PDA

View Full Version : Μου τι δίνουν οι Κυλιωμενες Φωτο......


vasorfa
31-01-2011, 20:58
Με εχουν πιασει τα διαόλια μου με τις κυλιομενες φωτο που έχετε βάλει.......:o:o:o

πολλες φορες οπως και αλλοι ετσι και εγω μπαινω απο το κινητο μου τηλεφωνο...και αναγκαστηκά με συνδεση gprs....συνεπως,καθε φορα που μπαινω...για οτιδηποτε,,,,,κολλαει η συσκευη μου και εκνευριζομαι......:mad::mad::cool::cool::cool:



Προταση μου,.,,σταματηστε την κυληση των φωτογραφιών ΤΩΡΑ:D:D:D:D:cool::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


αλλιώς θα μαζέψω υπογραφες να αλλαξει η διοικηση....:sm7::sm7::p:p:p:p:p

ntinopoulos
31-01-2011, 21:00
:sm8::sm8:

vpentza
31-01-2011, 21:17
και εμένα δε μου αρέσει να βλέπω συνέχεια έναν ψιλολέλεκα με τη γλώσσα έξω......είναι και ασχημόφατσα ο μπαγάσας......:sm7:

mario
31-01-2011, 22:38
..ξύδι..:D

adventure
31-01-2011, 23:06
Γενικά με συνδέσεις 3g η GPRS είναι πρόβλημα το αντιμετωπίζω και εγώ .

:( :( :(

tsompanis
01-02-2011, 01:03
και μένα μου κολλάει πολλές φορές με την ταχύτητα που έχω.ιδίως όταν θέλω να ποστάρω:(

skippybi
01-02-2011, 01:07
υπάρχει ρύθμιση να ανοίγεις μόνο κείμενο και όχι τις φωτό...:p

evanslam
01-02-2011, 12:46
Συμφωνώ και εγώ το μόνο που εξυπηρετεί είναι τους επισκέπτες που θα δουν φευγαλέα καποια απο τις φωτό! Για εμάς τους υπόλοιπους που μπαινοβγαίνουμε συνέχεια καταντάει και λιγο ενοχλητικό.

Θα μπορούσαν να παρουσιαστούν απο την διαχείρηση κάποιες φωτό σε ειδική ενότητα ή thread που θα μπορεί να είναι και ανοιχτό και στους επισκέπτες.

Ειδικά αμα μπαίνεις και απο κινητό iphone ή smartphone δεν είναι θέμα μόνο ταχύτητας φόρτωσης αλλά σου γεμίζουν και ασκοπα την ήδη μικρή οθόνη τους!

GEO_K
01-02-2011, 12:50
ελα μωρε μη γκρινιαζετε!!!!:D:D:D

gemara
01-02-2011, 12:55
ελα μωρε μη γκρινιαζετε!!!!:D:D:D

:sm8:

coco65
01-02-2011, 13:02
Για εμάς που έχουμε μπει πρόσφατα στο σάιτ είναι ωραίο να βλέπουμε διάφορες εκδηλώσεις από τον χώρο.
υ.γ.Είναι και πολύ πρωτότυπο.Δεν το έχω δει σε άλλο σάιτ.Για εμένα να μείνει.:):):)

CPretenteriS
01-02-2011, 13:04
Εμένα πάντως που μπαίνω με iPhone δε μου έχουν δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα, είτε μπω μέσω 3G GPRS είτε μέσω Wi-Fi.

Το μόνο που ήθελα να πω είναι ότι έχω παρατηρήσει να μου εμφανίζονται πολλές φορές οι ίδιες φωτό, αλλά κατά τα άλλα δεν έχω παράπονο.

gsmaniac
01-02-2011, 14:09
ελα μωρε μη γκρινιαζετε!!!!:D:D:D
τι ειπες τωρα........vasorfa χωρις γκρινια:sm7::sm7:

HAWK_46
01-02-2011, 14:23
:pΕμένα πάντως που μπαίνω με iPhone δε μου έχουν δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα, είτε μπω μέσω 3G GPRS είτε μέσω Wi-Fi.



Το μόνο που ήθελα να πω είναι ότι έχω παρατηρήσει να μου εμφανίζονται πολλές φορές οι ίδιες φωτό, αλλά κατά τα άλλα δεν έχω παράπονο.


...σιγά το κινητό .....σου κολλάνε οι φωτό και φαίνονται συνέχεια οι ίδιες !!:D:p
Πάντως εγώ απο το δίκτυο στο γραφείο, έχω σοβαρό πρόβλημα και συν ολα τα άλλα, εμφανίζονται και φωτό που δεν θα ήθελα !!! ....σαν τις σταθερές κάμερες ένα πράγμα !! :cool:

Υ.Γ.: αυτή είναι η τρίτη φορά που προσπάθησα να το ποστάρω !! :hmmm:

MARK
01-02-2011, 14:38
Δεν φτάνει που είσαι πρώτη μούρη,βάζεις και χέρι;:hmmm::sm7::sm7::sm7:

gandreas
01-02-2011, 17:16
Εμένα μου αρέσει που βλέπω την φάτσα του Βασίλη!!!:sm7::sm7::sm7:
Αν κολλάει το κιν. σου(HTC) πέτα το και πάρε Samsung:sm7::sm7:

vasorfa
01-02-2011, 17:36
Ρε παλιοχαρακτηρες.....:p:p:p

εγω σας λεω τον πονο μου και εσεις με κοροιδευετε,,,,:yz:yz:yz


θα το πώ στην μαμά μου:D:D:D:rolleyes::rolleyes::cool::cool::cool::p:p:p


στο θεμα μας παλι....οταν ειμαι συνδεδεμενος με adsl ή adsm ταχύτητες,ολα ειναι οκ...ομορφες και οι φωτω....ειδικά εκεινος ο 2μετρος Λεβέντης,απο την Κρήτη:o:o:D:D:p:p:sm7::sm7::sm7:

αλλα.............


πολλες φορες.....μπαινοντας απο gprs η η κλικ κλιμ.....dialup---για οσους θυμουνται.......τα πράγματα γίνονται δυσιοιωνα---αργα και βασανιστηκα........θες να δεις κατι και στο τελος βλαστημας...:(:(:o:o:oμε αποτέλεσμα η πίεση του Λεβέντη:D:D και άλλων ,,,,:cool::cool::cool: να ανεβαινει σαν το....χρεος:rolleyes::rolleyes::cool::cool::yz:yz



φτιαχτε το τωρα....θα αιτηθώ αλλαγή διοίκησης:p:p:p


............................


Θα γεμίσω μια μπανιερα με νερο:cool::cool::cool::sm7::sm7:

και θα μπαν(ι)άρω απο διοικούντες μεχρι αρχιμανδριτες,ποπολα.και........

το νου σας!!!!!:hmmm::cool::cool::D:D:sm7::sm7::p:p

commander
01-02-2011, 18:07
..ξύδι..:D



:sm7::sm7::sm7::sm7:

τι ειπες τωρα........vasorfa χωρις γκρινια:sm7::sm7:



:sm7::sm7::sm7::sm7:
Θα γεμίσω μια μπανιερα με νερο:cool::cool::cool::sm7::sm7:

και θα μπαν(ι)άρω απο διοικούντες μεχρι αρχιμανδριτες,ποπολα.και........

το νου σας!!!!!:hmmm::cool::cool::D:D:sm7::sm7::p:p
σαν ζωντοχηρα κανεις !!!!!
:sm7::sm7::sm7::sm7:

MARK
01-02-2011, 18:18
:sm7::sm7::sm7::sm7:




:sm7::sm7::sm7::sm7:

σαν ζωντοχηρα κανεις !!!!!
:sm7::sm7::sm7::sm7:




:sm7::sm7::sm7:

gandreas
01-02-2011, 18:24
Γιατί όποτε γράφει ο Βασίλης τον παίρνουμε από τα μούτρα όλοι μας?Νεύρα
Είναι παιδί για πείραγμα ή μου φαίνετεΝεύρα?
Έλα ρε Βασίλη μην χαλιέσαι θα σου δώσω το δικό μου που δεν έχει πρόβλημα:sm7:



Και στο τέλος ασχολούμαστε όλοι μαζί του και χάνουμε το νόημα:sm7:

gandreas
01-02-2011, 18:25
έλα στην πίτα να το δούμε και να σε δούμε;)

stavrouliasp
01-02-2011, 21:25
Και εμένα μου βαραίνουν λίγο το κινητό.

ortho
01-02-2011, 23:22
Λυσσασμένοι!

ακόμη και στο κινητό με το φόρουμ ασχολείστε!;

ναρκομανείς!!!!

napgeo
02-02-2011, 00:52
Εμένα πάντως που μπαίνω με iPhone δε μου έχουν δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα, είτε μπω μέσω 3G GPRS είτε μέσω Wi-Fi.



Το μόνο που ήθελα να πω είναι ότι έχω παρατηρήσει να μου εμφανίζονται πολλές φορές οι ίδιες φωτό, αλλά κατά τα άλλα δεν έχω παράπονο.



Και εγώ που μπαίνω με GPRS/ESM/usb port anable c++wi-fi stereo gs1200adv/nt700 και επειδή δεν είναι ΜΑΜΙΣΙΟ δεν κολάει.
Άρα λοιπόν φταίει η ΒΜW και όχι το site..:):)

gandreas
02-02-2011, 01:27
Το τσέκαρα αλλά δεν αργεί σε μένα. :D
Το κακό είναι ότι χρεώνει παραπάνω kb χωρίς λόγο. :mad::mad::mad:

CPretenteriS
02-02-2011, 02:00
Και εγώ που μπαίνω με GPRS/ESM/usb port anable c++wi-fi stereo gs1200adv/nt700 και επειδή δεν είναι ΜΑΜΙΣΙΟ δεν κολάει.
Άρα λοιπόν φταίει η ΒΜW και όχι το site..:):)

Άρχισες πάλι...:Απορία:

Lerian
02-02-2011, 02:21
Guys ! Μάλλον έχει δίκιο ο Βασίλης...
Και αργεί να φορτώσει και χρεώνει επιπλέον Kb.

Απ' την άλλη βέβαια είναι ωραίο να βλέπεις παλαιότερες εκδηλώσεις...

Για δείτε το μήπως γίνεται να το ενεργοποιείς αν το θες ή όχι.

Sakis
02-02-2011, 02:41
Και εγώ που μπαίνω με GPRS/ESM/usb port anable c++wi-fi stereo gs1200adv/nt700 και επειδή δεν είναι ΜΑΜΙΣΙΟ δεν κολάει.
Άρα λοιπόν φταίει η ΒΜW και όχι το site..:):)


http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020468.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={30998E9C-68A8-4297-84B9-34464FDB391F})

kotskofi
04-02-2011, 02:24
:p


Πάντως εγώ απο το δίκτυο στο γραφείο, έχω σοβαρό πρόβλημα ....

:hmmm:
Ομοίως...

gandreas
04-02-2011, 02:44
Guys ! Μάλλον έχει δίκιο ο Βασίλης...
Και αργεί να φορτώσει και χρεώνει επιπλέον Kb.

Απ' την άλλη βέβαια είναι ωραίο να βλέπεις παλαιότερες εκδηλώσεις...

Για δείτε το μήπως γίνεται να το ενεργοποιείς αν το θες ή όχι.

Ο Βασίλης και να έχει άντε να το βρει:sm7:
(μου αρέσει να πειράζω αυτό το παιδί)


Για αυτό σε χάσαμε φιλαράκο?:sm7:
Πότε κατεβαίνεις αθήνα?

stavrouliasp
07-02-2011, 22:19
Κανένα νέο mods; Καμιά απάντηση; Ακούει κανείς;

gandreas
07-02-2011, 23:24
Εμένα μου την δίνει που βλέπω μία με τούρκικη σημαία:(:(:( (δεν ξέρω αν την βγάλατε)

skippybi
07-02-2011, 23:37
υπάρχει ρύθμιση να ανοίγεις μόνο κείμενο και όχι τις φωτό...:p

Κανένα νέο mods; Καμιά απάντηση; Ακούει κανείς;


Επειδή μπορεί να μην έγινα κατανοητός, υπάρχει ρύθμιση στο μενού της συσκευής του κινητού μας τηλεφώνου, απ' όπου μπορούμε να επιλέξουμε να κατεβαίνει μόνο κείμενο όταν πλοηγούμαστε στο διαδίκτυο. Έτσι κάνουμε οικονομία χρόνου, χρήματος και δεν στερούμαστε αυτή την ωραία εφαρμογή από την κεντρική σελίδα του φόρουμ μας...;)

gemara
07-02-2011, 23:48
Επειδή μπορεί να μην έγινα κατανοητός, υπάρχει ρύθμιση στο μενού της συσκευής του κινητού μας τηλεφώνου, απ' όπου μπορούμε να επιλέξουμε να κατεβαίνει μόνο κείμενο όταν πλοηγούμαστε στο διαδίκτυο. Έτσι κάνουμε οικονομία χρόνου, χρήματος και δεν στερούμαστε αυτή την ωραία εφαρμογή από την κεντρική σελίδα του φόρουμ μας...;)
:sm8:

Capitain
08-02-2011, 00:02
Επειδή μπορεί να μην έγινα κατανοητός, υπάρχει ρύθμιση στο μενού της συσκευής του κινητού μας τηλεφώνου, απ' όπου μπορούμε να επιλέξουμε να κατεβαίνει μόνο κείμενο όταν πλοηγούμαστε στο διαδίκτυο. Έτσι κάνουμε οικονομία χρόνου, χρήματος και δεν στερούμαστε αυτή την ωραία εφαρμογή από την κεντρική σελίδα του φόρουμ μας...;)
Και να προσθέσω ότι η εφαρμογή αυτή υπάρχει στο UKGSer.com (http://www.ukgser.com/forums/) , ένα από τα πιο οργανωμένα site παγκοσμίως στη μοτοσυκλέτα και ειδικότερα στα GS και τα ταξίδια....
Ας κοιτάζουμε το δάσος και όχι το δέντρο...:rolleyes:

napgeo
08-02-2011, 01:18
Εμένα μου την δίνει που βλέπω μία με τούρκικη σημαία:(:(:( (δεν ξέρω αν την βγάλατε)

Αυτό σε πείραξε φίλε μου. Το ότι πάνω στη γέφυρα είναι οδηγός RT 1200bmw χωρίς ΚΡΑΝΟΣ δεν σε ???? τι παράδειγμα δίνουμε στις επόμενες γενιές:Απορία: Η μηχανή είναι χρώματος λευκού ( είναι έμπορος )στο Σύνταγμα.:):) Σε έδωσα κανονικά:):)

stavrouliasp
08-02-2011, 01:22
Ok. Καμιά βοήθεια που βρίσκεται η ρύθμιση στο μενού; Πάντως εγώ από αυτά που διάβασα εδώ μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι περισσότεροι δεν το θέλουν (χωρίς αυτο να σημαίνει βέβαια κάτι).

stavrouliasp
08-02-2011, 01:23
Ξέχασα να πω ότι Έχω iPhone.

gemara
08-02-2011, 09:30
Ok. Καμιά βοήθεια που βρίσκεται η ρύθμιση στο μενού; Πάντως εγώ από αυτά που διάβασα εδώ μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι περισσότεροι δεν το θέλουν (χωρίς αυτο να σημαίνει βέβαια κάτι).

Μέχρι στιγμής 7 άτομα, ;)

Στατιστικά του GS Forum http://www.gsforum.gr/images/misc/stats.gif Θέματα: 15,931, Μηνύματα: 310,463, Μέλη: 3,582

vasorfa
08-02-2011, 09:45
Eπειδη σπαζομαι να κολλαεο το smart phone οταν μπαινω λόγω των κυλιομενων φωτο..και επειδη ΔΕΝ θελω να αφαιρεσω το icon display στον browser που χρησιμοποιω,απλα επιλεγω να ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΩ....

τα πραγματα ειναι απλα....εδω και λιγο καιρο...εχω κοψει το αθλημα του ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ φορουμ απο το κινητο......μόνο απο adsl....ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΩ........


δενλέω..όμορφες οι φωτο..αλλα εγω αυτο που θεωρω σοβαρη προταση--το κατεθεσα--οκ...αφήστε τις φωτο να τις βλεπουμε--no problem--αλλα μην τις έχετε κυλιωμενες......:(:(:(


Τεσπα--εγω την αποψη μου την κατεθεσα.....χωρις φοβο και παθος,,,,,,

vasorfa
08-02-2011, 09:47
Μέχρι στιγμής 7 άτομα, ;)

Στατιστικά του GS Forum http://www.gsforum.gr/images/misc/stats.gif Θέματα: 15,931, Μηνύματα: 310,463, Μέλη: 3,582


Με προκαλεις Γιώργη......:cool::cool::cool::cool:

Τί 7 άτομα μας λες.......:hmmm::hmmm:


μόνο εγω--μπορώ να γρινιάζω για 30000 ατομα:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:p:p:p

commander
08-02-2011, 10:00
Με προκαλεις Γιώργη......:cool::cool::cool::cool:

Τί 7 άτομα μας λες.......:hmmm::hmmm:


μόνο εγω--μπορώ να γρινιάζω για 30000 ατομα:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:p:p:p

Αυτό Ξαναπεστω !!!!!!!!!!:sm7::sm7:

stavrouliasp
08-02-2011, 11:07
Μέχρι στιγμής 7 άτομα, ;)

Στατιστικά του GS Forum http://www.gsforum.gr/images/misc/stats.gif Θέματα: 15,931, Μηνύματα: 310,463, Μέλη: 3,582


Ε, αυτό που λες δεν είναι και πολύ σωστό (γιατί το να μη μιλάς δε συμαίνει φυσικά ότι συμφωνείς). Πιο σωστό θα ήταν να γίνει ένα μικρό γκάλοπ, όπως γίνονται εδώ κατά καιρούς.

Ξαναλέω όμως, ότι από τη στιγμή που κάποιοι πληρώνουν για αυτό το φόρουμ και κάποιοι ασχολούνται λίγο ή πολύ παραπάνω απο εμάς, δεν έχω την απαίτηση για δημοκρατικές διαδικασίες και τα σχετικά. Αν σας αρέσει εσάς, καλώς. Απλά το θίγω γιατί και εγώ προς την κατεύθυνση του vasorfa κινούμαι και δεν το θέλω.

gemara
08-02-2011, 11:35
Ε, αυτό που λες δεν είναι και πολύ σωστό (γιατί το να μη μιλάς δε συμαίνει φυσικά ότι συμφωνείς). Πιο σωστό θα ήταν να γίνει ένα μικρό γκάλοπ, όπως γίνονται εδώ κατά καιρούς.

...

Είναι σαν αυτό που λένε, "οι BMW βγάζουν προβλήματα", γιατί ο ένας στους τόσους που του τυχαίνει κάτι, το δημοσιοποιεί, οι άλλοι που πάνε κι έρχονται χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν κάθονται να το γράψουν, ;)

evanslam
08-02-2011, 11:48
Επειδή μπορεί να μην έγινα κατανοητός, υπάρχει ρύθμιση στο μενού της συσκευής του κινητού μας τηλεφώνου, απ' όπου μπορούμε να επιλέξουμε να κατεβαίνει μόνο κείμενο όταν πλοηγούμαστε στο διαδίκτυο. Έτσι κάνουμε οικονομία χρόνου, χρήματος και δεν στερούμαστε αυτή την ωραία εφαρμογή από την κεντρική σελίδα του φόρουμ μας...;)

Να με συγχωρείς που θα διαφωνήσω αλλά δεν είναι πρακτικό να απενεργοποιήσουμε μια και καλή τις εικόνες στο κατέβασμα μιας και θέλουμε να βλέπουμε φωτό ειδικά σε κάποια threads ακόμα και σε άλλα sites! Το πρόβλημα το έχουμε και εμείς ξαναπει και είναι οι κυλιόμενες στην αρχική!
Πέρα απο την ασκοπη χρέωση στα Mbytes στα smartphones είναι ενοχλήτικο καθε φόρα που ανανεώνω την την σελίδα είτε αρχική έιτε μέσα σε thread είτε ακόμα και σε reply (απάντηση) να πρέπει να κατέβάζω συνεχώς την οθόνη για να προσπερνώ τις κυλιόμενες!


Μια λύση ίσως θα ήταν να βγαίνουν έστω μόνο στην κεντρική σελίδα και όχι στα threads ακόμα και στα replys μιας και ο σκοπός τους είναι να βλέπουν και οι φίλοι του forum που δεν μπαίνουν συχνα ή ακόμα και οι μη χρήστες που θα μπουν μια και μόνο φορά να πάρουν μια ιδέα απο τις δραστηριότητές μας. Τι εξυπηρετεί τους συχνούς χρήστες που περιδιαβαίνουν ta threads να τις βλεπουν συνεχώς τις ίδιες και τις ίδιες μάλιστα;; (ακόμα και τώρα που συντάσω την απάντηση τις έχω απο πάνω και επρεπε να τις προσπεράσω να κατέβω και να φτάσω στο κουτι σύνταξης της απάντησης)!Για φανταστείτε να το κάνουμε αυτό 20 ή 30 φορές ακόμα την ημέρα!

Μια άλλη λύση που είχε συζητηθεί για τους χρήστες smartphone είναι η χρήση της εφαρμογής tapatalk που αναφέρθηκε και ο Capitain οτι χρησιμοποιείται στο UKGSer.com αλλά ακόμα δεν υπόστηρίζει το GSForum φυσικά!
Μια ακόμα λύση είναι να βγούν οι κυλιόμενες και να μπουν σε κάποιο ειδικό thread όπου όλου θα μπορούν κατ' επιλογή να μπαίνουν ακόμα και οι επισκέπτες και να βλέπουν όχι καμια 10αρια μόνο αλλά πολυ περισσότερες και με θεματικές ενότητες επίσης!


Eπειδη σπαζομαι να κολλαεο το smart phone οταν μπαινω λόγω των κυλιομενων φωτο..και επειδη ΔΕΝ θελω να αφαιρεσω το icon display στον browser που χρησιμοποιω,απλα επιλεγω να ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΩ....

τα πραγματα ειναι απλα....εδω και λιγο καιρο...εχω κοψει το αθλημα του ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ φορουμ απο το κινητο......μόνο απο adsl....ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΩ........


δενλέω..όμορφες οι φωτο..αλλα εγω αυτο που θεωρω σοβαρη προταση--το κατεθεσα--οκ...αφήστε τις φωτο να τις βλεπουμε--no problem--αλλα μην τις έχετε κυλιωμενες......:(:(:(


Τεσπα--εγω την αποψη μου την κατεθεσα.....χωρις φοβο και παθος,,,,,,


Με προκαλεις Γιώργη......:cool::cool::cool::cool:

Τί 7 άτομα μας λες.......:hmmm::hmmm:


μόνο εγω--μπορώ να γρινιάζω για 30000 ατομα:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:p:p:p


Απο τα στατιστικά που αναφέρθηκαν πιο πάνω καλό θα ήταν να μάθουμε πόσοι απο τους ενεγούς χρήστες ανα πάσα στιγμή μπαίνουν με smartphone και πόσοι απο υπολογιστή και μετά να βγάλετε συμπεράσματα! Δεν είναι δυνατόν και οι 3500 να μπαίνουν κάθε μέρα και να είμαστε κολλημένοι πίσω απο ένα pc και να ποστάρουμε συνεχώς απο το πρωί μεχρι το βράδυ!

stavrouliasp
08-02-2011, 12:19
Και για να τονίσω κάτι, δεν είμαστε κολλημένοι με τα κινητά απλά μπαίνω στις σελίδες που μου αρέσουν σε νεκρούς χρόνους ( λεοφωρεία, αναμονές κα) και έχω περισσότερο χρόνο ελεύθερο το βραδάκι για κάτι άλλο ίσως

commander
08-02-2011, 12:57
μια χαρα ειναι.Αντε όλο προβλήματα είσαστε!!

stavrouliasp
08-02-2011, 13:22
Είναι σαν αυτό που λένε, "οι BMW βγάζουν προβλήματα", γιατί ο ένας στους τόσους που του τυχαίνει κάτι, το δημοσιοποιεί, οι άλλοι που πάνε κι έρχονται χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν κάθονται να το γράψουν, ;)

Συγκεκριμένα για τις BMW και οι άλλοι έχουν προβλήματα απλά δεν τα λένε :)

Σοβαρά τώρα, το θέμα δεν είναι καν ποιοι είναι περισσότεροι, αλλά εάν θέλετε να αποκλείσετε ή έστω να δυσκολέψετε κάποιους λίγους, για κάτι που μπορεί ίσως να είναι καλο.

gsmaniac
08-02-2011, 13:41
Είναι σαν αυτό που λένε, "οι BMW βγάζουν προβλήματα", γιατί ο ένας στους τόσους που του τυχαίνει κάτι, το δημοσιοποιεί, οι άλλοι που πάνε κι έρχονται χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν κάθονται να το γράψουν, ;)
εσενα σου αρεσουν.....επειδη σε βαζουν συνεχεια φατσα-καρτα:sm7:

CPretenteriS
08-02-2011, 14:05
εσενα σου αρεσουν.....επειδη σε βαζουν συνεχεια φατσα-καρτα:sm7:

:sm8:

gemara
08-02-2011, 14:54
εσενα σου αρεσουν.....επειδη σε βαζουν συνεχεια φατσα-καρτα:sm7:


:sm7::sm7::sm7::sm7:

Σωστός! Σήμερα είχα την "τιμητική" μου!!!!

Βέβαια οι καπνιστές, πανταχού παρόντες!!!

Και για να είμαστε σωστοί, παρατήρησα ΤΡΕΙΣ φωτογραφίες στις οποίες ΔΕΝ ήσουν μέσα, εσύ ή η μηχανή σου! :p

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/AA-DIAFORA/AR%207%20FEB%2011/a165.jpg

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/AA-DIAFORA/AR%207%20FEB%2011/a161.jpg

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/AA-DIAFORA/AR%207%20FEB%2011/a110.jpg
http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/Front%20Page%20Slide%20Show/DE%207%20FEB%2011/a018.jpg
http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/Front%20Page%20Slide%20Show/DE%207%20FEB%2011/a114.jpg

Ζήτω οι κυλιόμενες φωτογραφίες και οι κυλιόμενες σκάλες!!!

danaos
08-02-2011, 15:50
δουλεια δεν ειχε ο διαολος μαμουσε τα παιδια του...με τιποτα μα με τιποτα δεν υπάρχει περιπτωση να ειστε ευχαριστημενοι!!! αν κατι λιγο μας ζωριζει αντε να το βγαλουμε....
πατε καλα για να συνελθουμε λιγο απα πα πα ...
ας μην στελνετε μυνηματα απο κινητο δεν ειναι αναγκη πηγεντε σπιτι δεν πειραζει να περιμενετε λιγο...
και πιστευω οτι για ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ....

μην τρελαθουμε και ολας!!!! προς θεου!!!!

moby_gr
08-02-2011, 15:53
δουλεια δεν ειχε ο διαολος μαμουσε τα παιδια του...με τιποτα μα με τιποτα δεν υπάρχει περιπτωση να ειστε ευχαριστημενοι!!! αν κατι λιγο μας ζωριζει αντε να το βγαλουμε....
πατε καλα για να συνελθουμε λιγο απα πα πα ...
ας μην στελνετε μυνηματα απο κινητο δεν ειναι αναγκη πηγεντε σπιτι δεν πειραζει να περιμενετε λιγο...
και πιστευω οτι για ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ....

μην τρελαθουμε και ολας!!!! προς θεου!!!!


:sm5:

vasorfa
08-02-2011, 16:13
δουλεια δεν ειχε ο διαολος μαμουσε τα παιδια του...με τιποτα μα με τιποτα δεν υπάρχει περιπτωση να ειστε ευχαριστημενοι!!! αν κατι λιγο μας ζωριζει αντε να το βγαλουμε....
πατε καλα για να συνελθουμε λιγο απα πα πα ...
ας μην στελνετε μυνηματα απο κινητο δεν ειναι αναγκη πηγεντε σπιτι δεν πειραζει να περιμενετε λιγο...
και πιστευω οτι για ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ....

μην τρελαθουμε και ολας!!!! προς θεου!!!!



Εσυ,,,,silance....αλλα γαλλικα...:D:p:p:p


κάτσε εσυ στις χωμάτινες σου βόλτες και άσε μας εμας στο cabin fever μας και στην ζεστή αγκαλια του smart phone μας:D:D

*Για αυτους που έχουν τάσης Ναρκισισμου...(ναι και εγω ειμαι απο δαυτους...) καλά είναι απλα παλικαρια μου,.,....ΚΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΕΙ...........(και οχι ΜΟΝΟ απο το Κινητο....:mad::mad:)

Γίνομαι ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ τώρα:cool::cool::rolleyes::rolleyes:



Λοιπον....το πήρα αποφαση.......

θα αρχισω να γρινιάζω.......:mad::mad:ΝεύραΝεύρα:p:p:D:cool::cool::sm7:

μέχρι να σταματησουν να κουτρουβαλανε οι φωτογραφιες.......:p:p:p


για να δούμε .....θα με αντεξετε..........(για ρωτηστε τους παλιους στην Πόλη.....:o:rolleyes:....):sm7:

vasorfa
08-02-2011, 16:14
:sm5:


:p:p:p:p:p:p

Μή γραφεις τοοοοοοοοοοοσα πολλα ρε Αντώνη....:p:p:sm7::sm7::cool:

moby_gr
08-02-2011, 16:24
:p:p:p:p:p:p

Μή γραφεις τοοοοοοοοοοοσα πολλα ρε Αντώνη....:p:p:sm7::sm7::cool:


Τι να κάνω ρε Billy?


Να γκρινιάξω κι εγώ σαν...κάποιους άλλους?

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQQeUnNycPAl-jWw6Iv-nAub_IxqXDdpL6SoxlxC6RDd5D2XtxMgA


:sm7:

babisadve
08-02-2011, 16:46
Μέχρι στιγμής 7 άτομα....

Οκτώ 8.
Βάλτε κι εμένα μέσα.
Σκέψου όμως και τους μη προνομιούχους που για τον α ή β λόγο δεν έχουν ταχύτητες?

gandreas
08-02-2011, 19:27
Μερικοί θέλουν να υπάρχουν οι κυλιόμενες φωτογραφίες και άλλοι όχι
Πιστεύω ότι μια ενδιάμεση λύση είναι να μην τρέχουν τόσο γρήγορα, ας αλλάζουν αν 5 λεπτά που θα ομαλύνει την κατάσταση:rolleyes::cool:;).
Έτσι και αλλιώς έχει και τα βελάκια για όσους βιάζονται

GEO_K
08-02-2011, 20:46
ΕΓΩ ψηφιζω Δαναο!!!!:D:D:D:D
βαλτε connx!!!!!!!:D:D:D:D
ή ψαξτε wifi:D:D:D

tsompanis
08-02-2011, 21:18
Σκέψου όμως και τους μη προνομιούχους που για τον α ή β λόγο δεν έχουν ταχύτητες?

όπως εγώ για παράδειγμα,που το ίντερνετ έρχεται πάνω στο βουνό με γάιδαρο??:)

εμένα κολλάει στα ποσταρίσματα και όταν θέλω να βγω απο την αρχική,αλλά τι να κάνουμε...δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα;):)
εξάλλου πάντα είχα πρόβλημα με τις φωτό στα θέματα,λόγω ταχύτητας (48kbs!!!) μου τις βγάζει μισές πολλές φορές.το ίδιο μου συμβαίνει και στα άλλα φόρουμ.

evanslam
08-02-2011, 21:21
δουλεια δεν ειχε ο διαολος μαμουσε τα παιδια του...με τιποτα μα με τιποτα δεν υπάρχει περιπτωση να ειστε ευχαριστημενοι!!! αν κατι λιγο μας ζωριζει αντε να το βγαλουμε....
πατε καλα για να συνελθουμε λιγο απα πα πα ...
ας μην στελνετε μυνηματα απο κινητο δεν ειναι αναγκη πηγεντε σπιτι δεν πειραζει να περιμενετε λιγο...
και πιστευω οτι για ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ....

μην τρελαθουμε και ολας!!!! προς θεου!!!!



Είπαμε τουλάχιστον να σταματήσουν στα υποthread και στα replys που δεν μπαίνουν οι επισκέπτες ούτως οι άλλως!!!

teo71
08-02-2011, 21:30
Και εγώ θα προτιμούσα να φύγουν οι φωτογραφίες... 9 τα άτομα...;)

evanslam
08-02-2011, 21:40
Και εγώ θα προτιμούσα να φύγουν οι φωτογραφίες... 9 τα άτομα...;)

Τη βλέπω την δημοσκόπηση να έρχεται!!!!

CPretenteriS
08-02-2011, 21:42
Και εγώ θα προτιμούσα να φύγουν οι φωτογραφίες... 9 τα άτομα...;)

0,25% δηλαδή...:D:D Έχετε δρόμο ακόμα...:sm7:

Αν με έδειχναν... δε θα είχα πρόβλημα με τις κυλιόμενες... :D:D:p:p

Μια χαρά είναι οι φωτό !!! Ειδικά για κάποιον που έρχεται πρώτη φορά... ;)

babisadve
08-02-2011, 22:54
ΕΓΩ ψηφιζω Δαναο!!!!:D:D:D:D
βαλτε connx!!!!!!!:D:D:D:D
ή ψαξτε wifi:D:D:D

....ελα ψάξε εσύ εδώ πάνω....:D:D

gandreas
08-02-2011, 23:27
Μια χαρά είναι οι φωτό !!! Ειδικά για κάποιον που έρχεται πρώτη φορά... ;)



Μπα άμα βλέπει τα μούτρα του Vasofra δεν θα ξαναπατήσει:sm7:

GEO_K
09-02-2011, 00:59
....ελα ψάξε εσύ εδώ πάνω....:D:D

θα ερθω!!!!:D:D

frits
09-02-2011, 01:18
όπως εγώ για παράδειγμα,που το ίντερνετ έρχεται πάνω στο βουνό με γάιδαρο??:)

εμένα κολλάει στα ποσταρίσματα και όταν θέλω να βγω απο την αρχική,αλλά τι να κάνουμε...δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα;):)
εξάλλου πάντα είχα πρόβλημα με τις φωτό στα θέματα,λόγω ταχύτητας (48kbs!!!) μου τις βγάζει μισές πολλές φορές.το ίδιο μου συμβαίνει και στα άλλα φόρουμ.

Πω, Πω ρε Κώστα μου θύμισες τα νιάτα μου, με κάτι modem US Robotics στα 14 Kbs...:Απορία:

Είσαι ήρωας πάντως....;)

napgeo
09-02-2011, 01:25
Και εγώ θα προτιμούσα να φύγουν οι φωτογραφίες... 9 τα άτομα...;)

Και εγώ μαζί σου. Όλο ταλαιπωρημένα αερόψυκτα δείχνουν. Ένα σωστό αξιόπιστο ???. Και τι να δει ο επισκέπτης που έρχεται πρώτη φορά. Φεύγει απελπισμένα…..;)

Jefe
09-02-2011, 03:32
Περί γκρίνιας....

Μου την σπάνε τα ελληνικά κομμάτια γιατι με εκφράζουν ,μου την σπάει η μοναξιά γιατί με τρώει, μου την σπάει η μέρα γιατί με τυφλώνει ο ήλιος, μου την σπάει η νύχτα γιατί δεν βλέπω, μου την σπάει ο mac γιατί δεν τον έχω μάθει ακόμα, μου την σπάει που η δουλειά μου γιατί με κουράζει, μου την σπάει η συνήθεια γιατί θέλω “κι άλλο”, μου την σπάω εγώ γιατί μου θυμίζω εμενα, μου την σπάει το σήμερα το αύριο μα πιο πολύ το χτες, μου την σπάει να είμαι εγωιστής γιατί καταπατάω τον εγωισμό άλλον, μου την σπάει το πρωινο ξύπνημα γιατί ποτέ δεν χορταίνω ύπνο, μου την σπάει που που μεγαλώνω γιατί έχω ευθύνες, μου την σπάει να κλαίω γιατί πρήζονται τα μάτια μου, μου την σπάει να γελάω γιατί μου θυμίζει πως θα κλάψω, μου την σπάει να μιλάω και να μην με ακούνε, μου την σπάει το σπίτι μου γιατί δεν είναι μονο δικό μου, μου την σπάει να αρρωσταίνω γιατί έχω ανάγκη από προσοχή και τρέχει η μύτη μου, μου την σπάει να μεθάω γιατί καταλήγω αγκαλιά με την λεκάνη, μου την σπάει να ακούω ρατσιστές να μιλάνε για τα πιστεύω τους γιατί θέλω να τους δειρω, μου την σπάει να μιλάμε σαν ξένοι γιατί δεν είμαστε απλά γνωστοί, μου την σπάνε οι “τυπικούρες” αν δεν το νιώθεις μην το πεις, μου την σπάει να προσπαθώ γιατί δεν καταφέρνω τίποτα στο τέλος, μένω με την προσπάθεια, μου την σπάει να προσπαθώ να μην σκέφτομαι γιατί είμαι σκεπτόμενο ζωο, μου την σπάνε οι πολιτικοί γιατί με περνάνε για μα@άκα (μα@άκα), μου την σπάει το ΔΝΤ γιατί σε λίγο θα μου πάρει και το βρακί, μου μου την σπάει να μου υποδεικνύουν άσχετοι τι να κάνω και πως, μου την σπάνε οι άνθρωποι με κολλημένα μυαλά γιατί με αφήνουν πίσω, μου την σπάνε οι άσχετοι που περνούν diploma και βγαίνουν στους δρόμους ,μου την σπάνε οι ασυνείδητοι… μου την σπάνε οι φυγόπονοι.. μου την σπάνε οι πάντες και τα πάντα!!!!!!!!!!!!!!


Δεν μου την σπάνε όμως οι κυλιόμενες φωτό....



Jefe

commander
09-02-2011, 08:52
Θαναση το οξυγόνο που το βάζεις που μπαίνει Μες στα πνευμονια σου!!!!!!!:sm7:

Jefe
09-02-2011, 10:22
Περί γκρίνιας....

Μου την σπάνε τα ελληνικά κομμάτια γιατι με εκφράζουν ,μου την σπάει η μοναξιά γιατί με τρώει, μου την σπάει η μέρα γιατί με τυφλώνει ο ήλιος, μου την σπάει η νύχτα γιατί δεν βλέπω, μου την σπάει ο mac γιατί δεν τον έχω μάθει ακόμα, μου την σπάει που η δουλειά μου γιατί με κουράζει, μου την σπάει η συνήθεια γιατί θέλω “κι άλλο”, μου την σπάω εγώ γιατί μου θυμίζω εμενα, μου την σπάει το σήμερα το αύριο μα πιο πολύ το χτες, μου την σπάει να είμαι εγωιστής γιατί καταπατάω τον εγωισμό άλλον, μου την σπάει το πρωινο ξύπνημα γιατί ποτέ δεν χορταίνω ύπνο, μου την σπάει που που μεγαλώνω γιατί έχω ευθύνες, μου την σπάει να κλαίω γιατί πρήζονται τα μάτια μου, μου την σπάει να γελάω γιατί μου θυμίζει πως θα κλάψω, μου την σπάει να μιλάω και να μην με ακούνε, μου την σπάει το σπίτι μου γιατί δεν είναι μονο δικό μου, μου την σπάει να αρρωσταίνω γιατί έχω ανάγκη από προσοχή και τρέχει η μύτη μου, μου την σπάει να μεθάω γιατί καταλήγω αγκαλιά με την λεκάνη, μου την σπάει να ακούω ρατσιστές να μιλάνε για τα πιστεύω τους γιατί θέλω να τους δειρω, μου την σπάει να μιλάμε σαν ξένοι γιατί δεν είμαστε απλά γνωστοί, μου την σπάνε οι “τυπικούρες” αν δεν το νιώθεις μην το πεις, μου την σπάει να προσπαθώ γιατί δεν καταφέρνω τίποτα στο τέλος, μένω με την προσπάθεια, μου την σπάει να προσπαθώ να μην σκέφτομαι γιατί είμαι σκεπτόμενο ζωο, μου την σπάνε οι πολιτικοί γιατί με περνάνε για μα@άκα, μου την σπάει το ΔΝΤ γιατί σε λίγο θα μου πάρει και το βρακί, μου μου την σπάει να μου υποδεικνύουν άσχετοι τι να κάνω και πως, μου την σπάνε οι άνθρωποι με κολλημένα μυαλά γιατί με αφήνουν πίσω, μου την σπάνε οι άσχετοι που περνούν diploma και βγαίνουν στους δρόμους ,μου την σπάνε οι ασυνείδητοι… μου την σπάνε οι φυγόπονοι.. μου την σπάνε οι πάντες και τα πάντα!!!!!!!!!!!!!!


Δεν μου την σπάνε όμως οι κυλιόμενες φωτό....



Jefe

evanslam
09-02-2011, 14:08
Αφήστε τις κυλιόμενες στην Κεντρική σελίδα (Home screen)!

Οπουδήποτε αλλού ειναι περιττές!!!

Ειδικά στα replys! (Στις απαντήσεις δηλαδή όπως η φωτό που συνάπτω απο κάτω δηλαδή, για να το καταλάβουν ορισμένοι)


http://img826.imageshack.us/img826/9601/replys.jpg (http://img826.imageshack.us/i/replys.jpg/)

HAWK_46
09-02-2011, 14:19
Σωστός (αν και εφόσον γίνεται !!!) :sm8:

Υ.Γ. .......Δημήτρη καπνίζεις? :cool:

Arkas
09-02-2011, 14:27
Αφήστε τις κυλιόμενες στην Κεντρική σελίδα (Home screen)!

Οπουδήποτε αλλού ειναι περιττές!!!

Ειδικά στα replys! (Στις απαντήσεις δηλαδή όπως η φωτό που συνάπτω απο κάτω δηλαδή, για να το καταλάβουν ορισμένοι)




Φιλαράκι,
μεγάλα γράμματα,
θαυμαστικά,
υποννοούμενα
και "μαθήματα καταννοήσεως",
δεν χρειαζόμαστε.

Μου φαίνεται ότι έχεις μπερδέψει ορισμένα πράγματα....

.

adventure
09-02-2011, 14:30
Μην αποκαλύπτεις τις εφαρμογές στο browser σου θα σε χακερέψουνε .

:D :D :D

nasos
09-02-2011, 14:37
akas απορώ με την υπομονή σας μερικές φορές:hmmm:

evanslam
09-02-2011, 15:12
[/CENTER]
Φιλαράκι,
μεγάλα γράμματα,
θαυμαστικά,
υποννοούμενα
και "μαθήματα καταννοήσεως",
δεν χρειαζόμαστε.

Μου φαίνεται ότι έχεις μπερδέψει ορισμένα πράγματα....

.


off topic:

Δημήτρη με έχεις γνωρίσει και απο κοντά και πιστέυω να έχεις καταλάβει τι άτομο είμαι! Οτι κάνω και απαντάω απο εδώ, αν δεν έχει την ένδειξη του χιούμορ, τότε θα είναι απλά η κατάθεση της γνώμης μου ή της όποιας εμπειρίας έχω στο εκάστοτε θέμα.Ποτέ δεν φοβήθηκα να εκφράσω την γνώμη μου, αλλά ποτέ δεν το κάνω αυτό με τρόπο περιπαιχτηκό ή με σκοπό να μειώσω την προσπάθεια που κάνουν οι διαχείριστές!
Αν το παραπάνω ποστ πιστευεις οτι απευθύνεται στην διαχείρηση και μάλιστα με υπονοούμενα τότε φοβάμαι οτι εσύ μπέρδεψες ή παρεξήγησες κάποια πράγματα. Δεν μιλησα με υπονοούμενα και δεν κρύβομαι. Οι "ορισμενοι" που αναφέρω είναι αυτοι οι λίγοι που έχουν ποστάρει στο παρόν thread και νομίζουν οτι με ενοχλουν γενικά οι κυλιόμενες! Οχι δεν με ενοχλούν όπως είπα αλλά ας είναι μόνο στην Κεντρική σελίδα.Για αυτόυς μίλησα και για αυτό αναφέρθηκα οτι είναι ορισμένοι,λίγοι και όχι όλοι!

Απο την άλλη το να ακούγονται που και που οι απόψεις των χρηστών που μπαινουν πιο συχνα με τον ενα η τον άλλο τρόπο και συμβάλουν στο forum εστω με το χρόνο τους τα ποσταρισματα τους ακόμα και τις γνώσεις τους νομίζω οτι θα ήταν πιο υγιές για το forum την στιγμή που το forum είμαστε εμείς!