PDA

View Full Version : Απαράδεκτο το myphone


gandreas
18-03-2011, 00:12
Καλησπέρα σε όλους,
Έχω το εξής πρόβλημα, το πρώτο galaxy i9000 που είχα(το έκλεψαν) έκανε τις ρυθμίσεις MMS μόνο του ενώ το καινούργιο που πήρα όχι!!! γιατί αυτό?
Δεύτερον αφού πέρασα τις ρυθμίσεις χειροκίνητα εξακολουθεί να μην μου στέλνει κανένα MMS, ξέρει κανείς τι φταίει? Έχω πάρει 3 φορές την wind για να παραπονεθώ αλλά μου λένε ότι από αυτούς είναι όλα οκ!!!!
Τρίτων πώς καταλαβαίνω αν είναι ελληνικό και όχι εισαγωγής? Αν παίζει ρόλο

Αυτό το μήνυμα ανέβασα στο myphone (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3552724#post3552724) για να μου πουν κάποια ιδέα και κάποιος το κλείδωσε χωρίς καμιά προειδοποίηση ή εξήγηση. Βλέπετε κάτι παράλογο?
Εγώ ναι
Να γιατί gsforum
τα ΄΄άλλα΄΄ φόρουμ είναι Απαράδεκτα:mad:

commander
18-03-2011, 00:22
Aφου γράφεις στο μέτωπο σου (να Γιατι gs forum) Τι περιμενες να το κάνουν το thread !!!!!!:sm7:

taksidiotis
18-03-2011, 00:34
Γιατί ήδη υπάρχει οδηγός για νέους χρήστες στο thread android Samsung galaxy που με ένα απλό search το βρίσκει κάποιος άνετα, εκεί υπάρχουν οι οδηγοί για όλες τις εταιρείες κινητής όπως επίσης και οδηγοί για root που κανε το κινητό να πετάει.
το myphone είναι το καλύτερο forum όσον αφορά την τηλεφωνία και γενικά την τεχνολογία και ουδεμία σχέση έχει με forum μοτοσυκλετών.
υπάρχουν τα πάντα αναλυτικά εκεί μέσα για όλες τις συσκευές.

gandreas
18-03-2011, 00:47
Aφου γράφεις στο μέτωπο σου (να Γιατι gs forum) Τι περιμενες να το κάνουν το thread !!!!!!:sm7:



:D:D:D:D


Γιατί ήδη υπάρχει οδηγός για νέους χρήστες στο thread android Samsung galaxy που με ένα απλό search το βρίσκει κάποιος άνετα, εκεί υπάρχουν οι οδηγοί για όλες τις εταιρείες κινητής όπως επίσης και οδηγοί για root που κανε το κινητό να πετάει.
το myphone είναι το καλύτερο forum όσον αφορά την τηλεφωνία και γενικά την τεχνολογία και ουδεμία σχέση έχει με forum μοτοσυκλετών.
υπάρχουν τα πάντα αναλυτικά εκεί μέσα για όλες τις συσκευές.

Όντως έτσι είναι αλλά μου την έδωσε που με ξεκόβουν έτσι απλά.
Ξανά άνοιξα νέο θέμα για να παραπονεθώ όπου και μου απάντησαν ότι ακριβώς λες παραπάνω και συμπλήρωσαν και το πρώτο ποστάρισα μου.
Είναι από τα ποιο έγκυρα και πλήρες φόρουμ για τηλέφωνα;)
αλλά έχει αρκετές ιδιοτροπίες:rolleyes:

peterv
18-03-2011, 01:02
Γιατί ήδη υπάρχει οδηγός για νέους χρήστες στο thread android Samsung galaxy που με ένα απλό search το βρίσκει κάποιος άνετα, εκεί υπάρχουν οι οδηγοί για όλες τις εταιρείες κινητής όπως επίσης και οδηγοί για root που κανε το κινητό να πετάει.
το myphone είναι το καλύτερο forum όσον αφορά την τηλεφωνία και γενικά την τεχνολογία και ουδεμία σχέση έχει με forum μοτοσυκλετών.
υπάρχουν τα πάντα αναλυτικά εκεί μέσα για όλες τις συσκευές.

Συμφωνώ !!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Peterv

demrei
18-03-2011, 14:25
:D:D:D:D

αλλά έχει αρκετές ιδιοτροπίες:rolleyes:

:sm8: