PDA

View Full Version : Γιάννη σε ευχαριστώ!!


kostastenere
07-05-2011, 03:48
Ναι τα κατάφερα και βρόντηξα καλά με το ποδήλατο!!!!!!!!!!!!! Πηγαίνοντας λοιπόν σήμερα για το free day δεν υπολόγισα καλα πάτησα τις γραμμές του τραμ απέναντι από το Συνταγμα τα κατάφερα και απλώθηκα φαρδύς πλατύς στο οδόστρωμα. Το λεωφορείο ακριβώς δίπλα μου κατάφερε να σταματήσει , φανταστείτε ότι το ποδήλατο το έβγαλα κάτω από το λεωφορείο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, και έτσι γλυτωσα τα χειρότερα!!!!!!!!!!!!!!!:Απορία: Λοιπόν τώρα, κράνος δεν φόραγα και φαντάζεστε πως έγινε η κεφάλα μου!!!!!!!!! 4 ραμματάκια μια χαρά!!!!!! Πονάει όλο μου το σώμα ! Στο νοσοκομείο μου κάνανε απο υπερηχους ακτινογραφίες αιματοκρίτες όλα καλα!!!!!!!!!! Κράνος στο ποδηλατο απο δω και πέρα όχι μονο στο βουνό αλλά παντού!!!! Τώρα που μπαίνει ο Γιάνννης, συμφορουμίτης με κ1200 νομίζω, στην όλη ιστορία!!!!!!!!??? Περαστικός, διασώστης στο επάγγελμα μου έδωσε τις πρώτες βοηθειές και έμεινε μαζι μου μεχρι να έρθουν να με μαζέψουν για να πάω στο νοσοκομείο!!!!!! Για το παλικάρι ότι και να πω είναι λίγο, δυστυχώς δεν θυμάμαι το νικ του , αλλά έχω το τηλ του και θα επακολουθήσει κέρασμα . Να ναι καλα και πάντα όρθιος!!!!!!!!!!!! ο Χρίστος παλικάρι που μόλις είχα γνωρίσει και κατεβαίναμε μαζι να συναντισουμε τον υπολοιπο κόσμο, και αυτος εκεί μέχρι να έρθουν να με μαζέψουν. Εννιωσα πραγματικα ότι υπάρχει ακόμα ανθρωπιά και τους ευχαριστώ όλους από τα βάθη της καρδιάς μου!!!! Γιαννη εγω δεν το ξεχνάω αυτό ευκολα:sm7::sm7: πραγματικά σε ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να μαστε όλοι πάντα όρθιοι και με κράνη στα κεφάλια μας ακόμα και στα ποδήλατα



Αντε καλό μας ξημέρωμα......

yns
07-05-2011, 03:58
Βρε τι κάνεις μπροστά στον υπολογιστή μετά από κάκωση κεφαλής; Πάντως πάλι καλά που δεν σε έβαλε από κάτω το λεωφορείο.. Σιδερένιος Κώστα και άλλο να μην σου τύχει! :)

frits
07-05-2011, 08:06
Ρε Κώστα !! :Απορία::Απορία::Απορία::Απορία:

Περαστικά....:)

Jefe
07-05-2011, 08:36
Περαστικά φίλε μου, κι ένα εύγε στο συμφορουμίτη μας τον Γιάννη γιά την βοήθεια! :)



Jefe

geolag
07-05-2011, 08:39
περαστικά και με κράνος πάντα

Albatros
07-05-2011, 09:12
Περαστικά φίλε μας και ποτέ πια κακοτυχίες,μπράβο στην αλληλεγγύη μας...
:)

johntsip
07-05-2011, 09:26
:sm5::sm5:

saitman
07-05-2011, 09:46
περαστικα σου!

ntinopoulos
07-05-2011, 10:44
περαστικα φιλαρακι!:)

ARGI
07-05-2011, 10:49
Περαστικά σου φιλαράκι και ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ, στον Γιάννη, που σου στάθηκε τόσο, στο ατύχημα σου...
Μακάρι όλη η κοινωνία να είναι έτσι, ο ένας να βοηθάει τον άλλον....
;););)

elzy
07-05-2011, 11:54
Περαστικά σου φιλαράκι και ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ, στον Γιάννη, που σου στάθηκε τόσο, στο ατύχημα σου...

Μακάρι όλη η κοινωνία να είναι έτσι, ο ένας να βοηθάει τον άλλον....

;););)



+1200

Arkas
07-05-2011, 12:00
Τί είπες τώρα φιλαράκι...
Περαστικά

Κι όσο για τον Γιάννη,
απλώς, respect!

Kimwnas
07-05-2011, 12:43
Περαστικά και μπράβο στα παιδιά για την συμπαράσταση!

CPretenteriS
07-05-2011, 12:51
Περαστικά Κωστα και Μεγάλο Μπράβο στο Γιάννη !!!

ortho
07-05-2011, 13:56
Περαστικά φίλε, σιδεροκέφαλος!
Και μπράβο στο συμφορουμίτη

MARK
07-05-2011, 15:29
Περαστικά και μπράβο στον Γιάννη :)

gsmaniac
07-05-2011, 15:47
περαστικα κωστακη......σου εχω πει οτι το ποδηλατο ειναι πιο δυσκολο απο το KTM:p:D
το νου σου.....θα σε δω αυριο στην πορεια;;;:)

kostastenere
07-05-2011, 16:12
Ποια πορεία πονάω και που αναπνέω!!!!!:sm7::sm7::sm7::sm7: Ευχαριστώ πολυ για τα μηνύματα σας να μαστε ολοι καλα !. Απο δω και πέρα κράνος μου φαινεται θα φοράω και πεζός!!:sm7::sm7: Να μαστε όλοι καλά!!!!!!

Και συμπέρασμα το gs forum είναι παντού!!!!!!:sm7:

tsompanis
07-05-2011, 22:39
περαστικά βρε φίλε:(
με ποδήλατο μπορείς να φας τις χειρότερες σαβούρδες!
ευτηχώς που έγιναν έτσι τα πράματα



για ποιόν Γιάννη μιλάμε ρε παιδιά?:confused:

Πάνος
07-05-2011, 22:51
Περαστικά, υπομονή και μπράβο στον Γιάννη! Τελικά ο Μάιος είναι δύσκολος για τους ποδηλάτες. :hmmm: Από τη μιά εγώ με το σπασμένο χέρι, τώρα εσύ, να δούμε τι άλλο θα ακούσουμε (μακριά από μας δηλαδή)... Μήπως να κάνουμε ενα ευχέλαιο και ένα εξορκισμό για το μάτι?:D

ath.sakellariou
08-05-2011, 00:32
Περαστικά, γρηγορα σιδερένιος και εμείς οι υπόλοιποι να μαθαίνουμε απο τα λάθη μας αλλα και κάθε φίλου γιατί όπως λέγεται " οι σοφοί άνθρωποι μαθαίνουν απο τα λάθη τους αλλα οι εφυείς μαθαίνουν απο τα λάθη των άλλων"...προσοχή παιδιά στους δρόμου τωρα που θα κυκλοφορούμε περισσότερο με τα εργαλεία μας.
Συγχαρητήρια στο Γιάννη πάντα έτσι.....

kostastenere
08-05-2011, 03:14
Δυστυχώς δεν θυμάμαι το νικ του αλλά θα τον πάρω αυριο να τον ρωτήσω. Τα δύο παιδία που με βοηθησαν ο Γιαννης (διασώστης) και ο Χρήστος (ποδηλάτης και αυτός που γνωρισα 5 λεπτά πριν και πηγαίναμε μαζί προς το freeday) ήταν εκει και δεν κουνησαν ρούπι. Να φανταστείτε ότι περίμεναν μαζι με την φίλη μου μέχρι να έρθει ένας άλλος φίλος να πάρει το ποδήλατο!!!! Οτί και να πω είναι λίγο, με σκλαβώσανε......

Σήμερα πήραν από 2 με 3 τηλ ο καθένας για να δουν πως είμαι.!! Αυτό που θα κάνω πάντως με το που βρώ χρόνο είναι μαθήματα πρώτων βοηθειών και νομίζω πως χρειάζεται σε όλους μας ( εγώ διαπίστωσα πώς πολλά πράγματα τα ήξερα λάθος). Ίσως να είναι και μια καλή ιδεα να οργανωθεί μέσο φορουμ, αν δεν έχει γίνει κατι τέτοιο μέχρι τώρα. Όπως και να χει τα δυο παλικάρια να ναι καλά.

Όσοι από εσας πατε αυριο στην πανελληνια να περάσετε καλά και να προσέχεται γιατί θα έχει πολύ κόσμο, έγω θα κάτσω μαβίλη πίνοντας καφεδάκι ( η μπύρα απαγορεύεται λόγο αντιβίωσης :sm7::sm7:) και όποιος θέλει να κάνει στάση θα με δει μέ ένα μπλέ καπελάκι(για να κρύψω τα ράμματα:D)

καλό ξημέρωμα!

kostastenere
08-05-2011, 03:18
Περαστικά, υπομονή και μπράβο στον Γιάννη! Τελικά ο Μάιος είναι δύσκολος για τους ποδηλάτες. :hmmm: Από τη μιά εγώ με το σπασμένο χέρι, τώρα εσύ, να δούμε τι άλλο θα ακούσουμε (μακριά από μας δηλαδή)... Μήπως να κάνουμε ενα ευχέλαιο και ένα εξορκισμό για το μάτι?:D

Περαστικά μας !!!!!!!!!!!!!!!!! Μάλλον πολλα΄ευχέλαια χρειαζόμαστε γιατι δεν μας βλέπω καλά!!!!!!!:sm7::sm7::sm7: Αφού σε λιγο καιρό με βλέπω να κυκλοφορώ με σκόρδα στις τσέπες:sm7::sm7:

adventure
09-05-2011, 12:15
Σιδερένιος τέλος καλό όλα καλά με τα λιγότερα ένα μεγάλο μπράβο στο Γιάννη .

:sm8:

kostasx
09-05-2011, 12:42
Περαστικά συνονόματε και καλή ανάρωση..;)
Από δω και πέρα..κράνος και για κατούρημα..:p:D:)

kostastenere
11-05-2011, 13:13
DRIVERMAN !!!!!1:sm7: TO NICK!!!!!!

driverman
12-05-2011, 01:40
Σε ευχαριστώ πολύ Κώστα μου για τα καλά σου λόγια!!! Το μηχανάκι μου δυστυχώς δεν είναι Κ1200 S αλλά ένα ταπεινό, Triumph Spint RS...
Και το nickname μου DRIVERMAN, ένας και μοναδικός...

Υ.Γ. Εάν δούμε κάποιον άνθρωπο να χρειάζεται βοήθεια και να ξέρουμε και να μπορούμε να του την δίνουμε. Ποτέ δεν ξέρουμε πότε θα την χρειαστούμε, εμείς και δεν θα σταματάει κανείς, εκεί καταλαβαίνουμε πόσο άσχημα είναι...:cool: