PDA

View Full Version : ΠΩΛΕΙΤΑΙ IPHONE 4


jmar
23-03-2011, 17:29
Πωλειται iphone 4 16GB αγορασμενο 22/2/2011 απο vodafone με αποδειξη αγορας αριστο πραγματικα αγρατζουνιστο στο κουτι του με ολα τα παρελκομενα μαζι με θηκη διαφανης belkin (αξιας 20 ευρω)

Τιμή 500 ευρω τελικη!!! (Θελω να παρω το Desire HD)

Αν καποιος εχει desire HD αριστο ελληνικο με ολα τα παρελκομενα το συζηταμε, φυσικα με διαφορα χρηματων απο σας :)

Neo
23-03-2011, 17:46
Φίλε έχω το desire hd και πράγματι είμαι πολύ ευχαριστημένος. Αλλά για ποιο λόγο ζητάς διαφορά χρημάτων?

jmar
23-03-2011, 17:59
Φίλε έχω το desire hd και πράγματι είμαι πολύ ευχαριστημένος. Αλλά για ποιο λόγο ζητάς διαφορά χρημάτων?

:hmmm: Διοτι το iphone ειναι στο ελαχιστο 150 ευρω πιο ακριβο απο το HD...δε νομιζω να ειμαι παραλογος...

MARK
23-03-2011, 18:03
Καλοπούλητο :cool:

Capitain
23-03-2011, 19:10
:hmmm: Διοτι το iphone ειναι στο ελαχιστο 150 ευρω πιο ακριβο απο το HD...δε νομιζω να ειμαι παραλογος...
Φίλε μου καλησπέρα, είμαι κι εγώ κάτοχος ενος Desire HD και κατευχαριστημένος.
Οταν το πήρα ειχαν 50 ευρώ διαφορά με το 16αρι Iphone, (600 και 650).
Το θέμα μου όμως είναι στο ότι δύσκολα να βρεις κάτοχο Desire να το ανταλάσσει με Iphone...
Καλή επιτυχία πάντως.

jmar
23-03-2011, 19:15
Φίλε μου καλησπέρα, είμαι κι εγώ κάτοχος ενος Desire HD και κατευχαριστημένος.
Οταν το πήρα ειχαν 50 ευρώ διαφορά με το 16αρι Iphone, (600 και 650).
Το θέμα μου όμως είναι στο ότι δύσκολα να βρεις κάτοχο Desire να το ανταλάσσει με Iphone...
Καλή επιτυχία πάντως.

Μιλαμε για σημερινες τιμες μιας και το phone ειναι απο τα κινητα που η τιμη τους δεν πεφτει ποτε παρα μονο οταν βγει καινουργιο μοντελο. :) αλλωστε πρωτιστως το πουλαω και αν λεω αν θελει κανεις κανω και την συγκεκριμενη ανταλλαγη... :) ευχαριστω παντως!! ;)

DIOYK1381
23-03-2011, 20:00
φιλε jmar πραγματικα το δινεις σε πολυ καλη τιμη!!!
επειδη τυχαινει να ειμαι μελος στο forum iphone hellas(μιας κ εχω κ εγω iphone)
εαν δεν σου κανει κοπο βαλε την αγγελια εκει κ ειμαι σιγουρος οτι θα το πουλησεις μεσα σε λιγες μερες!!!
παντα φιλικα!!!
καλοπουλητο!!!!!!!!!!!

jmar
23-03-2011, 20:11
φιλε jmar πραγματικα το δινεις σε πολυ καλη τιμη!!!
επειδη τυχαινει να ειμαι μελος στο forum iphone hellas(μιας κ εχω κ εγω iphone)
εαν δεν σου κανει κοπο βαλε την αγγελια εκει κ ειμαι σιγουρος οτι θα το πουλησεις μεσα σε λιγες μερες!!!
παντα φιλικα!!!
καλοπουλητο!!!!!!!!!!!

Ευχαριστω να σαι καλα :) Αν ξερεις κανενα καλο παιδι ενημερωσε...θα το βαλω κι εκει που λες... :)

CPretenteriS
23-03-2011, 20:41
Γιαννάκο θα το αγόραζα ευχαρίστως αν δε το ειχα ήδη..

Καλή τιμή !!

jmar
23-03-2011, 20:53
Γιαννάκο θα το αγόραζα ευχαρίστως αν δε το ειχα ήδη..

Καλή τιμή !!

Παντα καλες τιμες και παντα αγρατζουνιστα... :D thanks Κωστη!! :)

Neo
23-03-2011, 23:59
Το θέμα μου όμως είναι στο ότι δύσκολα να βρεις κάτοχο Desire να το ανταλάσσει με Iphone...
Καλή επιτυχία πάντως.


Το αυτό. Δεν θα μπω σε συζήτηση ποιο είναι καλύτερο αλλά όσοι πήραμε desire hd δεν το κάναμε για να γλιτώσουμε τα 50€ αλλά γιατι κατόπιν έρευνας το θεωρούμε καλύτερο.

Στον αντίποδα όσοι πήραν το μήλο δεν σημαίνει πως το έψαξαν κιόλας...

CPretenteriS
20-04-2011, 10:25
Υπάρχει ακόμη Τζων? Τιμή??

jmar
20-04-2011, 10:41
Υπάρχει ακόμη Τζων? Τιμή??

Ωχ ειχα ξεχασει την αγγελια!! Κωστη μου sorry τελικα θα το κρατησω το iphone σιγα σιγα τρωω κολλημα μαζι του αφου συνηθισα το κλειστο λειτουργικο!! Παρακαλω να κλεισει η αγγελια... :)

Albatros
20-04-2011, 12:59
Ωχ ειχα ξεχασει την αγγελια!! Κωστη μου sorry τελικα θα το κρατησω το iphone σιγα σιγα τρωω κολλημα μαζι του αφου συνηθισα το κλειστο λειτουργικο!! Παρακαλω να κλεισει η αγγελια... :)
:sm8: