PDA

View Full Version : ταιριαζουν οι λαιμοι?


FANISGS
06-04-2009, 14:23
καλημερα και καλη εβδομαδα!για δωστε τα φωτα σας οι αρχαιοτεροι!εχω λοιπον μια gs 1200 2008 μοντελο.προσφατα εβαλα το τελικο της acrapovic,αυτο που δινει η μαμα.σε ερωτηση μου στην αντιπροσωπεια της ακραποβιτς στην ελλαδα, αν οι λαιμοι τιτανιου της ακραποβιτς μπορουν να εφαρμοστουν με το τελικο της ακραποβιτς μαμας,πηρα μια πολυ κατατοπιστηκοτατη απαντηση:<ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ>.ΚΑΙ ρωταω τωρα εγω,ειναι το ιδιο τελικο της ακραποβιτς μαμας με αυτην με το αυτοκολλητο?υπαρχει καποιος που να χει κανει κατι αναλογο?βεβαια απο την ακραποβιτς ειπανε και το ωραιο:<δεν ξερουμε αν ταιριαζει ο λαιμος αλλα μπορουμε να στο φερουμε με δικια σου ευθυνη και χωρις δικαιωμα επιστροφης!>.τι λετε ρε?κι αν δε κανει που θα το βαλω εγω?.μη μου πειτε....
__________________
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!

skippybi
06-04-2009, 15:29
καλό... ταίριασμα!!!;)

FANISGS
06-04-2009, 15:35
καλό... ταίριασμα!!!;)

μοντερειτορ ασε το δουλεμα και βρες μου λυση!αδικα σε πληρωνω?:eek::sm7::p

Fast&Furious
06-04-2009, 19:03
Αν οι λαιμοι ερχονται εκει που παει το τελικο το μονο ευκολο ειναι να τους ταιριαξει καποιος.. και αμα θες ονομα και ανθρωπο να σου κανει δουλεια πολυ ευχαριστως να σου πω που να πας!!!!!!!!..:D:D

Arkas
06-04-2009, 22:22
Αν οι λαιμοι ερχονται εκει που παει το τελικο το μονο ευκολο ειναι να τους ταιριαξει καποιος.. και αμα θες ονομα και ανθρωπο να σου κανει δουλεια πολυ ευχαριστως να σου πω που να πας!!!!!!!!..:D:D
:sm8:

pepax66
07-04-2009, 01:02
Οι εξατμίσεις είνα ακριβώς ίδιες με και χωρίς Laser το μόνο που χρειάζεσαι είναι μια μούφα που ενώνει τα δύο ανταλακτικά και εάν δεν κάνω λάθως είναι το σημείο αυτό που εξαιρεί τον καταλήτη (η μούφα δηλαδή) στην αντιπροσωπία (!) θα έπρεπε να ξέρουν ότι υπάρχει σαν ανταλακτικό και ο φίλος fast & furious θα σε στείλει σε μάστορα εξατμισά που θα σε κατευθύνει για την αγορά ή θα την κάνει μόνος του! Καλή επιτυχία περιμένουμε νέα σου!:D:D:D

FANISGS
07-04-2009, 01:26
Αν οι λαιμοι ερχονται εκει που παει το τελικο το μονο ευκολο ειναι να τους ταιριαξει καποιος.. και αμα θες ονομα και ανθρωπο να σου κανει δουλεια πολυ ευχαριστως να σου πω που να πας!!!!!!!!..:D:D


ναι φιλε μου θελω να μου πεις.αν θελεις στειλε μου π.μ η τηλ να σε παρω.ευχαριστω παντως:D

PETROJOHN
25-11-2010, 19:30
καλα ξεμπερδεματα κ να μας πεις πως θα πηγαινει το εργαλειο μετα!!!

vasorfa
25-11-2010, 19:32
καλα ξεμπερδεματα κ να μας πεις πως θα πηγαινει το εργαλειο μετα!!!



:sm7::sm7::sm7:απο το 2009:hmmm::hmmm::sm7::sm7::sm7: