PDA

View Full Version : Βοηθεια...!


stukas
28-02-2011, 14:37
Παιδες κ γνωστες των η/υ χρειαζομαι τα φωτα σας καθοτι σε αυτα εγω δεν πολυ κατεω..Θελω να κατεβασω ενα προγραμματακι που να μπορω να αντιγραφω τις ταινιες απο τον υπολογιστη που κατεβαζω(ναι κανω κ τετοια..)σε dvd,ουτως ωστε να παιζουν σε ενα κοινο dvd player...Καμια ιδεα..?Ηδη εχω δοκιμασει το nero αλλα δεν...κανενα αλλο..?Ευχαριστω για τον χρονο σας,stukas.

ARGI
28-02-2011, 15:20
Παιδες κ γνωστες των η/υ χρειαζομαι τα φωτα σας καθοτι σε αυτα εγω δεν πολυ κατεω..Θελω να κατεβασω ενα προγραμματακι που να μπορω να αντιγραφω τις ταινιες απο τον υπολογιστη που κατεβαζω(ναι κανω κ τετοια..)σε dvd,ουτως ωστε να παιζουν σε ενα κοινο dvd player...Καμια ιδεα..?Ηδη εχω δοκιμασει το nero αλλα δεν...κανενα αλλο..?Ευχαριστω για τον χρονο σας,stukas.

Stuka φίλε, λυπάμε αλλά δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.
Δεν είναι στις αρχές του ΦORUM, ώστε να βοηθάει ο ένας τον άλλον, σχετικά με διακίνηση παράνομου λογισμικού.
Μακριά από εμάς, αυτές του είδους ενέργειες....
Φιλικά
Αrgi
;););)

babisadve
28-02-2011, 16:32
Δεν είναι στις αρχές του ΦORUM, ώστε να βοηθάει ο ένας τον άλλον, σχετικά με διακίνηση παράνομου λογισμικού.
Μακριά από εμάς, αυτές του είδους ενέργειες....
Φιλικά
Αrgi
;););)

Πάντως αν έχεις καμία ταινία (οοοχι !!! downloaded) στον δίσκο και θέλεις να αντιγράψεις σε dvd, nero μάλλον θα σε βόλευε.

angpass
28-02-2011, 16:59
Φίλε μου δεν επιτρέπεται να κάνουμε σχόλια, και να δίνουμε λύσεις που αφορά παράνομο λογισμικό.
Είμαστε κατά της πειρατείας !!!
Παρόλα αυτά αν έχεις κάποιο "video" (απο το κινητό σου για παράδειγμα) στον υπολογιστή σου και μετά θέλεις να το γράψεις σε dvd μπορείς να "αγοράσεις" το ConvertXtoDVD και να κάνεις την δουλειά σου
:cool:

yns
28-02-2011, 18:27
Επιβεβαιώνω, ConvertXtoDVD για βιντεάκια των οποίων τα δικαιώματα είναι δικά σου. Φτιάχνει και τα μενού, backgrounds κτλ.