PDA

View Full Version : Σαν σήμερα.....


ARGI
20-02-2011, 14:51
Σαν σήμερα, πριν από ένα χρόνο, έκανα την εγγραφή μου στο Forum!!! (Έχω γενέθλια!!!)
Θα μου πείτε και εμάς τι μας ενδιαφέρει....!!! Σιγά τα ωά..!!!
Το επισημάνω πολύ απλά, γιατί θέλω να ευχαριστήσω τους Admins (Νίκο & Δημήτρη), που με δεχτήκανε σε αυτήν την μεγάλη οικογένεια που λέγεται GS-FORUM…
Σε αυτή την παρέα, που ήμουνα άγνωστος μεταξύ αγνώστων, και με αγκαλιάσανε όπως αγκαλιάζει μία μάνα το παιδί της...
Τις πρώτες ημέρες, με καλέσανε στο κινητό μου... Μου φάνηκε να πω την αλήθεια, λίγο toomuch, η κλήση τους... Ίσως και ύποπτη.... Τόσα άλλωστε ακούμε κάθε μέρα....
Μετά από λίγο, κατάλαβα γιατί οι Admins μου έκαναν αυτήν την κλήση. Και ευτυχώς που αφιερώνουνε κάμποσο χρόνο και κάνουν αυτό το FACECONTROL…!!! Γιατί χάρη σε αυτό το «CONTROL», μπορώ εγώ σήμερα να συνομιλώ ή να συναναστρέφομαι ήσυχος και να φέρνω σε επαφή την γυναίκα μου και το παιδί μου, με μέλη του FORUM… Χάρη σε αυτές τις κλήσεις σήμερα, το φόρουμ μας έχει αυτό το επίπεδο ποιότητας, που (μάλλον) δεν το βρίσκεις εύκολα αλλού.
Μέλη που ειλικρινά τα έχουμε βάλει στην καρδιά μας και μας λείπουν, όταν δεν βρισκόμαστε... Μέλη που ευχαρίστως θα τα καλούσα σπίτι μου, μέλη που ευχαρίστως θα έτρεχα, εάν είχαν οποιοδήποτε θέμα, είτε προσωπικό είτε επαγγελματικό... Όπου μπορώ να τα βοηθήσω και στον βαθμό που μπορώ.
Από την άλλη, γνώρισα ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, όπου μιλάμε για τα επαγγελματικά μας ή τα προσωπικά μας θέματα, λες και ήμασταν γνωστοί για χρόνια... Είπαμε, πριν ένα χρόνο δεν ήξερα την ύπαρξη του Φόρουμ και ας είμαι κομπιουτεράς στο επάγγελμα...
Γνωρίστηκα με ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, που γεμίζουν ευχάριστα το χρόνο μου, είτε μέσω ενός πληκτρολογίου είτε με τη φυσική παρουσία τους... Στην πίτα, νόμιζα ότι είχα πάει σε ένα πάρτι ενός κολλητού μου... Ένιωθα (ή μάλλον νιώθαμε) πολύ οικεία, αν και τα περισσότερα παιδιά δεν τα είχα ξανασυναντήσει ποτέ... Συναντάω μέλη, με τα οποία περνάμε όμορφες και αξιοζήλευτες στιγμές...(βόλτες, φαγητό, εκδηλώσεις, καφέ κ.ά)
Με παίρνουν τηλέφωνο από όλη την Ελλάδα, να δουν εάν είμαστε καλά... Άνθρωποι, άγνωστοι μέχρι πριν ένα χρόνο.

Ναι, μπορώ και λεω πια στον εαυτό μου και στην οικογένεια μου ότι έχω ΦΙΛΟΥΣ σε όλη την Ελλάδα... Ξέρω ότι θα πάω σε πόλεις και θα βρω δικούς μου ανθρώπους, γεγονός μεγάλης σημασίας, τουλάχιστον για μένα... Αδέλφια-φίλους σε όλη την Ελλάδα...
GS-αδέλφια.... Και μου αρέσει αυτή η φάση...!!!

Θέλω να κάνω μία μικρή αναφορά για την σχέση του FORUM και της οικογένειας....
Μου αρέσει πάρα πολύ που δεν είμαστε ένα αυταρχικό σώμα που αποτελείται μόνο από μοτοσικλετιστές-μηχανόβιους άλλα και από μέλη όπου συναναστρεφόμαστε με τις ίδιες τις οικογένειες τους, απλά και ανθρώπινα... Στοιχείο θετικότατο για το πραγματικό πρόσωπο του FORUM… Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...!!! Ναι στις μηχανές μας, ταυτόχρονα όμως ναι και στις οικογένειες μας, στις γυναίκες μας και στα παιδιά μας.... Κάποιος έφερε κρασί στην πίτα και ανάφερε ότι το στέλνει ο πεθερός του, ειδικά για το FORUM… Τι πιο μεγάλη τιμή, να σου δωρίσει κάποιος (άγνωστος) το κρασί του, για να περάσεις καλά εσύ και εγώ μαζί... Μάλιστα χρονιάς 2007..!!! Ήτο σκέτο κονιάκ...

Θα μπορούσα να γράψω πολλά, αλλά δεν θέλω να σας κουράσω, ούτε να σας ζαλίσω... Ούτως ή άλλως είμαι πεπεισμένος ότι δεν είμαι ο μοναδικός που έχει τα ίδια συναισθήματα....
Είπαμε, έχω γενέθλια σήμερα..!!!

Σας ευχαριστώ όλους που με δεχτήκατε στην παρέα σας, στον κόσμο σας, στα όνειρα σας και με βάλατε στην οικογένεια σας... Να ευχαριστήσω και πάλι, τους ιδιοκτήτες που τιμώντας με, με έκαναν moderator… Είναι τιμή για μένα αυτός ο τίτλος αλλά και ευθύνη....


Νίκο, Δημήτρη, mod’s & μέλη, σας ευχαριστώ εκ καρδίας και εύχομαι εσείς και οι οικογένειες σας, να είστε πάντα καλά, να έχετε όλοι καλά ταξίδια και όσο μπορούμε να βρισκόμαστε και να περνάμε καλά....

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.....
Αργύρης
Καρδίτσα
;););)

Hekima
20-02-2011, 15:02
Έτσι είναι Αργύρη όπως τα λες κι άλλα τόσα που δεν λες.
Είναι υπέροχο συναίσθημα να ξέρεις ότι δεν είσαι μόνος, κάπου κάποιος φίλος σε σκέφτεται σε νιώθει και αδημονεί να σε δει.
Να είμαστε καλά να συναντιόμαστε να τρώμε, να πίνουμε, να γελάμε, να βοηθάμε, να μας βοηθούν.:):)

MARK
20-02-2011, 15:32
Και του χρόνου με υγεία Αργύρη...

egefalikos
20-02-2011, 15:40
Μπράβο Αργύρη να τα εκατοστήσεις φίλε μου!

panagiotis.farmer
20-02-2011, 15:41
Χρονια πολλα χρονια καλα Αργυρη με υγεια :) να ειμαστε
εδω να τα λεμε ;)

nikos-x
20-02-2011, 16:34
Χρόνια πολλά Αργυράκο μας. ( για τα διαδυκτιακά λέμε τώρα, εεε; ;) )

Να έχεις πάντα ότι ποθείς και να απολαμβάνεις ευχάριστες στιγμές με την οικογένειά σου, τους φίλους σου και τα σφαχτά του tsompanis :sm7:
Ζήτω η τσιπουρολαγνεία :sm7:

skippybi
20-02-2011, 16:38
xαρά μας να μας κάνεις παρέα!!!:):)

Jefe
20-02-2011, 16:48
Χρόνια Πολλά λοιπόν Αργύρη! Πραγματικά είναι συγκινητικά αυτά που γράφεις, γιατί λίγο-πολύ εκφράζουν κ την δική μου άποψη γιά το θέμα! ;)



Jefe

Bombito
20-02-2011, 17:10
Χρόνια πολλά κύριε Αργύρη...Πρώτη φορά σας είχα δει από κάτι φωτογραφίες από εκείνον τον καφέ στο Βόλο αλλά ποτέ δεν θα μπορούσα να διαβάσω αυτό το χιούμορ μέσα από φωτογραφίες...Πρώτη φορά σας γνώρισα στο Σοφικό και περάσαμε πολύ ωραία...Ο mod nikos-x μου πήρε τη φράση που μας έχει μείνει ανεξίτηλη!!!:D:D
Χρόνια πολλά, χιλιόμετρα πολλά και όρθια!!!;);)

Syvaris
20-02-2011, 17:12
αχ............ θα καταρεύσω (κλεμένο)

να μας ζήσεις.....

(και γω κάπου μες στο φλεβάρη χρόνισα αλλά δεν είχα την εξέλιξή σου:D)

πολλά φιλάκια στις γυναίκες σου

princess
20-02-2011, 20:07
Nα τα εκατοστησεις τρυφερε γιγαντα,να σε χαιρομαστε και να σε απολαμβανουμε.Χαιρομαι που ειμαι μελος αυτης της μεγαλης παρεας και μπορω να λεω οτι στην Καρδιτσα εχω οικογενειακους φιλους.Πολλα φιλια στα κοριτσια σου,ανυπομονουμε να σας ξαναδουμε.:):):)

vpentza
20-02-2011, 20:33
συνταξιδιώτη Αργύρη, δεν ξεχνούμε την υποδοχή και περιποίηση στα Τρίκαλα.....Η εμμονή σου να μας περιγράφεις (εμένα και τον xenos) σαν μεγάλα πιρούνια μας εκθέτει αλλά εξίσου μας τιμά που ως ομοτράπεζός μας ανταποκρίθηκες στις επιθυμίες μας.........χαίρομαι που σε γνωρίζω, χαίρομαι που σε ξαναείδα μετά από καιρό στο Σοφικό...

keep walking....άντε και ...πρωθυπουργός...

SenseiG
20-02-2011, 20:38
Χρόνια Πολλά λοιπόν Αργύρη! Πραγματικά είναι συγκινητικά αυτά που γράφεις, γιατί λίγο-πολύ εκφράζουν κ την δική μου άποψη γιά το θέμα! ;)



Jefe
:sm8:χρονια πολλα και καλα

adventure
20-02-2011, 21:38
Να είσαι καλά Αργύρη να σε χαιρόμαστε .

;) :)

Ακιs
21-02-2011, 00:27
Πολυ σωστα τα λες Αργυρη.Καπως ετσι νομιζω πως νιωθουν ολοι,και αυτο ειναι που κανει αυτο το forum να ξεχωριζει και να το κανει μια μεγαλη ΠΑΡΕΑ!!!:):):)

Sakis
21-02-2011, 01:06
Εγώ πάλι ένοιωσα έκπληξη με την άμεση τηλ. επικοινωνία του διαχειριστή όταν γράφτηκα στο forum αλλά συγχρόνως ένοιωσα και γω μια ασφάλεια με την προσωπική επαφή.
Φίλε Αργύρη χαίρομαι που γνώρισα έσενα και την οικογένειά σου αλλά και τόσους άλλους πλέον φίλους από όλη την Ελλάδα μέσω αυτού του Forum.

LakisGS
21-02-2011, 01:41
Χρόνια πολλά και καλά χιλιόμετρα φιλαράκι!!

tsompanis
21-02-2011, 10:26
Να έχεις πάντα ότι ποθείς και να απολαμβάνεις ευχάριστες στιγμές με την οικογένειά σου, τους φίλους σου και τα σφαχτά του tsompanis :sm7:
Ζ


λες να τον κάνουμε τσομπάνη και αυτόν τώρα στα γεράματα?:sm7:
να ησυχάσει ο άνθρωπος!:sm7:



Φίλε Αργύρη αν και στην πίτα δεν καταφέραμε να τα πούμε,λόγω τρεξίματος απο την δική σου πλευρά (είχες γίνει γομολάστιχα),χαίρομαι που έστω και έτσι σε γνώρισα. να είσαι σίγουρος ότι όλοι έχουμε καταλάβει πόσο έχεις αγκαλιάσει και εσύ απο την δική σου πλευρά το forum.
να είσαι πάντα καλά εσύ και η οικογένεια σου!
Εβίβα λοιπόν στα καλύτερα που έρχονται!!!!

renovatio
21-02-2011, 10:49
Χρόνια Πολλά λοιπόν! :D:D:D

CPretenteriS
21-02-2011, 11:09
Γεια σου ρε φίλε Άρτζι αρχηγέ!!!

Δε θα ξεχάσω την αγκαλιά στην Κ.Γατζέα, όταν σε συνάντησα για πρώτη φορά!!!

Να είσαι πάντα καλά!!!

siraxanz
21-02-2011, 11:34
Χρόνια Καλά Αργύρη, αμοιβαία τα αισθήματα και τα συναισθήματα! Να είσαι καλά και να περνάμε όμορφα!

nikos-x
21-02-2011, 18:48
λες να τον κάνουμε τσομπάνη και αυτόν τώρα στα γεράματα?:sm7:
να ησυχάσει ο άνθρωπος!. . .

Ναι - ναι!!!
Και να πούμε στον Αίσωπο να γράψει ένα ακόμη μύθο:

Ο λύκος που έγινε τσομπάνης :sm7:

ARGI
21-02-2011, 18:55
λες να τον κάνουμε τσομπάνη και αυτόν τώρα στα γεράματα?:sm7:
να ησυχάσει ο άνθρωπος!:sm7:



Φίλε Αργύρη αν και στην πίτα δεν καταφέραμε να τα πούμε,λόγω τρεξίματος απο την δική σου πλευρά (είχες γίνει γομολάστιχα),χαίρομαι που έστω και έτσι σε γνώρισα. να είσαι σίγουρος ότι όλοι έχουμε καταλάβει πόσο έχεις αγκαλιάσει και εσύ απο την δική σου πλευρά το forum.
να είσαι πάντα καλά εσύ και η οικογένεια σου!
Εβίβα λοιπόν στα καλύτερα που έρχονται!!!!

Ναι - ναι!!!
Και να πούμε στον Αίσωπο να γράψει ένα ακόμη μύθο:

Ο λύκος που έγινε τσομπάνης :sm7:

:sm7::sm7::sm7:Eίστε ωραίοι ρε μπαγάσηδες..!!!!!