PDA

View Full Version : πληροφοριες για Βαλκανια


mathioudakis nikos hania
09-03-2011, 09:51
΄Το καλοκαίρι, τέλος Ιουνίου θα ξεκινήσω με τις καλές μου ένα ταξίδι στα δυτικά Βαλκανια (Δαλματικλες ακτές). Το γενικό πλάνο (χώρες διαμονές) είναι παρεμφερές με το μεγάλο ταξίδι που θα κάνει το forum και οι μέρες γύρω στις 15.

ΚΑΘΕ πληροφορία για τις χώρεσ αυτές (Σλοβενία, Σκόπια, Αλβανία, Μαυροβούνιο, Σερβία, Κροατία ...) θα φανούν χρήσιμες.

:sm7::sm7::sm7:,
Ευχαριστώ από την αρχή για τις πληροφορίες.

Arkas
09-03-2011, 11:57
Νικόλα,
γιατί δεν το αποφασίζεις να έρθεις παρέα μας;

(Είμαστε καλά παιδιά, ρώτα και τον jmar και τον Geo K :D:D:D)!!!

mathioudakis nikos hania
09-03-2011, 13:27
Νικόλα,
γιατί δεν το αποφασίζεις να έρθεις παρέα μας;

(Είμαστε καλά παιδιά, ρώτα και τον jmar και τον Geo K :D:D:D)!!!



H πρώτη σκέψη εννοείται ότι ήταν να σας ακολουθήσω και να πάμε παρέα να γνωριστούμε και όλοι από κοντά. Το πρόβλημα προέκυψε πρ'οσφατα επειδή δε με βόλευαν οι ημερομηνίες. για αυτό το λόγο ουσιαστικά θα πρ'επει να φύγω ένα μήνα νωρίτερα από εσάς, που ίσως δεν είναι και το ιδανικότερο. Σε ευχαριστώ πάντως.

spitiko
16-03-2011, 00:42
Νίκο οκτω μοτο απο Χανια Μαη του 09 καναμε παρομοια διαδρομη με μεγαλη επιτυχια ελα στην συναντηση αυριο στο S you να τα πουμε η τα λεμε μεσω του φορουμ καλη επιλογη...........

jmar
16-03-2011, 00:46
Νικόλα,
γιατί δεν το αποφασίζεις να έρθεις παρέα μας;

(Είμαστε καλά παιδιά, ρώτα και τον jmar και τον Geo K :D:D:D)!!!


Εμας μας ρωτας αν τον θελουμε?? :p Νικοληηηηηη αντε ελα στον καφε μια φορα ρε...τοσες στο εχω πει...

mathioudakis nikos hania
17-03-2011, 14:43
Εμας μας ρωτας αν τον θελουμε?? :p Νικοληηηηηη αντε ελα στον καφε μια φορα ρε...τοσες στο εχω πει...
λοιπόν στην επόμενη συνάντηση λέω να έρθω. οχι οτι μου κάνει κόπο ή για κάποιο άλλο λόγο αλλά απλά τυχαίνει τις τετάρτες και δεν είμαι και πολύ free.τα λέμε λοιπόν από κοντά καλύτερα.
ευχαριστώ

GEO_K
17-03-2011, 16:36
΄Το καλοκαίρι, τέλος Ιουνίου θα ξεκινήσω με τις καλές μου ένα ταξίδι στα δυτικά Βαλκανια (Δαλματικλες ακτές). Το γενικό πλάνο (χώρες διαμονές) είναι παρεμφερές με το μεγάλο ταξίδι που θα κάνει το forum και οι μέρες γύρω στις 15.

ΚΑΘΕ πληροφορία για τις χώρεσ αυτές (Σλοβενία, Σκόπια, Αλβανία, Μαυροβούνιο, Σερβία, Κροατία ...) θα φανούν χρήσιμες.

:sm7::sm7::sm7:,
Ευχαριστώ από την αρχή για τις πληροφορίες.

Παρε τηλ Νικολα και θα σου τα πω απο το ταξιδι που εκανα το 09!!!

kazanova
08-04-2011, 13:08
Να κάνω μια ερώτηση μια και βρήκα αυτό το Topic για Βαλκάνια και για να μην ανοίξω κάποιο νέο...Για Σκόπια πρέπει να έχω διαβατήριο? Ή με καινούργια ταυτότητα μπορώ να πάω?

Σας ευχαριστώ,

Νικόλας

vtheo
08-04-2011, 13:12
Να κάνω μια ερώτηση μια και βρήκα αυτό το Topic για Βαλκάνια και για να μην ανοίξω κάποιο νέο...Για Σκόπια πρέπει να έχω διαβατήριο? Ή με καινούργια ταυτότητα μπορώ να πάω?

Σας ευχαριστώ,

Νικόλας

Δε χρειάζεται διαβατήριο μόνο ταυτότητα.Τουλάχιστον εγώ πέρασα μόνο με ταυτότητα.

kazanova
08-04-2011, 13:51
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!