PDA

View Full Version : παχουλοκομψη vs χοντρο******* = 1-0


γιαγια αρκουδα
20-04-2011, 21:43
ειμαι με το lt στην λεωφορο αθηνων κορινθου οτι εχω περασει το φαναρι στο παλατακι και ειμαι στο επομενο, εχω το στερεοφονικο να παιζει χαλαρος και κατι μου λεει ο δυπλανος μου.
χαμηλωνο να τον ακουσω και μου λεει.
ψαχνετε για κοντριτσα το νουμερο? και με τα ματια μου διχνει απο την αλλην μερια ενα μαυρο αουντι ττ κουατρο καμπριο με εναν νεαρο και μια ξανθια γλαστρα. μου φανικε καπου οτι εχω ξαναδει την φατσα του αλλα δεν εδοσα σιμασια.
ναι περαστικα του του ειπανε αραγε? απαντω χαμογελοντας στον νεαρο που μου μηλισε.
ξαναδιναμωνο το στερεο και γυριζω στο να κοιταω το φαναρι.
το ττ μαρσαρε και με την ακρι του ματιου μου βλεπω τον τυπο που με κοιτα χαμογελοντας και κατι λεει στην γλαστρα.
δεν αναβαζω στροφες παραμενο ρελαντι απλα βαζω προτη.
το φαναρι αναβει πρασινο και το αουντι μου φευγει μισο αμαξι στο ξεκολιμα,
στην αλαγη του απο πρωτη σε δευτερα, ειδη μπορει να διαβασει την πινακιδα της παχουλοκομψης μου. αλλαγη στης 6000 την πρωτη την δευτερα στης 8000 και την τριτη πριν φτασει στις 8000 πεφτο στα φρενα γιατι εχω φτασει στο φαναρι. απο τον καθρεφτη μου βλεπω να πλησιαζει το ττ και.... περναει με μικρη ταχυτητα το φαναρι με κοκκινο.
σε λιγο στανει το αμαξι με τον νεαρο που μου ειχε μηλισει.
ξεφτιλα το εκανες τον κοπανο, μου λεει γελωντας, ηθελε να κανει και επιδιξει στην γκομενα το καινουριο του εργαλειο φενετε. αυριο να δουμε θα βγει στην τηλεωραση να λεει παπαριες η θα του εχει κοπει το χαμογελο?
γιατι πιος ειναι ? τον ρωταω..
ο....... που ειναι στο πρωιναδικο το κουτσομπολιστικο στο ταδε καναλι και κουτσομπολευει τον κοσμο, δεν τον γνωρισες.
δεν βλεπω τετοια τηλεσκουπιδια φιλε μου του απαντισα και τον χερετισα μια που αναψε το φαναρι πρασινο.
αυριο θα βαλω αυτο το καναλι να τον δω και αν εχει τηλεφωνο θα παρω να τον ρωτησο αν θελει και αλλο τσαι να τον κερασω.:sm7:
ειπαμε οτι ειναι παχουλοκομψη η μπεμπα μου αλλα τα τσαγακια τα κερναει σε καποια νουμερα.....:cool:

basilis76
21-04-2011, 11:00
:sm8:

gelasios
21-04-2011, 11:15
:):):)

NLS
21-04-2011, 12:15
θέλω με PM το όνομα :)

(έχω τους λόγους μου)

ήταν τυχερός που δεν είχες και το ZX

bogart
21-04-2011, 12:16
καλά ξηγήθηκες αρκούδα...+800

ARGI
21-04-2011, 13:01
Toν απαφτώσε μια παχουλοκομψή, με μία γριά αρκούδα επάνω....
:D:D:D
Καλά εξηγήθηκε Γιώργαρε.....;);)