PDA

View Full Version : ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ


nikos-x
05-05-2011, 20:34
Από γειτονικό φόρουμ, μεταφέρω κι εδώ το κάλεσμα για βοήθεια, του φίλου Δημήτρη, προς έναν ακόμη συνάνθρωπό μας που χρειάζεται κάθε δυνατή βοήθεια για να μπορέσει να χαμογελάσει ξανά η οικογένειά του.


Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

Ένας καλός φίλος ο Παναγιώτης Π. (για ευνόητους λόγους δεν αναφέρεται το επώνυμο) εδώ και μερικές ημέρες αντιμετωπίζει σοβαρότατο πρόβλημα με την καρδιά του, βουλωμένες αρτηρίες.
Εδώ και μερικούς μήνες είναι άνεργος με αποτέλεσμα να μην έχει ασφάλεια και έτσι δεν τον βάζουν στο νοσοκομείο του Ρίο στην Πάτρα για να του κάνουν την απαραίτητη επέμβαση.
Η ζωή του είναι σε άμεσο κίνδυνο και κάθε λεπτό που περνάει μπορεί να είναι το τελευταίο του.
Ο άνθρωπος είναι 47 χρονών παντρεμένος με δύο παιδάκια και τον έχουν αφήσει να πεθάνει σαν σκυλί.

Σας παρακαλώ θερμά όλους να κάνουμε μια προσπάθεια όλοι μαζί να μαζέψουμε οτι μπορούμε για να κάνει ο άνθρωπος την επέμβαση και να σωθεί η ζωή του.

Παρακαλώ απευθυνθείτε και σε φίλους και σε γνωστούς να μαζέψουμε οσα μπορούμε περισσότερα.

Ειδοποιήστε και φίλους από το φόρουμ για να κάνουμε οτι μπορούμε άμεσα να σώσουμε τον άνθρωπο.

Σας παρακαλώ θερμά το συντομότερο που μπορείτε να κάνετε την καταθεσή σας για να μπορέσω να τον βάλω στο νοσοκομείο.

ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΚΑΤΑΘΕΣΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.
ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.
ΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΕΝΑ ΠΜ http://varaderomania.gr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=53


Προς το παρόν και μέχρι να μαζέψουμε τα χρήματα του κάνουν αντιθρομβωτική ένεση για παν ενδεχόμενο.

Κάντε οτι μπορειτε παιδιά και από γνωστούς και φίλους η κατάσταση είναι πολύ δύσκολη.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. Είμαι στην διάθεσή σας για οποιεσδήποτε διευκρινήσεις.

Blackjim Δημήτρης
Τηλ. Επικοινωνίας:
6945411273

VaraderoMania.gr • Συνδεση (http://varaderomania.gr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=53)


ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ EUROBANK 0026 0151 16 0101651052
ΙΒΑΝ GR5002601510000160101651052
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Jefe
05-05-2011, 21:25
Τώρα μίλησα με τον Δημήτρη, κ ο άνθρωπος έχει σοβαρότατο πρόβλημα! :(



Jefe

Jefe
05-05-2011, 21:47
Όποιος από το Forum, θέλει να συνδράμει, θα παρακαλούσα κατά την κατάθεση-άν θέλει- να γράφει το nickname του, κ GSForum, γιά να γνωρίζουμε ποιός κ από που έβαλε χρήματα.

Ευχαριστώ!




Jefe

pkiriakos
06-05-2011, 22:53
Κατέθεσα κι εγώ τον οβολόν μου.

vaska
07-05-2011, 00:17
Τώρα το είδα, δευτέρα θα πάω τράπεζα

Περαστικά να του μεταφέρετε.

windman1200
09-05-2011, 15:05
Περαστικά στο παλληκάρι. Καταθέτω κι εγώ αύριο.