PDA

View Full Version : ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ


TARKAS
11-01-2011, 13:19
Επειδη ο σχεδιασμος των εκδρομων εξωτερικου εχει ηδη αρχισει και η καλοκαιρινη μου αδεια ξεκιναει τον δεκαπενταυγουστο με χαρα θα συμετειχα σε οποιαδηποτε βολτα στο εξωτερικο προταθει απο τους συμφουριτες μασ στο δευτερο μισο Αυγουστου

Iconmaster
11-01-2011, 13:52
Ο Αύγουστος, είναι για κανένα μπανάκι στην Ελλάδα;)

mario
11-01-2011, 14:20
Ο Αύγουστος, είναι για κανένα μπανάκι στην Ελλάδα;)

:sm8:

TARKAS
11-01-2011, 14:37
Ο Αύγουστος, είναι για κανένα μπανάκι στην Ελλάδα;)


To ξερω ρε παιδια αλλα ειπα μηπως και παω και καμια εκδρομη:yz

Hekima
11-01-2011, 15:02
To ξερω ρε παιδια αλλα ειπα μηπως και παω και καμια εκδρομη:yz

Μην κλαις βρε συνδύασε τα και τα δύο και ταξιδάκι και μπανάκια στην Ελλάδα:):)

MARK
11-01-2011, 15:04
Πήγαινε ως στην Σαλαμύκονο έχει και διαδρομή και καράβι...Θα είναι εκδρομή που θα σου μείνει αξέχαστη,περιμένουμε φωτό και βίντεο Στάθη...:sm7::sm7:

vasorfa
11-01-2011, 15:10
φιλε μου....σορρυ για το σπασιμο...αλλα αυγοθστος ειναι APΓA....δεν ειναι ελλαδα.....αν θες ευρωπη,προτιμησε ιουνιο βαρια ιουλιο....αυγουστος ειναι αργα...εκτος αν θες να...ξεχειμωνιασεις σαν τα πογλακια....!

Arkas
11-01-2011, 19:15
Βρε Στάθη,
πήγαινέ το λίγο πιο πίσω
να έρθεις παρέα μας στα Βαλκάνια...

pirate
11-01-2011, 19:54
Βρε Στάθη,
πήγαινέ το λίγο πιο πίσω
να έρθεις παρέα μας στα Βαλκάνια...


τι θα είσαι και εσύ στα Βαλκάνια ??????
;):sm7::sm7::sm7:

tsompanis
11-01-2011, 22:24
φιλε μου....σορρυ για το σπασιμο...αλλα αυγοθστος ειναι APΓA....δεν ειναι ελλαδα.....αν θες ευρωπη,προτιμησε ιουνιο βαρια ιουλιο....αυγουστος ειναι αργα...εκτος αν θες να...ξεχειμωνιασεις σαν τα πογλακια....!


έτσι λέγαμε πάντα,αλλά πλάκα πλάκα τα τελευταία χρόνια και τουλάχιστον μέχρι γερμανία,έχει πελεκηθεί να ρίχνει βρόχα ιούνιο-ιούλιο και αύγουστο όλα μέλι γάλα!:sm7:
μόνο πάρε παράδειγμα φέτος απο τα ταξιδιωτικά....

TARKAS
13-01-2011, 12:24
Βρε Στάθη,
πήγαινέ το λίγο πιο πίσω
να έρθεις παρέα μας στα Βαλκάνια...



Ειναι η αδεια εδω προκαθορισμενη για την περιοδο Αυγουστου
Το νου σας ομως του χρονου εχω αρχες Ιουλη

TARKAS
13-01-2011, 12:26
Πήγαινε ως στην Σαλαμύκονο έχει και διαδρομή και καράβι...Θα είναι εκδρομή που θα σου μείνει αξέχαστη,περιμένουμε φωτό και βίντεο Στάθη...:sm7::sm7:
Τι εισαστε εσεις ρε μια κουβεντα ειπαμε
Λεω να περιμενω να φτιαχτει η γεφυρα και μετα θα παω Σαλαμινα

CPretenteriS
13-01-2011, 13:20
Τι εισαστε εσεις ρε μια κουβεντα ειπαμε
Λεω να περιμενω να φτιαχτει η γεφυρα και μετα θα παω Σαλαμινα

Η Πάρνηθα είναι μια καλή λύση... έχει και θέα.. και δροσά τον Αύγουστο.. :sm7::sm7:

evanslam
13-01-2011, 13:37
Στάθη μην μασας και εμείς μόνο Αυγουστο μπορούμε και πάμε οπότε αν δεν πατώσουμε φέτος λόγω κρίσης θα προσπαθήσουμε να κάνουμε το γύρο της Γαλλίας!!! Είδωμεν!!!
Περισσότερες λεπτομέρειες θα ανεβούν προσεχώς στα Ταξίδια εξωτερικού!

klagenfurt
13-01-2011, 22:46
μη ####νεις αγορι μου
αυγουστο?
αυγουστο

ξεκινα για βορεια προς Klangefurt Αυστρια, ειναι 200 και κατι απο Βενετια,
με διαδρομες Ουντινε και τετοια , απο επαρχιακο δρομο,
αραξε εκει στην αυστρια με 50 ευρω το δικλινι (οχι σε ξενοδοχειο)
κανε το γυρω της λιμνης , κανε και μια βολτα σλοβενια που ειναι διπλα,
κανε και μια βολτα μεχρι το Ζεφιλντ , να φχαριστηθεις δροσουλα,
με μπαντες να παιζουν το βραδυ και λουκανικα με μπυρα στο περασμα του φενερπας...
νοικιασε και μια βαρκα να κανεις βαρκαδα διπλα στους κυκνους...

καλα επαθα ζημια παλι και θελω να φυγω...:sm7:

TARKAS
17-01-2011, 12:24
Στάθη μην μασας και εμείς μόνο Αυγουστο μπορούμε και πάμε οπότε αν δεν πατώσουμε φέτος λόγω κρίσης θα προσπαθήσουμε να κάνουμε το γύρο της Γαλλίας!!! Είδωμεν!!!
Περισσότερες λεπτομέρειες θα ανεβούν προσεχώς στα Ταξίδια εξωτερικού!


Ετσι μπραβο μεσα σε 3,300 μελη θα υπαρχει και ενας να ταιριαζει.
Καπως πρεπει να πηγαινουμε εκδρομες και εμεις οι υφισταμενοι μεροκαματιαρηδες που παιρνουμε αδεια οποτε μας δωσουν:sm7:
Παντως αν δεν κατσει φετος θα κατσει του χρονου

sagini.sail
08-02-2011, 14:37
Στάθη, εγώ ελπίζω να τα καταφέρω να πάω Βαλκάνια.
Αλλά ούτως ή άλλως δεν νομίζω να 'χορτάσω'
οπότε στην χειρότερη, που δεν θα βρεις παρέα για ταξιδάκι εξωτερικού
έλα Βόλο για γύρω Πηλίου και μπάνια θα παίξουν σε Αιγαίο και Παγασητικό και sailing θα εξηγηθούμε!!!

Kimwnas
08-02-2011, 17:42
Κι από τη δική μου πλευρά, η παρέα σχεδιάζει ταξίδι για αρχές όμως Αυγούστου για Βουλγαρία, Σερβία, Ουγγαρία, Σλοβακία, Τσεχία, Γερμανία, Αυστρία και Ιταλία...
Αν και με πρόβλημα στο press direct εμένα δεν με βλέπω... Τα έξοδα τρέχουνε πλέον...

Όπως είπε όμως κι ο klagefurt κάντηνα αν μπορείς ακόμα και μόνος σου... τώρα που μπορείς... :D

dtz
08-02-2011, 20:15
Επειδη ο σχεδιασμος των εκδρομων εξωτερικου εχει ηδη αρχισει και η καλοκαιρινη μου αδεια ξεκιναει τον δεκαπενταυγουστο με χαρα θα συμετειχα σε οποιαδηποτε βολτα στο εξωτερικο προταθει απο τους συμφουριτες μασ στο δευτερο μισο Αυγουστου

υπάρχει μια σκέψη να πάμε να δούμε το SixDays στην Φιλανδία, επειδή όμως υπάρχουν κάποια θεματάκια (λευκού χρώματος...) μέχρι τέλος του Φλεβάρη θα έχει αποφασιστεί, και θα γίνει μια σχετική ανακοίνωση ( ελπίζω θετική ) γιατί όπως έχουν γίνει τα πράγματα, τα δεδομένα αλλάζουν προς το χειρότερο ... κάθε μέρα :)

TARKAS
14-02-2011, 13:45
Χαιρομαι πραγματικα που οπως ειπα και στην αρχη μεσα σε τοσο μεγαλη παρεα ολο και καποιος θα θελει να κανει μια εκδρομουλα. Τα ξαναβλεπουμε λοιπον προς Μαη-Ιουνη

MIHALIS TZIMAS
14-02-2011, 21:04
Μια χαρα είναι ο Αυγουστος , όσες φορές πήγα Ευρωπη ήταν Αυγουστος και ήταν σούπερ


Φίλοι που πήγαν Ιουνιο-Ιουλιο έφαγαν πολυ βροχή

panagiotis.farmer
14-02-2011, 21:11
Καβαλα και φυγε γιατι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ ;) :)

Eftixis
15-02-2011, 00:02
Ναχουμε την υγεια μας και το πρωτο 15ημερο του Αυγουστου μέσα για οπουδήποτε διπλός:)

egefalikos
15-02-2011, 00:37
Καβαλα και φυγε γιατι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ ;) :)

Πολύ σωστά εμίλησες !!!:sm8:

GUS
22-02-2011, 00:57
ηλια ηλια ριχτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GUS
22-02-2011, 00:58
Καβαλα και φυγε γιατι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ ;) :)
:sm7::sm7::sm7: