιά μου με γκάζι εύκολα πρώτη, δευτέρα καλύτερα με συνοδηγό, για τρίτη το ξεχνάω εντελώς....:D

Ήταν όντως η πρώτη... :D Και είπαμε... πάντα κατα λάθος...:hmmm:

CPretenteriS
20-12-2010, 21:32
Που είναι ο NIKOS PAPADOPOULOS...??? Αυτό το μούτρο μόνο όρθια την έχει...:sm7::sm7: Ρώτα το Θεολόγη να σου πει...

commander
20-12-2010, 21:36
Που είναι ο NIKOS PAPADOPOULOS...??? Αυτό το μούτρο μόνο όρθια την έχει...:sm7::sm7: Ρώτα το Θεολόγη να σου πει...
κοντεψε να στην σκαση την κρανια με τον μπροστινο το τροχο........ Αγιο ειχες.....!!!!!! :D:D

CPretenteriS
20-12-2010, 21:40
κοντεψε να στην σκαση την κρανια με τον μπροστινο το τροχο........ Αγιο ειχες.....!!!!!! :D:D


Εεεεεε βέβαια.... αφού δε μ'έφτανε επίγεια.... πήγε να προσπεράσει απ τον ουρανο...:D:D

vasorfa
20-12-2010, 21:46
Που είναι ο NIKOS PAPADOPOULOS...??? Αυτό το μούτρο μόνο όρθια την έχει...:sm7::sm7: Ρώτα το Θεολόγη να σου πει...


ειμαι σίγουρος οτι λόγο πολεμικων τεχνων....θα την σηκώνει με.....μεγάλη μαεστρία και ευκολία:p:p:sm7::sm7::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

gemara
20-12-2010, 22:07
Αχ-αχ-αχ!

Θα μας ακούσει κανείς που σουζάρει την GS και θα μας στείλει στο νηπιαγωγείο πάλι όλους για να μάθουμε την αλφάβητα με αυτά που λέτε!!!:D

commander
20-12-2010, 22:09
Αχ-αχ-αχ!

Θα μας ακούσει κανείς που σουζάρει την GS και θα μας στείλει στο νηπιαγωγείο πάλι όλους για να μάθουμε την αλφάβητα με αυτά που λέτε!!!:D
Γιωργοοοοοοο και σει εδω???????? :)

gemara
20-12-2010, 22:23
Γιωργοοοοοοο και σει εδω???????? :)


Εδώ και γω Θεολόγε και περιμένω να δω μήπως κανένας εδώ μέσα τη σηκώνει εξ' επί τούτου και όχι "κατά λάθος"!
Την GS του...

commander
20-12-2010, 22:24
Εδώ και γω Θεολόγε και περιμένω να δω μήπως κανένας εδώ μέσα τη σηκώνει εξ' επί τούτου και όχι "κατά λάθος"!
Την GS του...




:sm7::sm7::sm7::sm7:

Capitain
21-12-2010, 01:08
Εδώ και γω Θεολόγε και περιμένω να δω μήπως κανένας εδώ μέσα τη σηκώνει εξ' επί τούτου και όχι "κατά λάθος"!
Την GS του...
Εγώ συνέχεια εξ' επί τούτου προσπαθώ αλλά όποτε θέλει σηκώνεαι, είναι ανάλογα τα κέφια της πλέον, κι όχι τα δικά μου....:yz
Α ρε Fazer, που έκανα τη Βασούλα (κι εμένα φυσικά) να κατουριέται και και την πιάνει νευρικό γέλιο άμα κρατούσε πολύ η σούζα.....
Δε θα σας πω πολλά, πρώτη 145 χλμ/ωρα.... Αλλά εκεί και τέλος. μη λέμε και μ@λακίες ότι ξέρουμε και φρένο...
Πρώτη ΤΕΖΑ.

CPretenteriS
21-12-2010, 01:19
Εδώ και γω Θεολόγε και περιμένω να δω μήπως κανένας εδώ μέσα τη σηκώνει εξ' επί τούτου και όχι "κατά λάθος"!
Την GS του...

Απ' ότι φαίνεται... όλοι επί τούτου τη σηκώνουν... Εγώ δεν έχω την απαιτούμενη εμπειρία... αλλά και δε με απασχολεί να την αποκτήσω... ;) :) Αρκούμαι στις στροφούλες... :D

Capitain
21-12-2010, 01:28
Απ' ότι φαίνεται... όλοι επί τούτου τη σηκώνουν... Εγώ δεν έχω την απαιτούμενη εμπειρία... αλλά και δε με απασχολεί να την αποκτήσω... ;) :) Αρκούμαι στις στροφούλες... :D
Συναντάω ένα αλάνι στο φανάρι του Ηλεκτρικού στον Πειραιά, ερχόμενος απ'έξω και πηγαίνοντας προς Αγ.Διονύση..... Αυτός με γκομενάκι αποσκευή με TDM με ακράπες, κι εγώ με τη Βασούλα, εκπαιδευμένη πλέον με εμπειρία 1000ριού...Φεύγουμε και οι 2 με γκάζια, και οι 2 στη σούζα, μας πιάνει το 2ο φανάρι και σταματάμε και κοιταζόμαστε και γελάμε, οι κάγκουρες του Πειραιά....:sm7:
Και μου λέει το αλάνι, περίπου στην ηλικία μου αλλά έμοιαζε παντρεμένος-σοβαρεμένος..: 'Είναι μικρόβιο η σούζα, δεν σου φεύγει ποτε...':sm7:

gandreas
21-12-2010, 01:28
:DΑπ' ότι φαίνεται... όλοι επί τούτου τη σηκώνουν... Εγώ δεν έχω την απαιτούμενη εμπειρία... αλλά και δε με απασχολεί να την αποκτήσω... ;) :) Αρκούμαι στις στροφούλες... :D


Ναι αλλά δεν μας είπες!!! Ποια τακτική ακολουθείς? Μπαίνω αργά βγαίνω γρήγορα?:hmmm::D

gemara
21-12-2010, 01:29
Απ' ότι φαίνεται... όλοι επί τούτου τη σηκώνουν... Εγώ δεν έχω την απαιτούμενη εμπειρία... αλλά και δε με απασχολεί να την αποκτήσω... ;) :) Αρκούμαι στις στροφούλες... :D

Ε εντάξει, εσύ τότε μπαίνεις τότε σε άλλο thread: "Σας γέρνει;" :D

gemara
21-12-2010, 01:36
Εν τω μεταξύ ψάχνοντας στο internet να βρω καμιά φώτο με την GS σούζα, βρήκα αυτές εδώ με έναν τύπο που γνωστός συμφορουμίτης - μη ηγούμενος - τον χαρακτήρισε ως αλήτη (και καλά έκανε!) όταν τις είχε δει :D

http://i982.photobucket.com/albums/ae310/gemara2/BMW%20R1200GS/Bikes077.jpg

http://i982.photobucket.com/albums/ae310/gemara2/BMW%20R1200GS/Bikes085a-1.jpg

gandreas
21-12-2010, 09:58
Πάντως άμα το σκεφτείς η GS ενδείκνυται για σούζα, έχει την πίσω σέλα σηκωμένη και κρατά καλά το κωλαράκι σταθερό :sm7:

napgeo
21-12-2010, 10:25
:D


Ναι αλλά δεν μας είπες!!! Ποια τακτική ακολουθείς? Μπαίνω αργά βγαίνω γρήγορα?:hmmm::D


Ακολουθεί την τακτική. Πάω αργά γιατί βιάζομαι….
http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000204F9.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={071596B7-88A0-483E-A67D-3882B70F0C50})








http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1 (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={071596B7-88A0-483E-A67D-3882B70F0C50})

CPretenteriS
21-12-2010, 10:56
:D


Ναι αλλά δεν μας είπες!!! Ποια τακτική ακολουθείς? Μπαίνω αργά βγαίνω γρήγορα?:hmmm::D

Ε εντάξει, εσύ τότε μπαίνεις τότε σε άλλο thread: "Σας γέρνει;" :D

Μπαίνω γρήγορα.... βγαίνω πιο γρήγορα.... για λεπτομέρειες... πατήστε εδώ...!!! (http://www.gsforum.gr/members/teo71-552/) :D :D

Γέρνει... γέρνει... :D:D

CPretenteriS
21-12-2010, 10:57
Εν τω μεταξύ ψάχνοντας στο internet να βρω καμιά φώτο με την GS σούζα, βρήκα αυτές εδώ με έναν τύπο που γνωστός συμφορουμίτης - μη ηγούμενος - τον χαρακτήρισε ως αλήτη (και καλά έκανε!) όταν τις είχε δει :D




:eek::eek::eek:

vasorfa
21-12-2010, 17:57
Εν τω μεταξύ ψάχνοντας στο internet να βρω καμιά φώτο με την GS σούζα, βρήκα αυτές εδώ με έναν τύπο που γνωστός συμφορουμίτης - μη ηγούμενος - τον χαρακτήρισε ως αλήτη (και καλά έκανε!) όταν τις είχε δει :D

http://i982.photobucket.com/albums/ae310/gemara2/BMW%20R1200GS/Bikes077.jpg

http://i982.photobucket.com/albums/ae310/gemara2/BMW%20R1200GS/Bikes085a-1.jpg



Κανόνισε με τους ηγουμενους--προηγοπυμενους και λοιπους παπαδοκαλογέρους...να έχουμε πρόβλημα με την ....ιεραρχία.....οχι την ιερατικη...την fORUMiki:p:p:sm7::sm7::sm7:


Δεν μας είπες,,,ομως.....το παλιόπαιδο στην φωτο το ξέρεις...:hmmm::hmmm:


γιατη να μωρε....η μοτο στην φωτο....μοιάζει με το....πιπίνι σου....:sm7::sm7::sm7:

vasorfa
21-12-2010, 18:01
Συναντάω ένα αλάνι στο φανάρι του Ηλεκτρικού στον Πειραιά, ερχόμενος απ'έξω και πηγαίνοντας προς Αγ.Διονύση..... Αυτός με γκομενάκι αποσκευή με TDM με ακράπες, κι εγώ με τη Βασούλα, εκπαιδευμένη πλέον με εμπειρία 1000ριού...Φεύγουμε και οι 2 με γκάζια, και οι 2 στη σούζα, μας πιάνει το 2ο φανάρι και σταματάμε και κοιταζόμαστε και γελάμε, οι κάγκουρες του Πειραιά....:sm7:
Και μου λέει το αλάνι, περίπου στην ηλικία μου αλλά έμοιαζε παντρεμένος-σοβαρεμένος..: 'Είναι μικρόβιο η σούζα, δεν σου φεύγει ποτε...':sm7:


Εσυ καπετανιο μου...εισαι ΑΝΩ ΠΟΤΑΜΩΝ,.,,,ή εναλλακτικα...ΑΝΩ ΘΑΛΑΣΣΩΝ......:p:p:p:p

καλά βρε παλικαρι μου......ακόμα νομίζεις οτι έισαι καγκουρας:o:o:p:p:hmmm::hmmm: τώρα αδερφέ καβαλας BMW και πρεπει να είσαι Κύριος:rolleyes::rolleyes::D:D:sm7::sm7:



παλιόπαιδα έ παλιόπαιδα,......κατι σαν και εσας βλέπουν οι....παπάκηδες και εχουν ξεσκιστει στις...ΣΟΥΖΕς......παλιοεξαρτημένοι:p:p:p

vasorfa
21-12-2010, 18:05
Πάντως άμα το σκεφτείς η GS ενδείκνυται για σούζα, έχει την πίσω σέλα σηκωμένη και κρατά καλά το κωλαράκι σταθερό :sm7:


Συνεπως...θες να τη σηκλώσεις αλλα θές να έχεις και καλα στημενο το κωλαράκι σου:p:p:hmmm::hmmm:


Να πάρει....παλι νομίζω οτι μιλάω προστυχα:p:p:sm7:

gemara
21-12-2010, 18:09
Κανόνισε με τους ηγουμενους--προηγοπυμενους και λοιπους παπαδοκαλογέρους...να έχουμε πρόβλημα με την ....ιεραρχία.....οχι την ιερατικη...την fORUMiki:p:p:sm7::sm7::sm7:


Δεν μας είπες,,,ομως.....το παλιόπαιδο στην φωτο το ξέρεις...:hmmm::hmmm:


γιατη να μωρε....η μοτο στην φωτο....μοιάζει με το....πιπίνι σου....:sm7::sm7::sm7:

Οποιαδήποτε ομοιότης με την πραγματικότητα είναι συμπτωματική! :rolleyes:

wet & dirty
21-12-2010, 23:36
οποιος θελει να κανει σουζα καλα θα κανει να μην το κανει με συμπλεκτη γιατι τρωει ο αξονας μια πιεση 500 κιλων και θα τον παρει στο χερι....:rolleyes::rolleyes::rolleyes: οπως επισης πρεπει να προσεχει και το κατεβασμα ειδικα στο adve γιατι το βαρος εμπρος ειναι μεγαλο!!!το νου σας στο φρενο γιατι.........:sm7::sm7:







http://www.raptorsandrockets.com/images/BMW/BMW_R1200GS_Adv_last-016r.jpg

adventure
21-12-2010, 23:38
οποιος θελει να κανει σουζα καλα θα κανει να μην το κανει με συμπλεκτη γιατι τρωει ο αξονας μια πιεση 500 κιλων και θα τον παρει στο χερι....:rolleyes::rolleyes::rolleyes: οπως επισης πρεπει να προσεχει και το κατεβασμα ειδικα στο adve γιατι το βαρος εμπρος ειναι μεγαλο!!!


το νου σας στο φρενο γιατι.........

Μπήκες στο θέμα βλέπω αμέσως αλλά δεν μας είπες εσένα σου σηκώνετε και με τη σχέση .

:rolleyes: :rolleyes:

wet & dirty
21-12-2010, 23:40
Μπήκες στο θέμα βλέπω αμέσως αλλά δεν μας είπες εσένα σου σηκώνετε και με τη σχέση .

:rolleyes: :rolleyes:




ελα τωρα που δεν θυμασαι!!!!!!:sm7::sm7::sm7:

adventure
21-12-2010, 23:52
ελα τωρα που δεν θυμασαι!!!!!!:sm7::sm7::sm7:



Φίλε μου καλέ έχω μεγαλώσει από τότε και η μνήμη μου δεν με βοηθά .

:D :D :D

napgeo
22-12-2010, 01:40
Γράψατε 13 σελίδες για να μας πείτε τι. :Απορία:Εάν σας σηκώνετε με Τρίτη.
Εδώ άλλοι τη βάζουν στην κρεβατοκάμαρα για κομοδίνο και εσείς λέτε για σηκωμένες. Σκεπάστε της να μην βραχούνε και μην της δει ο ήλιος και το ξανασυζητάμε. :):):)

Capitain
22-12-2010, 02:46
Γράψατε 13 σελίδες για να μας πείτε τι. :Απορία:Εάν σας σηκώνετε με Τρίτη.
Εδώ άλλοι τη βάζουν στην κρεβατοκάμαρα για κομοδίνο και εσείς λέτε για σηκωμένες. Σκεπάστε της να μην βραχούνε και μην της δει ο ήλιος και το ξανασυζητάμε. :):):)
Εγώ της έβαλα και συρτάρια για τα σώβρακα, ένα λαμπατέρ και μια θήκη για μπουκάλι 1,5 λίτρου για όταν στεγνώνει το στόμα μου το βράδυ...:sm7:

vasorfa
22-12-2010, 17:27
Μα καλα....κανενας με rd:hmmm::hmmm::):)

vasorfa
22-12-2010, 17:32
οποιος θελει να κανει σουζα καλα θα κανει να μην το κανει με συμπλεκτη γιατι τρωει ο αξονας μια πιεση 500 κιλων και θα τον παρει στο χερι....:rolleyes::rolleyes::rolleyes: οπως επισης πρεπει να προσεχει και το κατεβασμα ειδικα στο adve γιατι το βαρος εμπρος ειναι μεγαλο!!!το νου σας στο φρενο γιατι.........:sm7::sm7:












http://www.raptorsandrockets.com/images/BMW/BMW_R1200GS_Adv_last-016r.jpg




1)Ευχαριστω για την συμβουλή σχετικα με τον συμπλέκτη:o , τα φρενα και το κατέβασμα(ειδικα για την χοντρη)
2)πιστευω οτι το παλικαράκι στην φωτο που μας παραθέτεις...οτι τον γύρισε καπάκι:Απορία::Απορία::hmmm::hmmm:
3)ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ:cool::p:pαπο εσένα τουλαχιστον περίμενα μια φωτό σε..πλήρη στύση..ΧΩΜΆΤΙΝΟ τεραιν:o:o:rolleyes::rolleyes::rolleyes:




(δεν μας είπες όμως....με τή σχέση στο κιβωτιο???)

vasorfa
22-12-2010, 17:37
.............................
και μια απορία ακομα(ξερω οτι σας τα έχω κάνει τετράγωνα...:o:o:o)


ακουω για....σουζες ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.....δεν υπάρχει πρόβλημα σε...παρατεταμενες σηκωμαρες με την λίπανση,ψύξη ή οτι άλλο της μοτο:Απορία:

ortho
22-12-2010, 17:46
Η δικιά μου πάντως σηκώνεται με την πρώτη! ούτε δευτέρα θέλει ούτε τρίτη!


μιλάω για προσπάθεια....εσείς;! :sm7::sm7::sm7:

vasorfa
22-12-2010, 17:48
Η δικιά μου πάντως σηκώνεται με την πρώτη! ούτε δευτέρα θέλει ούτε τρίτη!


μιλάω για προσπάθεια....εσείς;! :sm7::sm7::sm7:


ΩΧ......τωρα βάλαμε στο παιχνλιλδι και τις προσπάθειες:Απορία::hmmm::hmmm:


εγώ ως εχω αναφερει ήδη....τυχαία.....:o:o:oαλλα ΠΑΝΤΑ με την ΠΡΩΤΗ(προσπαθεια):p:p:sm7::sm7:

ortho
22-12-2010, 17:52
ΩΧ......τωρα βάλαμε στο παιχνλιλδι και τις προσπάθειες:Απορία::hmmm::hmmm:


εγώ ως εχω αναφερει ήδη....τυχαία.....:o:o:oαλλα ΠΑΝΤΑ με την ΠΡΩΤΗ(προσπαθεια):p:p:sm7::sm7:

το τυχαίο είναι το καλύτερο!!! με όλους τους κινδύνους που κρύβει!!:sm7::sm7:

vasorfa
22-12-2010, 18:01
το τυχαίο είναι το καλύτερο!!! με όλους τους κινδύνους που κρύβει!!:sm7::sm7:


με όλους τους κινδύνους που ΕΓΚΥΜΟΝΕΙ:hmmm::hmmm::sm5::sm3::sm3::sm3::sm6::sm6:

griv_gs
22-12-2010, 18:45
Και εγώ έχω προσπαθήσει 2-3 φορές αλλά μου πέφτει απότομα και κοπανιέται στον δρόμο και την λύπάμαι.

Είναι και μεγάλη και βαριά:D:D:D:D

ortho
22-12-2010, 19:07
Και εγώ έχω προσπαθήσει 2-3 φορές αλλά μου πέφτει απότομα και κοπανιέται στον δρόμο και την λύπάμαι.

Είναι και μεγάλη και βαριά:D:D:D:D


να βγάλεις αέρα!!!! :sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

griv_gs
22-12-2010, 19:37
να βγάλεις αέρα!!!! :sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

Απο πίσω? :confused::confused::confused:

ortho
22-12-2010, 19:55
Απο πίσω? :confused::confused::confused:

ε όχι κι από πίσω! θα τον φέρει καπάκι!
από μπροστά!!!!;);)

commander
22-12-2010, 20:14
.............................
και μια απορία ακομα(ξερω οτι σας τα έχω κάνει τετράγωνα...:o:o:o)


ακουω για....σουζες ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.....δεν υπάρχει πρόβλημα σε...παρατεταμενες σηκωμαρες με την λίπανση,ψύξη ή οτι άλλο της μοτο:Απορία:



Τσουρεκια μας τα εχεις κανει με τα υπαρξιακα σου!!!!!! :sm7::sm7:σε ολους τους σηκωνεται {η μηχανη εεεε}αμα ποια! :sm7::sm7::sm7::sm7:

gepol
22-12-2010, 20:16
Τσουρεκια μας τα εχεις κανει με τα υπαρξιακα σου!!!!!! :sm7::sm7:σε ολους τους σηκωνεται {η μηχανη εεεε}αμα ποια! :sm7::sm7::sm7::sm7:


Δικιο.......:cool:

YouTube - Honda ST1300 Wheelie

ckk
22-12-2010, 20:37
Πώς να μου σηκωθεί εμένα, μεγάλου ανθρώπου. Με καμιά… στάση πληρωμών :sm7::sm7::sm7:.

Έκανα σε χώμα μια μαγκιά, να σπινάρω τον πίσω τροχό… καλά, το έκανα. Αλλά μύρισε τόσο πολύ ο δίσκος, που νόμιζα ότι τον έβλεπα να τρώγεται. Δεν θα το ξανακάνω ποτέ.

Φανταστείτε τώρα τι ζόρια τραβάνε τα μηχανικά μέρη των παχουλών αγελάδων μας, όταν τα ζορίζουμε έτσι. Μία φορά μου έχει σηκωθεί... και αυτή κατά λάθος.


Δεν το ξέρω το αντικείμενο έτσι κι αλλιώς.

wet & dirty
22-12-2010, 20:43
1)
3)ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ:cool::p:pαπο εσένα τουλαχιστον περίμενα μια φωτό σε..πλήρη στύση..ΧΩΜΆΤΙΝΟ τεραιν:o:o:rolleyes::rolleyes::rolleyes:




(δεν μας είπες όμως....με τή σχέση στο κιβωτιο???)


στο χωματινω τερεν δεν μπορεις να κανεις σουζα με την χοντρη...με το βαρος της δεν εχεις την πολυτελεια για τετοιου ειδους οδηγηση!!;)εχουμε πει οτι τα gs στο χωμα ειναι για travel enduro οχι για enduro,trail ride κτλ.

τωρα για φωτογραφιες τι να σου πω δεν ειμαι πολυ φιλος του φωτογραφικου φακου δεν εχω...πως το λετε εσεις τα μοντελα φωτογενεια!!!!:p


και τελος με το κιβωτιο.....τι ακριβως θες να μαθεις αν σηκωνετε με 3η???εξαρτατε τον οδηγο αλλος μπορει αλλος οχι!!!η μηχανη εχει την δυνατοτητα να σηκωθει,μιλας για μια μηχανη 1200 κυβικα!!!;)

vasorfa
22-12-2010, 20:44
Πώς να μου σηκωθεί εμένα, μεγάλου ανθρώπου. Με καμιά… στάση πληρωμών (http://www.gsforum.gr/%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-54/%CE%A4%CE%B9-%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%A3%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B7-%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%89%CE%BC%CF%8E%CE%BD-16276/):sm7::sm7::sm7:.:p:p:p(πιστευω αυτο εννοεις?)

Έκανα σε χώμα μια μαγκιά, να σπινάρω τον πίσω τροχό… καλά, το έκανα. Αλλά μύρισε τόσο πολύ ο δίσκος, που νόμιζα ότι τον έβλεπα να τρώγεται. Δεν θα το ξανακάνω ποτέ.

Φανταστείτε τώρα τι ζόρια τραβάνε τα μηχανικά μέρη των παχουλών αγελάδων μας, όταν τα ζορίζουμε έτσι. Μία φορά μου έχει σηκωθεί... και αυτή κατά λάθος.




Δεν το ξέρω το αντικείμενο έτσι κι αλλιώς.



:p:p:pΕίσαι ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ:sm7::sm7::sm7:δεν σε πιανω ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:sm7::sm7:

ckk
22-12-2010, 20:52
:p:p:pΕίσαι ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ:sm7::sm7::sm7:δεν σε πιανω ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:sm7::sm7:

Βεβαίως αυτό εννοώ :cool:. (τί συγκλονιστικό κομμάτι...)

Μια χαρά με πιάνεις, παλιοαλήτη. :sm7:

ortho
22-12-2010, 21:09
Τσουρεκια μας τα εχεις κανει με τα υπαρξιακα σου!!!!!! :sm7::sm7:σε ολους τους σηκωνεται {η μηχανη εεεε}αμα ποια! :sm7::sm7::sm7::sm7:


:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

batman
22-12-2010, 21:24
Λοιπον...ας μην το παιδευω....αν και δεν ειμαι σουζακιας,,,προχτες με τριτη στο κιβωτιο εκανα σουζα(μαλλον τυχαιο θα ηταν) ναι μεν τσαμπουκαλεψα τη μοτο....(λογω βιασυνης αλλα εχω -- ειχα :o την εντυπωση οτι η μοτο σηκωνετε μεχρι την δευτερα......εχω ενα r1200gs adve του 2008:)


Εσας λοιπον σας σηκωνονται???τα σηκωνετε???


απλά με προβληματισε η τριτη....:D:D:D ή έχω αρχίσει και γίνομαι τρελλός χεράς!!!:sm7::sm7::p:p:p:p


υγ....

pepax και λοιποι σουζογκαζακηδες ,,,,

για να σας δω!!!!:D:D:D




α....
και μην ξεχασω...οι μοτο εχουν μεχρι 6 ταχύτητες,,,,μην βγει κανενα Ντινοπουλο:p ή κανένα Καγκελάριο(παλιο στριφτερούλη.:p..) και μας πει οτι του σηκωνετε με 8η...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Κάτι γίνεται...Η βαρκούλα μου,δύσκολα με τρίτη.Ισως δεν ξέρω το τρόπο. Με την αλλαγή της εξάτμισης γίνεται και πολύ πιο ωραία,πιο ευκολα και λίγο πιο απότομα...

http://i1188.photobucket.com/albums/z417/batman674/Clipboard01.jpg
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2:

vasorfa
22-12-2010, 21:31
Κάτι γίνεται...Η βαρκούλα μου,δύσκολα με τρίτη.Ισως δεν ξέρω το τρόπο. Με την αλλαγή της εξάτμισης γίνεται και πολύ πιο ωραία,πιο ευκολα και λίγο πιο απότομα...

http://i1188.photobucket.com/albums/z417/batman674/Clipboard01.jpg
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2::sm2:



Πώ ρε μάγκα μου!!!:sm8::sm8::sm8::sm5::sm5:


εισαι Ωραιος!!!!!






αλλα.......


για να σε πειράξω(και εσενα λιγακι)ανθωπε--νυχτερίδα..(BATMAN)...:D:D:D
O.........Robin που ειναι:yz:sm7::sm7:

μπας και τραβαει την φωτο!!!:hmmm::hmmm:

batman
22-12-2010, 21:35
Πώ ρε μάγκα μου!!!:sm8::sm8::sm8::sm5::sm5:


εισαι Ωραιος!!!!!






αλλα.......


για να σε πειράξω(και εσενα λιγακι)ανθωπε--νυχτερίδα..(BATMAN)...:D:D:D
O.........Robin που ειναι:yz:sm7::sm7:

μπας και τραβαει την φωτο!!!:hmmm::hmmm:

ΑΚΡΙΒΩΣ....Αυτός τραβάει τη φωτό...ROBIN μπες και πες ένα γειά...
:sm7::sm7::sm7::sm7:

robbin
22-12-2010, 22:04
ΑΚΡΙΒΩΣ....Αυτός τραβάει τη φωτό...ROBIN μπες και πες ένα γειά...

γεια ρε μαγκες!!!!!!!!! σηκωνεται κ μαλιστα ποικηλοτροπως!!!:D

http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/RSCN2250.jpg

http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/DSC01824.jpg

http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/DSC03985.jpg

http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/PC130155.jpg

kostas_366
22-12-2010, 22:51
http://i1188.photobucket.com/albums/z417/batman674/Clipboard01.jpg




http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/RSCN2250.jpg





http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/PC130155.jpg
Έλα τα μουλάρια στον αέρα.

griv_gs
23-12-2010, 02:50
Φίλε Vasorfa να ξέρεις ότι μας δημιούργησες πρόβλημα με post σου.

Από τότε που το διάβασα προσπαθώ να την σηκώσω με τρίτη.

Θα μας μείνει κανένας δίσκος στο χέρι με τους προβληματισμούς σου και θα σε κυνηγάμε:D

vasorfa
23-12-2010, 17:35
ΑΚΡΙΒΩΣ....Αυτός τραβάει τη φωτό...ROBIN μπες και πες ένα γειά...

γεια ρε μαγκες!!!!!!!!! σηκωνεται κ μαλιστα ποικηλοτροπως!!!:D

http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/RSCN2250.jpg

http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/DSC01824.jpg

http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/DSC03985.jpg

http://i891.photobucket.com/albums/ac112/elias_095/PC130155.jpg



Γειά σου ρε Ρόμπιν!!!εισαια παιχταράς!!:sm7::D:D

η καλύτερα πηδηχταράς...ε...?:o:o:p:p:p



ασχρετο.....η μοτο της φωτο ειναι αυτη που σε ΑΠΑΤΗΣΕ για μικρο χρονικο διάστημα με κλεφτρονια αλλα ΤΕΛΙΚΑ η ΑΓΑΠΗ σας κερδισε.....:hmmm::hmmm::hmmm:(κατι τετοιο νομιζω οτι πήρε το μάτι μου στο νετ....:D:D:D--εχω και μάτι τσακίρικο:D:p:sm7::sm7::sm7:)



Πάντως φιλαράκι θα το παιξω ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ......



ΣΕ ΠΑΩ:sm8::sm8::sm6::sm4::sm4:


Πρώτο μνμ και μπηκες με σουζες και κολίδια!!!!!!



Είσαι ωραιος......


γιαυτο παρακαμπτω την ερωτηση με ποια σου σηκώνετε,.,,,:o:o:o

ξεκιναμε απο τα βασικα....για να σου σηκωθει πρεπει να εχει πιει RED BULL
δίνει.....φτεραααααααααααααααααααααααααααααα:sm7::sm7::sm7:


και robin.....αλλες φωτο τις θέλω με κράνος ε....?:cool::cool:

Κ-Α-Λ-Ω-Σ-Ο-Ρ-Ι-Σ-Ε-Σ!!!!!!

vasorfa
23-12-2010, 17:38
Φίλε Vasorfa να ξέρεις ότι μας δημιούργησες πρόβλημα με post σου.

Από τότε που το διάβασα προσπαθώ να την σηκώσω με τρίτη.

Θα μας μείνει κανένας δίσκος στο χέρι με τους προβληματισμούς σου και θα σε κυνηγάμε:D



:hmmm::hmmm::hmmm:Κανονίστε να σας μεινει σε κανενα ΠΑΝΩ στην ΠΡΑΞΗ.....:p:p:p

και μετα να ζητατε τα ρέστα απο τον Vasorfa:p:p:p:p θα κανω τον.....Γ.Α.Π.:cool::cool:


Λευτα ΥΠΑΡΧΟΥΝ:sm7::sm7::sm7:

αλλα.....


θα δείτε τι θα πάρετε!!!!!!!!!!!!!:yz:yz:yz


(να περνάμε και κοινωνικοπολιτικα μνμ....:cool::cool:)

vasorfa
23-12-2010, 17:39
Ε ψιτ,,,,

robin......

και μην ξεχασω.....(σαν πειραχτηρι που ειμαι...):o:o


είπαμε στην γρια να χέσει.....(σουζαρει..)

και



Ξεκολλόθηκε!!!:sm7::sm7::sm7:(τι αεροπλανικα ειναι αυτα!!!!)

tsompanis
23-12-2010, 19:12
γούρουνες δέχεστε στην παρέα σας??

http://i55.tinypic.com/t68l5u.jpg




http://i25.tinypic.com/2nm3z93.jpg

vasorfa
23-12-2010, 19:18
Τσομπανηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη:D:D:D:D:D:D:D


εχω να κάνω 2 σχόλια για εσένα....:o:o:o



1) Εισαι o πρώτος με 4 τροχους και 3 στον αερα!!!!(σαν την εκπομπη.....):sm7::sm7:
2)το γυαλάκι σου πάει με τρέλα!!!!και το χαμογελάκι.....αλλα ΝΟΜΙΖΩ......κάτι σου λειπει:p:p:p:o:o:sm7::sm7::sm7::sm7:


αντε και ενα ακομα....

3)πού είναι τα πρόβατα:o:hmmm::hmmm:οεο???:sm7::sm7::sm7:

tsompanis
23-12-2010, 19:33
ναι..λείπουν πολλά απο εξοπλισμό αλλά με πιάσανε στο ξαφνικό!

gsmaniac
23-12-2010, 19:54
εχει γεμισει αλητες.....το φουρομ:sm7:

gandreas
23-12-2010, 21:35
Πολλές σηκωμένες ‘’μηχανές’’ χωρίς προφυλακτικό βλέπω;)

ntinopoulos
23-12-2010, 22:18
εμενα μου σηκωθηκε με εκτη κατα λαθος και μεχρι να το καταλαβω ειχα κανει ηδη καμια κατοσταρια μετρα...:rolleyes:
μαλιστα σε καποια φαση προσπερασα και το βασιλη...:rolleyes:

CPretenteriS
23-12-2010, 22:19
εμενα μου σηκωθηκε με εκτη κατα λαθος και μεχρι να το καταλαβω ειχα κανει ηδη καμια κατοσταρια μετρα...:rolleyes:
μαλιστα σε καποια φαση προσπερασα και το βασιλη...:rolleyes:

:sm7::sm7::sm3::sm3:

gemara
23-12-2010, 23:32
εμενα μου σηκωθηκε με εκτη κατα λαθος και μεχρι να το καταλαβω ειχα κανει ηδη καμια κατοσταρια μετρα...:rolleyes:
μαλιστα σε καποια φαση προσπερασα και το βασιλη...:rolleyes:

Και το Βασίλη πέρασες και τον Άι Βασίλη πέρασες, μέχρι και ο Χαρλεάς ήταν εκεί!

http://stunt.ca/images/santa_wheelie.jpghttp://69.90.174.250/photos/display_pic_with_logo/53755/53755,1193624882,1.jpg

ntinopoulos
23-12-2010, 23:37
Και το Βασίλη πέρασες και τον Άι Βασίλη πέρασες, μέχρι και ο Χαρλεάς ήταν εκεί!

http://stunt.ca/images/santa_wheelie.jpghttp://69.90.174.250/photos/display_pic_with_logo/53755/53755,1193624882,1.jpg
δε τους ειδα...!θα πηγαιναν αργα...!:rolleyes:

gandreas
24-12-2010, 00:17
εμενα μου σηκωθηκε με εκτη κατα λαθος και μεχρι να το καταλαβω ειχα κανει ηδη καμια κατοσταρια μετρα...:rolleyes:
μαλιστα σε καποια φαση προσπερασα και το βασιλη...:rolleyes:

:sm1::sm6::sm1::sm6::sm1::sm6::sm7:

vasorfa
24-12-2010, 18:26
εμενα μου σηκωθηκε με εκτη κατα λαθος και μεχρι να το καταλαβω ειχα κανει ηδη καμια κατοσταρια μετρα...:rolleyes:
μαλιστα σε καποια φαση προσπερασα και το βασιλη...:rolleyes:

:hmmm::hmmm::hmmm:έχει 6αρι σασμαν το 450:hmmm::hmmm::hmmm:

γιατί έμαθα οτι μόνο αυτό μπορεις να σηκωσεις....:o:p:p:sm7::sm7:

και όσο για τον Βασίλη ή Αγιο Βασίλη....μα καλα....εσενα σε πιανουν οι σηκωμάρες σου στην ΛΑΠΩΝΙΑ.......:Απορία::p:p:sm7::sm7:



ασε που με απογοητευσες,,,,,,

περιμενα καλυτερα.....απο εσένα...(στο θεμα του χαβαλε:p:sm7:)

vasorfa
24-12-2010, 18:29
Και το Βασίλη πέρασες και τον Άι Βασίλη πέρασες, μέχρι και ο Χαρλεάς ήταν εκεί!





αληθεια.....Νικολάααααααααααααακη..(Xarleaaaaa)....σου σηκώνετε?????:hmmm::hmmm::hmmm:(Η Ηarley?)

τωρα που εβαλες και το κιτ των 100 αλογων:hmmm::sm7::sm7:



και επειδη νομίζω οτι ΔΕΝ:o:o:oπεραστικά σου!!!!